Zobacz wÄ…tek - BÅ‚Ä…d GG ?! DZIWNE !! 2 Takie same numery !!
NAS Analytics TAG

BÅ‚Ä…d GG ?! DZIWNE !! 2 Takie same numery !!

O wszystkim
_________

Postprzez indor » 3/1/2008, 16:09

Simon używam Firefox'a bo jest fajniejszy, przyjemniejszy i nie jest MICROSOFT :P nie używam gadu tylko KONNEKT... niestety sieć ta sama i jak awaria to u mnie też siada.
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: BÅ‚onie pod wawa


Postprzez Wojtek » 3/1/2008, 16:57

pewnie dla niektorych instalacja msn jest problemem ;p, dla mnie msn to najlepszy komunikator chodz mam tylko 1 polaka i 80 kontaktow to inne kraje :]
:ddd
Wojtek
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4/6/2006, 20:44


Postprzez simonw » 3/1/2008, 17:58

Ja podobnie glownie AIM/MSN to zagranica ale i polakow mam. Instalacja MSNa jest o tyle prosta ze kazdy windows XP ma go wbudowanego i nawet wyinstalowac sie nie da, bez hacka w plikach windowsowych ;) Pelen MSN (nie ten co w windowsie) posiada obsluge kamery, glosu i tone innych dodatkow.

Indor - wlasnie tego nienawidze! - nie uzywam bo jest microsoftu. Nie uzywam bo np nie ma tej funkcji, nie ma tamtej, nie ma ADBlockera... ok to zrozumiem ale NIE bo NIE...
Kiedys kolega JeSuS opowiadal mi przygode z londynu, mianowicie spotkal na ulicy polskiego pancura i chcialo sie temu pancurowi pic. JeSuS stal z cola. Pancur mowil ze nie, bo cola jest impreialistyczna, z tego sa pieniadze na wojne, to korporacja i sie nie napije... wiec poszedl dalej :P
Jesli masz argumenty - uzywaj ich, bo powiedzenie NIE bo NIE ... troche jest dziecinne. Najgorsi sa linuxowcy, nie uzytkownicy linuxa ale "linuxowcy" ich wszystkich to razem z ludzmi z fotki i epulsa bym wyslal do rozkopania sarkofagu w Czernobylu, ubranych w T-Shirty :) I dal wsparcie uzytkowniczek blog.pl....

Moze IE nie jest najlepszy, ale kazda aplikacja ktora miesza w rejestrze to dodatkowe zagrozenie zwisu. Oprocz tego jak wykazala analiza kradzonego kodu windowsa 2000, inzynierowie microsoftu uzywaja nieudokumentowanych funkcji windowsa do pisania programow pod niego (m.in dla tego MS Office jest lepsze i szybsze niz dowolne inne office). MS IE w wersji 7.x paczowany poprawnie wdrozony + hacki jest stabilnym browserem i bardzo bezpiecznym (wbrew temu co sie mowi).
Ja obecnie mam zalozone ponad 900 hackow na system (uzywam XP SP2, czekam na finala SP3) zarowno zmiany w plikach jak i poprawne dostrojenie pamieci, dysku, jadra windwsa itp. Wiekszosc rzeczy jest w rejestrze, i trzeba sobie ustawic ... tak samo jak w linuxie, novellu, solarisie czy innym systemie.
Waniliowe ustawienia windowsa sa "optymalne" nie znaczy najlepsze czy najbezpieczniejsze, optymalne... takie zeby kazdemu bez wiedzy technicznej dzialalo poprawnie. Natomiast wdrozenie i strojenie windowsa to podstawa, sa programy ktore aplikuja ilestam zmian z automatu, opisywane sa na lamach prasy fachowej (m.in CHIP) i praktycznie podstawowe strojenie mozna zrobic obecnie jednym klikiem myszki i jest to odczuwalne.

Takze, zanim rzucimy kamieniem w Billa, zastanowmy sie czy zrobilismy wszystko poprawie.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zdzichu123 » 3/1/2008, 18:30

januszrosa- Staram sie jak najmniej :D
Yamaha DT 125R [SPRZEDANA] >> Aprilia RS 125 [SPRZEDANA] >> Yamaha YZF 250

22.10.08 ====> Zdałem Prawko :)
Avatar użytkownika
zdzichu123
Bywalec
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/7/2007, 21:37
Lokalizacja: Chodzież

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê