Zobacz wątek - Wypadek Ferrari na Pulawskiej
NAS Analytics TAG

Wypadek Ferrari na Pulawskiej

O wszystkim
_________

Postprzez elco » 28/2/2008, 18:14

smutne to :(
mam nadzieje, ze takich wypadkow bedzie coraz mniej
wspolczuje Mackowi i zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław


Postprzez Wilku111 » 28/2/2008, 18:16

Żmija napisał(a):Słuchajcie, jeżeli możecie pomóżcie. Potrzebna jest krew dla Maćka A Rh+, którą można oddać w Warszawie przy ul. Saskiej 63/75 w centrum krwiodawstwa, więcej szczegółów tutaj:
http://www.scigacz.pl/Potrzebna,krew,dl ... ,4829.html



:shock: Ja mogę oddać. Mam A rh+ i 50 metrów obok szkołę.

Nie wiecie jak tam jest z przyjmowaniem od nielatów? :?

EDIT: Właśnie się dowiedziałem od kumpla, że nie przyjmują :x
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin


Postprzez Lovtza » 28/2/2008, 19:53

Jeżeli dzięki takiej akcji wpłynie do banku krwiodawstwa dużo krwi to przecież nie tylko Maciek ją otrzyma. Być może ta akcja zmobilizuje więcej osób do oddania krwi, która może uratować życie także innym. Dla mnie Maciek jest przede wszystkim człowiekiem, który tak jak każdy z nas, ma rodzinę, przyjaciół, znajomych... i jak każdy człowiek popełnia błędy... I zamiast oceniać to zdarzenie powinniśmy wyciągać wnioski i zastanowić się czy sami nie przyciskamy czasami za dużo gazu. Z resztą.... czy gadanie cokolwiek tutaj zmieni...
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez sepo » 28/2/2008, 19:57

Filmik, ale malo na nim widać
http://www.liveleak.com/view?i=ff7_1204188924
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez Wilku111 » 28/2/2008, 20:00

Żmija napisał(a):Jeżeli dzięki takiej akcji wpłynie do banku krwiodawstwa dużo krwi to przecież nie tylko Maciek ją otrzyma. Być może ta akcja zmobilizuje więcej osób do oddania krwi, która może uratować życie także innym. Dla mnie Maciek jest przede wszystkim człowiekiem, który tak jak każdy z nas, ma rodzinę, przyjaciół, znajomych... i jak każdy człowiek popełnia błędy... I zamiast oceniać to zdarzenie powinniśmy wyciągać wnioski i zastanowić się czy sami nie przyciskamy czasami za dużo gazu. Z resztą.... czy gadanie cokolwiek tutaj zmieni...


Jak skończę 18stke to będę po szkole chodził. Czekolade podobno dają :D
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez KLU » 28/2/2008, 23:10

Przykre. Trzymajmy kciuki, zeby mozna bylo jeszcze ogladac programy z Maciejem Zientraskim.

Z tego auta to nic nie zostalo... Cudem jest to, ze ktos z tego wyszedl.
KLU
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23/2/2008, 10:52
Lokalizacja: Rząska k. Krakowa

Postprzez PavloRBR » 28/2/2008, 23:24

niech wraca do zdrowia... jak najszybciej. Wspólczucie dla rodziny i bliskich dziennikarza...
< Biker Boyz Team W-ów > CBR & FAZER & FZ6 & GSF 650 Bandit | | http://www.bikepics.com/members/pavlorbr/
PavloRBR
Świeżak
 
Posty: 455
Dołączył(a): 11/12/2007, 23:35
Lokalizacja: Podkarpacie / Bieszczady

Postprzez fandzoilisz » 28/2/2008, 23:58

rozpaczacie nad nie waidomo kim

jak nie sie nie umie jezdzic to sa wypadki, to ze prowadzi progam o o samochodach to nie znaczy ze umie jezdzic.


kolejna sciema z bankiem krwi... w warszawie jest spory zapas we krwi. a ktos madry chce wykorzytasc i zrobic sobie reklame
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez hefron » 29/2/2008, 10:05

Smutne co się stało, każdy wypadek jest smutny, ale też każdy jest odpowiedzialny za to co robi. Życzę zdrowia i sajczento na przyszłość.
Avatar użytkownika
hefron
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez pavkox » 29/2/2008, 13:26

fakt jest taki ze gdyby nie stan drog w Polsce wielu wypadkom mozna by bylo zapobiec, w tym wypadku tez, poza predkoscia, nawierzchnia miala decydujacy wplyw na przebieg zdarzenia :evil:
ferrari to samochod na zachodnie drogi a nie polskie :!:
cb 600 hornet=>FZ6 S2 `07 w koncu :)
Avatar użytkownika
pavkox
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 29/5/2007, 14:43
Lokalizacja: ze znowu :)

Postprzez pavkox » 29/2/2008, 13:44

eneasz mowisz tak jakbys nizdy 50 nie przekraczal, a poza tym po co "kopac " lezacego :!: :!: nic nie daja tego typu zarzuty !! za wypadek i tak odpowie przed sadem, a teraz zdrowia zycze panie macku...
cb 600 hornet=>FZ6 S2 `07 w koncu :)
Avatar użytkownika
pavkox
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 29/5/2007, 14:43
Lokalizacja: ze znowu :)

Postprzez pavkox » 29/2/2008, 14:58

eneasz napisał(a):A jak widze znak 50 to zwalniam a nie przyspieszam..... ZAWSZE!

a czy jedziesz 50/h , ja tez zawsze zwalniam ale malo kiedy do 50/h :wink: a przy okazji nie czytaj takich bzdur, bo moze sie okazac ze kaczynski prowadzil to ferrari :twisted:
cb 600 hornet=>FZ6 S2 `07 w koncu :)
Avatar użytkownika
pavkox
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 29/5/2007, 14:43
Lokalizacja: ze znowu :)

Postprzez falconiforme » 29/2/2008, 15:43

hefron napisał(a):Smutne co się stało, każdy wypadek jest smutny, ale też każdy jest odpowiedzialny za to co robi. Życzę zdrowia i sajczento na przyszłość.

