Zobacz wątek - Wiadomości POLSAT o motocyklistach
NAS Analytics TAG

Wiadomości POLSAT o motocyklistach

O wszystkim
_________

Postprzez Szopekk » 4/6/2008, 10:49

a mi sie wydaje ze tacy kolesie co jada po miescie i pala szluga to sa podstawieni przez TV i tyle...takie sytulacje zdarzaja sie bardzo rzadko...ale oni akutat kolesia przylapali...tyaaa...sam nie pochwalam latania w dzien po miescie 240km/h bo to nieco nie madre... ale coz taka prawda nie da sie nawrocic pojedynczych (pojebanyc-h) jednostek
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów


Postprzez yoshi-kk » 4/6/2008, 11:19

kreska napisał(a):a spróbowałby mi ktoś wytłumaczyć czemu niektórzy ludzie zapieprzają po ulicy jak szaleńcy w krótkich spodenkach i koszulce?


Kolego to jeszcze nic, przed wczoraj jak jechalem na motorze wyprzedzał mnie koles tak ubrany tyle ze bez kasku i w japonkach,,, debilizm... w skrocie
yoshi-kk
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29/5/2008, 14:55


Postprzez Proxa » 4/6/2008, 11:32

dokaldnie karol chodzi o ten link http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... lemy_.html

odemnie powiem tyle (zaczynam przygode z motorem)

-jazda tak jak jest pokazana na materiale napewno NIE ! ja osobiscie jezdze wolno i bezpiecznie nawet autem bo zginelo kilku moich kolegow i wiem ze te puszki wcale nie chronia zycia tak bardzo a co dopiero motory ... wiec z rozwagą panowie

-denerwuja mnie komentarze w materiale kierwcow bo sie wciskaja... a ciekawe jak on by mial mozliwosc czy by sie nie wciskal a sami barany wciskaja sie na czerwonych , albo jak juz nie mozna wjechac na skrzyzowanie... to dopiero glupota zeby tamowac ruch !

-skoro widzi ze ktos sie przeciska to co to za problem ruszyc kierownica w prawo czy w lewo i podjechac te 30cm , no ale to polska zazdrosc niestety jak on nie moze to nikt nie moze... moze wkoncu sie to zmieni... ja tam zawsze zjezdzam ... zobaczylem ze jest wygodniej motorem to sobie go kupuje i juz sprawa na korki rozwiazana...

-ogolnie komentarze w tv i ludzi niektorych mnie draznia i sa dlamnie glupota ,,bo ja nie moge to czemu on moze,, ja pindole...

Pozdrawiam wszystkich kolegow !

aha dodam ze mam prawko od 8 lat zrobilem ponad 350tys km ale ja jakos potrafie zrozumiec tych na 2 kolach ! czemu inni nie moga... :/ wrrrrrrr
Avatar użytkownika
Proxa
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 20/5/2008, 19:03
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa

Postprzez olo113 » 4/6/2008, 11:41

materiał bardzo tendendycjny
Chcieli to przedstawić w swoim świetle i tak zrobili.
A ci Impotenci z puszek to po prostu tragedia. Nie umniejsza to faktu, że jak sezon wpełni to mnóstwo bezmozgów na motorach. Ale to tak samo jak na siłowni, taki leszcz nie przychodzi cały rok, ale 4 miesiace przed wakacjami, by móc tydzień na plaży się powozić bedzie chodził.
Jezu, z tego można by komiks nakreślić.
btw. niech dziennikarze sami odpowiedzą na pytanie, czy gość w materiale z papierosem to naprawdę motocyklista ? czy kolejny idiota w dodatku bez kasku.
Życie jest za krótkie żeby być małym.
yamaha R6
Avatar użytkownika
olo113
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 552
Dołączył(a): 15/5/2008, 10:08
Lokalizacja: Wrocław City/Barcelona

Postprzez Magik » 4/6/2008, 11:45

maatiaas napisał(a):heh no ja dzisiaj też latałem chwile w spodenkach i koszulce i jakoś strasznie nie było wręcz przeciwnie...jeżeli jeźdze sobie 60-80 km/h to po co męczyć się z kurtką przy 30 stopniach...???


Ano tutaj Cię poprawię kolego. Ponieważ gdy upadniesz na motocyklu, obojętne z jakiej przyczyny, będziesz wyglądał jak deska po heblowaniu ;) A wywal się jeszcze w jakimś dużym mieście, gdzie zaraz by to widziała jakaś kamerka albo coś i by kolesie z Polsatu mieli dzięki Tobie kawałek materiału na następny reportaż ;)

Co do materiału. Nie gadajcie głupot! Przyznajcie sie ludzie w końcu do tego wszystkiego, jeśli nie publicznie to przed sobą samym. Dobrze wiemy jak jeździmy. Motocykl w człowieku budzi małego chłopca. Po co są motocykle i po co są kupowane? Ano po to, by doświadczyć przeciążeń, prędkości i przyśpieszenia jakie dają sportowe samochody za kilkaset tysięcy złotych! Niewielu z nas jeździ tylko dla przyjemności. Każdy kto jeździ dla czystej przyjemności siedzenia na 2 kółkach, jeździ max 120km/h. A i to czasem jest za dużo.

Pozdrawiam Magik.
Magik
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez Labiss » 5/6/2008, 08:04

fandzoilisz napisał(a):
Labiss napisał(a):A co was obchodzi jak kto jeździ ubrany na motocyklu ?

Ja śmigam ostatnio w podkoszulku na ramiączkach i krótkich spodenkach,bo mi tak wygodnie !

Mnie nie obchodzą wasze śmierdzące jaja w skórzanych spodniach przy 30 C. :)

a nas nie obchodza twoje lanserskie spodenki z 3 paskami, bezrekawnike NIKE i klapeczki zeby stopki sie nie pocily (najlepiej japonki)


po avantrze widac zes samiec dominujacy.... :P




Japonek w życiu bym nie włożył.Poza tym w ogóle nie lubię odkrytych butów.

Spodenki są nike więc nie ma tu mowy o paskach.

Bezrękawnik Vitalmax.

No cóż - dominujący.Niektórzy się tacy już rodzą. :)


olo113 - najlepsi są ci co metę walą przed wakacjami na rzeźbę.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez silver » 5/6/2008, 08:29

A ja się tam czasem zastanawiam (tylko zastanawiam, bo prawnikiem nie jestem), czy takie naginanie rzeczywistości jest legalne? W końcu mówią o ogóle, czyli wliczając wszystkich do grona szaleńców, a nie o części społeczności motocyklowej. Jakby nie było jest to naginanie prawdy, inaczej kreowanie fałszywej rzeczywistości. Tylko czy to tylko w etyce dziennikarskiej, czy przepisami objęte jest w jakiś sposób.

Pozdrawiam.

P.S. Nie wiem jak Wy, ale ja jak oglądam takie filmy to czasem mam ochotę wziąć to wszystko p****** i zacząć jeździć zgodne z ich wyobrażeniem, łamiąc lusterka puszek na światłach, przejeżdżając przechodniów, sikając na ich psy, itd... Na szczęście jak spora część motocyklistów to normalni ludzie, tak też pewna część społeczeństwa niemotocyklowego nie daje się zmanipulować takim tandetnym chwytom upadającej TV.

Niesmak po obejrzeniu jednak pozostaje.
Suzuki GSX1100F 1995
Avatar użytkownika
silver
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 524
Dołączył(a): 26/7/2006, 13:09
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gelo007 » 5/6/2008, 08:50

Silver nie łamie lusterek! Wstyd! :cry: Kreujesz zły obraz motocyklistów :/ Teraz będzie, że wszyscy są uczciwi :cry:

Heh, takie generalizowanie zawsze było złe. Mnie tam nie przeszkadzają wcale reportaże o motocyklistach bo nie oglądam telewizji...
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez falconiforme » 5/6/2008, 08:53

No właśnie. Prawo.
W tym reportażu padło wiele kłamstw.
http://youtube.com/watch?v=JlpqgSQNu9E&feature=related

O ile mi wiadomo szerzenie nieprawdziwych faktów i obrażanie jakiejś społeczności jest karalne. Ja bym wytoczył sprawę w sądzie za obrażanie motocyklistów.
Nie można obrażać instytucji jaką jest kościół, to jakim prawem można obrażać inne zgrupowania.

Tylko nie wiem jak za taką sprawę sądową się zabrać -prawnikiem nie jestem.
Ostatnio edytowano 5/6/2008, 09:59 przez falconiforme, łącznie edytowano 1 raz
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez ony » 5/6/2008, 09:40

haha to istna kpina materiał z TVP1 jest jedną wielką farsą. podstawieni motocykliści, ciągła akcja na jednym odcinku drogi i komentarze redaktora doprowadzają do wywołania spazmów zapewne nie tylko u mnie. Jazda na jednym kole w celu ukrycia tablic :D i nazywanie samych siebie "dawcami" aż przykro sie robi oglądając takie materiały. niestety przez takie reportaże kreuje sie wizerunek motocyklistów jako szaleńców, bez mózgów, a co najgorsze samobójców.
ony
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15/5/2008, 15:01

Postprzez spazz » 5/6/2008, 09:46

a moj motor nie jedzie czista :(
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez SzpiceR » 5/6/2008, 10:23

musisz jesc wiecej fasolki przed jazdą :)

DLACZEGO GDY POKAZUJA OPININIE SAMOCHODZIARZY NIETRAFIA SIE RZADEN MOTOCYKLISTA? :evil:

albo i sie pojawia tylko niepokazuja cweluchy
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Patryk_1979 » 5/6/2008, 12:15

hehehe normalnie 5 dla gościa bez kasku i z fajką w zębach.
To chyba naprawdę było ukartowane.
Po pierwsze, śmigam sporo motocyklem i puszką, ale takie coś to pierwszy raz no oczy widzę, a po drugie (przyjrzyjcie się) gościu nie umie palić papierosów!!!
Toć to istna prowokacja!!!
Fazer 600 - sprzedany.
GSX-R 750 K6 - już MAM :D
Avatar użytkownika
Patryk_1979
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 25/4/2007, 12:47
Lokalizacja: Ciechanów

Postprzez asmodeusz » 5/6/2008, 12:39

TV pełna jest prowokacji. Kształtują opinię publiczną, jak im się podoba, a szary człowieczek we wszystko wierzy. NIc na to nie poradzę i dlatego nie oglądam TV [nom może pogodę, ale tam też ściemniają] :D
Avatar użytkownika
asmodeusz
Świeżak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 28/3/2008, 10:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez adamek52 » 5/6/2008, 15:26

Proces wytoczyć w sądzie i tyle. A tak naprawde to jesteśmy bezradni bo kiedyś sie przyjął mit o tym ze jak ktoś ma szybki motorek to nie potrafi wolno jeździć i szpanuje przed kolegami...
adamek52
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 24/8/2007, 22:10

Postprzez SzpiceR » 5/6/2008, 16:15

bo w młodych wilcach na poaczatku sie koles rozwalil i zostalo :lol:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez greddy » 5/6/2008, 16:35

baardzo rzadko mozna minac sporta nie zapierdalajacego.codziennie widze z 20 sportow, i we wszystkich kierowcy daja "czadu".
brak motywacji do życia...
Avatar użytkownika
greddy
Stały bywalec
 
Posty: 1081
Dołączył(a): 16/5/2008, 17:43
Lokalizacja: płn-zach

Postprzez SzpiceR » 5/6/2008, 16:50

zbierasz rok hajs na sporta i wez nie dziduj... tylko na to ludzie czekja co nie któzi :) ( nawet ja)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez adamek52 » 5/6/2008, 21:51

SzpiceR napisał(a):bo w młodych wilcach na poaczatku sie koles rozwalil i zostalo :lol:

Młodzi wilcy powiadasz :lol:
adamek52
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 24/8/2007, 22:10

Polstat - Zietkiewcz do wymiany

Postprzez rafalrach » 5/6/2008, 23:17

Material polsatu jest ewidentnie stronniczy
Celem bylo pokazanie zagrozenia ze strony motocyklistow
zdyskredytowanie i tak nadszarpnietego wizerunku
Brac motocylkow sklada sie z roznych grup
Pani red Zietkiewicz nie rozumie tego wogole
Powinna sie przejechac no moto to by do potylicy jej dotarlo ze sa tacy co jezdza bezpiecznie
------------------------------------------------------
Raf>>> On the road - plan 4 the worse hope 4 the best
Avatar użytkownika
rafalrach
Świeżak
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4/11/2007, 01:02
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości




na gr