Zobacz wÄ…tek - TAXI KILLER
NAS Analytics TAG

TAXI KILLER

O wszystkim
_________

Postprzez dambandit » 24/4/2008, 16:39

Taxi to najgorsze hu...........je na drodze . Woża sie jak władcy szos . Kierunkowskazów nie uzywaja wogóle , wymuszaja nagminnie pierszeństwo to standart . Osobiscie mało jeżdze motorem po duzym miescie jakos mnie to nie kręci . Jednak jeżdze codziennie autem po opolu i takie zachowanie widze i to nagminnie .


A teraz opowiem jaka sytuacja nam sie przytrafiła . Jade sobie z kumpelm jego autem VW passat ja za pasarzera on za kierowcy . No i dojezdzamy do skrzyzowania jechalismy podpożadkowana mysielismy ustapic był nawet stop , no i stajemy z lewej jedzie taksówka i po chwili wrzuca kierunkowskaz do skretu w prawo w nasza droge . No to kumpel wrzuca 1 bieg i ruszamy a wtedy taksówkarz dodaje gazu na szczescie kumpel zareagował dodał ostro gazy no ale trafił nas w tylni zderzak . Koleś z premedytacja nam wjechał jeszcze jechał stara nubirą która prawie co sie nie rozleciała . Przyjechała policja oczywiscie my bylismy winni . To nie moje auto ale tak sie wkur..... że myślałem że wyj...... temu kolesiowi .
I tak własnie jezdza taksówki .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole


Postprzez fast and furious » 24/4/2008, 19:50

ja jak widze w korku chociaż małą lukę między taksiarzem a samochodem to daję gib-gaz i wpierdzielam się hamując mu ostro na końcu bo jak mnie pyknie w tył to będzie jego wina i będzie musiał wybulić mi za naprawe ;)
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City


Postprzez Dominik_YZF » 24/4/2008, 19:53

Uważaj zeby cie za mocno nie puknął, bo nie bedzie miał komu wybulic...
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez Leitho » 24/4/2008, 20:09

tyle ze nie ma zasady - wjechales komus w tyl, twoja wina
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Dokaz » 24/4/2008, 21:46

fast and furious napisał(a):ja jak widze w korku chociaż małą lukę między taksiarzem a samochodem to daję gib-gaz i wpierdzielam się hamując mu ostro na końcu bo jak mnie pyknie w tył to będzie jego wina i będzie musiał wybulić mi za naprawe ;)


MZtką jeździsz ze jej ci nie szkoda czy jakimś plastikiem po ostrym szlifie i szukasz frajera co ci go naprawi ? bo innej logicznej opcji to ja nie widzę...


Co do taksiarzy i innych skur@#$@#$% co zajeżdżają specjalnie... tak się zastanawiam by sobie takiego gloka kupić:

http://www.allegro.pl/item345237790_pis ... ezki_.html

i po każdej krzywej akcjii zapukać mu nim w okienko...

I pytanko do kolegów co prawo studiują :) W razie czego mogę dostać za to zawiasy ? :) w końcu to już pod groźbę bonią palną podchodzi... :) :twisted:
Ostatnio edytowano 24/4/2008, 21:59 przez Dokaz, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Dokaz
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9/12/2006, 11:58

Postprzez Szopekk » 24/4/2008, 21:55

zamiast kupywac buty sportowe/turystyczne trzeba sie zaopatrzac w sklepach motocrosowych :) one maja takie sweet podeszwy z metalowym noskiem na koncu:) lakiernik trz czlowiek zarobic musi:)
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez kreska » 24/4/2008, 22:13

Dokaz napisał(a):
fast and furious napisał(a):ja jak widze w korku chociaż małą lukę między taksiarzem a samochodem to daję gib-gaz i wpierdzielam się hamując mu ostro na końcu bo jak mnie pyknie w tył to będzie jego wina i będzie musiał wybulić mi za naprawe ;)


MZtką jeździsz ze jej ci nie szkoda czy jakimś plastikiem po ostrym szlifie i szukasz frajera co ci go naprawi ? bo innej logicznej opcji to ja nie widzę...


Co do taksiarzy i innych skur@#$@#$% co zajeżdżają specjalnie... tak się zastanawiam by sobie takiego gloka kupić:

http://www.allegro.pl/item345237790_pis ... ezki_.html

i po każdej krzywej akcjii zapukać mu nim w okienko...

I pytanko do kolegów co prawo studiują :) W razie czego mogę dostać za to zawiasy ? :) w końcu to już pod groźbę bonią palną podchodzi... :) :twisted:


Oglądałem właśnie program, chyba "uwaga" i tam był ten problem poruszany. TO nie jest takie łatwe. Ponieważ w Polsce bronie normalnie a repliki niczym się nie różnią z wyglądu(w innych krajach, koncówka broni ma inny kolor) i to może być naprawdę poważna sprawa jak pomachasz kolesiowi tak bronią. Z tego co zrozumiałem, policja nie odróżni takiej broni i może nawet do Ciebie strzelać, jak widzi że w kogoś celujesz.
"...cztery kola poruszają ciało, dwa poruszają dusze..."
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez turboponczek » 25/4/2008, 09:43

hmm najlepiej chyba kopnąc w lusterko. Szczerze mówiac tez sie kiedys zastanawiałem co by tu takiemu zrobić oby było, szybko sprawnie i przyjemnie no i oczywiscie zebym czerpał z tego satysfakcje...
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez monzie » 25/4/2008, 12:00

różni kierowcy popełniają błędy, ale jak kiedyś wydawało mi się że taksówkarze ze wzgl. choćby na doświadczenie potrafią jeździć teraz przychylam się do zdania że są to największe chamy na drodze

sytuacja sprzed kilku dni - przeciskam się miedzy dwoma sznurami stojących samochodów - mega korek na wilanowskiej w wawie - niektórzy z kierowców usiłują trochę zjechać, taksówkarz zobaczył mnie w lusterku i specjalnie zablokował zjeżdżając w moją stronę

sytuacja z wczoraj - tym razem jechałam za taxi samochodem, pas tylko do skrętu w lewo, taksiarz przed samymi światłami wstrzymał ruch na 3 pasach bo on jednak w prawo, więc przez 3 pasy się wbijał i jeszcze wydzierał przez otwarte okna

notorycznie jeżdżą bez kierunkowskazów i notorycznie wbijają się w ostatniej chwili, o przekrętach na cenach nie wspomne

a we francji mieszkałam trochę i tam kierowcy może uważają na 2oo ale kierowcy taksówek to są szaleńcy, jeszcze gorzej niż tu, na nich uważają wszyscy :wink:
monzie
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3/4/2008, 11:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dawid 89 » 25/4/2008, 13:14

jade sobie dzisiaj przez miasto, przy wyjeździe ktoś zabierał autostopowicza, auto przedemną zatrzymało sie i włączyło kierunkowskaz aby ominąć tego busa co brał autostopowicza. Powoli dojeżdzam, nie mam możliwości wyprzedzenia, ale mam włączony kierunkowskaz, a tu zachwile pisk opon i koleś za mną pierdal..;5%oł w tył mojego motocykla :cry: szorowałem po azfalcie jakieś 5 metrów, mogłem mieć te 20km/h jak dostałem przyłożenie. Podnosze sie powoli, a frajer mnie wyprzedza, otwiera szybe i pyta czy bolało :evil: nie zdążyłem spisać numerów, wyprzedziło mnie jakieś 7 samochodów i dopiero jeden sie zatrzymał i spytał czy nic mi nie jest, okazało sie że motocylkista. Finał to połamany kierunkowskaz, oderwane lusterko, pęknięta czacha, boczna owiewka cała starta, w jednym miejscu prawie do zera, podrapany kask, z odzieżą nic sie nie stało, spełniła swoje zadanie, ja mam dwa wielkie siniaki, jeden na dupie a drugi na łokciu, no i ogromna złość :evil:
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez bolokolo » 25/4/2008, 13:16

