Zobacz wątek - Koniec świata?? III Wojna światowa??
NAS Analytics TAG

Koniec świata?? III Wojna światowa??

O wszystkim
_________

Postprzez greddy » 11/8/2008, 17:15

A może żyją sobie gdzieś w dżungli w swoich piramidkach i dalej składają ofiary bogom :roll:
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach


Postprzez 2pac » 11/8/2008, 17:36

greddy napisał(a):A może żyją sobie gdzieś w dżungli w swoich piramidkach i dalej składają ofiary bogom :roll:



yyy w tych czasach to już chyba nie ma czegoś takiego...

gdyby żyli to ludzie by wiedzieli...
nie ma już chyba miejsc na ziemi nie odkrytych przez człowieka :roll:
Avatar użytkownika
2pac
Świeżak
 
Posty: 322
Dołączył(a): 7/4/2007, 19:00
Lokalizacja: WÄ…growiec


Postprzez greddy » 11/8/2008, 17:40

Teraz bardziej zajmujemy się poznawaniem wszechświata niż ziemi.Dna oceanów dalej kryją nieznane, to dlaczego by nie miały być pradawne cywilizacje :roll: .Niedawno zrobili zdjęcia właśnie takim typkom z powietrza.Domy z trzciny, galoty ze skóry jakiegoś zwierzaka, chcieli dzidami rzucać w samolot czy helikopter...
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez pajro93 » 11/8/2008, 18:39

greddy napisał(a):2012- wydaje mi się, że to Majowie obwieścili koniec świata na ten właśnie rok.


to jest koniec roku w kalendarzu majow ale i tak w to nie wierze
Ma ktos spowalnieacz do przyspieszacza


nie wiek, ale doświadczenie/objeżdzenie; ja zwał tak zwał. najpierw trzeba nauczyc sie chodzic, potem biegac, a na końcu zapierda..ć;)
Avatar użytkownika
pajro93
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 27/7/2008, 13:19
Lokalizacja: śląskie

Postprzez olo113 » 11/8/2008, 18:46

2 pac nie poruszaj kwestii o których nie masz pojęcia,
przykład, 5m-c temu odnalezli plemie które nie miało pojecia o istnieniu innych cywilizacji, strzelali do helikopteru z łuków.
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez Traperoso » 11/8/2008, 19:00

Pier*** o szopenie, koniec świata, dla Majów koniec świata był już dawno temu, więc nie udało im się przewidzieć niestety. Jechowi tak samo wyznaczyli datę końca świata, która już dawno była. Koniec świata to będzie jak kaczka przedłuży swoją kadencje o następne cztery lata...
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez House MD » 11/8/2008, 19:28

Srać na czerwonych ,tylko cywili szkoda :( . Igrzyska są w cieniu tego konfliktu :( jednym słowem totalna lipa ,mam nadzieję ,że organizacje międzynarodowe ruszą się i spróbują coś z tym zrobić , a nie zasrane nadzwyczajne spotkania organizować.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez mar111cin » 11/8/2008, 20:01

tak naprawde to przepowiednie są że koniec świata będzie w 2012 roku, bo wtedy niby mają się odwrócić bieguny ziemi. Pożyjemy zobaczymy, mam nadzieje że dożyję i to zobaczę. Może być całkiem ciekawe doświadczenie ; ) Ciekawe co stanie się z siłą Coriolisa (teraz nie wiem jak to się pisze). A nawet jakby miał być koniec świata to i tak mi to wisi i powiewa, skoro i tak wszyscy zginą :] (astronauci nie będą mieli jak wrócić na ziemię ?:/


A tak mnie teraz zaciekawili że właśnie ściągam sobie z neta wielką księgę przepowiedni nostradamusa ; )
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez 2pac » 11/8/2008, 20:10

olo113 napisał(a):2 pac nie poruszaj kwestii o których nie masz pojęcia,
przykład, 5m-c temu odnaleźli plemię które nie miało pojęcia o istnieniu innych cywilizacji, strzelali do helikopteru z łuków.


hej kolego pisałem CHYBA wiec wnioskuje to że nie jestem pewien tylko takie jest moje odczucie...

Myślałem że w 21 wieku świat nie ma już tajemnic związanych z innymi cywylizacjami i nieodkrytymi terenami... (poza dnem oceanów)

Widocznie się pomyliłem i tyle....
Avatar użytkownika
2pac
Świeżak
 
Posty: 322
Dołączył(a): 7/4/2007, 19:00
Lokalizacja: WÄ…growiec

Postprzez Invi » 11/8/2008, 22:56

Właśnie!
Nie żebym przepadał za Rosją ale to prezydent Gruzji rozpoczą ten konflikt mając nadzieję że Podczas Igrzysk Rosja nie zareaguje. A co do IIIWW to jeśli ma wybuchnąć to w interesie USA jest aby wybuchła teraz bo stany wciąż słabną (widać to chociażby po cenie dolara) a Chiny rosną w siłę. Nam ta wojna raczej nie zagraża gdyż będzie toczyć się głównie w Azji (dwie wojny światowe chyba wystarczą Europie), jak to powiedział jakiś rusek Europa to nic nieznaczący półwysep.
Ostatnio edytowano 11/8/2008, 23:01 przez Invi, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez mpn103 » 11/8/2008, 22:57

Przecież to Gruzja zaczeła.
Po kiego wysłała swoje wojsko na tereny Rosji jakiś czas temu?
Gilera Runner 50 SP - 2008
mpn103
Świeżak
 
Posty: 81
Dołączył(a): 30/6/2008, 23:09
Lokalizacja: Nadarzyn

Postprzez Invi » 11/8/2008, 23:06

mpn103 napisał(a):Przecież to Gruzja zaczeła.
Po kiego wysłała swoje wojsko na tereny Rosji jakiś czas temu?


Gruzja nie wysłała swoich wojsk na teren Rosji! To było by samobójstwo! Gruzja zaatakowała Osetii która była częścią terytorium Gruzji i chciała ogłosić niepodległość .Osetii była to autonomiczna część Gruzji (wiem że to jak sucha woda ale tak było) Rosja podgrzewała konflikt wewnętrzyny Gruzji (bo ta jest proamerykańska).
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez olo113 » 12/8/2008, 04:17

dziwne tylko że nawet w tak kluczowych sprawach nasi politycy znów muszą kłócić się, kto bardziej pomaga Gruzinom.
Załosne
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez czeslej » 12/8/2008, 09:34

Tak jak przedmówcy wydaje mi się że Sakaraszwili niepotrzebnie dal sie teraz sprowokować ruskom. A co do naszego malucha to tak samo niepotrzebnie wyskakuje, bo w dyplomacji trzeba ważyć każde slowo... szkoda niewinnych ludzi
In progres...
czeslej
Świeżak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1/7/2008, 15:43
Lokalizacja: Z nad morza

Postprzez mar111cin » 12/8/2008, 10:14

czytałem trochę tą książkę o przepowiedniach nostradamusa. Troche rzeczy mnie zadziwiło. Książka była wydana w 1995roku. A na jej stronach....


ludzie którzy zajmują się przepowiedniami pokazali w niej następujące interpretacje:
W 1999roku przyjdzie "król grozy" dokładnie w 7 części roku, odczytali to jako koniec lipca, początek sierpnia. Dalej jest przepowiedziane że w olimpiadzie która nastąpi zaraz po roku 2007 (czyli 2008) będzie konflikt. Dokładnie mówili o starej sekcie. Powiedzieli też że nie będzie to żaden chrześcijanin, judaista czy islamista. Przepowiedzieli że król grozy zrobi burzę na wschodzie.

No i faktycznie jest konflikt podczas olimpiady w 2008. Pierwsze co mi przyszło na myśl jak czytałem o królu grozy to... wklepałem w google Putin. I faktycznie od właśnie na początku sierpnia 1999roku doszedł do władzy. Do tego trzeba dodać że jest on prawosławny, czyli faktycznie religia też pasuje(chociażniby wywodzi się z chrześcijaństwa).


Dalej są opisywane wydarzenia z małym błędem, bo interpretujący przepowiednie trzymają się roku 1999, a teraz już wiadomo że chodzi o 2008. Wyrażnie napisali że "przywódca jednego ze środkowoazjatyckich państw powstałego z byłej republiki związku radzieckiego i prowadzącego agresywną politykę zewnętrzną, zdobędzie kontrolę nad kilkoma pojazdami kosmicznymi. W tym czasie na całym terytorium byłego związku radzieckiego dochodzić będzie do krwawych konfliktów etnicznych i religijnych. W celu odstraszenia rzeczywistych i potencjalnych przeciwników te pojazdy kosmiczne zostaną wyposażone w broń chemiczną i biologiczną. W rezultacie rzekomego nieszczęśliwego wypadku broń ta będzie użyta przeciw terytorium południowej Francji, co pociągnie za sobą ogromne zniszczenia na obszarze całego kontynentu europejskiego. Jeśli przytoczona przepowiednia jest prawdziwa, to Europę czeka śmiertelne zagrożenie ze strony jednego z państw byłego zwiazku radzieckiego, a trzecia wojna światowa może być naprawdę ostatnią z wojen prowadzonych przez ludzkość"


czyli jak coś się stanie na południu francji i to niby przez przypadek, to znaczy że powoli trzeba zacząć się bać...
w przepowiedni jest jeszcze coś o jakimś odsunięciu francuza od władzy i przywróceniu kogoś kto był przed nim?

jeszcze jest coś napisane o ukrainie i białorusi jako że pierwsze wskażą drogę zachodniej propagandzie i że to wywoła konflikt z sąsiadem-Rosją.



Podsumowując, nasz rząd rzuca się jak pchła na psie, nie wyjdziemy na tym wcale dobrze. Do tego dzisiaj właśnie polecieli do Gruzji, razem z prezydentami państw ze wschodu. Do tego ma dołączyć francuz Sarkozy. Oby reszta przepowiedni się nie wypełniła.



PS. najbardziej zaszokowany jestem tym że w książce wydanej 13 lat temu, wyrażnie jest powiedziane o konflikcie podczas olimpiady w 2008roku i że to będzie na wschodzie.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez kagiva » 12/8/2008, 10:15

Kaczka nigdy nie miała zdolności dyplomatycznych, a tak wogóle Polska powinna siedzieć cicho i udzielać jedynie pomocy sanitarnej, bo potęgą militarną to my nie jesteśmy.
Nostradamus to jedna wielka bójda. Jakiś stary dziadek, który cierpiał na shizofremie.
only god can judge me
Avatar użytkownika
kagiva
Świeżak
 
Posty: 402
Dołączył(a): 12/7/2008, 09:37
Lokalizacja: wschód

Postprzez <borut> » 12/8/2008, 10:15

Piszecie głupoty, że aż żal czytac że to Gruzja zaczęła...
Gruzja walczy o swoje tereny i pokój w swoim kraju jedna część Gruzji się zbuntowała a Rosja ich wspiera. Gruzja zaczeła ataki na zbuntowane tereny swojego kraju by przywrócić porzadek a rosjanie to wykorzystali, że niby pokojowe wojska wysłali a tak naprawdę to chcą podjebać częsć gruzji tak jak w IIWW część Europy sobie zagarneli.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez House MD » 12/8/2008, 10:34

Rasija bawi się w potężnego imperiatora , może dalej żyjemy w czasach ekspansji kolonialnych. Szkoda ,że ten konflikt się pojawił ,więcej ludzi obserwuje działania wojenne niż zmagania sportowców.
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Postprzez mar111cin » 12/8/2008, 10:35

prezydent rosji zapowiedział włąśnie że to już koniec.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez House MD » 12/8/2008, 10:36

Amen. :)
Avatar użytkownika
House MD
Świeżak
 
Posty: 438
Dołączył(a): 4/6/2008, 12:11

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości




na górê