Przychylam się do wypowiedzi pavkox-a.

Brak zapiętych pasów, nadmierna prędkość. I co z tego. Czy te czynniki powodują śmierć lub natychmiastowe spalenie. 200km/h to jakaś śmiertelna granica. NIE.

Kierowca jeśli ma świadomość swoich umiejętności nie ulegnie wypadkowi.
Nadmierna prędkość w Polsce to chleb powszedni. Jednemu się uda innemu nie i nie ma się czego czepiać.

Ale jeśli mamy źle położony asfalt i złą organizacją ruchu to dochodzi do wypadków nawet przy małych prędkościach. Za to odpowiedzialni są ci którzy dopuszczają taki stan w Polsce.
Ktoś kto nie naprawił jezdni po pierwszym wypadku powinien siedzieć, a przynajmniej powinno odbyć cię postępowanie sądowe w tej sprawie i holendernie wysokie kary.
Kierowców pociąga się do odpowiedzialności karnej za błędy i dla mnie ci którzy robili tą drogę również powinni stanąć przed sądem bo to również jest śmiertelny błąd. Spowodowali zagrożenie ruchu zostawiając niewidoczną i śmiertelną pułapkę.
Nikt o tym nie mówi i nikt się do tego nie ustosunkowuje. I to jest straszne.

Mówią że pijani kierowcy powodują zagrożenie. Oczywiście ale oni są sprawcami mniejszej ilości wypadków.
Najwięcej wypadków powodują ludzie młodzi. Dlatego że nie są świadomi rzeźni jaką im sponsoruje drogowa "infrastruktura" i ile takowa istnieje.

Zauważcie, że są akcję tylko na nadmierną prędkość i pijanych kierowców.
A media ucierają nam w głowie tor który zaciera fakt niedostosowania dróg do bezpiecznego poruszania się.
Ostatnio edytowano 29/2/2008, 15:55 przez falconiforme, łącznie edytowano 1 raz
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez melvin » 29/2/2008, 15:50

myślę że przy spotkaniu się z betonowym filarem czy drzewem, 200km/h jest śmiertelna granicą :/ (chociaż pewnie nawet mniejsza prędkość)
co do pasów to raczej pomagają w momencie uderzenia, bo nie rozwalisz sobie głowy o kierownice lub szybę...
a co do sytuacji na drodze to z tego co mówili w wiadomościach za 2 miesiące rozpocznie się remont tej nitki...
poza tym drogowcy zabezpieczyli miejsce w odpowiedni sposób, postawili ograniczenie!!! przed zmianą nawierzchni można zrobić tylko tyle by było bezpiecznie, bo chyba nie postawisz na początku ulicy gościa który będzie każdego przewoził bezpiecznie jego autem na "drugą stronę" za te nierówności?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez falconiforme » 29/2/2008, 15:57

Tylko szkoda że dopiero musiał zginąć ktoś z telewizji by to naprawić.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez melvin » 29/2/2008, 16:00

ograniczenie tam było a i budowa drogi też nie jest pomysłem stworzonym po tej tragedii...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez pamo13 » 29/2/2008, 16:44

ano takie sa drogi w polsce ;/ szkoda tego
// 125/50 - falszerstwo przeciw dokumentom
// od 2 do 5 lat pozbawienia wolnosci.
// UWAZAJ SYNKU !! (administrator)
pamo13
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28/12/2007, 13:14

Postprzez Wilku111 » 29/2/2008, 17:04

pamo13 napisał(a):ano takie sa drogi w polsce ;/ szkoda tego


Ta szkoda tego... To jest żal nad żale i normalnie słów brak! :evil:

Czasami mam ochotę zmienić świat ale czuję się taki bezradny i nie wiem od czego zacząć... :?
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez bolokolo » 29/2/2008, 17:15

Czasami mam ochotę zmienić świat ale czuję się taki bezradny i nie wiem od czego zacząć...
niestety nie da sie.
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez mlodygolek » 29/2/2008, 17:29

Co wy gadacie kurwa jak by nie zapierdaleł 200 tylko 50 jak jest na znaku to nic ny sie nie stało qwa , a w TV taki kozak był gadał razem z tatusiem kto pirat a kto nie a sam qwa w huja wali .Jak dla mnie to nich go **** strzeli bo każdy cwany w TV a jak sidzie dobry sprzet to zapomina o tym co gadał w TV.A najlepsze to jak sie jakiś policjant wypowiadał" bo mulda była" :D śmiechu warte przy 50 to nic by nie zaszkodziło mu ale tak kończą kozaki , sam jeździł jakimś Volvo a dostał aytko testowe i skończył tak jak i ci co na pierwsze moto wybrali r1 po jeździe na komarku.

nie przeklinaj: dawid 89
Dwa trupy wstają z grobu i znajdują w rzece motor. Jeden mówi:
-Spróbuję go naprawić.
-To próbuj. Ja zaraz wracam.
Motor odpalony i kolega taszczy dwie tablice nagrobkowe.
-Po co ci to?
-Chciałeś jechać bez dokumentów!??!
Avatar użytkownika
mlodygolek
Świeżak
 
Posty: 200
Dołączył(a): 6/2/2008, 13:12
Lokalizacja: Szprotawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na gr