Zobacz wÄ…tek - Samobojstwo ?!
NAS Analytics TAG

Samobojstwo ?!

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 24/10/2008, 17:32

kurde jak to czytam to mi jest was żal...
to też jest manipulacja... jego manipulacja i manipulacja telewizji. Ile mu za to dali kasy? teraz każdy będzie oglądał finał programu mam talent w oczekiwaniu na to aż coś się stanie.

tak naprawde program mam talent jest cienki jak barszcz, dalej przechodzą osoby które śpiewają albo tańczą, a miał to być niby zupełnie nowy program. To tym sposobem zwiększą sobie oglądalność i tyle.

według mnie dużó krzyku o nic.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez Silent » 24/10/2008, 19:00

mar111cin napisał(a):kurde jak to czytam to mi jest was żal...
to też jest manipulacja... jego manipulacja i manipulacja telewizji. Ile mu za to dali kasy? teraz każdy będzie oglądał finał programu mam talent w oczekiwaniu na to aż coś się stanie.

tak naprawde program mam talent jest cienki jak barszcz, dalej przechodzą osoby które śpiewają albo tańczą, a miał to być niby zupełnie nowy program. To tym sposobem zwiększą sobie oglądalność i tyle.

według mnie dużó krzyku o nic.


a jednak o cos;)

manipulacja. niby co chcial osiagnac ta niby manipulacja? slawe? ogladalnosc? jedynie to drugie bo wiekszosc bedzie z ciekawosci ogladac. ja tego tak nie odbieram. jestem neutralny. wiem ze nawet jesli mowi prawde (co caly czas zaznaczam JESLI) i tak by nie posluchal, musi miec slaba psychike jak na czlowieka obracajacego sie w towarzystwie "gwiazd". wogole dziwne to jest. "gwiazd" hah. w Polsce sa prawdziwe gwiazdy ale o nich sie nie slyszy,wielkie talenty sa w cieniu tych smiesznych "gwiazdeczek";)

w dzisiejszych czasach juz nie wiadomo komu wierzyc. Umiesz liczyc? licz na siebie ;))
Rzeczą ważniejszą od rozumu jest wyobraźnia.
2oo ... in love to freedom...

Logicznie? To gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, najbogatsi byliby niewolnicy.
Avatar użytkownika
Silent
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26/6/2008, 16:29
Lokalizacja: K-na


Postprzez _OUTLAW_ » 24/10/2008, 19:32

nie pamietam skad on jest chyba z sopotu i podobno nawet spoko koleś, poniekad troche jego rozumiem bo polacy maja dziwną mętalnosc jak czegoś nie rozumieja albo zazdroszcza to próbują człowieka zniszczyć TVN wykreowało go na wariata a np w stanach moglby na tym kariere zrobić bo tam to nie ejst nic dziwnego(brzuchomówca) i nie jeden wsytęp widzialem, nie widze w tym nic zlego ze w ten sposob chce zarabiac i zabawiać ludzi ale w państwie "żydów kwacha i millera" ludzie nie są tolerancyjni.
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni

Postprzez indor » 24/10/2008, 19:52

Dla mnie po prostu gość nie ma poczucia humoru... umie wykonywać czynność jaką jest brzuchomówstwo... ale to nie jest wszystko... on musi zrobić show, a showmanem jest kiepskim.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez Flow » 24/10/2008, 21:49

ogladam ten filmik po raz 3ci , mysle ze kolezanka ma racje, ze to bedzie samobojstwo tego eustahego,tak na 90% na to stawiam,on tak uklada zdania i tak gra słowami ze nie mowi do konca o swoim samobojstiwe,pewnie wezmie kukłe pier*** ja 3 razy o ziemie i finisz :D a wszyscy sie tym tak jaraja... xD

edit: Outlaw swieta racja...
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez mar111cin » 24/10/2008, 21:56

Silent, to jest właśnie wszystko manipulacja. Najbardziej jest denerwujące że często gęsto zwykłe imbecyle robią kariere zazwyczaj przez sex na ekranie itp. Czy społeczeństwo jest naprawde tak płytkie i proste że to chwyta? Gdyby nie społeczeństwo to takie osobniki jakby chociaż jola rutowicz w ogóle by nigdy nie zaistniały. Bo tak naprawde co osiągneły? nic, tylko występ w jakimś dennym programie tv typu showcośtam i czują się najpiękniejszymi najmądrzejszymi gwiazdami.

Ludzie troche trzeźwego myślenia, dla większości z nich gdyby nie robienie z siebie pośmiewiska na tv to niczym innym w życiu by nie zaświecili.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez motoman » 24/10/2008, 23:05

Ale koleś ma chyba żal o to że w programie niejako docenili też innego "faceta z kukłą" brzuchomowce (cos tam wspomina ze odwracal glowe i mowil zmienionym glosem czy cos) hehe dziwny typ.

Pozatym (oczywiscie nie mozna generalizować) ale raczej samobojstwa są robione pod wplywem chwili i wielkich emocji, a planowanie tego na kilka dni/tygodni do przodu raczej uspokaja delikwenta i łagodzi jego temperament:D no chyba ze jest psycho;)
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez patryk83 » 24/10/2008, 23:13

Samobójstwo ale nie jego tylko Eustachego
Ten koleś się nie zabije, skończy karierę i tyle.

Apropo skasowanie jego filmików to stacja ma prawo żądać skasowania filmów nagranych z jej stacji.

Żeby nie wyszło, że jestem jakiś bezduszny to żal mi tego kolesia ale wiedział jaki to program i jaki jest Wojewódzki ....
Honda CBR 600 F4i user
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
patryk83
Bywalec
 
Posty: 942
Dołączył(a): 29/8/2008, 08:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bostorn » 24/10/2008, 23:16

w pewnym sensie zgodze sie z kolesiem bo te debile z jury nie raz obrazili kogos kto poswieca całe swoje zycie sztuce, temu co robi dla ludzkosci, dzieci etc... a te tumany przekreslają go... obrazają kiedy miliony osób patrzą nie jednemu by psycha padła...

kto wie moze naprawde go wyzywali itp ale tutaj jest Polska.. kraj mało tolerancyjny i wyrozumiały ... tutaj wszystko może się zdazyc
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez kamil.k » 25/10/2008, 06:34

jolka jest ode mnie z miasta i wczorej wygrala z konkursie w radiu na "łotra roku " :lol: prawie wszyscy co dzwonili to równo na nia jechali tylko inni kandydaci dostali po jednym glosie a reszte zebrała paskudna jolanta. nie pamiętam już nawet co za nagrode dostanie :lol:
GPZ 500S '90 + BMW e30 320i '86
kamil.k
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 18/1/2008, 14:47
Lokalizacja: piotrków trybunalski

Postprzez Bostorn » 25/10/2008, 08:41

rózowego dilda :D z jej końską szczęką ??;>
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Silent » 25/10/2008, 11:00

Bostorn napisał(a):rózowego dilda :D z jej końską szczęką ??;>


no niestety ... ludzie lubia kretynow... chociazby ten smieszny program "taniec na lodzie". tam jest taki jeden palant Koniu czy cos w tym stylu . wczoraj bylem u znajomej i akurat to lecialo. przeciez normalnie zal du** sciska jak sie na niego patrzy. rozumiem sie powyglupiac ale bez przesady... zal. a ludzie na takiego glosuja.
Rzeczą ważniejszą od rozumu jest wyobraźnia.
2oo ... in love to freedom...

Logicznie? To gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, najbogatsi byliby niewolnicy.
Avatar użytkownika
Silent
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26/6/2008, 16:29
Lokalizacja: K-na

Postprzez Terror » 25/10/2008, 11:32

Silent napisał(a):
Bostorn napisał(a):rózowego dilda :D z jej końską szczęką ??;>


no niestety ... ludzie lubia kretynow... chociazby ten smieszny program "taniec na lodzie". tam jest taki jeden palant Koniu czy cos w tym stylu . wczoraj bylem u znajomej i akurat to lecialo. przeciez normalnie zal du** sciska jak sie na niego patrzy. rozumiem sie powyglupiac ale bez przesady... zal. a ludzie na takiego glosuja.


Koniu to juz historia szolbiznesu. W odroznieniu od kobiety-konia on jest taki na codzien.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez indor » 25/10/2008, 12:16

niestety prawda jest taka ze jednak większości polaków się to podoba :(
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez Bostorn » 25/10/2008, 14:07

ee koniu może teksty ma chore.. ale przynajmniej czasem z nudów chce sie go słuchac... a ta wytapetowana pinda.. ni pies ni wydra...

a co do lodów na tancu.. nie oglądam tego bo to debilizm.. już ja dupą lepiej krece niz oni na tym lodzie.. no to jest załosne np jak było z saletą...
on sie ledwo na nogach 3mał...
moge pooglÄ…dac jakies zawody z tanca na lodzie ale nie tÄ… paraolimpiade.. :/
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez Cwikla » 25/10/2008, 15:44

No niestety tak już tutaj jest. Ale jednak naród się temu nie sprzeciwia, a media Lansują kolejnych idiotów, pseudo artystów trzeba to bojkotować,
W tej chwili pełno jest artystów " jednej czy tam kilku piosenek " i co dalej się skończyli? Dlaczego ten cały feel jest taki popularny? Bo media go cały czas pokazywały i lansowały... a teraz już zanika ( nagrał kilka dennych piosenek i co? ) Ale jednak duzo osób się tym podniecało.... Dla mnie to on od początku był nikim. Następny idiotyzm jakaś tam Ajzis Dżin (gee) Wszyscy się nią zachwycali i nie wiem dlaczego takie badziewie wybrano na Eurowizje? Może piosenka była ładna ( Mnie się nie podobało) ale to przecież takie śpiewanie to na groby niech idzie wiadome jest że ludzie z Europy nie wybiorą jakiś tam Smutasów. Albo jeszcze ten Sopot festiwal... To już jest porażka... wybrali następnego idiote co jak narazie nic więcej nie nagrał...

Te inne przykłady pokazują jak media rządzą i manipulują naszym obłudnym narodem.
Cwikla
Świeżak
 
Posty: 54
Dołączył(a): 31/8/2008, 20:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Bostorn » 25/10/2008, 15:50

co jak coo ale idziss ;d miała zajebisty głosik.. pięknie zaśpiewała nawet dostała bis czy tam coo od publiki między narodowej.. a to że ten cały pier.. konkurs był ukartowany było do przewidzenia ze wielkie potęgi telefoniczne zgadały się i że to ruska sabaka wygrała...

niestety na tym swiecie nie ma sprawiedliwości
pieniÄ…dz goni pieniÄ…dz ;/ dla pieniÄ…dza zrobiÄ… wszystko..

tak jak u nas coraz denne programy ale jak już napisałem pieniądz goni pieniądz jak widac z gówna tez potrafią pieniądz wyciągnąc
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez skwy » 26/10/2008, 10:05

Dokładnie nie wiem o co chodzi.Chyba coś nie działa na tej stronie albo usunięto tą wiadomość.
Może ma ktoś link do tej wiadomości ale na innej stronie
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez Silent » 26/10/2008, 11:14

widocznie usunięto tamten filmik z poprzedniego linku.
tu jest z dopiskami:
http://www.wrzuta.pl/film/drEKTLwFUX/od ... amobojstwo

a tu orginał :
http://www.box.net/shared/rybr8z3ats
Rzeczą ważniejszą od rozumu jest wyobraźnia.
2oo ... in love to freedom...

Logicznie? To gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, najbogatsi byliby niewolnicy.
Avatar użytkownika
Silent
Świeżak
 
Posty: 83
Dołączył(a): 26/6/2008, 16:29
Lokalizacja: K-na

Postprzez n08 » 27/10/2008, 11:55

hm.. ja to juz sam nie wiem moze to chodzi o smierc tej jego lalki ?? :/ chyba on nie jest na tyle ************ zeby sie zabic przed kamera ? :////
Avatar użytkownika
n08
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 25/10/2008, 18:33
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê