Zobacz wÄ…tek - Kilka pytan o CB Radio...
NAS Analytics TAG

Kilka pytan o CB Radio...

O wszystkim
_________

Postprzez hugo2003 » 5/7/2008, 22:45

[quote="YZF R1"]

Hugo no to lataj chłopaku na tym co masz.... fajna ta kawka twoja pisałem Ci to już nie raz hehe to co masz tam w niej do roboty bak, set.... na ebay.com nie ebay.pl jest sporo części do moto za grosze teraz dolar tani poszukaj....[/quot]



dzieki wielkie Stary!!:D
no latam seta nanrazie zrobilem prowizorycznie z jakiegos ajzola i musze sie rozejrzec za jakims..
bak mam do malowania ale musze skolowac naklejki... (zrobie to prewnie poza sezonem) narazie zamaluje sprejem zeby nie szpecilo na maxa...:) pewnie jak bedzie ladnie jutro (6.7.08 ) to nakulam troszke KM-ów!!!!! trzymaj sie!!!:)
Motorynka Pony

WSK 125 (1983r)

MZ ETZ 251

GSX 600F

ZX 9 R (moje oczko w głowie)
Avatar użytkownika
hugo2003
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 18/9/2006, 10:23
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Proxa » 5/7/2008, 22:47

to dales dupy troche... na twoim mejscu oddalbym radio bo to Cobra poprostu cena spokojnie za 119zl mozna ja kupic jaka promocja !! gosc ci wcisna radio !! ja bym to oddal, zle ze nie wiesz co to za antena...

Powinienes zainwestowac... jednak w radio i antene poczytaj troche na forach CB dlaczego... :) no chyba ze chcesz miec zasieg 4km :) i powyzej szumy, a jak bedziesz sie pytal jak cie slychac to cie zjebia na radiu ze pytasz sie poraz 10 a ty ich itak nie bedziesz slyszal :D , albo bedziesz jakies trzaski wysylal :)
Avatar użytkownika
Proxa
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 20/5/2008, 19:03
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa


Postprzez simonw » 6/7/2008, 01:52

Uniden :)
2xx zloty + dobra antena, jedyna wada - blizej niz 2-3 metry nie pytaj czy Cie slysza bo sprzega (wymieniona koncowka mocy). Na serii jest ok.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez CeBeRek » 6/7/2008, 10:58

Dobra antena znaczy sie president new alaska 150cm, oczywiście dziura w dachu bo magnesówki nie mają masy.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez Zajonc » 6/7/2008, 11:35

Magnesówki też nie są złe, łatwe w montażu i demontażu. Do łączności z innymi mobilami w trasie styknie. A dziura w dachu ma kilka wad: trzeba ją dokładnie uszczelnić żeby nie ciekła, zabezpieczyć żeby nie była ogniskiem korozji. Samochód z dziurą w dachu trudniej sprzedać. Ja mam uchwyt typu SF-40 ( koszt kilkunastu zł) na tylnej klapie w passacie kombi, do tego antenka Sirio DV 27 i radio Midland 1001z. Sprzęt średniej klasy, a nie narzekam
Zajonc
Świeżak
 
Posty: 89
Dołączył(a): 1/5/2008, 19:58
Lokalizacja: z Gimnazjalnej

Postprzez Proxa » 6/7/2008, 11:41

ja stwierdzam ze na trasie 10km spokojnie wystarcza ! a magnesowki tyle daja ... wiec nie ma potrzeby dziurawienia ...

jedyne co to nakleic mikro naklejke pod magnesowke bo po dluzszym czasie lakier niestety nie daje rady... magnesowka nawet jak nam sie wydaje ze jest ok to itak ma mikro ruchy podczas jazdy ... i zrobi nam sie nieladny slad na lakierku :(
Avatar użytkownika
Proxa
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 20/5/2008, 19:03
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa

Postprzez jefry » 6/7/2008, 19:14

witam wlasnie zakupile takie cudo ale nie bardzo chce ono wspopracowac...
podobno antena ma kluczowe znaczenie i jej zestrojenie.. mozna to zrobic jakas domowa metoda ???
co jestpowodem ze ja po czesci kogos slysze ale nie jak probuje gadac to mnie nioe slysza bo nie odpowiadaja??? i wyswietla sie slowo BUSY-zajety czyli jak by antena za slaba i nie moge sie przebic ???
Antena byla razem w zestawie wiec mysle ze nie jest ona jakas rewelacyjna....
jesli ktos ma lizniety temat prosze o jakies sugestie i wskazowki...
dzieki z gory pozdrawiam...
__________________________
Nawiazujac do tematu niechce wspólpracowac bo 1. kupujac niewiem czy to nowe CB sprawdz koncowke mocy brak nadawania wiaze sie ze spaleniem 1. bezpieczenika 2. koncowki mocy.
Co do anten na samochod nie ma zaczniea czy ma dlugosc metra czy 0,5m wazne jaka ma czestoliwosc standardowa to 5/8 fali. ( mam na mysli samochodowe ) !! jak mozliwosc zainwestuj w reflektometr tzn RWS pomoze ci dostroic antene do radia.
co do dysputy w jakosci radii CB prym wiedzie President dalej Alan - Midland dalej unideny dlugo dlugo nic i reszta radii taka mniej wiecej logika. co nie znaczy ze radio za 150 zl typu Cobra nie wystarczy do lacznosci oczywicsie wystarczy raczej sklanial bym sie do klasy wyzszej gdzie lacznosci miedzynarowode dzialaja na BATACH. wtedy marka gra role.
Avatar użytkownika
jefry
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 6/8/2006, 09:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez CeBeRek » 6/7/2008, 19:39

www.cb-radio.pl juz podawalem ten link tam wszystko Ci powiedza i sam wyczytasz.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości




na górê