Zobacz wątek - Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?
NAS Analytics TAG

Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

O wszystkim
_________

Re: Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

Postprzez jasnoksieznik » 2/5/2018, 09:42

Wiele motocykli ma seryjnie zestaw imbus+krzyzak schowany pod kanapa. U mnie dochodzi jeszcze seryjny klucz to przestawiania tylnego zawiasu.

W szosowych klucz do swiec niewiele pomoze, a i awarie swiecy sa rzadkie. W enduraku, to widzialem nawet specjalne torebki na rzepy, zeby sobie zapasowa swiece przyczepiona do baku wozic. :D

Jesli mialbym cos wozic, to pewnie lepszy imbus i lepszy krzyzak. Ewentualnie zarowki tam, gdzie nie ma ledow, bo przez ostatnie 5 lat tylko zarowka mi padla
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Re: Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

Postprzez Dziurawa Podeszwa » 2/5/2018, 22:09

Ja mam przy sobie klucze 10, 12, 14, 19 i bodajże 24, klucz do swiec, śrubokręt krzyżak, imbusy dwa i małą żabkę. Na trasie niby mi sie nie przydały jeszcze, ale mieszczą się pod fotelem w małej sakiewce więc podróżują ze mną.
Dziurawa Podeszwa
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11/5/2015, 11:19


Re: Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

Postprzez Zonky33 » 16/5/2018, 16:42

Staram się do minimum ograniczyć gadżety, które wiozę ze sobą. Najpotrzebniejsze w razie usterki są schowane w skrzynce.

_____

Glupi link usuniety a panu dziekujemy za reklame
Rosiboj
Zonky33
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16/5/2018, 16:40

Re: Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

Postprzez arekson76 » 16/9/2019, 10:12

wolę jednak jechać do mechanika niż samemu się brać za jakieś usterki

__________________________
http://cennikremontow.pl/
Ostatnio edytowano 15/6/2020, 10:35 przez arekson76, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
arekson76
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2/9/2019, 13:39

Re: Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

Postprzez MotoToma » 26/9/2019, 11:25

Mam w skrzynce mały zestaw w razie najpilniejszych awarii, ale też jak dotąd wyjeżdżałem co najwyżej na dzień, dwa w obrębie kilkuset km, więc nie było takiej potrzeby żeby zabierać ze sobą większy ekwipunek. Co prawda w domu mam całkiem pokaźny zestaw majsterkowicza, bo jak wszedłem na stronę ... to nie mogłem się opanować i nakupowałem mnóstwo gadżetów :D ale jak na razie bryka działa bez zarzutów, więc na szczęście nie musiałem w niej dużo naprawiać

Spam - link usunięty.
adam_tomasz
MotoToma
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26/9/2019, 11:10

Re: Wozicie ze sobą jakieź klucze czy narzędzia?

Postprzez gizmooo » 7/3/2024, 15:24

Nie wozę ze soba całej walizki. Ale podstawowy zestaw narzędzi tak. Nie zajmuje dużo miejsca, a jednak bywają sytuacje w których staje się bardzo potrzebny. Nie miałem osobiście sytuacji, w której byłem zmuszony do jego użycia.
Jednak taką sytuację miał mój brat. I to nauczyło nas oboje, aby takie narzędzia ze soba wozić ;)

Od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę tego sklepu:
https://buythis.pl/zestawy-narzedzi

MOżna dostać tutaj w dobrej cenie takie zestawy narzedzi.
gizmooo
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 14/6/2019, 07:30



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê