Zobacz wÄ…tek - Komis z motocyklami w Siedlcach moze ktos pomoc??
NAS Analytics TAG

Komis z motocyklami w Siedlcach moze ktos pomoc??

O wszystkim
_________

Postprzez msebek » 14/1/2008, 18:56

A propos składanych puszek. Jeździłem taką jedną w zimę i powiem tak:
Nigdy więcej. Można to gó**o wyczuć od razu: jadę jadę a tu samochód podczas hamowania wykonuje nieprzewidziany drift, albo jak dodajesz gazu to ucieka w w jeden bok, a jak odpuścisz trochę gaz to go w drugą stronę. To się nazywa walka o przetrwanie. A najśmieszniejsze było to, że po pół roku użytkowania na dachu powstało samoistne wgniecenie. Samochód zaczął łamać sie w pół. Musiał "je" robić jakiś "polski fachofiec".
msebek
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 24/8/2007, 13:48


Postprzez fandzoilisz » 15/1/2008, 15:59

msebek napisał(a): samochód podczas hamowania wykonuje nieprzewidziany drift, albo jak dodajesz gazu to ucieka w w jeden bok, a jak odpuścisz trochę gaz to go w drugą stronę. fachofiec".

to nie ma wpływu,

jak masz zuzyte zawieszenie to samochod tez ucieka na bok,
np jak jedziesz bustym busem i hamujesz to tyl tez ucieka
tarcze, opony, felig nie wywazone, zapieczone tłoczki w zacisku itp itp
jak masz mało cisnienia w kole totez znosi
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07


Postprzez Piankowy Marynarzyk » 15/1/2008, 18:37

Zauwazylem ,ze GS za 6800 ma dwie pokrywy z czarnym napisem Suzuki ,a powinna byc tylko jedna :P
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez sepo » 15/1/2008, 19:12

:)
Ostatnio edytowano 22/1/2008, 14:47 przez sepo, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez Szopekk » 16/1/2008, 15:10

Siemka jak wczesniej wspominalem w piatek jade zobaczyc motorki... mozecie mi cos o tych 3 powiedziec "na oko" (chlop w szpitalu umarl wiem) :P

http://www.motonuff.pl/

te dwie pierwsze F2 i ta VFR

(mysle bardziej o tej CBR rozbitej albo o VFR bo robil bym pewnie na streeta a co wy myslicie )

z gory dzieki

pozdrowka
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez barti » 22/1/2008, 09:15

I jak tam ???
Dojechałeś do nich, co widziałeś ???
Avatar użytkownika
barti
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 10/6/2007, 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Szopekk » 22/1/2008, 14:41

Dojechalem...bylem przy okazji i runde po komisach zrobilem...niestety Motonuff zamkniety byl od rana :( i sie wkur..lem.....ale co tam do wiosny jeszcze sporo czasu cos znajde albo na dniach podskocze jeszcze raz

pozdro
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez barti » 23/1/2008, 09:19

Rozumiem.
A czy ktoÅ› coÅ› wie o nich ???
Avatar użytkownika
barti
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 10/6/2007, 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Szopekk » 23/1/2008, 11:10

No jak na moje oko to sredno mi sie widzi ten komis wiecznie "ulepszaja" moto zawsze cos porozbierane itp...ale i tak jak cos bym mial u nich kupic to wezne ze soba kumpla to sie niezle zna na moto i dopiero bede myslal o podpisaniu umowy...
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Piekny84zoot » 26/1/2008, 20:35

witam czy jest w Siedlcach jakiś mechanik motocyklowy chodzi mi oregulacje gażnikow , zawory ?
..Zootechnik to chu... nie rzemieślnik :)
Piekny84zoot
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20/12/2007, 18:48
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Szopekk » 26/1/2008, 20:50

Zalezy jakie masz moto...zapytaj w yamaszce albo jedz do chodowa do komisu i albo tam Ci zrobia albo da Ci do koleasia numer...no i jeszcze motonuff.....
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez Piekny84zoot » 26/1/2008, 23:02

dzieki a co do tarcz hamulcowych bo troche sie obawiam-ruszają się na tych tulejkach czy to da się zrobić ?
..Zootechnik to chu... nie rzemieślnik :)
Piekny84zoot
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20/12/2007, 18:48
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez ms.jeziorki » 28/1/2008, 23:24

cześć wszystkim. Do szopekk: mój brat kupił CBR w moto nuff i okazało się ze motocykl jest w dobrym stanie. po dłuższym czasie użytkowania nic złego sie nie działo. sprzęcik jeździł i wszystko grało ok. Nie było żadnych ukrytych wad w nim i to co mówił sprzedający było prawdą. Człowiek który sprzedaje te motocykle wygląda na uczciwego. Nie spotkałem się z jakimiś negatywnymi opiniami jak dotąd.

A TERAZ TROSZKÄ™ O MOTOGRYF...:

-pojechałem tam w niedzielę pomóc obejrzeć pewną CBR-kę dla siostry. Każdy z nich opisywany jest jako bezwypadkowy i idealny. ok. stan faktyczny zupełnie się nie zgadzał z opisem. Kto nie wieży podaję konkretne przykłady:
- /CBR-ka F3w stanie idealnym/ rama motocykla malowana na czarno sprayem razem z przewodami, linkami amortyzatorami przednimi po chromie w miejscu pracy uszczelniaczy..., druga taka sama niby piękna i idealna i 100% bezwypadkowa a chłodnica zagnieciona od uderzenia kołem i malowane felgi..., trzecia nawet w miarę ładna a okazało się że to F2 przerobiona na F3. Jak zapytałem sprzedawcę czemu rama i tylny wachacz jest sprayem pomalowany to odpowiedział, że komuś się tak podobało /to jeszcze jakoś zrozumiem/ i na pewno nie z powodu, że był krzywy bo to nie możliwe by wachacz stalowy można było uszkodzić -odpowiedział.
warszawa
ms.jeziorki
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28/1/2008, 22:46
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ms.jeziorki » 28/1/2008, 23:57

moja rada: kto zamierza kupić motocykl a nie czuje się na siłach by dokładnie zweryfikować stan techniczny to niech zabierze ze sobą osobę która się na tym bardzo dobrze zna!! można zaoszczedzić naprawdę dużo, niekiedy nawet wszystko!

podaję linki do motocykli z motogryf które widziałem:

http://motogryf.pl/moto38.html

http://motogryf.pl/moto43.html

przykro mi pisać o takich "komisach" ale myślę, że dla dobra innych kupujących takie informację powinny się znajdować na forum. Odnośnie moto nuff nie mam na myśli żadnej promocji tego komisu. wiele osób mówi o komisie z siedlec i ja już wiem, że napewno nie chodzi o motogryf z ulicy Brzeskiej 15. /kto był tam to widział ich magazyn na ul. Janowskiej 34. kto nie był -nie ma sensu grosza wydawać na dojażd!!!!/ -stodoła z dojazdem niemalże po gnoju. Tragedia. wygląda jak jesień średniowiecza!!!

p.s.

Osobiście od ok 7 lat zajmuję się serwisem motocykli i wiem co to znaczy motocykl bez wypadkowy. Jest mnóstwo rzeczy po których można się poznać.

w razie problemów z motocyklem chętnie pomogę. mój nr. gg 9216032
warszawa
ms.jeziorki
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28/1/2008, 22:46
Lokalizacja: warszawa

Postprzez harry89 » 29/1/2008, 15:42

hmm... troche szkoda tego motogryfu, bo bylem zainteresowany kawasaki ktory majÄ… w ofercie http://moto.allegro.pl/item300311864_ka ... alon_.html
sÄ…dzilem, ze jesli oferujÄ… zdjecie wszystkich plastikow i baku, to nie majÄ… sie czego bac bo wiedzÄ…, ze wszystko jest ok. jak widac, niestety nie...
Kawasaki ZX-6R
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Honda Cbr 600

Postprzez sabab » 29/1/2008, 15:58

:? Byłem poważnie zainteresowany kupnem Honda
CBR600 z motogryffu, ustawiłem sie nawet na jej zobaczenie w niedzielę, ale po tym ms.jeziorki napisałał o tym modelu to sam nie wiem... Jestes pewny co do niego ? możesz jeszcze napisać troche informacji na ten temat. http://motogryf.pl/moto43.html to ten motorek . Pozdrawiam!
sabab
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/1/2008, 15:52

Postprzez Szopekk » 29/1/2008, 17:19

No i wlasnie o to mi chodzi w tym temacie zeby poznac opinnie ludzi co kupili od nich moto...teraz juz wiem w 100% ze motogryf odpada (zreszta tam drozyzne maja tzn nic w moim przedziale) a moje wrazenie co do motonuff'a jest mieszane ale i tak po moto pojade z kumplem co ma wiecej pojecia ode mnie...

A co myslicie o kupienu lekko rozbitego motocykla??? mowie o drasnieciu a nie mocnym dzwonie... i zrobieniu go na streeta albo dokupienu brakujacych czecsi...i "odnowienu" go...

Chodzi mi po glowie ta VFR z motonuff'a mala kasa i fajny material na streeta...hydrauliczne sprzeglo i chyba zawory... moze mi doradzicie czy warto sie pchac w rozbitka....myslalem tez o tej CBR za 4900zl czy narazie zbieram opinnie bo nie ma sie co spieszyc z kupnem jest jeszcze czas ale jak by sie cos sensownego trafilo....

SZUKAM SUZUKI GSX 600F z okolic siedlec/wawy cena kolo 4-5 tys

http://www.motonuff.pl/

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez msebek » 30/1/2008, 10:52

Szopekk, a ty jeździsz zielonym GSX 600F ? Bywasz czasem w Siedlcach?
msebek
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 24/8/2007, 13:48

Postprzez Szopekk » 30/1/2008, 16:27

Nie ja szukam GSX-F czasem bywam w Siedlcach ale Srebrna/zlota BMW 5 E34 czasem jestem w okolicach warszawskiej (bieszczadzka), a czasem ul.prozna tam zazwyczaj mnie mozna spotkac...no i pod komisem na warszawskiej :D Jak widziales taka M5 jak zapie...alala gdziesz po warszawskiej to pewnie bylem ja hehe
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez ms.jeziorki » 30/1/2008, 18:04

Do Sabab:
********
Ogladałem ta Hondę, o którą pytasz i szybko z niej zrezygnowałem,ponieważ ten motocykl po pierwsze nie miał oryginalnego lakieru, a po drugie okolice główki ramy pomalowane są spray'em razem z przewodami i linkami. Do tego zobaczyłem ,że ktoś pomalował przednie rury teleskopów po chromie. Według mnie motocykl jest zrobiony na sztukę,więc uważam,że nie jest on wart ani uwagi ani swojej ceny. Dla porównania za 9500 tys.została sprzedana bardzo ładna Cbr F3 z nowym tyłem i w oryginalnym lakierze,której w żadnym wypadku nie dorównuje Honda z Motogryfu.

(oto link to wspomnianej przezez mnie Hondy CBR F3 zdjęcie trzecie od lewej w górnym pasku)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M630374

Nie wiem jak reszta motocykli z motogryfu,niektóre wydawały mi sie nawet ładne, ale dokładnie im sie nie przyglądałem.Jeżeli bym nawet znalazł po dokładnym obejrzeniu ładny motocykl od nich,do i tak nie wiem czy bym się zdecydował, bo właściciel ,który mi przedstawiał te motocykle twierdził,że są w super idealnym stanie,a wcale tak nie było, to nie mam podstawy uwierzyc temu człowiekowi,że mówi prawdę.

Do harry89:
**********
Znasz moja opinie na temat motogryfu.Motocykl na zdjeciu ładnie wygląda i na pewno trzebaby było do dokładnie obejrzeć,ale na Twoim miejscu byłbym bardzo ostrożny i uważny kupując u tego człowieka.Wybacz za szczerość,ale ja bym juz tam motocykla nie kupił po tym co tam zobaczyłem.

Bardzo rozbawiły mnie te słowa:
***************************
"JEŚLI CENISZ WłASNE ŻYCIE I KOMFORT JAZDY BEZWYPADKOWYM MOTOCYKLEM TO ZAPRASZAM DO SIEBIE.
warszawa
ms.jeziorki
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28/1/2008, 22:46
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości




na górê