Zobacz wątek - Czy tacy ludzie naprawdę żyją??
NAS Analytics TAG

Czy tacy ludzie naprawdę żyją??

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 21/8/2008, 22:38

idzie sie przyzwyczaić ; )
chociaż tak teraz myśle, że wartość mojego domku leci w dół...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez greddy » 21/8/2008, 22:40

kurde, ja mieszkam na wiosce i nie ma tam takich problemow.wszyscy sie znaja, wszyscy razem pija,kazde wie o kazdym wszystko, totalny czilałt hmm czy mi sie tylko wydaje, czy najczesciej na zapomnianych przez wszystkich blokowiskach szerzy sie najwieksza patologia?
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach


Postprzez House MD » 21/8/2008, 22:48

jak dla mnie patologia.
greddy ja mam to samo ,mała miejscowość są plusy ,ale i minusy ,każdy wie co się dzieje ,kto co i gdzie ,ale i tak loffciam swoją wiochę :)
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez icid » 21/8/2008, 23:30

Powinni zabrać dzieciaka, co za kretynka.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez gelo007 » 21/8/2008, 23:58

greddy napisał(a):kurde, ja mieszkam na wiosce i nie ma tam takich problemow.wszyscy sie znaja, wszyscy razem pija,kazde wie o kazdym wszystko, totalny czilałt hmm czy mi sie tylko wydaje, czy najczesciej na zapomnianych przez wszystkich blokowiskach szerzy sie najwieksza patologia?


Ja tam siÄ™ w radomskiej patologii czuje bezpiecznie :)
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez mlodygolek » 22/8/2008, 06:00

Takich to do piece tylko bo do niczego innego siÄ™ nie nadajÄ… .
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa

Postprzez falconiforme » 22/8/2008, 07:47

greddy napisał(a):kurde, ja mieszkam na wiosce i nie ma tam takich problemow.wszyscy sie znaja, wszyscy razem pija,kazde wie o kazdym wszystko, totalny czilałt hmm czy mi sie tylko wydaje, czy najczesciej na zapomnianych przez wszystkich blokowiskach szerzy sie najwieksza patologia?

I tu masz rację. U babci na wsi spędzałem każde wakacje. Totalny chillout.
Ludzie są jacy są ale większość to prawie jak rodzina. Mają jakieś częściowe zasady przez to, że się znają i to wystarczy.

Dopiero w miastach zauważyłem totalnych "wieśniaków". Brak jakiegokolwiek człowieczeństwa. Brak budowania rodziny. Kierują nimi tylko instynkty. Potem nie dziwić się, że dzieciaki gdy już podrosną maszczą się i może dochodzić do rękoczynów.

Tak poza tym nie lubię blokowisk i miast. Ludzie mieszkają za ścianami, ale jeden z drugim obcy przez całe życie.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez mar111cin » 22/8/2008, 09:23

też nie lubię blokowisk z tego powodu, pełna masówka, całkowity brak jako takiej indywidualności.

Ale i tak najgorsi są moi nowi sąsiedzi. Moje miasteczko ma troche ponad 20tys mieszkańców. Przyprowadzili się tacy blisko centrum, gdzie w dziecinstwie mieszkali na wsi. I teraz udają prawie warszawiaków. Boli ich motocykl, przeszkadza auto że trzymam za domem a wymiana klocków hamulcowych skończyła się wizytą policji, gdzie powiedzieli że są złośliwi.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 22/8/2008, 11:07

greddy napisał(a):kurde, ja mieszkam na wiosce i nie ma tam takich problemow.wszyscy sie znaja, wszyscy razem pija,kazde wie o kazdym wszystko, totalny czilałt hmm czy mi sie tylko wydaje, czy najczesciej na zapomnianych przez wszystkich blokowiskach szerzy sie najwieksza patologia?


Ja mam tak samo xD totalny lajcior ;D A pamietam gdy mieszkalem u babci pare tygodni w Ostrowie Wlkp ,byla to kamienica :D Pietro wyzej malzenstwo mialo 14 dzieciakow ,a na samym podworzu bylo z 40 bachorow .Z takich gorszych scen to pamietam kolesia zakrwawionego przy glownej bramie (a kamienica znajduje sie 50m od ratusza) i jeszcze motyw jak koles wpadl z siekiera zabic matke :D porabal drzwi i sie do naszych dobijal tez ,a libacje to standard ;D
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez SzpiceR » 22/8/2008, 12:05

ja mieszkam na dosc duzym osiedlu zbudowanym kolo 1988 roku w miescie 100tysiecznym i nigdy w zyciu jak zyje nic mi sie niepzytrafilo oprocz kradzierzy komorki ale to bylem maly i szpanowalem :P Na osiedlu wsyzstkich znam, wszyscy znajom mnie, na miescie chodze do szkoly to rejony sie zna i to porostu duza wieś i tyle, kwestia mieszkania od poaczatku i posiadania starszych kolegów hehe
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez kagiva » 22/8/2008, 13:53

A może w waszych wsiach nie ma patologi? :lol: Przed sklepem kupa żuli z korsarzami itd. itp.
Gdzie są ludzie tam jest i patologia. No chyba że ktoś mieszka w lesie.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez mar111cin » 22/8/2008, 14:01

dlatego poważnie zastanawiam się nad wersją mieszkanie w środku lasu, troche jednak w nocy drzewa mogą przerażać :/ i że jak ktoś będzie chciał napaść, to nie będzie miał z tym problemu :/
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 22/8/2008, 14:10

kagiva napisał(a):A może w waszych wsiach nie ma patologi? :lol: Przed sklepem kupa żuli z korsarzami itd. itp.
Gdzie są ludzie tam jest i patologia. No chyba że ktoś mieszka w lesie.


Szczerze to na mojej wiosce nie ma patologii ,wszystkich zuli znam xD ,no jest tylko 1 nozownik ,ale on tylko walnie kogos na zime i idzie w kime do wiezienia xD reszta to sa swoje chlopy np sasiad kilkanascie lat temu spawal mi jedna rzecz ,to uzyl blachy ze znaku "Kalisz 9 km" :lol:
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez falconiforme » 22/8/2008, 15:24

kagiva napisał(a):A może w waszych wsiach nie ma patologi? :lol: Przed sklepem kupa żuli z korsarzami itd. itp.
Gdzie są ludzie tam jest i patologia. No chyba że ktoś mieszka w lesie.

Dziwne że każdy z nich nie śmierdzi jak żul mimo że ma gumiaki i dziurawy brudny sweter, i do tego ma swoją kasę na piwo. A swoje dzieciaki na mszę zabiera do kościoła mimo że jest w innej wsi.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez icid » 22/8/2008, 16:25

Po co się bać, trzeba tak żyć żeby nas się bali :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 22/8/2008, 16:43

Icid masz na mysli mycie sie raz na rok xD?
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Duriv » 22/8/2008, 17:55

Patologiczne otoczenie w dziecinstwie daje znaki w doroslym zyciu
Czarny 300cc 2T.
Avatar użytkownika
Duriv
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 16/5/2007, 16:57
Lokalizacja: Lublin

Postprzez kagiva » 23/8/2008, 09:18

falconiforme nie pisałem tutaj o rolnikach tylko o żulach których nie brakuje na wsiach zarówno jak i w miastach. Nie powiesz mi że na wsi nie ma żuli którzy stoją pod sklepami aby się tylko napić i pójść do domu gdzie czeka przestraszona żona razem z dziećmi i tylko myśli czy dziś dostanie czy nie. O rolnikach nie pisałem więc nie myśl że coś do takich ludzi mam.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez greddy » 23/8/2008, 09:31

zule sa wszedzie.my mowimy ogolnie o totalnych patologiach, gdzie dzieci sa gwalcone, bite itp.u mnie sa zule, ale wszyscy spoko.zawsze bajera z nimi jest pod sklepem, bo przeciez to tez czlowiek no nie? nie rozumiem jak ktos tylko z byka patrzy na takich.dlaczego? wie dlaczego sie on tak stoczyl? otoz nie wie.teraz najwiekszy zul, to taki heniek.dlaczego sie stoczyl? bo podczas komunii jego corki, auto smiertelnie ja potracilo przy przechodzeniu przez pasy...mial dom, rodzine, prace, a teraz? teraz pije wina pod sklepem.mimo tego, ze sa tutaj pijaczyny, to zaden nie prosi o pieniadze.pija za swoje.zawsze gdzies znajdzie sie cos do zrobienie, gdzie moga zarobic.pozniej to przepija, ale znow ida zarobic i pija.przynajmniej ja na wiosce znam samych przyjaznymch zuli, wszyscy z zajebistym poczuciem humoru, z pogarda dla nowobogackich, ktorzy reki nie podadza, bo sa na wyzszym poziomie...trzeba umiec odroznic ZULA, od patologii w zaciszu domowym, bo to dwie rozne rzeczy.
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez <borut> » 23/8/2008, 09:57

Bo są pijacy którzy po wypiciu kładą się spać i jest spokój i wszyscy są szczęśliwi a są też tacy (o wiele gorsi...) którzy po wypiciu wracają do domu by robić rzeźnię.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na górê