Zobacz wątek - Czy wywalic offtop
NAS Analytics TAG

Czy wywalic offtop

O wszystkim
_________

Czy wywalic offtop?

Tak, temat tylko zaśmieca forum.
13
23%
Nie, fajnie się tu pisze.
26
46%
Obojętne mi to, niezwracam na ten temat uwagi/nie pisze w nim.
17
30%
 
Liczba głosów : 56

Postprzez Movi » 23/1/2009, 14:04

Daj bussi :* :lol: :wink:


Sam widzisz Gumisiowy że OT jest niezbędne :lol:
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city


Postprzez zadzior » 23/1/2009, 14:10

A czym ten topic przeszkadza innym userom na tyle, by ko kasowac?
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin


Postprzez Bystry » 23/1/2009, 14:32

ja to widzę tak ... gdyby nie to, że ten OT istnieje to np. nie był bym na zlocie w Łodzi, bo nikogo bym nie znał ... na forum ciężko jest się zapoznać pisząc posty :) mój początek był taki, że przywitałem się w odpowiednim dziale, wstawiłem zdjęcie księcia :) i poprzeglądałem forum, poczytałem, popytałem i na OT wskoczyłem i poznałem paru gejków Flow :D Movi ^^ i tam paru innych jeszcze :) tak na prawdę gdyby nie OT na forum ciężko by było zobaczyć nowinki w zimę ... to tak na prawdę forum się nazywa "ścigacz" to co tutaj robią skutery ? Quady ? albo Praca ? może i jest to forum Motocyklowe, ale nie Skuterowe, Quadowe, Czy inne jakieś ustrojstwo tak ? więc jak komuś przeszkadza licznik to można go przecież wyłączyć w off topie :P albo w ogóle ale wtedy niektórzy "spamerzy" wrócą i będzie katorga :D bo tak to opamiętują się ze względu na licznik postów na dzień :) Więc prosił bym o nie kasowanie OT z powodów uczuciowych co do tego tematu ... bo tutaj pewnie nie tylko moja historia na forum się zaczęła ... tak samo nie miał bym takiego pięknego avartu :) Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ^^ więc myślę, że warto go zostawić ;) taka mała "Historia" :) a jak nie widać Avarta to poszukajcie właśnie w OT i spotkania :) to Spotkania powinny wyglądać na tej zasadzie, Miejsce, dzień, godzina i kto będzie, może być plan.... a jest lekko inaczej ^^ :D
Ostatnio edytowano 23/1/2009, 14:34 przez Bystry, łącznie edytowano 1 raz
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Movi » 23/1/2009, 14:34

Moja się tam nie zaczęła, ale faktycznie czuje się najlepiej w OT :)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Nigoss » 23/1/2009, 14:38

Ja rowniez jestem za tym by offtop pozostal. Czasami mozna tam wpasc pogadac, poradzic sie i ogolnie pisza tam ludzie, z ktorymi serio mozna sie zakumplowac, a co za tym idzie w przyszlosci organizowac zloty lub jezdzic razem na nie. Zrobicie jak bedziecie uwazac, ale wedlug mnie jak zostanie usuniety to forum zostanie totalnie zasmiecone. I ogolnie coraz mniej osob na nim bedzie. Zaznaczylem odpowiedz Nie, fajnie się tu pisze.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01

Postprzez melvin » 23/1/2009, 14:47

jak dla mnie forum motocyklowe jest po to żeby pisać na nim o motocyklach...
offtop zaniża poziom min dlatego że gada się w nim w kółko o jednym, niby offtop a w kółko jeden temat jest wałkowany :P
do tego nie zawiera żadnej sensownej wiedzy więc jest tam po prostu śmietnik.
zaznaczyłem opcję wyje*ać w ch*j czy jakoś tak,,,
nie było offtopu i też jakoś się dawało żyć na forum, a i inne tematy tętniły życiem.

movie mówisz że reszta forum umiera, wg mnie umiera przez to że ludzie zamiast się zastanowić co piszą (i pisać w miarę rozsądne posty) tylko napie*dalają w offtopie głupoty, przez co nie mają czasu napisać czegoś w miarę mądrego w pozostałych działach.

AVE MANETA
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Movi » 23/1/2009, 14:57

Tak Melv jakbyś zawsze pisał z sensem i w ogóle..

Coś mi tu śmierdzi PiSem i radiem maryja :lol:

Ludzie weźcie na looz, jak ktoś chce pisać to będzie pisał w innych tematach, jak ktoś nie chce to tym że wywalisz OT go nie zmobilizujesz.. :roll:

Myślę że lepszą mobilizacją było by wprowadzenie fajniejszej atmosfery na forum.
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez Flow » 23/1/2009, 14:59

łał melvin offtop to smietnik ? no co ty ? to powiedz czemu an kazdej stronie masz tam posta ?

moze to forum motocyklowe ale offtop daje nam mozliwosc blizszego poznania sie i pogadania o przroznych sprawach w fajnym zabawnym klimacie,
jak chcesz sztywnego forym to sobie idz na szachy.pl

dla mnie oprocz zimnych tematow tylko o motcyklach itd powinien byc wlasnie offtop ktory dodaje kolorkow calemu temu forum i dziiwe sie ze sam jestes tam jednym z glownych spamerów a teraz raptownie chcesz tak bardzo go zamknac, nie wpisz w nim i tyle jak Ci sie tam nie podoba ,
gdyby nie offtop nie wiedzieli bysmy o sobie nic i pisali tylko chlodno i na temat w "motocyklach" i reszcie , offtop jak dla mnie laczy ludzi i tyle , gdyby nie on nie mialbym teraz gadu do piankowego,sepa, ponczka i reszty bo wlasnie dzieki temu ze dogadywalismy sie tam doszlo wogole do spotkania w sylwestra.

wiec o co kamon ?

mnie nie interesuje mongoslki balet wiec nie wchodza na jego forum , was nie obchodzi luzna gadka na offtopie , tez go omijajcie ,

to moze inaczej

ja nie wchodze w skutery , technike jazdy i reszte , to moze tez usunmy ? bo ja nie wchodze ?
bezsensowne myslenie jak dla mnie i to tyle.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez bast » 23/1/2009, 15:01

ja tam puki co rzadko zagladam bo nikogo nie znam i w ogole sie krepuje, ale dam w niedziele na tace zeby OT zostal
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Movi » 23/1/2009, 15:05

Nie krępuj się i chodź do nas :)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez bast » 23/1/2009, 15:50

Dzieki Movi, wiedzialem ze dobrze ci z oczu patrzy ;)
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez adam_89 » 23/1/2009, 16:42

Widze, że już troche osób się wypowiedziało, głosy są jak do tej pory zróżnicowane, więc teraz wypowiem się ja :D yhhhh zdanie mam podobne jak Flow i Movi. Uważam, że jeżeli komuś sie z tym temacie nie podoba to to nie musi wchodzić i tyle. A dzięki OT można poznać ciekawych ludzi, którzy nie zawsze mają równo pod sufitem ha ha, tematy jakie są poruszane może i są monotonne i głupie, ale właśnie to przyciąga tylu ludzi.
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Kvj » 23/1/2009, 16:44

Jak chcecie to wywalcie tego offtopa i zostańcie przy tematach typowo motocyklowych na tym forum, czyli 'jak można zarejestrować erłana na motorower", itp.

Zamiast wywalać OT wykasujcie licznik postów i zostawcie tylko rangi.
Obrazek
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę...
Avatar użytkownika
Kvj
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 14/12/2008, 13:38
Lokalizacja: tu i ówdzie| lubelskie Rekord: Najdłuższy afk

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 23/1/2009, 16:45

I nikt w OT nie dostala warna za robienie OT ,co za lipa xD
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Kvj » 23/1/2009, 16:49

Trafne spostrzeżenie :D. Miło było sobie poczytać, co wam na bani siedzi, np. codzienne krzyki Floła 'ale bym sobie poruchał'...
Obrazek
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę...
Avatar użytkownika
Kvj
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 14/12/2008, 13:38
Lokalizacja: tu i ówdzie| lubelskie Rekord: Najdłuższy afk

Postprzez jordan23 » 23/1/2009, 16:50

Jest mi to obojętne,nie wchodzę na to forum żeby OT czytać:] Tak więc jak chcecie,ale zostawiłbym go bo będzie jeszcze gorzej na forum niż jest
Avatar użytkownika
jordan23
Stały bywalec
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 23/2/2008, 11:40
Lokalizacja: jestem?

Postprzez Bystry » 23/1/2009, 17:13

nom i już OT robicie xD
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez SzpiceR » 23/1/2009, 17:13

ej trzeba zaspamowac ze 3 storny dziennie i gdzie teraz beidzmey sie wyżywac?
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Bystry » 23/1/2009, 17:35

ja proponuje żeby każdy napisał w wordzie po 3 strony i potem powklejamy na forum xD
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Redd » 23/1/2009, 17:44

I oto jak temat "czy wywalić offtop" przeistacza się w temat "offtop 2" :P
http://bikepics.com/members/reddie/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
Redd
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:40
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na gr