Zobacz wÄ…tek - TEST DRIVE UNLIMITED
NAS Analytics TAG

TEST DRIVE UNLIMITED

O wszystkim
_________

TEST DRIVE UNLIMITED

Postprzez Sebol » 14/10/2007, 18:00

Witam mam małe pytanko :) Czy moze ktoś grał kiedyś albo gra w TEST DRIVE UNLIMITED. Mam małą prozbe jezeli ktoś by mógł mi powiedziec coś na temat tej gry.O co w niej dokładnie chodzi jak sie w to gra czy jest warto spedzic przy tej grze czas i takie pierdółki. ;) Z góry bede wdzięczny :P
Żyje bo mam motor on chodzi bo ma mnie...
Sebol
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18/9/2007, 12:57


Postprzez gelo007 » 14/10/2007, 18:29

Bardzo fajna gra... spędziłem przy niej bardzo dużo czasu, ale po sprzedaży mojego stacjonarnego blaszaka nie mogę już w nią pocinać. Aczkolwiek nudzi się po pewnym czasie. Ja już miałem tam 3 domy i w każdym z nich garaż na full wypełniony autami no i motocyklami oczywiście.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez Sebol » 14/10/2007, 19:07

Ale mam pytanie o co w niej chodzi ?? MAs zna poczatku jakies autko i dom scigasz sie zarabiasz kase kupujesz lepsze auta i lepsze motorki ?? Cos w tym stylu jest ?? ;)
Żyje bo mam motor on chodzi bo ma mnie...
Sebol
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18/9/2007, 12:57

Postprzez Redd » 14/10/2007, 19:25

W sumie nuuda na dłuższą metę - jak grasz przez neta to pewnie mniej się nudzi ale ja nie miałem kompa połączonego z netem :P A gra jest dokładnie taka jak to ująłeś - jeździsz po mapie i szukasz wyścigów i ewentualnie podwozisz na czas jakieś modelki bądz turystów... Za kasę kupujesz lepsze wozy i domy. Mnie ta gra zawiodła mimo bdb grafiki...
http://bikepics.com/members/reddie/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
Redd
Świeżak
 
Posty: 312
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez _Jarzabek_ » 15/10/2007, 14:48

gralem w to juz jakis czas temu ogolnie zadna rewelacja... znudzila mi sie po tygodniu... zadnych fajnych wyscigow ani rewelacyjnyhc opcji..
w grze chodzi o to zeby uzbirac jak najwiecej kasy, kupic sobie fajnych kilka domkow i w garazach trzymac puszkoi motorki
na samym poczatku masz tylko pare k $ i muszisz kupic sobie za to samochod i mieszkanie, nastepnie masz wyscig obowiaskowy, pozniej albo jezdzisz po mapie szukajac wyscigow i roznych turystow i modelki do podwiezienia, badz kolesi za ktorych muszisz odstawic samochod do salonu, wyporzyczalnie itp., albo robisz za kuriera, badz jezdzisz sobie poznajac mape i odkrywajac kolejne salony samochodowe, motorowe, warsztaty tuningowe lakiernie itp. itd.
w kolko robisz to samo...
za odstawianie samochodow masz duzo kasy i bonusy (+30k$) za bezbledna jazde,
za podworzenie turystow i modelek dostajesz kupony do sklepow z ubraniami za ktore kupuje sie ubrania
za kuriera tez nie taka zla kasa jest
w kazdym przypadku liczy sie bezbledna jazda i masz okresliny czas na to
wyscigi sa rozne tzn w roznych wyscigach musisz scigac sie roznymi rodzajami aut (nowki wyscigowe, turystyczne, przedpotopowe, pieke furki z lat 70 itp. samochod z kazdego rodzaju musiz miec zeby przejsc cala gre)
gra jest dos dluga zeby przejechac niektore misje z odstawianiem samochodu trzeba przesiedziec dobre 15-20 min bez odwarcania zwzoku od kompa bo muszi uwazac zeby nie zlapac pobocza
policja oczywiscie jest nawet jezeli cie gonia ja radze sie zatrzymac bo nie za kazdym razem uda ci sie uciec (na klawiaturze fatalne sterowanie przynajmnie dla mnie) a im dluzej uciekasz to roscie ci cena mandatu, cena mandatu jest uzalezniona rowniez od stopnia zaawansowania jakie mamy (jest 5) proste im wyzsz tym wiecej placisz
stopien zaawansowania zdobywasz poprzez zaliczanie kolejnych wyscigow, (im wyzej jestes tym wiecej kasy dostajesz, doswiadczenie liczy sie za zaliczenie wyscigu (czyli pierwsza 3 ale z tym nie jestem pewny moge sie mylic bo juz nie pamietam :) )), przejechanie calej mapy i odkrycie wszystkich salonow, zaliczenia misji z fotoradarem, z odstawianiem aut, za podworzenie, za zdobycie okreslonej ilosci domow i samochodow czyli ogolnie za wszytsko
powiem tak gra sie szybko nudzi i jest raczej dla zagorzalych fanow i maniakow komputerowych gdyz trzeba nad nia spedzic duzo czasu
grafika rewelacja na dobrym kompie wyglada prawie jak zywe.

no naprodukowalem sie :D mysele ze tyle Ci starczy
_Jarzabek_
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16/7/2007, 11:05
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez LukasBST » 15/10/2007, 15:04

A ja wam powiem panowie ze tdu wysiada przy project gotham racing 4.
Gralem dzis u kumpla poprostu miazga,i na motocyklach sie jezdzi o wiele przyjemniej niz w tdu,jezeli macie mozliwosc to zainwestujcie lepiej w pgr4.
Sracz 600
Avatar użytkownika
LukasBST
Świeżak
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8/4/2007, 10:04

Postprzez crasch » 15/10/2007, 15:35

PGR 4 jest mega miodny :), mam fulla PGR 3, i na razie grając w demo czwórki stwierdzam, że jest lepszy ze wzgl. oczywiście na dodanie motocykli i różnorodnej pogody :) do tego świetnie sie stuntuje na moto.
Ludzie kupujcie xboxa 360 (jedyna słuszna droga hehe chociaż planuje również zakupić ps3 dla pewnej gry) i do tego również PGR4 ta gra miażdży, pozatym jest jeszcze sporo świeeetnych gier :).
Tu prosze krótki filmik zrobiony przezemnie podczas zabaw w PGR 4 na 'motorku'.
http://www.youtube.com/watch?v=vC01yaIHras
:)
crasch
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6/10/2007, 19:05

Postprzez czarek. » 15/10/2007, 16:25

Dlaczego niewydadzą PGR na kompa inni też chcą pograć?
Avatar użytkownika
czarek.
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2/5/2007, 11:41
Lokalizacja: Skórcz

Postprzez crasch » 15/10/2007, 18:02

Marketing kolego, marketing :) trza zostać konsolowcem ;) ja zostałem już dawno, chociaż nie muszę w PCta inwestować i dużo wygodniej się gra, są jak dla mnie lepsze pozycje, super rozbudowany tryb online (w xbox360) i ogolnie świetnie ;) hehe.
:)
crasch
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6/10/2007, 19:05

Postprzez LukasBST » 15/10/2007, 19:53

Bo konsola sluzy do gier a PC to wiesz wszystko i nic:D Jak chcesz grac kupuj konsole.
Sracz 600
Avatar użytkownika
LukasBST
Świeżak
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8/4/2007, 10:04



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê