Zobacz wątek - Jaką szkołę jazdy w Warszawie polecacie?
NAS Analytics TAG

Jaką szkołę jazdy w Warszawie polecacie?

O wszystkim
_________

Jaką szkołę jazdy w Warszawie polecacie?

Postprzez tomski » 18/9/2007, 15:29

Witam.
Jak w temacie. W najbliższym czasie wybieram się na kurs prawa jazdy kat. A i poszukuje jakiegoś dobrego Ośrodka Szkolenia Kierowców.
Dobrego - tzn. takiego w którym instruktorzy znają się na motocyklach i rzetelnie wykonuja swoją pracę- a nie sa to siwi panowie w spodniach w kancik, którzy jeżdżą za kursantem samochodem i za przeproszeniem mają w dupie czy ktoś się czegoś nauczy, poza trasą egzaminu na pamięć.
Słyszałem że sa w warszawie szkoły w których instruktorami sa prawdziwi pasjonaci motocykli którzy naprawde chcą czegoś nauczyć.
Jesli macie jakąś wiedzę na ten temat - bardzo prosze o jakieś info - równierz jeśli chcecie odradzić jakąs szkołę.
pozdrawiam.

Jeśli poruszony przeze mnie temat był już wałkowany - to przepraszam i poproszę o jakiegos linka. Uzyłem opcji szukaj, nic nie udało msię znaleźć, powertowałem tez po róznych działach na forum i niestety też nic nie udało mi się znaleźć.
Ostatnio edytowano 19/9/2007, 16:09 przez tomski, łącznie edytowano 1 raz
tomski
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18/9/2007, 14:50
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki


Postprzez Karol_85 » 18/9/2007, 15:47

Ja z czystym sumieniem moge polecić promotor z bemowa. Na miescie miałem tylko 4h i zdałem za 1 a niektórzy jeżdża 20 po miescie i tak nie zdaja :D
Karol_85
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 303
Dołączył(a): 20/10/2006, 08:24
Lokalizacja: Łomianki


Postprzez Cezarjusz » 18/9/2007, 16:51

Powiem ci ze zielony listek jest dobry,jest tam jeden instruktor i zna sie na rzeczy. Ja tam moze raz przejechalem trase egzaminu bo pare dni wczesniej zmienila sie jego trasa i zdalem bez problemu,poprostu od 10 roku zycia mam cos z moto.

Pamietaj nie idz czasem do takiej szkoly jak ZRYW !!
<zx12r> / <Suzuki dr 650>

"Moja ulica murem podzielona
Świeci neonami prawa strona
Lewa strona cała wygaszona
Zza zasłony obserwuję obie strony "
Avatar użytkownika
Cezarjusz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 550
Dołączył(a): 9/6/2007, 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez barti » 19/9/2007, 07:31

A ja moge polecic http://www.linia.waw.pl/index.htm
Nigdy wcześniej nie jezdziłem na motorze, tam sie nauczyłem i zdałem za pierwszym razem.
A w porównaniu do inncyh szkól maja dobrą cene
Avatar użytkownika
barti
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 10/6/2007, 20:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tomski » 19/9/2007, 13:35

a wie ktoś coś jak wygląda sprawa w MDK na bielanach?
tomski
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18/9/2007, 14:50
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości




na gr