Zobacz wÄ…tek - moto a sasiedzi
NAS Analytics TAG

moto a sasiedzi

O wszystkim
_________

Postprzez Bystry » 5/11/2008, 17:12

dobra wszyscy piszą, żebyś miał wyjeb... ale gorzej jak coś Ci z moto zrobią ... i nikomu nic nie udowodnią, a Ciebie na koszta naraża ... poza tym wiesz jak możesz wyłonić "czarownicę" ?? grzej ciężko żeby ta właśnie wyszła i dowiesz się która to, a jak wyjdzie parę to się przejdź i pogadaj z nimi ... tylko uprzedź przemiłą sąsiadkę która na nocki chodzi :P a tak na prawdę to wtedy pogadaj z nią i zapytaj co jej nie pasuje etc ... myślę, że to pomoże :)więc dyplomacja na 1 miejscu... potem środki drastyczne ... ale jak środki takie chcesz użyć to wynajmij sobie miejsce na parkingu od razu ^^ :P
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57


Postprzez cwaniak182 » 5/11/2008, 17:20

palgumeniedusze napisał(a):to moze lepiej zrobic kupe na wycieraczke.....?



Taaa to też jest dobra opcja ale trzeba wiedziec jak to zrobić technicznie dobrze:) a wiec:D

robimy kupe, owijamy papierem toaletowym i podpalamy na wycieraczce.
DZwonimy do osobnika.
Koleś otwiera drzwi i widzi ogien na wycieraczce a wiec zadeptuje to noga zeby zgasić :D przy okazji brudzac kapca od kupy :roll: :twisted:
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice


Postprzez mahomet84 » 5/11/2008, 17:23

palgumeniedusze napisał(a):to moze lepiej zrobic kupe na wycieraczke.....?

Nie na wycieraczkę tylko w papierową torebkę ,położyć przed drzwiami i ją podpalić,zadzwonić i dać wrotki...Kumpel kiedyś tak sąsiadce zrobił ,otwiera drzwi i widzi jak coś się pali więc odruchowo papciem,żeby zgasić...Człowieku wyobraź sobie teraz jej kurwicę buahahaha. :lol: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 5/11/2008, 17:25 przez mahomet84, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez cwaniak182 » 5/11/2008, 17:24

heh ale ja juz to powiedziałem wczesniej :roll:
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez mahomet84 » 5/11/2008, 17:26

Więc pomyśleliśmy o tym równocześnie tylko pierwszy to napisałeś. :)
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Nigoss » 5/11/2008, 17:34

hmm jak juz Ci cegle na moto ktos polozyl to nie przelewki. Moze to ta sasiadka, a moze jakies zazdrosne ,,skejtole'', ktorych nie stac na moto. Radzilbym Ci wynajac jakis garaz, albo dac na parking strzezony, bo mozesz kiedys rano wyjsc i zobaczyc moto w oplakanym stanie. A jesli potwierdzi sie, ze to ta baba to tak jak koledzy pisali, albo cegle, albo palaca sie niespodzianka :D
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01

Postprzez Dominik_YZF » 5/11/2008, 17:59

Najpierw spróbuj pogadac z tą staruchą, jak nie bedzie efektów to sraj na drzwi, stawiaj cegły na parapecie etc. niech kazdy zna swoje miejsce w szeregu 8)

Kiedyś była akcja u mnie na osiedlu, ze takie drobne cwaniaczki palili trawke na klatce schodowej, wyszła taka upierdliwa baba i zaczęła jednego szarpac - wyłapała lufe, a jak sie schowała do domu, to podpalili jej drzwi :twisted: , ale nie namawiam do takiego rozwiązania :lol:
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 5/11/2008, 18:45

Rozsiej plotke ,ze sie puszcza xD haha
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Bystry » 5/11/2008, 19:48

i niby kto by ją pukał ? :D
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez Chatte » 5/11/2008, 20:58

A pieski robiące na chodnik jej nie drażnią?

ulotki reklamowe grożące wywrotką na schodach nie denerwują?

Młodzież "relaksująca się" przy piwie i papierosku stojąc lub siedząc pod blokiem nie irytuje?

Pogadać z panią, spokojnie i rzeczowo powiedzieć jak co wygląda, podać jakieś sensowne argumenty i porównania szkodliwości i może do niej trafi (a skoro taka plotkara, to wkrótce całe osiedle będzie wiedziało ocb)

Jak taka zakamieniała anty, lub nie mająca nic wspólnego- postarac się o lepsze miejsce na moto. Mnie osobiście byłoby szkoda gdybym musiała remontować moto, nawet gdyby batalia była wygrana...
<b>Agnieszka idź, popatrzymy sobie... JAK GRASZ xD</b>

Mr Jurewicz:
Ogolnie jako Gdanszczanim, uwazam ze gdyby nie sasiedztwo śledziowa, bylibysmy stolica Polski :P
Avatar użytkownika
Chatte
MEGA TROLL
 
Posty: 282
Dołączył(a): 21/3/2008, 21:25
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez sebekmelior » 5/11/2008, 21:19

Ja bym jej smierdziela przez okno wrzucil... Wystarczy kupic na allegro... wymoczysz szmate... i przez okno...
tylko jakies rekawice sobie zaloz bo rypie maxymalnie... A wrzuc jej to jak jej nie bedzie...
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez komancz4 » 5/11/2008, 21:26

Zadam Ci pytanie - urodziłeś się niewolnikiem ? Nie ? to dlaczego miałbyś z własnego domu wyprowadzać moto i w kłopotliwy sposób odpalać gdzieś dalej ? Też to przerabiałem to powiedziałem wporst jak się niepodobają odgłosy cywilizacji to niech się do puszczy wyprowadzi lub zamontuje okna tłumiące dźwięk. Jak niechcesz kłutni to wymień wydech na seryjny. Mi zadzwoniła i zapłaciła mandat za bezpodstawne wzywanie policji. Było to o 23 wieczorem jak grzałem sprzęta powiedziałem policjantowi ,że ten wydech posiada homologacje a jestem miłośnikiem przelotowych wydechów i ma to swój urok ,jestem na swojej posesji i NIEMA PRAWA ktokolwiek mi rozkazywać co ja moge robić a co nie bo jestem wolnym człowiekiem. A co do sposobów zaszkodzenia sąsiadom w innych postach to odradzam - niezniżaj się do poziomu zwykłego hama i pamientaj istnieje takie prawo jak akcja-reakcja po co se szkodzić.
Komancz
komancz4
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 27/8/2008, 11:38

Postprzez hellogrish » 5/11/2008, 21:29

bez urazy panowie ale chyba jestem za stary (cwierc wieku na karku) ew. nie nadazam za moda, bo pomysly o straniu pod drzwiami sa chyba... hmm :)

w sumie fakt nie wiem na 100 kto podlozyl mi ta kostke a nie mam ochoty biegac po mieszkaniach, wiec skoncze chyba na tym ze bede zawsze zakladal pokrowiec na noc (zawsze to jakis halas bedzie przy sciaganiu, a moto mam doslownie pare metrod od okna) i wytezeniu uwagi w nocy ;)

pomysl z dzielnicowym jest calkiem ok bo jesli to faktycznie starsza pani tak poszalala z ta kostka to chyba by to ja ostudzilo. niestety tel. na komisariacie milczy.

zobaczymy co przyniesie ranek :)

edit: komancz masz racje, ale z drugiej strony, gdy jakas kobietka podchodzi do mnie i spokojnie tlumaczy ze po nocce chcialaby sie wyspac (chociaz zaczela nieladnie od "pana stunningowany motor bardzo halasuje" ;) ) to trudno jej nie isc na reke i przepchac motonga pare metrow dalej.

ale to fakt ze inne "reakcje" sasiadow trzeba tepic i nie mozna sobie dac wlazic na glowe
Avatar użytkownika
hellogrish
Świeżak
 
Posty: 93
Dołączył(a): 28/5/2008, 18:40
Lokalizacja: krk / sc

Postprzez turboponczek » 5/11/2008, 21:33

ale ziomek w sumie to... może poprostu jakies dziecko tak dla uciechy sobie położyło tą kostke ? :- D
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê