Zobacz wątek - Mądrale z policji
NAS Analytics TAG

Mądrale z policji

O wszystkim
_________

Postprzez House MD » 25/8/2008, 20:31

gumisss napisał to co miałem na myśli :) , policja jest potrzebna ,stoi na straży łady i porządku ,ale fakt faktem ,że jeśli chodzi o wymagania rekrutacyjne to biorą kogo popadnie, ten kolo ,który idzie do prewencji to naprawdę Judasz i cham, nie wydaję mi się ,że ludzie będą mieli z nim łatwo,bo pewnie się załapię do służby. Melvin gość idzie do służb mundurowych to wiadomo ,że nie będzie sielanki ,w końcu za coś mają krótszy okres pracy ,jeśli chodzi o emeryturę. To tylko moja opinia.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11


Postprzez melvin » 25/8/2008, 20:32

"nieważne że się boja, ważne że są posłuszni"- Kaligula
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez House MD » 25/8/2008, 20:49

cytat jak za czasów komuny w Polsce ,bez urazy Melvin.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez herbatkowy » 25/8/2008, 20:51

Tak mowil Stalin :)
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Taser » 25/8/2008, 21:07

herbatkowy......nie wymadrzaj sie i przestan na murach malowac Ch.W.D.P bo wnioskujac po Twoich wypowiedziach wnioskuje ze na takiego podchodzisz. Policja, policja, ale za darmo w morde nie dostaniesz, to tez sa ludzie, tez byli mlodzi i zazwyczaj sa prosci. To ze lubisz sobie z Nimi pogrywac to nie dziw sie ze dostaniesz pala po mordzie, taka kolej rzeczy. Naprawde za pasy Cie nie spaluja nawet jakby mogli, nie mowie ze nie zdazaja sie kanalie, bo takie sa wszedzie. Ale pomysl o tym, ze idac sam w nocy przez miasto przez niciekawa dzielnice usmiechasz sie na widok zwyklych kraweznikow, bo kolezka z kumplami ktory siedzi na lawce obok ktorej przechodzisz nie jest Twoim ziomkiem, jednak nie skroi Cie z telefonu. ;]
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez simonw » 25/8/2008, 21:19

tylko glupiec mowi iz jest mistrzem.

Zaden Stalin tylko cesarz Caius Iulius Caesar Caligula - czyli Kaligula.

KaPeWu ?
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Invi » 25/8/2008, 21:22

Koval135 napisał(a):Bardziej doświadczonym?A co to niby gwarantuje?Jeżeli mial wcześniej A1 lub to A2 i jeździl motocyklami to się w pełni zgadzam,ale jeśli skończyl 24 lata i nie miał wcześniej moto,zrobi se pełne A to skąd ma te doświadczenie?


Nie tylko nie ma doświadczenia. Z nauką jazdy to trochę tak jak z językami im wcześniej zaczniesz tym więcej osiągniesz. 24latek będzie miał problemy z nauczenie się jazdy puszką o motocyklu nie ma nawet mowy. A jak ktoś ma zapierdalać to będzie zapierdalał mając 18 czy 24 lata (chyba że nie kupi motocykla bo trzeba będzie kupić wózek dla dziecka).
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez melvin » 25/8/2008, 21:24

simonw napisał(a):tylko glupiec mowi iz jest mistrzem.

Zaden Stalin tylko cesarz Caius Iulius Caesar Caligula - czyli Kaligula.

KaPeWu ?




dziękuję :)
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez herbatkowy » 25/8/2008, 21:24

Taser napisał(a):herbatkowy......nie wymadrzaj sie i przestan na murach malowac Ch.W.D.P bo wnioskujac po Twoich wypowiedziach wnioskuje ze na takiego podchodzisz. Policja, policja, ale za darmo w morde nie dostaniesz, to tez sa ludzie, tez byli mlodzi i zazwyczaj sa prosci. To ze lubisz sobie z Nimi pogrywac to nie dziw sie ze dostaniesz pala po mordzie, taka kolej rzeczy. Naprawde za pasy Cie nie spaluja nawet jakby mogli, nie mowie ze nie zdazaja sie kanalie, bo takie sa wszedzie. Ale pomysl o tym, ze idac sam w nocy przez miasto przez niciekawa dzielnice usmiechasz sie na widok zwyklych kraweznikow, bo kolezka z kumplami ktory siedzi na lawce obok ktorej przechodzisz nie jest Twoim ziomkiem, jednak nie skroi Cie z telefonu. ;]


Niestety nie jestem z tych, ktorzy maluja CHWDP. Ale nie zadowala mnie fakt, ktorego sam bylem swiadkiem a mianowicie: 3 chlopakow podpalilo przystanek, przyjechala policja swiadek zeznal, ze jeden byl w czerwonej koszulce, a wiec policja odjechala, po drodze spotkala goscia w czerwonej koszulce po czym wyszla z radiowozu i stlukla go na kwasne jablko. Sam widzialem wszystko na wlasne oczy. Rowniez mojego kumpla, ktory byl juz znany policji z nocnych przechadzek spotkaly ladne baty, tak bez powodu. Nocny patrol zaprosil go do radiowozu po czym spalowal dokwintnie. Na to mi nie zaprzeczysz, nie maluje CHWDP po murach, ale nie podoba mi sie to co policja moze robic. Oczywiscie policja czasami jest faktycznie potrzebna, do tego ci przyznam racje bo w nocy bywa roznie, ale nie podoba mi sie to, ze policja wszystkich mlodziencow traktuje jednakowo- zboj, mlodociany menel ktorego mozna spalowac.
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez mar111cin » 25/8/2008, 21:32

Szymuś, zbanujesz mnie jak wkleje tutaj elementarz w pdfie?
Bo widać coniektórzy nie potrafią czytać.
Do autora tematu, pojezdzisz nie za 9lat, a już za rok, czytaj troche więcej niż nagłówki z gazet to będziesz wiedział o co chodzi.
Herbatkowy, jak masz 18 lat, to nawet jakby ta ustawa już obowiązywała to i tak byś mógł jeździć motocyklem.


Tak że nie wiem o co wam wszystkim chodzi.


żale wylewacie....
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 25/8/2008, 21:33

Marcin blagam zalacz albo ich zastrzel, nie wiem zrob cos bo jak wszedlem na forum i widze przedmowce to mam ochote sobie podciac zyly w najlepszym emo stylu przy akompaniamencie My Chemical Romance ;]
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 25/8/2008, 22:00

tylko pamiętaj, tnij wzdłuż żyły, żeby nie odratowali.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez olo113 » 25/8/2008, 23:03

i zamocz w wodzie, to podstawa
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez gba4 » 26/8/2008, 03:39

Moge wam podać taki przykład co do tego prawa jazdy od 24 lat.

18to letni chłopak to wiecie jaki jest, lubi się poszalec itp, a gdy ma się 24 lata to już przewaznie ma się żone/czasem dzieci itp. wiec tacy ludzie już troche przystopują bo wiadomo że jadąc 200 każdy błąd może oznaczać smierc :)
Avatar użytkownika
gba4
Bywalec
 
Posty: 543
Dołączył(a): 12/9/2007, 19:29

Postprzez andy7 » 26/8/2008, 06:57

herbatkowy napisał(a):Sam nie wiem ile Ty masz lat, ale po wypowiedzi jakies 24 w gore.


He, he widzisz jestes tak mlody, ze po wypowiedziach nie jestes w stanie stwierdzic , ale malo wazne, i dzieki za komplement

herbatkowy napisał(a):I teraz mam do ciebie pytanie, te XXX lat temu, kiedy robiles prawko A


Kat. A robilem w 2002. Dalej nie rozumiesz, ze PJ mozna bedzie robic od lat 18 tylko nie bedziesz mogl jezdzic motocyklami z otwarta moca. W tym roku mialem mozliwosc posmigania po torze fazerkiem 600 o mocy 34 KM i moc jest w zupelnosci wystarczajaca.

herbatkowy napisał(a):Wedlug mnie to wlasnie w wieku ok. 20 lat (moze byc 18, moze byc 22) zaczyna sie tak naprawde prawdziwa milosc do motocykli. Twoj pierwszy motocykl, ja nie wiem jak mozecie pisac takie bzdury? Przeciez wszystko zaczyna sie za mlodu...


Lo bosche jakie Ty bzdury wypisujesz, kto Ci to / tak powiedzial, dobrze, ze to tylko w/g Ciebie.

:wink:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Łukasz_15* » 26/8/2008, 10:17

Jak widze w temacie zdania są podzielone, jedni twierdzą, że super niech będą PJ od 24lat, mamy to w dupie przecież i tak już zdaliśmy prawko, a ci młodzi niech się najpierw nauczą jeżdzić. Inni, którzy jeszcze nie mają prawka oczywiście są przeciw, bo komu, by się chciało czekać.
Jak już wspomnałem jak podwyższą wiek na kategorie A to będzie kolejna durna ustawa, a nie można zrobić tak, że jeśli zdamy w wieku 16 lat kategorię A1 i jeśli w wieku 18 lat chcemy zdawać na kategorię A, to kurs powinien kosztować połowę mniej i zdawać tylko jazdę? Po co zdawać teorię jak to jest wszytko to samo co na A1 tylko motocykl mocniejszy więc wystarczy jazda.
Avatar użytkownika
Łukasz_15*
Świeżak
 
Posty: 411
Dołączył(a): 26/4/2008, 20:26

Postprzez Taser » 26/8/2008, 10:25

herbatkowy napisał(a):
Niestety nie jestem z tych, ktorzy maluja CHWDP. Ale nie zadowala mnie fakt, ktorego sam bylem swiadkiem a mianowicie: 3 chlopakow podpalilo przystanek, przyjechala policja swiadek zeznal, ze jeden byl w czerwonej koszulce, a wiec policja odjechala, po drodze spotkala goscia w czerwonej koszulce po czym wyszla z radiowozu i stlukla go na kwasne jablko. Sam widzialem wszystko na wlasne oczy. Rowniez mojego kumpla, ktory byl juz znany policji z nocnych przechadzek spotkaly ladne baty, tak bez powodu. Nocny patrol zaprosil go do radiowozu po czym spalowal dokwintnie. Na to mi nie zaprzeczysz, nie maluje CHWDP po murach, ale nie podoba mi sie to co policja moze robic. Oczywiscie policja czasami jest faktycznie potrzebna, do tego ci przyznam racje bo w nocy bywa roznie, ale nie podoba mi sie to, ze policja wszystkich mlodziencow traktuje jednakowo- zboj, mlodociany menel ktorego mozna spalowac.




To sie nazywa prewencyny wpierdo**

Nie wiem ale mnie nigdy nie spalowali mimo ze mnie juz zagarneli na komede i nawet calkiem kulturalnie sie do mnie odnosili.
Ostatnio edytowano 26/8/2008, 10:32 przez Taser, łącznie edytowano 1 raz
Nie ma nic piekniejszego niz dwa kola i jeden slad...

Yamaha YZF 600 Thundercat :D
Avatar użytkownika
Taser
Bywalec
 
Posty: 577
Dołączył(a): 8/4/2007, 15:53
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez melvin » 26/8/2008, 10:28

albo profilaktyka:P
żeby mu czasem jakiś głupi pomysł nie przyszedł do głowy...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez greddy » 26/8/2008, 10:30

to bedziesz jezdzil bez prawka i uciekal policji.keine problem.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez herbatkowy » 26/8/2008, 10:36

No i o to chodzi.

andy7 napisał(a):Kat. A robilem w 2002. Dalej nie rozumiesz, ze PJ mozna bedzie robic od lat 18 tylko nie bedziesz mogl jezdzic motocyklami z otwarta moca. W tym roku mialem mozliwosc posmigania po torze fazerkiem 600 o mocy 34 KM i moc jest w zupelnosci wystarczajaca.


Nie wiem czy Ty, masz czas i pieniadze, zeby z roku na rok kupowac 4 motocykl z rzedu. Ja chyba bym nie mial. Oczywiscie takie rozwiazanie zdalo egzamin w innych krajach, ale ludzie w naszym nie maja pieniedzy na takie beztroskie zamiany.

Ja wogole mysle, ze Wy za bardzo sie martwicie o innych. Oni maja swoich ojcow, swoje rozumy i nie potrzebuja smyczy jakim jest prawo jazdy od 24 lat. To jest czysta glupota, ktora nie wniesie nic dobrego, jak reszta tych swietnych pomyslow... Ja mysle, ze 24-latek nie bedzie sobie glowy zawracal kupowaniem CB500, tylko wezmie juz cos porzadnego, i efekt moze byc odwrotny do zamierzonego. Zbyt duzo za i przeciw , zbyt duzo efektow czy to zlych czy dobrych wnioslaby taka zmiana. Wiec krotko mowiac nie wchodzcie innym do tylkow, bo nie wiadomo co by tak naprawde to dalo, a z cala pewnosci nie zmniejszyloby to liczby wypadkow z udzialem motocyklistow. Kolejna, glupota wymyslona przez wladze zeby chociaz troche nam pomieszac w dvpach, zebysmy sie przypadkiem waznymi rzeczami nie zajeli :)
Ostatnio edytowano 26/8/2008, 10:41 przez herbatkowy, łącznie edytowano 1 raz
Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół.
Avatar użytkownika
herbatkowy
Bywalec
 
Posty: 608
Dołączył(a): 12/8/2008, 14:22
Lokalizacja: Ostrołęka

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości




na gr