Zobacz wątek - czy ktoś słyszał lub korystał z uług z warsztatu Nowoczesna
NAS Analytics TAG

czy ktoś słyszał lub korystał z uług z warsztatu Nowoczesna

O wszystkim
_________

czy ktoś słyszał lub korystał z uług z warsztatu Nowoczesna

Postprzez skwy » 28/12/2008, 11:17

Czy ktos miał doczynienia z warsztatem Nowoczesna Obródka Silnika http://www.nos.motoogloszenia.pl/index.php
Jeśli chodzi o ofertę to jest niesamowita.Z niektórych bym skożystał ale nie mam pojęcia jak to sie ma w praktyce.
Czy to nie czasem następna firma która obiecuje góry i złoto a co do czego to.....(brak słów)
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap


Postprzez icid » 28/12/2008, 22:32

Sam jestem ciekaw, ale rozmawiałem z mechanikiem w Holandii który chciał podkopać teorie że silnika w ścigach się nie remontuje. Zrobił kapitalke ze szlifem, wyważaniem, azotowaniem wału, wszystko z najwyższą dokładnością itd. potem delikatnie docierał a i tak się rozsypało nawet 2 tys nie zrobił.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam


Postprzez skwy » 28/12/2008, 22:58

Już nie chodzi mi o regenerownia wału korbowego bo dla mnie to rzecz oczywista(jesli japońce każą po uszkodzeniu wał wymienić to ja im wierze)ale zastanawiam sie nad wyważeniem wału przy zastosowaniu lżejszego tłoka.
Ewentualnie pokrycie głowicy materiałem izolacyjnym,
Pokrycie tłoka(płaszcza) warstewką Dwusiarczku molibdenu i jeszcze parę ciekawych zabiegów poprawiających pracę i procesy termiczne w silniku.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê