Zobacz wątek - Sprawdzona firma sprowadzająca moto z USA. Szukam.

Sprawdzona firma sprowadzająca moto z USA. Szukam.

O wszystkim
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, suhy-19, Bostorn, Miczab, leff

Sprawdzona firma sprowadzająca moto z USA. Szukam.

Postprzez madmark » 21/7/2008, 21:19

Witam.
Przegladajac ebay USA mozna sie niezle podkrecic na widok cen sprzetu u naszych przyjaciół zza oceanu. W związku z tym mam pytanko, czy ktoś może polecić jakąs dobrą firmę której można by zlecić cała taką operacje sprowadzenia motorka ze stanów?
Najbardziej interesowała by mnie jakas firma operujaca na terenie Śląska (czy też mająca tam przedstawicielstwo), ale nie jest to jakaś dogmatyczna sprawa.
Drugie pytanko to czy ktos orientuje sie jakie opłaty pobierają takie firmy tzn. jakiej wysokosci itd. Do tej pory znalazłem jedna przez przypadek i było to 500 dolców za kontener plus 700 $ prowizji przy zakupach do 10 000 $.
Samemu nie chce mi sie brac za to sprowadzanie bo zupelnie zielony jestem w temacie, mysle zeby za jakas rozsadna oplate zlecić to profesjonalista i miec sprawe załatwioną jak nalezy.
Z tego co czytałem na forum to troche osób sprowadzało sprzet ale raczej właśnie we własnym zakresie, wiec jakos nie znalazłem opini o firmach.
Bede wdzieczny za kazda podpowiedz na co nalezy zwrucic uwage oraz z jakich usług mozna skorzystać w profesjonalnych firmach.
madmark
Świeżak

Powrót do Hydepark