Zobacz wątek - czy kupił byś motocykl WSK gdyby wznowiono produkcje (fotki)
NAS Analytics TAG

czy kupił byś motocykl WSK gdyby wznowiono produkcje (fotki)

O wszystkim
_________

Postprzez palgumeniedusze » 24/12/2008, 15:43

gdyby bylo to zrobione ze smakiem ....np tak jak royal enfild (bo to tez taki rower a mimo to caly czas se sprzedaje)ale wiadomo ze marka i historia robi swoje...to moze znalazlo by sie kilku pasjonatow ...!!
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP


Postprzez Szopekk » 24/12/2008, 15:49

mysle ze przedewszystkim taki sprzet znalazl by odbiorcow wsrod starszych osob ktore maja sentyment do tego sprzetu... wielu dziadkow ma tak nabite do glowy ze np. jego WSK byla wspaniala a taki nowy japoniec np GN to badziew i szmelc, jego WSK byla najlepsza....
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów


Postprzez Manikotra » 24/12/2008, 15:51

Dla mnie WSK to przeszlosc do ktorej mozna wrocic wspominajac stare nie koniecznie dobre czasy , ale napewno bym tego nie kupil , a juz napewno nie w tej formie jak widac na zdjeciach !
Avatar użytkownika
Manikotra
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 15/12/2008, 15:03
Lokalizacja: /Podkarpcie/

Postprzez adam_89 » 24/12/2008, 16:00

Uważam, ze nie miało by sensu wznowienie produkcji, zrobił by się kolejny chiński romet
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez Kvj » 24/12/2008, 16:14

Nie. Szkoda pieniędzy. Wolałbym kupić starą, używaną WSK, za tańsze pieniądze.
Obrazek
Lepiej stracić minutę w życiu, niż życie w minutę...
Avatar użytkownika
Kvj
Świeżak
 
Posty: 138
Dołączył(a): 14/12/2008, 13:38
Lokalizacja: tu i ówdzie| lubelskie Rekord: Najdłuższy afk

Postprzez limak14 » 24/12/2008, 16:36

ja wolałbym kupić starą WSKe i ją odremontować niż inwestować kase w "odgrzewanego kotleta"
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez PajÄ…k » 24/12/2008, 16:54

Brawa dla was...
Po pierwsze produkcja Junaka została wznowiona nazywał się JUNAK MILENIUM
http://moto.allegro.pl/item512993647_ju ... enium.html
Było kilka modeli ale niewiele z tego wyszło. Po drugie wznowiono produkcję WFM http://www.recoil.superhost.pl/wfm/miejski.html
Co prawda w Polsce są one tylko lepiej składane ale jednak..
Więc proszę was pomyślcie, zanim coś napiszecie. I nie piszcie że tu o WSK a nie WFM czy Junaka chodzi bo to naprawdę ma niewielkie znaczenie.. Ludzie tego nie kupują i tyle.
Avatar użytkownika
PajÄ…k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław

Postprzez Koval135 » 24/12/2008, 20:09

Z Junaka niewiele wyszlo,bo jak sie nie myle,to silnik to byl chiński klon jakiegos silnika hondy, a te wfm-no cóż....
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez falken86 » 25/12/2008, 02:34

NIE kupiłbym,z moich poprzednich doświadczeń z tym pseudo motocyklem wiem ze motocykl ma służyć do jeżdżenia a nie do pchania i naprawiania.Mam uraz do tej "marki" i w ogóle jak to brzmi WUESKA ładna meta...:roll:
wole japońska technologie
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez Landryss25 » 25/12/2008, 11:11

Hmm jakby cena była rozsądna to bym kupił, no i oczywiście jakość. Bo fajnie mieć taki sprzęt co już dawno znikł z dróg a w idealnym stanie na niedzielne przejażdżki. Osobiście chce sobie kupić starą WSK i odremontować na stan igiełkę bo taki jest rzadko spotykany a może cieszyć oko i dać frajdę ze spokojnej przejażdżki po obiedzie w niedzielę. A nie jestem z pokolenia WSK.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez Invi » 25/12/2008, 12:46

Ja mam zamiar odkopać z gratów moją starą wsk i doprowadzić ją do porządku. Bo raczej miło wspominam jazdy na niej i chętnie bym się nią przejechał (o dziwo [do czasu] prawie wcale się nie psuła mimo że jeździła po 2 lata bez wymiany oleju :oops: ).
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez YZF R1 » 25/12/2008, 21:41

falken86 napisał(a):NIE kupiłbym,z moich poprzednich doświadczeń z tym pseudo motocyklem wiem ze motocykl ma służyć do jeżdżenia a nie do pchania i naprawiania.Mam uraz do tej "marki" i w ogóle jak to brzmi WUESKA ładna meta...:roll:
wole japońska technologie


haha pseudo motocykl człowieku to ty chyba jestes pseudo motocyklista!!! WSK to motocykl obowiązkowy w posiadaniu każdego szanującego się motocyklisty! każdy nim jeźdizł i każdy powinien nim się chociaż przejechać! WSK to motocykl który powinieneś szanować bo jak nie będziesz szanował WSK to ciebie nie będą szanować inni..... zresztą jak WSK były w sklepach to sądze ze ciebie na świecie nie było albo sr.a łeś w pieluchy więc co ty wiesz o WSK... fakt faktem te prototypy to zdeka przegięcie ale stare czarne wsk 125 175 to wspaniałe motocykle zresztą junaki WFM SHL MZ (trophy) Gazela Iże Panonie i Javy to motocykle które kiedyś królowały na Polskich drogach i jak ktoś ich nie szanuje to dla mnie jest amatorem kwaśnych jabłek... :twisted:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez falken86 » 25/12/2008, 22:12

YZF R1 napisał(a):haha pseudo motocykl człowieku to ty chyba jestes pseudo motocyklista!!! WSK to motocykl obowiązkowy w posiadaniu każdego szanującego się motocyklisty!

no prosze cie
YZF R1 napisał(a):każdy nim jeźdizł i każdy powinien nim się chociaż przejechać! WSK

nie kazdy,moj kuzyn zaczynal od gsx-r750
YZF R1 napisał(a):to motocykl który powinieneś szanować bo jak nie będziesz szanował WSK to ciebie nie będą szanować inni.....

widze ze wiesz jak rozbawic ludzi na swieta ;)
YZF R1 napisał(a):zresztą jak WSK były w sklepach to sądze ze ciebie na świecie nie było albo sr.a łeś w pieluchy więc co ty wiesz o WSK..

mialem ok 5wsk zajechalem ok 10 silnikow,wiec masz racje nic o nich nie wiem... :/
YZF R1 napisał(a): fakt faktem te prototypy to zdeka przegięcie

no to zdecyduj sie albo rybki albo akwarium
YZF R1 napisał(a):ale stare czarne wsk 125 175 to wspaniałe motocykle zresztą junaki WFM SHL MZ (trophy) Gazela Iże Panonie i Javy to motocykle które kiedyś królowały na Polskich drogach i jak ktoś ich nie szanuje to dla mnie jest amatorem kwaśnych jabłek... :twisted:

za bardzo sie wczuwasz,z reszta kazdy ma prawo do wlasnego zdania,jednym sie wsk podoba innym nie,rozmawiamy tutaj o wueskach a nie o jawkach i wfm,ja nie jestem przekonany do tego motocykla miałem naprawiałem czasami jeździłem potem znowu naprawiałem...i wiem co on potrafi i nie interesuja mnie twoje sentymenty
wesolych swiat
elo
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez limak14 » 25/12/2008, 22:18

falken86 napisał(a):NIE kupiłbym,z moich poprzednich doświadczeń z tym pseudo motocyklem wiem ze motocykl ma służyć do jeżdżenia a nie do pchania i naprawiania.Mam uraz do tej "marki" i w ogóle jak to brzmi WUESKA ładna meta...:roll:
wole japońska technologie

to chyba wina mechanika, a nie maszyny?
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez falken86 » 25/12/2008, 22:37

kiedys rozmawialem z takim starym motocyklista ktory do dzisiaj pomaga mi w razie awari mojej yz,mowil ze to ze wsk sie psuly to byla wina systemu,ktory nie pozwalal inzynierom na sprowadzanie trwalych materialow z ktorych mialy byc konstruowane podzespoly do tego silnika,czyli wały tloki pierscienie byly robione z tego co bylo dostepne w tamtych czasach.
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez gumis » 25/12/2008, 22:42

tam gadacie a jestem pewien, ze jakby wznowili produkcje to napewno znalazlo by sie kilku fanow... ciekawe czy byloby to jak z tym Rometem Z150, itp. takie niby z fabryki a jednak zrob to sam. tu dokrec, tam popraw a tu wymien.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez sebekmelior » 25/12/2008, 23:14

Zobaczcie na przyklad Anglikow i te ich 2 suwowe skuterki Vespa czy jakos tak... na mojej ulicy gdzie u mnie jest okolo 20 domow (ulica zamknieta) jest 3 maniakow tych motocykli maja one 125 ccm i oni w 3 siedza w garazach w wolnych chwilach i odpicowuja te swoje kosiareczki tylko po to zeby przejechac sie nim w cieply dzien... lub zabrac zone gdzies na piknik... Ciagle w nich grzebia tez nie sa takie dobre konstrukcyjnie... a mimo to oni je wciaz kupuja i sie ciesza z jazdy tym motocyklem...

Moim zdaniem WSK tez by znalazla duza liczbe fanow w polsce gdzie to wlasnie WSK miala tak duze sprzedaze!! Lubie pamietaja ten motocykl i maja sentyment i chcialo by przypomniec swoje stare lata... A jazda na tym motocyklu by im to zapewnila... ( powrot do starych lat)

JA osobiscie bym nie kupil tego wole nowsze konstrukcje... Ale myslalem nad kupnem takiego motocykla i odrestaurowania go do stanu idealnego...
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez skwy » 26/12/2008, 00:02

Sam osobiście kupił bym polski motocykl aby zacząć wspierać rodzimy rynek.
Czas obalać mity że polacy tylko buble klepią.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez andy7 » 26/12/2008, 00:20

byl taki film,

"Nigdy w Zyciu "
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Wombat » 26/12/2008, 14:33

YZF R1 napisał(a):haha pseudo motocykl człowieku to ty chyba jestes pseudo motocyklista!!! WSK to motocykl obowiązkowy w posiadaniu każdego szanującego się motocyklisty! każdy nim jeźdizł i każdy powinien nim się chociaż przejechać! WSK to motocykl który powinieneś szanować bo jak nie będziesz szanował WSK to ciebie nie będą szanować inni..... zresztą jak WSK były w sklepach to sądze ze ciebie na świecie nie było albo sr.a łeś w pieluchy więc co ty wiesz o WSK... fakt faktem te prototypy to zdeka przegięcie ale stare czarne wsk 125 175 to wspaniałe motocykle zresztą junaki WFM SHL MZ (trophy) Gazela Iże Panonie i Javy to motocykle które kiedyś królowały na Polskich drogach i jak ktoś ich nie szanuje to dla mnie jest amatorem kwaśnych jabłek... :twisted:


dobrze powiedziane.

można patrzeć za miedze... jakie zajefajne jabłka tam rosną i zapomnieć, że własny sad został zjedzony przez ruskie robaki.... taka prawda.
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 46 gości




na górê