Zobacz wątek - Patologia w PL.
NAS Analytics TAG

Patologia w PL.

O wszystkim
_________

Postprzez melvin » 18/1/2009, 18:45

flow miałem pisać że przemoc rodzi przemoc...


a co do przyciągania Słowian do Słowian itd. to
tu gorzka prawda...

http://pl.youtube.com/watch?v=mOwgpHtJtiE
zachód nas nie chce, a ruskim jesteśmy nie potrzebni...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez SzpiceR » 18/1/2009, 18:47

bicie sie za "druzyne" to wogole debilizm... rozumiem w obronie czy jak ktos lubi to sie bije gdzies po klubach ale szalikowe akcje to wogole zal.pl
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk


Postprzez Piankowy Marynarzyk » 18/1/2009, 18:53

melvin napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=mOwgpHtJtiE
zachód nas nie chce, a ruskim jesteśmy nie potrzebni...


A mnie sie czepia ,ze ja zabijam kazdy temat :lol:

:*
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez melvin » 18/1/2009, 18:54

ja to napisałem na poważnie, prawda jest taka że nikomu nie jesteśmy potrzebni, tylko przeszkadzamy będąc granicą między wschodem a zachodem...
no i filmik pokazuje jakie z nas nieokrzesane bydło...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 18/1/2009, 18:58

Po naszej akcji w Iraku i Afganistanie ,widac gdzie maja nas USA ,chetnie to by nam jeszcze w dupe wsadzili odpadki radioaktywne ,a pozniej wreczyli list z podziekowaniami ,za danie dupy za darmo ;>

EDIT : Co do patologii to sie nie uchronimy ,jedynie selekcja bylaby w stanie cos wskurac ,ale to nie humanitarne ;p zwalczac zlo w zarodku :P bez zla nie ma dobra .
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez SzpiceR » 18/1/2009, 19:01

co Ty gadasz jakbysmy wycofali wszystkich fachowcow,inzynierow czy lekarzy ktorzy tam pracuja, mieszkaja, maja poilskie pochodzenie lub nie to by sie zesrali
Ostatnio edytowano 18/1/2009, 19:02 przez SzpiceR, łącznie edytowano 1 raz
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez melvin » 18/1/2009, 19:01

gdyby plan Adiego H. się udał to nie było by problemu...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Flow » 18/1/2009, 19:06

melvin napisał(a):gdyby plan Adiego H. się udał to nie było by problemu...
i choc zrobil wiele zlego...mysle ze na wieksza skale moglby z tym krajem zrobic porzadek , nie mowie w swoim wlasnym imieniu bo nie specjalnie darze sympatia germanów ale to ze sa zorganizowani jak nikt inny trzeba im przyznac , my przy takiej sytuacji jaka oni mieli moze i bysmy sie podnosili ale z 400 lat , oni w pół wieku odbudowali swoj kraj i staneli na czele europejskiej gospodarki...
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez melvin » 18/1/2009, 19:09

jednak też dostali zastrzyk gotówki z planu Marshalla co im bardzo pomogło...
z tym że oni potrafią gospodarować pieniędzmi, a u nas od razu by je rozkradli ci którzy mieliby je rozdysponować...
Ostatnio edytowano 18/1/2009, 19:11 przez melvin, łącznie edytowano 1 raz
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Kvj » 18/1/2009, 19:10

Jakby nie patrzeć, Adolf miał łeb nie z tej ziemi.
Póki co mam co jeść, pić, palić czym oddychać, jest ok. Nie narzekam. Gdybanie zostawmy w spokoju.
Obrazek
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę...
Avatar użytkownika
Kvj
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 14/12/2008, 13:38
Lokalizacja: tu i ówdzie| lubelskie Rekord: Najdłuższy afk

Postprzez Kula07 » 18/1/2009, 19:11

masz racje Flow,agresja rodzi agresje...ale co mamy zrobic? sam jeden im sie nie postawisz,bo wiadomo co z Toba zrobia...nawet policji sie nie boja...i w sumie oni mowili ze robia to dla przyjemnosic i agresja i tak w nich jest,a poprawczaki i wiezienia nie zrobia z nich "dobrych obywateli" dlatego bardzo trudno jest sobie poradzic z taka banda...wiec moim zdaniem gdyby byla jakas wieksza i silniejsza grupa ludzi od nich,to juz napewno nie byliby tacy twardzi i pewni siebie...wiem,ze to nie jest rozwiazanie problemu,ale w pewien sposob mogloby to zmiejszyc ich dzailalnosc,bo mieliby sie kogo bac...
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez melvin » 18/1/2009, 19:14

nie wiem jak inni ale ja jestem za zaostrzeniem wymiaru kar za pobicie kradzież napaść morderstwo czy gwałt. jedynie to może sprawić że zastanowią się zanim podniosą na kogoś rękę...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez Flow » 18/1/2009, 19:14

Hiszpania miala biede w latach 80tych wieksza niz my, podniesli sie w ciagu 8 lat i mimo iz nadal sa w "najbiedniejszej" grupie unii Europejskiej biją Polske na ryj pod kazdym wzgledem. mieszkalem tam w roku 2000. u nas jeszcze moze minie z 10-15 lat za nim bedzie tak jak u nich w tym 2000. a i sadze ze mentalosc i tak pozostanie, tak wiec i tak w plecy bedziemy. my sami bez niczyjej pomocy nic nie potrafimy zrobic a łaczymy sie tylko w sytuacjach kryzysowych , potem jestesmy dla siebie obcymi ludzmi,

dlatego "bo wszyscy polacy to jedna rodzina,starszy czy mlodszy..." u nas sie raczej nie sprawdza... ;)

Kula07 napisał(a):masz racje Flow,agresja rodzi agresje...ale co mamy zrobic? sam jeden im sie nie postawisz,bo wiadomo co z Toba zrobia...nawet policji sie nie boja...i w sumie oni mowili ze robia to dla przyjemnosic i agresja i tak w nich jest,a poprawczaki i wiezienia nie zrobia z nich "dobrych obywateli" dlatego bardzo trudno jest sobie poradzic z taka banda...wiec moim zdaniem gdyby byla jakas wieksza i silniejsza grupa ludzi od nich,to juz napewno nie byliby tacy twardzi i pewni siebie...wiem,ze to nie jest rozwiazanie problemu,ale w pewien sposob mogloby to zmiejszyc ich dzailalnosc,bo mieliby sie kogo bac...



jak ktos madry kiedys powiedział "zawsze znajdzie sie wieksza ryba" takie zchowanie powodowalo by bunty a kraj i jego wladze siedzialy by na szpilkach (nie mylic z butami Chatte) i mysleliby kiedy ów nastapi.
zło trzeba niszczyc w zarodku ale my poki nie poprawimy naszej wladzy to nie poprawimy nic,nie jestem specem ale takie jest moje zdanie.
Polska potrzebuje ludzi ktorzy nas pokieruja w odpowiednim kierunku,a nie ze zawsze jestesmy ostatnimi i uzaleznieni od innych. gdzie ta wolna Polska? o co walczyli nasi przodkowie? korupcja goni korupcje i poki sie z tym nie uporamy nie mamy co myslec o lepszej mentalnosci spoleczenstwa i podejsciu do obowiazujacego prawa.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Silent » 18/1/2009, 19:50

Flow napisał(a):zło trzeba niszczyc w zarodku ale my poki nie poprawimy naszej wladzy to nie poprawimy nic,nie jestem specem ale takie jest moje zdanie.
Polska potrzebuje ludzi ktorzy nas pokieruja w odpowiednim kierunku,a nie ze zawsze jestesmy ostatnimi i uzaleznieni od innych. gdzie ta wolna Polska? o co walczyli nasi przodkowie? korupcja goni korupcje i poki sie z tym nie uporamy nie mamy co myslec o lepszej mentalnosci spoleczenstwa i podejsciu do obowiazujacego prawa.


dobrze mowi, polać mu,!

i rownież uważam, że problem leży w początku a mianowicie szkole. Jesli młodzież miałaby więcej zainteresowań(kółka, sks-nie tylko siatkowka i pilka nozna) a nauczycielami nie byłyby przypadkowe osoby bez jakiegokolwiek podejscia napewno ilosc takich przypadków zmniejszyłaby sie. Jednak nasi politycy mają wiele innych,"ważniejszych" spraw na głowie.
Rzeczą ważniejszą od rozumu jest wyobraźnia.
2oo ... in love to freedom...

Logicznie? To gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, najbogatsi byliby niewolnicy.
Avatar użytkownika
Silent
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26/6/2008, 16:29
Lokalizacja: K-na

Postprzez bufon » 18/1/2009, 19:50

ja bym proponował obozy pracy dla przestepców. zamiast do cieplego wieziena to do pracy pracowac na swje utrzymanie, ile by pracował tyle by jedzenia dostawal
bufon
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1/10/2008, 21:45

Postprzez Kula07 » 18/1/2009, 19:54

w sumie tez racja...ale pamietajmy ze to MY tworzymy Polske,bez naszej ingerencji za wiele sie nie zmieni
XR 400R | | Kula daje fula :D | | https://www.youtube.com/watch?v=2Cq4e3WiCr0
Avatar użytkownika
Kula07
Stały bywalec
 
Posty: 1006
Dołączył(a): 29/10/2008, 07:43
Lokalizacja: Sadłuki

Postprzez Koval135 » 18/1/2009, 20:15

bufon napisał(a):ja bym proponował obozy pracy dla przestepców. zamiast do cieplego wieziena to do pracy pracowac na swje utrzymanie, ile by pracował tyle by jedzenia dostawal


Dokladnie.A te "grubsze" rybki na sybir,do lagrów,nawet by nie czabylo za bilet powrotny placic...
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez Flow » 18/1/2009, 20:34

Koval135 napisał(a):
bufon napisał(a):ja bym proponował obozy pracy dla przestepców. zamiast do cieplego wieziena to do pracy pracowac na swje utrzymanie, ile by pracował tyle by jedzenia dostawal


Dokladnie.A te "grubsze" rybki na sybir,do lagrów,nawet by nie czabylo za bilet powrotny placic...

te grubsze rybki dzieki grubym portfelom i wielkim plecom mialyby/mają raj w wiezieniach ;) oni zawsze sobie dadza rade bo tak naprawde wiekszosc z nich...to wlasnie nasza wladza. :)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez bufon » 18/1/2009, 20:36

Przydałoby sie odsunąć od koryta wszystkich polityków , którzy zajmowali sie polityką za komuny, Moze to by pomogło na układy, polityke znajomości itp...
bufon
Świeżak
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1/10/2008, 21:45

Postprzez Flow » 18/1/2009, 20:39

ja bym wprowadzil kare smierci dla morderców i gwalcicieli. ;)
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na gr