Zobacz wątek - Idzie zima,czas na 4 koła :]
NAS Analytics TAG

Idzie zima,czas na 4 koła :]

O wszystkim
_________

Postprzez polsky » 16/10/2007, 14:13

mateo fazer 600 zapytaj sprzedajacego,ktory juz z koleji ma przeplywomierz w tej beemce..

BMW niezbyt dobrze sluzy junkers.. rzadki kto wklada dobrej jakosci instalacje...
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08


Postprzez Manhatan » 16/10/2007, 14:40

Ja trochę z innej strony, bo ojciec coś mysli o jakimś hmm... rodzinnym van'ie, że się tak wyrażę.
Na pierwsy plan poszedł oczywiście Volkswagenowski ''Sharak'', Chrysler Voyager i Ford Galaxy (no cóż ja go nie brałem pod uwagę :? ) To była koncepcja wstępna, jednak ciekawą perspektywą wydała mi się francuska 807 i Espace.

Stawiać na sprawdzonych niemców, drogich amerykanów, czy francuskich abstrakcjonistów?
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE


Postprzez rosa » 16/10/2007, 14:45

Ja osobiscie wybral bym Voyagera tylko koniecznie 3,3 benzyna i wersja USA. Zreszta sam sie rozgladalem za takim i z checia bym kupil,... ale plany sie zmienily. Co do Voyagera z TD to podobno masakra!
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez polsky » 16/10/2007, 15:53

Juz koncze prace.. wiec tylko trzy slowa.
Voyager jako van jest niesamowicie pojemny i nowe CRD (diesel) spisuje sie wysmienicie.Nie mialem z nimi najmniejszych problemow.
Tylko ja jezdze samymi nowymi autami.. wiec zobaczymy za dwa lata opinie.. o nich..
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez mlody » 16/10/2007, 16:05

To ja tez tak na szybko,francuckie auta,szczególnie te "nowoczesne"maja straszna lipe z elektryką,tak samo utrata wartosci-dramat.
Rozglądałbym sie własnie za Sharanem,ewentualnie Alhambra po lifcie..
spadam do garage pogłaskac golfa :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez Kaja » 16/10/2007, 16:11

Mlody a dresy masz? :wink:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez simonw » 16/10/2007, 16:16

:D ale takie jazzy , im wiecej lampasów (pamietaj) tym lepiej :D
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kaja » 16/10/2007, 16:29

evil napisał(a):BTW, Kaja, źle się jechało do Katowic??? :wink:


Evil przecież wiesz :wink:
dobrze i szybko :twisted:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Karol_85 » 16/10/2007, 16:56

Kaja a jak sie wracało :twisted:
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez Kaja » 16/10/2007, 16:59

Karol_85 napisał(a):Kaja a jak sie wracało :twisted:


:lol:

Karol przecież wiesz
z przygodami :wink:
ale ostatecznie dobrze i szybko :lol:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez zieluch » 16/10/2007, 17:09

Ja trochę z innej strony, bo ojciec coś mysli o jakimś hmm... rodzinnym van'ie, że się tak wyrażę.
Na pierwsy plan poszedł oczywiście Volkswagenowski ''Sharak'', Chrysler Voyager i Ford Galaxy (no cóż ja go nie brałem pod uwagę Confused ) To była koncepcja wstępna, jednak ciekawą perspektywą wydała mi się francuska 807 i Espace.

Stawiać na sprawdzonych niemców, drogich amerykanów, czy francuskich abstrakcjonistów?


Ja bym kupował na twoim miejscu Toyotę Siennę lub Hondę Odyssey. Coś extra. ;) Co do Forda mam zastrzeżenia ("pije" więcej niż żul pod sklepem). Tamte inne też są OK. Jakbyś szukał jakichś 4x4 to jest większy rozmach.
►► "Nigdy nie jedź szybciej niż myślisz"™ ◄◄
Obrazek (otwórz link)
zieluch
Świeżak
 
Posty: 111
Dołączył(a): 4/6/2007, 10:22
Lokalizacja: Nisko woj. podkarpackie

Postprzez Karol_85 » 16/10/2007, 17:09

Wiem ale musiałem sie zapytać to było silniejsze dodemnie :lol:
z tym szybko to bym polemizował :oops:
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez dormarcia » 16/10/2007, 17:09

Kaja napisał(a):
evil napisał(a):BTW, Kaja, źle się jechało do Katowic??? :wink:

...
dobrze i szybko :twisted:


I już wiemy dlaczego tak długo czekaliście pod spodkiem na DNOTJ... :twisted:
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez mateo Fazer 600 » 16/10/2007, 17:25

Manhatan napisał(a):Ja trochę z innej strony, bo ojciec coś mysli o jakimś hmm... rodzinnym van'ie, że się tak wyrażę.
Na pierwsy plan poszedł oczywiście Volkswagenowski ''Sharak'', Chrysler Voyager i Ford Galaxy (no cóż ja go nie brałem pod uwagę :? ) To była koncepcja wstępna, jednak ciekawą perspektywą wydała mi się francuska 807 i Espace.

Stawiać na sprawdzonych niemców, drogich amerykanów, czy francuskich abstrakcjonistów?



Ojciec mój ma voyagera 2.5TD z 99r. i chodzi mu bardzo ładnie przebieg coś około 230tys.km i nic przy nim nie robił a kupił go jak miał 150tys.km polecam !!!
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez mlody » 16/10/2007, 18:35

Kaja napisał(a):Mlody a dresy masz? :wink:


tititi urwisie :lol:
Dresu nie,ale blond pasemka to i owszem :D :D :D

Co do diesli bmw,maja zajeb***istą ceche-ich odgłos nie jest typowy dla klekota,dla niektorych to wielki plus.
Tyle ze turbina przy ewentualnej regeneracji moze nie sprawowac sie jak nalezy,setne milimetra maja znaczenie....
Kumpel ma problem w swojej e46 320d Przy przebiegu 230tys km padło turbo,dal do regeneracji no i lipa,auto wciaz nie jedzie,wszystko było sprawdzone(łacznie z wywaleniem katalizatora),hmm evil,siedzisz w bmw,podpytaj mechaników co to moze byc:/

Wracajac do tematu,moja golfina juz chyba miala cos dłubane z zawiechą,z przodu ma niebieskie sprężyny i zółte amory,z tyłu czerwone sprezyny i zólte amory...ogólnie to krawęzniki są złe :lol:
Pare fot na gorąco :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez gumis » 16/10/2007, 18:55

fajna furka...kumpel jest z klubu VW i ma dokladnie takiego samego...aluski ma ladniejsze :D no ale pewnej pieknej nocy jak stal sobie pod domem to rano okazalo sie, ze wszystkie halogeny mu wymontowali ale po wejsciu do srodka radia wyciagnac nie umieli to rozpieprzyli a silnika nie potrafili odpalic choc widac, ze mocno bylo komapne...no mam nadzieje, ze Tobie tej furki nie opendzluja bo teraz to chodliwa bryka
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez oorbus » 16/10/2007, 19:14

Manhatan napisał:
Ja trochę z innej strony, bo ojciec coś mysli o jakimś hmm... rodzinnym van'ie, że się tak wyrażę.
Na pierwsy plan poszedł oczywiście Volkswagenowski ''Sharak'', Chrysler Voyager i Ford Galaxy (no cóż ja go nie brałem pod uwagę Confused ) To była koncepcja wstępna, jednak ciekawą perspektywą wydała mi się francuska 807 i Espace.

Stawiać na sprawdzonych niemców, drogich amerykanów, czy francuskich abstrakcjonistów?

1. Szarak, Gal, Alhambra są robione w 1 fabryce w hiszpanii. są dokładnie takie same, nawet silniki mają te same ( oprócz niektórych benzynowych )
ceny są oczywiście różne, czego nie rozumiem - ale wiadomo, VW jest "lepszy od Forda :lol: . śmiech mnie bierze.
sam mam Gala od prawie 3 lat. w najsłabszym benzyniaku 2.0.
auto ma 300 tys, z czego 60 tys na sekwencji. no problem.
Auto było na niebieskich gwintowanych amorach,twarde jak jasna cholera, i niskie ze palca między oponę a błotnik nie można było włożyć - powiem szczerze- jazda po polskich drogach to była męczarnia. tam gdzie omegą spokojnie jechałem 140-160, galem nie mogłem więcej niż 90.2x rozwaliłem katalizator, o plastikowych elementach podwozia nie wspomnę. Generalnie porażka. zawiasy zmieniłem na standardowe- dla mnie ważny jest komfort jednak.

2.Espasa, III unikaj raczej, chyba że masz sprawdzony egzemplarz.
elektronika to masakra, części w cenach nieakceptowalnych, i nawet ASO nie potrafi się nimi dobrze zająć.

3. Voyager - 2,5 TD - hmm silnik włoski z Lanci -i wszystko jasne.
4. 807 - nie wiem.

Japońce są drogie, ale niezniszczalne. w miarę tania jest Honda shuttle.


pozdro

PS.
nie wiem czemu, pewnie to stereotyp, ale Golfy i Bejce mi sie kojarzą z dresowym buractwem.
667 - nowy lepszy szatan
bez gratów.
Avatar użytkownika
oorbus
Świeżak
 
Posty: 104
Dołączył(a): 20/7/2006, 15:16

Postprzez mlody » 16/10/2007, 19:22

gumisss napisał(a):fajna furka...kumpel jest z klubu VW i ma dokladnie takiego samego...aluski ma ladniejsze :D no ale pewnej pieknej nocy jak stal sobie pod domem to rano okazalo sie, ze wszystkie halogeny mu wymontowali ale po wejsciu do srodka radia wyciagnac nie umieli to rozpieprzyli a silnika nie potrafili odpalic choc widac, ze mocno bylo komapne...no mam nadzieje, ze Tobie tej furki nie opendzluja bo teraz to chodliwa bryka

Tez sie tym martwie,szczególnie gdy wrzucilem foty na forum vw,nie wiedzialem ze cieszy sie to az takim zainteresowaniem...
Mysle nad AC,ciekawe ile zawołaja w Pzu,albo moze to nowe... liberty direct czy jak im tam...
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez MadboY » 16/10/2007, 23:57

zawias zawiasem, ale profil gum straszny. Prezentuje sie ladnie ale ja bym sie bal takim pod najmniejszy kraweznik podjechac hehe

evil - fajny shadow-effect masz w tej e30 ;)
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez oorbus » 17/10/2007, 06:06

A tak swoją drogą....

szukam V70 T5.. :lol:


co powiecie o takim pomyśle?


pozdrawiam.
667 - nowy lepszy szatan
bez gratów.
Avatar użytkownika
oorbus
Świeżak
 
Posty: 104
Dołączył(a): 20/7/2006, 15:16

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na gr