Zobacz wÄ…tek - METALLICA - DEATH MAGNETIC ... wasze zdanie
NAS Analytics TAG

METALLICA - DEATH MAGNETIC ... wasze zdanie

O wszystkim
_________

Postprzez argos » 17/9/2008, 00:22

Metallice znam już od dobrych kilkunastu lat czyli mniej więcej od albumu Black. Jestem ich wielkim fanem i mimo ,ze nie jestem ekspertem od brzmienia ,dźwięku czy wokalu jakich mamy mnóstwo w tym kraju (podobnie jak np. selekcjonerów naszych reprezentacji ) to jestem zachwycony nowym albumem. Po st.anger ,który był specyficzny ale wcale nie taki zły jak go wielu kreśliło nowy album wypada naprawdę wyśmienicie. Po pierwszym szybkim przesłuchaniu nie wywarł na mnie takiego wrażenia ,ale po spokojnym zacisznym przesłuchaniu całego albumu stał się moim ulubionym krążkiem odsłuchiwanym w mojej poczciwej wieży audio :)

Dla mnie cały album jest świetny i jedyna uwaga jest na to ,że to tylko 10 kawałków i przez to wydaje mi się krótki.
Pozdrawiam i mam nadzieję ,że z niektórymi znów się zobaczę w Chorzowie na kolejnym koncercie.
argos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23/11/2007, 12:12
Lokalizacja: rz-ów


Postprzez Leitho » 1/10/2008, 10:32

wlasnie dorwalem ta plyt i biore sie za przesluchanie, mam nadzieje ze baedzie warto :)
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL


Postprzez bast » 13/10/2008, 09:11

ja slyszalem ze dwa kawalki i ten co jest do niego klip to taki dziwny jakis, niby staraja sie w starym stylu ale cos im nie wychodzi, brak tego czegos, slyszalem jeszcze jakis i chyba lepszy. I nie chodzi o komerche oni sie chyba poprostu wypalili. Co nie zmienia faktu ze na slaskim w maju dali czadu ze glos stracilem i mega zakwasy mialem w karku :D
SPIDER DIARIES (otwórz link)

Yamaha YX 600 Radian ---> Suzuki DR-Z 400 SM
Avatar użytkownika
bast
Bywalec
 
Posty: 849
Dołączył(a): 7/7/2008, 11:09
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez indor » 13/10/2008, 15:26

właśnie po nowej płycie uważam że rozżarzyli się od nowa a nie się wypalili, przesłuchaj całą płytę. Wszystkie kawałki znajdziesz na YouTube
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa

Postprzez Nigoss » 13/10/2008, 16:00

No plyta calkiem fajna. Poprawdzie nie przepadam za Matalica, ale niektore kawalki maja bardzo fajne.
,,Motocykle to nie tylko moja pasja, ale też moje życie''
Avatar użytkownika
Nigoss
Bywalec
 
Posty: 567
Dołączył(a): 5/9/2008, 17:01

Postprzez Leitho » 16/10/2008, 19:54

przesluchalem cala plyte, niektore kawalki maja niezle, jednak to nie jest ta stara Metalica
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 46 gości




na górê