Zobacz wątek - Czerwone słupki pomiędzy pasami.
NAS Analytics TAG

Czerwone słupki pomiędzy pasami.

O wszystkim
_________

Postprzez Koval135 » 30/12/2008, 15:01

Hahaha leże :lol:
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa


Postprzez dambandit » 30/12/2008, 15:36

Dobre to tylko w polsce
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole


Postprzez Koval135 » 30/12/2008, 15:48

Mie dobija jedna rzecz,robią nowa droge i jak juz skończą to robią dwa odcinki a między nimi dziura,wyglada to tak mniej więcej

----_____---- .

Jedziesz se nowa drogą a za chwile dup,uskok 15 cm i pare metrow jedziesz po zoranych resztkach asfaltu i za moment znowu dup,taki sam uskok i znowu nowa droga.Po jakiego h*ja zostawiac takie braki?Az tak cięzko zalepic te 5 m żeby droga byla ciagła i równa?!
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez House MD » 30/12/2008, 15:52

Traperoso napisał(a):lahahaha co to państwowa akcja : "napier*** słupki" ? U mnie przed domem, jakiś POPIERD******* URZĘDAS postawił h** wie ile tego gówna!!! Zamiast w tej cenie zrobić krawężnik i chodnik, to nasrali słupków, a obok tego łopatami wykopują rów i ubijają jakiś obsrany żużel co ma uchodzić za chodnik? Ku** nawet slumsy w NY mają lepsza drogi! Ja ** pie** pii pii pii tak sie można wk**... Zrobię zdjęcie panowie to Wam pokażę; ręce i penis opadają, żal.pl. Wystrzelać wszystkich, anarchia itp. Nie wytrzymuję nerwowo: najpierw zrywają dobry asfalt i tak zostawiają w kilu miejscach potem znowu coś partaczą, czekam aż będzie lepiej z tą jeb*** infrastrukturą a to h**, zabić się można. Na co idą k** podatki?


całkowicie się z Tobą zgadzam ,tak mnie wk*rwia to g*wno ,po*eby za biórkami. Można postrzelić się w twarz, tak państwo dba o obywatela.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez wiklad » 31/12/2008, 01:47

Koval135 napisał(a):Mie dobija jedna rzecz,robią nowa droge i jak juz skończą to robią dwa odcinki a między nimi dziura,wyglada to tak mniej więcej

----_____---- .

Jedziesz se nowa drogą a za chwile dup,uskok 15 cm i pare metrow jedziesz po zoranych resztkach asfaltu i za moment znowu dup,taki sam uskok i znowu nowa droga.Po jakiego h*ja zostawiac takie braki?Az tak cięzko zalepic te 5 m żeby droga byla ciagła i równa?!



Jak kiedyś będziesz w zachodniopomorskim, to przejedź się trasą Krajową od zjazdu na Szczecin Dąbie w stronę granicy w Kołbaskowie :D Takie ładne dziury tam są że każdy leci lewym pasem, a prawy zazwyczaj jest wolny. Droga wyłożona jest płytami i jakoś nikomu sie nie spieszy z naprawą, a ruch całkiem spory tam jest. Ale przecież lepiej zainwestować w słupki i fotoradary.



A na tym skrzyżowaniu w Warszawie to niech jeszcze postawią jakiegoś pogańskiego szamana i 10 metrowy pomnik buddy, może też odpędzi złe duchy :twisted: Widzę że w Warszawie rządzą sami kretyni.
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin

Postprzez falconiforme » 31/12/2008, 08:49

Ale kretyni. Jacy idioci odpowiadajÄ… za takie rzeczy?
A po co gumowe?
Tam gdzie są podwójne ciągłe niech betonowe mury postawią i kolczatki niech się wysuwają jak się zapali pomarańczowe światło.
Już teraz jest nasrane znaków ostrzegawczych, jakbym był w wesołym miasteczku, przejścia dla pieszych są znaczone na milion sposobów. A podwójne ciągłe nie są źle oznaczone tylko cholera jest ich za dużo.

NIE DA SIĘ zrobić bezpiecznych dróg bez dobrej infrastruktury drogowej.
Dużo prostych, mało wjazdów z lokalnych wiosek, osobne pasy na wjazd i wyjazd z dróg krajowych.
I podziemne przejścia dla pieszych na ruchliwych ulicach. Tylko na to trzeba kasy, a kasy nie wolno kraść do cholery. I muszą się wsiąść w końcu do porządnej roboty te urzędasy.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Traperoso » 31/12/2008, 12:57

Dokładnie: żal.pl

Panowie, prawie dostałem wrzodów... ale jeszcze daję radę huehue do Niemców blisko, tam kostkowane drogi są lepsze niż nasze dziuro+asfalty+słupki.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez dambandit » 31/12/2008, 13:22

Takie coś napewno nie jest bezpieczne dla motocyklisty , czasami trzeba awaryjnie hamować a jak sie nie da to na drugi pas jak jest pusty jednak zawsze mamy jakąś opcje a przy takich słupkach przednie goło może się poślizgnąć i już leżymy .

Nie wiem co to za inżynier wymyślił , ale napewno to nie poprawi bezpieczeństwa .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości




na górê