Zobacz wÄ…tek - Rejestracja motocykla na kategorie A2
NAS Analytics TAG

Rejestracja motocykla na kategorie A2

O wszystkim
_________

Postprzez kagiva » 31/8/2008, 13:01

To czyli to 2008 czy 2009? Wysiliłem się i znalazłem ten artykuł :D Dla zainteresowanych proszę tutaj link: http://www.scigacz.pl/Kategoria,prawa,j ... ,5087.html

scigacz.pl napisał(a):Przedstawiamy Wam zatem oficjalne stanowisko Ministerstwa Infrastruktury w sprawie proponowanych zmian oraz argumentację urzędników. Zwracamy uwagę na propozycję stworzenia zupełnie nowej kategorii A2 uprawniającej do kierowania motocyklami po ukończeniu 18 roku życia.

i wszystko jasne...
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód


Postprzez andy7 » 31/8/2008, 16:33

Kagiva - co jasne, bo jak na razie to nic nie jest jasne. Nie scigacz.pl czy inna Interia.pl ustala przepisy. ( w dodatku sama nie podaje zrodla ).

Jednego nie rozumiem ( jak juz raz pisalem w innym, podobnym temacie ) Skad wzielo sie te 35 KW ?

35 KM bylbym w stanie jakos zrozumiec. Przeoisy EU maja byc takie same w kazdym kraju nalezacego o Uni, tylko w PL bedzie 13 KM wiecej ? Dlatego pytam o zrodlo ustawy, sorry ale zadna redakcja czy zrodlo prasowe to zaden argument. Poczekamy, zobaczymy.
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez HANS » 31/8/2008, 21:41

wiesz Icid....tam nie jest podane kiedy wejdzie i o tym o co pytalem tez ani słowa......wiec?
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez kagiva » 31/8/2008, 22:08

andy7 przeczytałbyś artykuł to byś wiedział że scigacz.pl napisał to co zacytowałem. I gdybyś potrafił chociaż trochę czytać ze zrozumieniem to też byś wiedział co jest jasne.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez icid » 31/8/2008, 23:38

Czytałem że data wejścia nowych przepisów to 1 stycznia 2009, jak znajdę ten artykuł to podam link. Mnie ta ustawa omija szerokim łukiem więc nieszczególnie mnie obchodzi kiedy i czy wejdzie.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez HANS » 31/8/2008, 23:45

no nie do konca .....czytalem gdzies ze prawko kat.B (ci co zrobią jak juz wyjdzie przepis) będzie trzeba co 15 lat odnawiac....jakies kursy doszkalające czy cos a ci co juz mają to po 2030któryms czy jakos tak a nie pamiętam juz jak z A....mogłem cos pomylic ale chodzi wlasnie o te kursy...
Avatar użytkownika
HANS
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez andy7 » 1/9/2008, 04:05

kagiva napisał(a):andy7 przeczytałbyś artykuł to byś wiedział że scigacz.pl napisał to co zacytowałem. I gdybyś potrafił chociaż trochę czytać ze zrozumieniem to też byś wiedział co jest jasne.


He, he, wiesz akurat bardzo uwaznie sledze wszystko co jest zwiazane ze zmiana przepisow, tp co napisal scigacz.pl nie jest wykladnia prawa;

Teresa Jakutowicz
Dyrektor
Biura Informacji i Promocji

Czy te informacje i argumentacja Ministerstwa Infrastruktury was...


Nie ma w tym artykule zadnego linku do strony ministrestwa,i nie bedzie, ( zreszta to bez znaczenia ) bo na razie to tylko projekt uchwaly, gdy bedzie zatwierdzony wtedy bedzie dopiero prawne.

Wszyscy, ktorzy spekuluja i ludza sie, ze to prawo nie wejdzie w zycie sa dla mnie smieszni. Uchwala wejdzie pytanie tylko kiedy i jaka moc bedzie dozwolona czy 34 KM ( jak w reszcie Europy czy te 47 KM ( Nie wiem skad wziete ).

Podejrzewam, ze jeszcze w tym miesiacu ( Wrzesien ) podam cos na ten temat. Pytanie tylko czy bedzie to na tyle wiarygodne. Zreszta jest mi to tak szczerze mowiac obojetne czy ktos w to teraz uwierzy, gdy bedzie uprawomocnione wierzyc bedzie musial kazdy.

Co do B to moze bedzie, ze trzeba bedzie od jakiegostym wieku X robic badania lekarskie lub wzroku.

Przy kat. C / CE, D / DE ma byc co 5 lat od skonczenia 50 roku zycia
Nie jestem w tej chwili pewny jak bedzie z kat C / C1E

:wink:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê