Zobacz wątek - Kubica
NAS Analytics TAG

Kubica

O wszystkim
_________

Postprzez sepo » 8/6/2008, 23:40

BRAWO ROBERT !!!
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki


Postprzez Thrillco » 9/6/2008, 03:22

Lone napisał(a): btw może dzięki kubicy rozwiną sie sporty motorowe i może się doczekamy jakiegoś Polaka w moto gp :D albo w WMMP

kravec napisał(a):moze to cos ruszy... moze Endriu bedzie mogl w koncu w GP125 wystartowac...


A niby co ma piernik do wiatraka, czyli F1 do MotoGP? Nic z tego powodu się nie zmieni. Nie przywykliście już do tego, że w tym kraju jest inny rodzaj myslenia- kase to się inwestuje w sport, który skończył się u nas jakieś 30 lat temu - co było widac w meczu z niemcami. Zaś skoro Kubica o własnych siłach i wlasną praca się doczlapał do F1 to znaczy, że inni tez moga spróbowac i wcale nie potrzebują w tym temacie wsparcia.
A tak serio - nie liczyłbym tu akurat na jakieś naprawde wielkie zmiany, przynajmniej w temacie Andrzeja, bo jednak pod wzgledem sukcesów miedzynarodowych to wcześniejsze osiągnięcia Roberta a Andrzeja tez nijak nie da się porównać. Andrzej ma tę zalete, że nadal sie rozwija i jest młody więc wszystko przed nim - ale albo dojdzie do tego sam z pomoca rodziny i przyjaciół albo...zostanie kolejnym wielokrotnym mistrzem polski wszechklas, który gdziekolwiek indziej nie bedzie brany na poważnie...sorry mamy "aż: jeden tor.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez dambandit » 9/6/2008, 09:42

Kubica wczoraj świetnie pojechał . Troche bałem sie ze nie wypracuje przewagi nad haidfeldem ale udało się . Super wyscig BRAWO ROBERT .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez zzzubek » 9/6/2008, 12:24

Kubica to dla mnie gosc i tyle. wie co kocha wie co robi i robi to..
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 9/6/2008, 13:00

No to w przyszlym sezonie niech dowali Niemcom ,zeby to musieli na kleczkach kontrakt z nim podpisywac xD niech ich oskubie co do ojro !
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez SzpiceR » 9/6/2008, 13:09

i wywalczy promocje na motocykle BMW w PL :D
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Dominik_YZF » 9/6/2008, 13:46

Jeśli dalej bedzie tak jeździł, to pewnie będzie promował Ferrari, a nie BMW...
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez Wzmocniony » 9/6/2008, 14:42

Szacunek i gratki no i oby tak dalej :wink:
Wzmocniony
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 23/5/2007, 19:55

Postprzez Bostorn » 9/6/2008, 21:16

Dominik_YZF napisał(a):Jeśli dalej bedzie tak jeździł, to pewnie będzie promował Ferrari, a nie BMW...



no to będą upusty na Ferrari :D ha i promocje :D


no i te paliwo w shelu będzie tańsze :Da może droższe?? bo Kubica na nim jeździ?? :D
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin

Postprzez dambandit » 9/6/2008, 21:52

senekkorzenna napisał(a):dość dawno zacząłem oglądać relacje lub wcześniej wiadomości z F1 i powiem Wam że jest to w zasadzie przewidywalny sport.Kto ma więcej kasy i lepsze laboratoria ten wygrywa, wyjątkiem są nie przewidywalne kolizje i tu czynnik ludzki ma znaczenie.Kierowca F1 to automat słuchający inżyniera technicznego i musi w zasadzie realizować jego polecenia.Macie ostatni przypadek teamu Honda,kierowcy dostali polecenie pod koniec wyścig aby oszczędzać hamulce.Ten team nie ma tyle kasy co makllaren,ferrari czy bmw więc mimo dobrych pozycji musieli odpuścić.



Ja oglądam wyscigi formuły 1 od 97 roku . Zawsze na niemieckim rtl trudno przenieśc mi sie na polsat pozatym wywiady z zawodnikami dokładne reportaże przed wyscigiem ( akurat mnie to interesuje ) . Co do tych co maja najwiecej kasy . Nie zgadzam sie że są najlepsi , w tym roku najwiekszy budzet ma team toyota i co pokazuje nic . Robert z nie najlepszym zespołem bmw ciagle goni czołowke pokazuje świetna klase , w montrealu swietnie jechał jednak dwóch głównych rywali do zwyciestwa hamilton i raikonen odpadło w boksie po błędzie hamiltona . Mimo że wiadomo ze narazie bmw jest za maclarenem i ferrari ( jesli chodzi o szybkośc bolidu) wierze że w tym sezonie beda kolejne wygrane roberta . Mysle ze robert zostanie w bmw szef zespołu mario thaisen był by idiota gdyby sprzedał takiego kierowce .
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez Movi » 9/6/2008, 23:31

Senek ja podobnie jak mój przedmówca oglądam F1 już od dłuższego czasu (98 rok) i nie zgodzę się z Tobą. F1 to sport w którym bardzo wiele zależy od strategi, a jak w każdym sporcie motorowym trzeba wziąść pod uwagę fakt, iż pojazd może się po prostu zepsuć, albo kierowca popełnić błąd (przykład: ostatni wyścig i Hamilton.) Uważam że nie ma na świecie sportu który jest przewidywalny (no może jakimiś szachami albo czymś takim ale na tym się nie znam więc nie wiem :D). Co do F1 to wchodzi jeszcze masa przepisów która często waży losy wyścigu..
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez jasql » 10/6/2008, 00:01

Polak wygral na niemieckim sprzecie, a Niemcy wygrali polskim :twisted: czyli remis 8)
<a href="http://h-tsz.com/amFzcWxh">Dostaniesz w PYSK jak klikniesz.
Avatar użytkownika
jasql
Bywalec
 
Posty: 603
Dołączył(a): 8/7/2007, 20:44
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Lone » 10/6/2008, 09:49

senekkorzenna napisał(a):dość dawno zacząłem oglądać relacje lub wcześniej wiadomości z F1 i powiem Wam że jest to w zasadzie przewidywalny sport.Kto ma więcej kasy i lepsze laboratoria ten wygrywa, wyjątkiem są nie przewidywalne kolizje i tu czynnik ludzki ma znaczenie.Kierowca F1 to automat słuchający inżyniera technicznego i musi w zasadzie realizować jego polecenia.Macie ostatni przypadek teamu Honda,kierowcy dostali polecenie pod koniec wyścig aby oszczędzać hamulce.Ten team nie ma tyle kasy co makllaren,ferrari czy bmw więc mimo dobrych pozycji musieli odpuścić.


W każdym sporcie liczy się kasa, a zwłaszcza motorowym bo prócz człowieka jest jeszcze maszyna która do tanich nie należy, a dodatkowo najbogatsze teamy kupują najlepszych zawodników, tak samo jest w Piłce kopanej, siatkówce itp itd
>>>Perłowy Dukat 848<<<
Obrazek
Avatar użytkownika
Lone
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:59
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez jasql » 10/6/2008, 20:00

<a href="http://h-tsz.com/amFzcWxh">Dostaniesz w PYSK jak klikniesz.
Avatar użytkownika
jasql
Bywalec
 
Posty: 603
Dołączył(a): 8/7/2007, 20:44
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Invi » 2/11/2008, 20:40

Taki fajny komentarz do dzisiejszego GP
,,Gratulacje dla BMW za to, że poradzili sobie w końcu z problemami Nicka,,
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości




na gr