Zobacz wątek - Pomoc w zakupie pierwszego sprzęta.
NAS Analytics TAG

Pomoc w zakupie pierwszego sprzęta.

O wszystkim
_________

Pomoc w zakupie pierwszego sprzęta.

Postprzez gray wolf » 17/6/2008, 13:38

Chcę kupić pierwszy "prawdziwy" motor. 8)
Po dokonaniu wielu analiz, po długich przemyśleniach i po kilku przymiarkach padło na to, że kupuję cebulkę (CB500)
No i tu pojawia się problem. Sam uważam, że "ledwo co" jeżdżę (moje umiejętności wystarczyły na to, żeby zdać prawko, pojeździć na jakiś 250-tkach i przejechać się na "pińćsetce") a na samych maszynach nie znam się dobrze. Dlatego w desperacji szukam pomocy.
Z jednej strony znalazłem :arrow: bardzo fajny wątek na forum (otwórz link), ale jakoś... to nie wszystko. Uznałem więc, że lepiej zapłacić jakiemuś fachowcowi za pomoc niż ryzykować wpadkę i to, że będę musiał później jeździć jakimś szrotem :? .

:idea: W związku z tym mam pytanie: Czy/gdzie w Poznaniu lub jego okolicy znajdzie się jakiś uczciwy i dobry w swoim fachu mechanik, który za rozsądną cenę zgodziłby się pojechać ze mną na oględziny motoru :?: A przy okazji ile może taka usługa kosztować? :roll:
"Człowiek bez pasji jest martwy"
gray wolf
Świeżak
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8/6/2008, 07:59
Lokalizacja: z nienacka


Postprzez Saimek » 17/6/2008, 13:40

wpisz w google serwis motocyklowy Poznań

ja serwisuje w HRG ale nie wiem czy oni beda mieli czas zeby jezdzic. Popros kogos z forum moze sie z Toba przejedzie bo ja w mechanice mam male doświadczenie. udanego zakupu
Avatar użytkownika
Saimek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 623
Dołączył(a): 17/10/2006, 22:27
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê