Zobacz wÄ…tek - Dlaczego tak jest? POGADUCHA O CENACH
NAS Analytics TAG

Dlaczego tak jest? POGADUCHA O CENACH

O wszystkim
_________

Postprzez Kris2k » 14/10/2007, 20:40

simonw napisał(a):...kieruje swoj wzrok w strone SVki. Wyglada jak skrzyzowanie modliszki z bylym motocyklem, ponaciagane i pokrzywione (sorki Spazz :D)


chyba sie krew poleje ;) ...simonw, dobry wybor, moto ma miec zdrowy silnik, ze Ci sie nie bedzie az tak podobac, coz... bywa ;)
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry


Postprzez polsky » 14/10/2007, 22:26

Thrillco napisal:
hehe, to jest nienormalne myslenie, że jak wkładasz to musisz wyciągnąć. Twoja broszka co i za ile wkładasz-eksploatacja kosztuje i koniec, co nie znaczy ,że chocby część jej kosztów masz sobie odbijać na kupującym.

Nie tak doslownie.. kazdy kij ma dwa konce..
Przedstawie wam z jakimi ja sie spotkalem sytuacjami.. jesli w Angli ktos wybecaluje 400funtow szterlingow za nowy wydech to przy odsprzedazy uwzglednia to w cenie.. i przewaznie odzyskuje pieniadze.. bo tu tak po prostu jest.. ale dlaczego ludzie chca placic wiecej..? A no dlatego.. ze maja gwarancje,ze moto nie mialo wypadku,ma podbita ksiazke serwisowa od A do Z.. i czysty dowod rejestracyjny.. czyli nie ma wbitej zadnej kategori powypadkowej.. jesli moto mialo szlifa to mozna to sprawdzic w specjalnym urzedzie,ktory daje dana kategorie powypadkowa.. jest to bardzo znaczace,pozniej przy odsprzedazy i ubezpieczaniu motocykla.
Na dodatek kupujacy ma tu bardzo duze prawa.. nie ma czegos takiego jak w PL,ze zapoznales sie ze stanem technicznym pojazdu i pocaluj mnie w pompe.. Wy macie rentgen w oczach? bo ja nie..

Dlatego za perelki trzeba slono zaplacic.. ale wiesz,ze moto jest 100% pewne.
A w Polsce kupno motocykla bardziej przypomina loterie.. co do przeszlosci moto.. i ni jak nie mozna wyegzekfowac swoich praw.. wiec kazdy ma w du.pie jakiekolwiek dodatki.. wymiany czy przeglady.. i nic w tym dziwnego..

A zapomnialbym.. jesli moto w Angli ma jakies dodatki.. czesto jest to uwzglednione w ksiazce serwisowej.. kiedy i gdzie byly zakladane.. co daje nam gwarancje..
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08


Postprzez simonw » 15/10/2007, 01:26

Kris2k napisał(a):
simonw napisał(a):...kieruje swoj wzrok w strone SVki. Wyglada jak skrzyzowanie modliszki z bylym motocyklem, ponaciagane i pokrzywione (sorki Spazz :D)


chyba sie krew poleje ;) ...simonw, dobry wybor, moto ma miec zdrowy silnik, ze Ci sie nie bedzie az tak podobac, coz... bywa ;)


No juz lapie zycie garsciami coby sie go zdazyc nachapac ile wlezie :)
Coz, nie podoba mi sie jak diabli, chyba ze w kategorii jakis freak`n creatures z piekla rodem, to owszem - jest interesujacy :)

Natomiast:

- Jest nowszy w tej samej cenie co kilka lat starszy gsx-r
- Takze jest niebieski (co jest bardzo wazne ;p)
- Siedzi tam porzÄ…dna Vka
- To SUZUKI
- Nie sa tak zakatowane, powyciekane i poobijane jak niektore gixy*
- Sa na szczescie boczne owiewki ;)

* - z elcomendante widzielismy rekordziste, chyba z 4rech gixow poskladany byl, jak nie lepiej :)

Z niewatpliwych plusow

- Ma fajne oczka
- Kazdy sie obejzy, co za wariat takie cos kupil :>

dodatkowo podczepi sie kuferki boczne i juz :)
I oczywiscie dalej szukam, walczac z tzw proza zycia, ktore z okazji zblizajacego sie Helloween kce mnie kicknac underground ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez SpeedyG » 15/10/2007, 05:56

Jeżeli kolega ma takie problemy to polecam tylko salon jeśli chodzi o dobry motocykl.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez simonw » 15/10/2007, 08:34

taaa GSX-R 600 / 2007 bardzo chetnie :D niestety zycie paskudnie weyfikuje ;>
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez falconiforme » 16/10/2007, 07:54

evil napisał(a):falconiforme
gdzieśTy kupował graty do motocykla??? :shock:

Ale o co biega ?
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez oscypek » 20/10/2007, 13:59

A orientuje sie ktoś z was ile może kosztować GS we Włoszech? Bo w Polsce to raczej nie znajdę, a ceny w Niemczech śledzę regularnie, a nie mam pojęcia ile takie moto kosztuje nad morzem Śródziemnym. Bo z polakami to strach robić interesy:P

Zapomniałem dodać że interesuje mnie GS500 E z 2001 -2003.
Avatar użytkownika
oscypek
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:18
Lokalizacja: Maków Podhalański/Częstochowa

Postprzez mateo Fazer 600 » 20/10/2007, 15:23

znajomy ostatnio sprzedał i mogę powiedzieć w stanie idealnym GS 500 z 95r. za niecałe 5tys.zł moto nigdy nie uczestniczyło w wypadku poważnym a co do szlifów to może miał z max 3 bo troche wydech miał porysany a tak to super chodził i wyglądał też był zadbany wieć czy ja wiem po co inwestować w gske od 01-03 r. jak można kupić o około połowe taniej też fajną????
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez oscypek » 20/10/2007, 15:58

Ale tu chodzi o ewentualną odsprzedaż. Bo oczywiste jest, że łatwiej jest sprzedać młodsze moto niż 13 letnie! Chodź czasem stan tych starszych wcale nie wskazuje na ich wiek, ale ja jeszcze nie trafiłem na takiego:) Nie ukrywam, że ważny jest też dla mnie wygląd motocykla, i nie da się ukryć że GS po liftingu jest znacznie ładniejszy od wcześniejszych wersji.
Avatar użytkownika
oscypek
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:18
Lokalizacja: Maków Podhalański/Częstochowa

Postprzez johnmichael » 20/10/2007, 21:02

simonw napisał(a):taaa GSX-R 600 / 2007 bardzo chetnie :D niestety zycie paskudnie weyfikuje ;>


a ty nie widziales jeszcze nowego gixxera na rok 2008?poszukaj w 'motocykle' dziale.
A'Propos SV.jak dla mnie to ja wlasnie uwielbiam kosmosy.SV calkowicie lerzy w moich gustach tak jak buelle benelli i czy speed triple od triumpha.wlasnei takie moto to headturner, a czesciowo i o to chodzi.gixxerow jak nas.ral.w kazdym katku po dzieciatku.nie powiem ze mi sie nie podobaja, ale czy chcialbym?tego nie wiem...do czego dochodzi jeszcze cena ktora trzyma sie dosc wysoko

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości




na górê