jazda ala goust rajder ma taka zalete, ze raczej w tyl nikt ci nie wjedzie.
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coÅ› do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez monzie » 25/4/2008, 13:37

nie masz możliwości go znaleźć? przez markę i typ samochodu? może coś charakterystycznego?
mój ulubieniec
monzie
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3/4/2008, 11:20
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kreska » 25/4/2008, 14:57

na policje :) jak taksowkarz to moze masz szanse coś z tym zrobić. jeszcze jakbyś pamiętał jaka firma taksowkarska
"...cztery kola poruszają ciało, dwa poruszają dusze..."
kreska
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 4/8/2007, 17:54
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez siwy1991 » 25/4/2008, 16:26

takich skur****i to tylko rozstrzelać :twisted:
Avatar użytkownika
siwy1991
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 1/4/2008, 11:50
Lokalizacja: Jarosław

Postprzez Dokaz » 25/4/2008, 18:45

dawid 89 napisał(a):Podnosze sie powoli, a frajer mnie wyprzedza, otwiera szybe i pyta czy bolało :evil: nie zdążyłem spisać numerów, wyprzedziło mnie jakieś 7 samochodów i dopiero jeden sie zatrzymał i spytał czy nic mi nie jest, okazało sie że motocylkista.


Dzwoniłeś na polcije po całym zdążeniu czy odjechałeś ? Wydaje mi się ze nawet gdy nie zapisałeś jego numerów w sprawie odszkodowania jest fundusz gwarancyjny który powinien całą sprawę załatwić pod warunkiem ze zostałeś na miejscu zdarzenia i po psy zadzwoniłeś...


o tym właśnie mówię..... skurwysyny robią to specjalnie i są praktycznie bez karni !!! Nie można wszystkich skreślać ale 9 na 10 taksiarzy to frajerzy !!!

Obrazek
Ostatnio edytowano 25/4/2008, 18:53 przez Dokaz, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Dokaz
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9/12/2006, 11:58

Postprzez dambandit » 25/4/2008, 18:51

Kurde tak tych hu........... nie lubie . Jak kiedyÅ› sie nadazy okazja to aparatem cyfrowym pojade za takim delikwentem i nagram jego jazde i nie wiem do jakis gazety wysle . Bo to jest poprostu chamstwo co oni robiÄ… .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez dawid 89 » 25/4/2008, 19:34

yyy, to nie była taksówka, tylko nie chciałem zakładac nowego tematu, zwykły katamaryniarz, chyba srebrna astra II. Nie dzwoniłem na policje bo do przeglądu musze jechać, pozatym mam dosyć problemów. Chciałem dogonić cwaniaka ale jakoś nie dałem rady, cały dygotałem. Szkoda że jechałem sam, gdybym jechał z ekipą to ktoś by za nim ruszył. pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez Dokaz » 29/4/2008, 20:13

dawid 89 napisał(a):Chciałem dogonić cwaniaka ale jakoś nie dałem rady, cały dygotałem. Szkoda że jechałem sam, gdybym jechał z ekipą to ktoś by za nim ruszył. pozdr


No i stało się.... dziś leżałem :(

Winny zwykły użytkownik puszki.. skręcał na mój pas gdy byłem na wysokości jego tylnego koła... padał deszcz... koleiny... wszystko na środku skrzyżowania... wyratowałem się na tyle by nie wbić się w niego tylko położyłem moto przy ok 10km/h

jego słowa "zawsze patrze w lusterka ale tym razem jakoś nie patrzyłem"

dzięki bogu całe uderzenie poszło w podnóżek, kierownice i kask zawieszony z boku motocykla.

jedynie zerwała mi się naklejka z dekla, kolo był spoko, dogadałem się z nim i przytuliłem 300zł lecz uraz w psychice został :/
Dokaz
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9/12/2006, 11:58

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości




na górê