Zobacz wÄ…tek - Stosunki sponsorowane - kup sobie swoja suczke
NAS Analytics TAG

Stosunki sponsorowane - kup sobie swoja suczke

O wszystkim
_________

Stosunki sponsorowane - kup sobie swoja suczke

Postprzez simonw » 26/3/2009, 10:39

http://religiapokoju.blox.pl/2009/03/Sp ... istek.html

Linkuje bezposrednio - warte poczytania, zeby chociazby miec rozeznanie w temacie sponsoringu. No i zawsze lepiej zerknac na jakis portal i poszukac swojej wybranki, bo jesli robi w zawodzie to niestety juz nie moze byc nasza wybranka. Jesli myslicie ze to was nie dotyczy, ze jestescie w 100% pewni swoich dziewczyn - przeczytajcie i zastanowcie sie. A ja szukam obszernego opracowania pani profesor, wymienionej w artykule.

A moze jakies nasze kolezanki dorabiaja sobie do paliwa i motocykla ? Temat godny zastanowienia.
Ostatnio edytowano 27/3/2009, 14:38 przez simonw, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Leitho » 26/3/2009, 11:09

Szmek napisał(a):Jesli myslicie ze to was nie dotyczy, ze jestescie w 100% pewni swoich dziewczyn - przeczytajcie i zastanowcie sie.

Szymonie nie odbierz tego jako ataku na Ciebie, jednak wydaje mi sie, ze piszac takie slowa musisz miec dosc mocno wypaczone podejcie do kobiet, ktore niestety bedzie procentowac w przyszlosci, jednak czy w ta, dobra strone ?
Jesli chodzi o artykul, to kazde media nalezy traktowac z duza doza dystansu. . .
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez SzpiceR » 26/3/2009, 11:38

cos mi to przypomina <mysli>
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez Nefretete » 26/3/2009, 11:56

Zgodzę się z Simonem- niestety świat zszedł na psy a kobiety w ogóle nie szanują się- nie mają skrupułów,aby zarywać do żonatych/dzieciatych/ zajętych facetów, aby wysyłać im swoje roznegliżowane fotki, bo to teraz taka norma... tak samo jak wysyłanie swojego numeru konta bankowego- zrobię ci gałę w zamian za 3 zeta na fazera

Kiedyś tego typu "kobiety" nazywane były po imieniu dziwka, prostytutka a teraz mówi się,że zajmuje się sponsoringiem...bo tak ładniej brzmi... :roll:
Oczywiście jest społeczne przyzwolenie na tego typu zachowania, jest popyt to jest i podaż. Poza tym najstarszy zawód świata nigdy nie zaniknie- i możemy ubierać go w piękne słowa sponsoring, dorabianie na studiach, do kasku bo chcę mieć shoei- zawsze pozostanie tym samym- obojętnie czy taka będzie dawać d...za 8 zeta czy szukać sponsora, wyrywając go na najróżniejsze sposoby, nie licząc się z nikim i niczym.

Tylko ciekawe co na to rodzice ów panienek... Zapewne skrzętnie maskują się w domku jako kochająca, super córeczka tatusia, bo chyba żadna z nich nie chce, aby rodziciele dowiedzieli się o chęci prostytuowania się córeczki...


Dla mnie to kur(w)a co znosi złote jaja :evil:

Galerianki:
http://www.youtube.com/watch?v=l92ok_SHxsQ
http://www.youtube.com/watch?v=bwm-Qn8U ... re=channel
http://www.youtube.com/watch?v=pgfr5RT0 ... re=channel
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Postprzez adam_89 » 26/3/2009, 14:24



Kiedyś w radiu w programie 1 był program o tego typu 'dziewczynach'. Tylko tak nazwane były SZLAUFY.
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Terror » 26/3/2009, 14:34

adam_89 napisał(a):


Kiedyś w radiu w programie 1 był program o tego typu 'dziewczynach'. Tylko tak nazwane były SZLAUFY.

Też ładnie.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez simonw » 26/3/2009, 14:42

Szukam tego opracowania pani psor, badz co badz jesli jest w randze profesora to musiala swoje 2 roczne badania opublikowac - wiec na pewno na stronie jej wydzialu znajde informacje.


Leitho - coz, moja opinia bazuje na wieloletnich doswiadczeniach i jest trwala i niezmienna, chyba ze na gorsze. Owszem sa wyjatki i fajnie, bo dzieki temu nie stracilem calkiem wiary w ludzi - ale to co sie dzieje przechodzi momentami moje najsmielsze oczekiwania. Dawno nosilem sie z zamiarem opublikowania swoich spostrzezen ale bloga nie prowadze, nie mam za bardzo gdzie wylansowac sie z takim tekstem wiec temat umarl smiercia naturalna, ale widze cien nadziei, swiatelko w tunelu na swoja publikacje ;] Ubrac to tylko w scigaczowy klimat, pomowic bardziej o laskach ktore leca na moto i mam znow szanse okupowac 1 strone scigacza jako temat miesiaca.... spoko ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Terror » 26/3/2009, 15:36

Poza tym - jedna uwaga.
Mecenta może przyjmować różne formy.
Czasem kasa idzie na studia, czasem na chleb. Czasem na imprezy... i to jest ten IMO najnędzniejszy.
A czasem dziewczyna ma głowę na karku i ma styl i nie pozwala sobie na takie teksty z przygodnie poznanymi forumowiczami
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez turboponczek » 26/3/2009, 15:40

Typowe.

Zawsze tak było. Tyle że kiedyś nie mówiło się o tym głośno. Znam wiele takich pizd. Ważne że typ ma pełno Zygmuntów Starych w kieszeni a reszta się już nie liczy. Oby tylko ustawić się do końca życia i finito.

Ale.. zamiast o tym myśleć lepiej je ruchoć hahaha :lol:
ale uwaga... bo szacha można dostać :lol:
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 26/3/2009, 16:05

Kobiety same prowokuja :lol:

Malo jest malolat ktorych p**** nie swedzi ? brutalne ,ale prawdziwe. Stare dziady z kasa sie jeszcze bardziej rajcuja ,nie ma co sie bulwersowac ;p

Cos z onetu : "a ja sie pytam gdzie byli rodzice, ksieza ,katechetki, zakonnice i panowie z PIS i PO kiedy te malolaty sie puszczaly" xD
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez zzzubek » 26/3/2009, 16:16

Najgorsze jest wlasnie jak jeden czlowiek ukrywa cos przez cale zycie przed drugim, no ale juz niestety tak jest. Mam nadzieje, ze nie trafi mi sie taka "kobieta" z ktora mialbym spedzic cale zycie.
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez simonw » 26/3/2009, 16:23

yep, stad moje pytanie - "czy jestes w 100% pewien co robi Twoja kobieta?" :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Terror » 26/3/2009, 16:25

I dupa. Często, jak widać, nie opłaca się zaufanie.
Dostajesz kopa od życia, bo twój przyjaciel/przyjaciółka/towarzysz życia bzyka takie laseczki z IQ mrówki
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez turboponczek » 26/3/2009, 16:39

No właśnie. Dlatego nie warto angażować się w żadne związki. Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy.

Ostatnio tylko tak robie... mówie wprost do laski że tylko możemy popraktykować seksik, coś tegez...bez zobowiązań... ale dziewczyną moją nie będziesz.. i jak narazie jest okej xDDDD
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez zzzubek » 26/3/2009, 16:58

heh simonow w 100% nigdy nie bedziesz albo ufasz albo nie, ale wtedy jest najgorzej jak zaufasz a kiedys tam sie o czyms dowiesz ze historia twojej kobiety sie nie zgadza z tym co mowila.. ale jak kilka razy sie pod rzad przejedziesz to ciezko juz ufac komukolwiek niestety..
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez sepo » 26/3/2009, 18:59

A ja będę szukał miłości idealnej xD i wierzę, że taką znajdę :D:D
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez simonw » 26/3/2009, 19:06

heh simonow w 100% nigdy nie bedziesz albo ufasz albo nie, ale wtedy jest najgorzej jak zaufasz (...)


Po pierwsze - S I M O N - to tak gwoli tego bledu ktorego nie znosze i za ktory banuje od razu ;]

No wai - ufac trzeba, w granicach racjonalnosci i zdrowego rozsadku. Dla przykladu, ufasz mi bezgranicznie bo jestem swietnym kierowca i czujesz sie bezpiecznie jezdzac ze mna, wiec widzac ze w miescie dobijam na 4ro pasmowce po 180-200 nadal bedziesz mi ufac bo jestem taki przekozak, czy to zaufanie sie skonczy i kazesz zwolnic. Po przekroczeniu pewnej granicy zaufanie przeradza sie w nadzieje i marzenia, a granica ta jest zdrowy rozsadek.

Wiec ufac trzeba i nawet sie powinno, co nie zmienia faktu ze sprawdzic albo wykazac zainteresowanie tez.

Albo od taki przyklad i ciekawa analogia - przeciez ufasz swojej partnerce i wiesz ze jest zdrowa nie ? Co prawda nigdy nie widziales wynikow jej badania krwi ale jest zdrowa, a to cale gadanie o chrobach Cie nie dotyczy ...

(analogia: wirusy komputerowe w 100% przenosza sie przez -absolutnie bezpieczne- nosniki)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Taser » 26/3/2009, 20:00

Dowartosciowywanie sie za pomoca kasy, tak to skwituje
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez zzzubek » 26/3/2009, 20:20

hehe ok simonie :)
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez elco » 26/3/2009, 20:26

co kto robi jego rzecz.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê