Zobacz wÄ…tek - Pokaze co kupilem!!!
NAS Analytics TAG

Pokaze co kupilem!!!

O wszystkim
_________

Re: Pokaze co kupilem!!!

Postprzez kamell » 12/9/2007, 12:41

marek1978 napisał(a):
kamell napisał(a):zostaw te odblaski brzydko wyglądaja ale są przydatne wnocy jak wjezdzasz na skrzyzowanie
Ja to wiem kamell,ale tak samo jest z kierunkami-masz wielkie jak sloiki po ogorkach to wszyscy widza ze skrecasz a jak zmienisz na maluskie to **** blada!!!ale masz racje,odblaski zostawie ale kierunki zamienie chociaz na troszke miejsze,bo sie dzisiaj Irlandasy smiali ze mam dodatkowe siedzenia dla pasazerow!!!takie wielkie(ci z HONDY sie chyba w czasie zawiesili!)



też takie miałem duże ale zmieniłem na białe sportowe dla hondy wazne jest bezpieczenstwo chyba a nie tak do końca ich wielkośc.......
nx 650
Avatar użytkownika
kamell
Świeżak
 
Posty: 359
Dołączył(a): 13/8/2007, 11:07
Lokalizacja: Górny Śląsk


Re: Pokaze co kupilem!!!

Postprzez barteckstreet » 12/9/2007, 18:26

kamell napisał(a):wazne jest bezpieczenstwo chyba a nie tak do końca wielkośc.......


:wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
barteckstreet
Świeżak
 
Posty: 213
Dołączył(a): 20/11/2006, 21:16
Lokalizacja: Rawicz


Postprzez polsky » 13/9/2007, 00:25

A ja swoje wiem..
Wielkosc ma znaczenie.. :-)

Sliczna bestia.Gratuluje szczesliwego dotarcia do Belfastu.Sporo ludzi nie zdaje sobie sprawy jak ciezka jest taka podroz.
Polsky:niższy gatunek ludzki,rodzaj zwierzęcia,które należy opanować,ujarzmić,tresować,które trzeba umieć trzymać.Poświęcac się temu całe życie,całą inteligencję uczucia,całą przemyślność instynktu.Stwarza nową dyscyplinę psychologiczną, pełną wskazań,norm i paragrafów.
polsky
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 582
Dołączył(a): 14/10/2006, 18:08

Postprzez GregorMoto » 13/9/2007, 09:51

pieknÄ… ta bestia, gratulujÄ™
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Pokaze co kupilem!!!

Postprzez marek1978 » 17/9/2007, 21:25

Dzieki wszystkim,w ta niedziele tj.16,09 bylem z irlandasami z balynahinch kolo belfasu na rundce,jakies 100 mill nawinelismy.Lalo momentami ze nic nie bylo widac,no ale polak przezorny, cyk kondona z plecaka i deszcz nie straszny!Bylo super nawet w deszcz!A ta przejazdzke zorganizowali zeby wspomuc dzieci czy cos w tym rodzaju,dokladnie nie wiem bo nie slyszalem co mowili bo stalem na zewnatrz.A bylo to tak-przyjechalem z kumplem z pracy,Irlandczykiem ktory jest w tym klubie no i przed wyjazdem kazdy dal po 5 funia,pozniej jazda a po powrocie cieply posilek,picie,ciasta,musy no i konkurs z losami.Kupowalo sie los za 1 funia i mozna bylo wygrac czapeczke suzuki,pilke do metalu i inne bzdory ale nie o to chodzi jakie byly nagrody,tylko ze pieniadze poszly na dobry cel!!!!Aha a fanty-nagrody podarowali ludzie z miasteczka.Mam nadzieje ze w Polsce tez kiedys tak kiedys bedzie mozna robic.I jeszcze jedno ,posilki zrobily kobiety z tej instytucji charytatywnej razem z zonami i dziewczynami bikerow.
szybko ale z rozwaga!:)
Avatar użytkownika
marek1978
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 13/8/2007, 22:28
Lokalizacja: belfast,czasami walbrzych

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości




na górê