Zobacz wÄ…tek - Sejm
NAS Analytics TAG

Sejm

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 8/9/2007, 09:53

Spazz nie chodzi mi o to że takie komentarze mnie ukierunkowywują w jakiejś parti, jednak można powiedzieć ze to jes taka mini sonda przedwyborcza, prawda? Chociaż wiem jakie też te komentarze są inteligentne.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez torowiec » 8/9/2007, 11:16

Nie trawie polskiej lewicy czt.SLD obecnie LID, bo to nie jest prawdziwa lewica tylko zbiorowisko dawnych aparatczykow ,nawet tzw. mloda lewica to dzieci , znajomi itp.bylych komuchow.

Samoobrona i LPR tez odpadaja nie musze chyba tlumaczyc dlaczego.

Pozostaje PO i PIS.I tu mam dylemat .Platorma jest jak dla mnie troche zbyt liberalna do tego te ciagle fochy.Kierunek dzialan PIS-u uwazam za sluszny choc spozniony o kilkanascie lat ,za to sposob wykonania ich zalozen , pozal sie boze +kulawa polityka zagraniczna ,mozna by dlugo wymieniac.

W zwiazku z tym ,chyba po raz pierwszy nie wiem na kogo zaglosuje
Szkoda tej naszej Polski ,nasze elity polityczne zainteresowane sa przede wszystkim podkladaniem sobie nawzajem nogi ,taki Polski folklor :(
torowiec
Świeżak
 
Posty: 401
Dołączył(a): 16/2/2007, 10:36
Lokalizacja: Gorny Slask


Postprzez WhiteArmy00 » 8/9/2007, 11:51

Panowie sami załóżmy partie :lol: drogi by były lepsze ludzią by się żyło lepiej :P a motocykliści by mieli wszelkie prawa;] jak kononowicz chce na prezydenta to dlaczego my nie możemy do sejmu kandydować :P
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez mar111cin » 8/9/2007, 13:29

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... 253866.654

:lol: :lol: :lol: mamy własny disneyland :lol: :lol: :lol:
jego komentarze i pewnosc mnie rozsmieszaja :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez VCO » 8/9/2007, 15:02

Ja bym głosował na PO
I postawił warunki te wszystkie absurdy w prawie które są poruszane np. w programie Interwencja inne zeby były niwelowane Wtedy ludzie odczują że zyje im sie lepiej ze wszystkie błedy prawne ograniczajace działanie zostaną usunięte ze alkoholik znajdzie prace i przez machlojki oszuta nikt nie utraci swego majątku

Dla porównania w Holandi znajomy gadał że Alkocholik idzie na przymusowe leczenie i idzie na rente w wysokości jakiej wiekszosć szarych ludzi pielęgniarek i innch nie zarobi w ciągu roku Icid też jest w Holandi opowie wam o tym jak zechce

Młody polak z gimnazjum poczuje sie lepiej jak przyjdzie do szkoły w takim stroju jaki mu sie bedzie podobał i nie przypali mundurka szlugiem w kiblu...

Polityk bedzie politykiem jak pozamyka mordy innym czynami a nie pieprzeniem głupot Tusk widocznie do tego zmierza chce zeby ludzie go poparli i mu zaufali

Co do PSL to mam dla nich jeden duży plus. Chcą wprowadzić biopaliwa w polsce wybudować elektrownie wiatrowe i wodne co da niższe ceny prądu. Nie wiem czemu jeszcze tago niema na zachodzie jest tego pełno

LPR to partia prubująca wprowadzić swoistą dyktature razem z PiSem i chcą na siłe uszczęśliwiać człowieka wprowadzać byle gówna moające ustawy żeby polacy poczuli zmiane a czy na leprze czy mundurki to dobre rozwiazanie dla biedaków czy chociażby komfortu uczenia sie jest cały stek tych niepotrzebnych ustaw komplikuacych zycie.

Po co becikowe ? co da 1000 młodemu małzenstwu? za tyle kasy to jest miesiecze utrzymanie rodziny w skrajnych warunkach !!! lub kupienie poloneza co i tak spali + wymiany tyle samo w przeciagu miesiaca ile kosztuje. Za to by się wybudowało elektrownie i inne zeczy... zawsze by te pare milionów do przodu

Skrucić kaganiec radiu maryja i nie leczyć ludzi niewyleczalnych niema co sie łudzic ze hory na HIV zostanie wyleczony, a NFZ cierpi za to mozna by było np. zatrudnić bioenergoterapeutów którzy wiedzą co dolega człowiekowi jescze przed okiem lekarza a badania lekarskie to potwierdzają ta dolegliwość !!! Sam to widziałem jak to było z moją babką I pełno takich przypadkow na ziemi

Jesli przeczytaliście to to wypowiedzcie sie co do moich pomysłów/przekonań
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez mar111cin » 8/9/2007, 23:03

Vco Twoją wypowiedź mozna skomentować całą z góry na dół, ale z braku chęci powiem tyle- 1000zł to skrajna kwota na utrzymanie rodziny? a pomnóż sobie minimalną krajową razy dwa i zobaczysz ile Ci wyjdzie. Gorzej jak tylko jedno pracuje.

i weź się w końcu za ortografię, pisz w wordzie albo sprawdzaj w google.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Thrillco » 9/9/2007, 07:47

Khm...VCO z miła chęcią odpowiem Ci na Twój bełkot...z przeproszeniem, ale inaczej tego nazwać się nie da. Nie wiem ile masz lat, nie wiem gdzie mieszkasz ale z tego co tu czytam wynika, że Twoja wiedza na pewne tematy jest na poziomie właśnie tego ghimnazjum w mundurkach "nie wiedza po co, wiedza ,że trzeba..."

Ja bym głosował na PO
I postawił warunki te wszystkie absurdy w prawie które są poruszane np. w programie Interwencja inne zeby były niwelowane Wtedy ludzie odczują że zyje im sie lepiej ze wszystkie błedy prawne ograniczajace działanie zostaną usunięte ze alkoholik znajdzie prace i przez machlojki oszuta nikt nie utraci swego majątku


Heh...jakie warunki? Nie jest wazne kto wygra-politycy zawsze i wszędzie sa usłużni i zdolni do kosmicznych deklaracji dopuki nie postawisz krzyzyka w odpowiednim miejscu. Potem warunki to stawiają oni nie wyborcy.
Dla porównania w Holandi znajomy gadał że Alkocholik idzie na przymusowe leczenie i idzie na rente w wysokości jakiej wiekszosć szarych ludzi pielęgniarek i innch nie zarobi w ciągu roku Icid też jest w Holandi opowie wam o tym jak zechce

O tak...wszedzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma tylko my wszędzie jesteśmy. Ja nie widziałem w zyciu człowieka szczęsliwego, który został na siłe uszczęśliwiony. Wydając miliony na leczenie alkoholików i szukanie im pracy, której i tak nie chcą...lub co gorsza wysyłanie ich na rente!!! Za co? Za to, ze wcześniej miał w d... to, że np. powinien utrzymac i łożyc na rodzine a nie chlać? Sorry ale o czym ty tu pier...sz to ja już kompletnie nie rozumiem. Jednak jak chcesz to moge ci poopowiadać o tym jak wygląda zycie z alkoholikiem. Badx pewny, ze zadnego nie wysłałbym na rente....chyba że najpierw bym ich mógł zrzucac z 10 pietra wierzowca...to ok. Takie myślenie to jakaś czysta paranoja-pomóżmy im bo to ludzie chorzy. A kto ich w te chorobe wpedzał? Ja, Ty, My? Dlaczego niby wszyscy teraz mieliby płacić za ich brak rozumu? Za lekcewazenie i brak minimum dojrzałości? Przez podobne inicjatywy jest właśnie tak jak jest-uczciwie pracujący biduje, bo m.in. z jego kasy jakiś wyrwikufel z bałaganem na strychu lezy fiutem do góry i wielce chorego udaje. Gratuluje holenderskiego rozumowania-na szczęscie jeszcze jestesmy mądrzejsi od nich.
Młody polak z gimnazjum poczuje sie lepiej jak przyjdzie do szkoły w takim stroju jaki mu sie bedzie podobał i nie przypali mundurka szlugiem w kiblu...

Są kraje w których specjalne ubranie szkolne jest całkiem normalną rzecza i nikomu od tego świat się jeszcze nie zawalił a wręcz przeciwnie. W UK, w Japoni a nawet w wielu szkołach w USA obowiązują jednolite znormalizowane stroje, które z powodzeniem można nazwac mundurkami. Tylkom, ze w wielu przypadkach nie ogranicza się to do samego noszenia ale i reprezentacji szkoły. A to zobowiazuje do własciwego zachowywania sie, czyli nie jarania szlugów w kiblu.
Polityk bedzie politykiem jak pozamyka mordy innym czynami a nie pieprzeniem głupot Tusk widocznie do tego zmierza chce zeby ludzie go poparli i mu zaufali
Hehe...to mnie najbardziej rozbawiło :D A gdzie ty widziałeś polityka od czynu? Przeczytaj gdziekolwiek definicje polityki i polityka. Oni nie sa od tego by coś robić, jakkolwiek tego nie nazwać.
Co do PSL to mam dla nich jeden duży plus. Chcą wprowadzić biopaliwa w polsce wybudować elektrownie wiatrowe i wodne co da niższe ceny prądu. Nie wiem czemu jeszcze tago niema na zachodzie jest tego pełno
Ehh...chciec a móc. Polski nie stać na nagłe masowe wybudowanie czegokolwiek. WIdzisz...tak to jest jak się mieszka na obczyźnie i widzi te wszystkie "cuda" to zapomina ise, ze oni to budowali lata świetlne przed nami i nie za swoje. Za to teraz nam zabraiają w majestacie UE zbudowania wielu rzeczy, które sami już mają i kiedy je budowali to nikt im drogi nie wytyczał-miało byc i jest a za Rospude grożą nam milionami kar. Stan z boku i popatrz na to w ten sposób.
LPR to partia prubująca wprowadzić swoistą dyktature razem z PiSem i chcą na siłe uszczęśliwiać człowieka wprowadzać byle gówna moające ustawy żeby polacy poczuli zmiane a czy na leprze czy mundurki to dobre rozwiazanie dla biedaków czy chociażby komfortu uczenia sie jest cały stek tych niepotrzebnych ustaw komplikuacych zycie.
Coś Ci się tujuż chyba całkiem pokićkało. Poza tym na poczatku na siłe chciałeś uszczęśliwiać alkoholików wiec to powinno wystarczyć za komentarz. Teraz zadam Ci pytanie-gdzie się uczyłeś (czytając Twe wywody obawiam się ze to złe pytanie jest) ? Pewnioe w POLSCE. Czy kiedykolwiek musiałeś zapłacić tysiące za nauke? Teraz dowiedz się jak to wygląda na tym wspaniałym zachodzie, gdzie szkoły publiczne ponadpodstawowe prawie nie funkcjonują. A zeby wysłac własne dziecko na studia to trzeba na ten cel środki zabezpieczac jeszcze zanim się urodzi.
Po co becikowe ? co da 1000 młodemu małzenstwu? za tyle kasy to jest miesiecze utrzymanie rodziny w skrajnych warunkach !!! lub kupienie poloneza co i tak spali + wymiany tyle samo w przeciagu miesiaca ile kosztuje. Za to by się wybudowało elektrownie i inne zeczy... zawsze by te pare milionów do przodu
To jest własnie TO! Reprezentacja nowoczesnych polaków. Po co tu piszesz o Polonezie i młodym małżenstwie i becikowym. Przemyslałes tu choć jedno słowo? Becikowe...potrzebne czy nie jest nieco patologiczne i wcale nie wpływa na przyrost naturalny, któremu miał niby pomóc. Nie iwem dlaczego tylko w polsce nie rozumią że to nie rozwiązuje sprawy. Ale to raczej był czysty zabieg polityczny-dac ludowi grosza. jednak-jesli kogoś nie stać to nie kupuje ani poloneza ani innego samochodu, które pochłania dochody jakie mozna przeznaczyć na rodzine. Nie w tym kraju jednak. Dookoła mam pełno przykładow, gdzie ludzie mieszkają w ruderach ale na podwórku trzymają BMW 740i albo mieszkają w bloku i zmieniają samochód sco 2 lata. OK kwestia priorytetów, tylko nigdzie na swiecie te priorytety nie sa tak postawione na głowie.
Elektrownie za becikowe...ehehehe...dobre to jest...znasz inne ciekawe historie?
Skrucić kaganiec radiu maryja i nie leczyć ludzi niewyleczalnych niema co sie łudzic ze hory na HIV zostanie wyleczony, a NFZ cierpi za to mozna by było np. zatrudnić bioenergoterapeutów którzy wiedzą co dolega człowiekowi jescze przed okiem lekarza a badania lekarskie to potwierdzają ta dolegliwość !!! Sam to widziałem jak to było z moją babką I pełno takich przypadkow na ziemi
Hmm...popadasz z skrajnosci w skrajność. leczyc alkoholików, nie leczyć nieuleczalnych. Wiesz...dzis nieuleczalny może jutro stać się uleczalnym-to się nazywa postęp. Gdyby nie to nadal padalibyśmy jak muchy od byle kataru.Alkoholizm tez nie jest uleczalny tak na dobra sprawe.NFZ cierpi...hmm, pozwole sobie nie odpowiadać bo już bym musiał użyc słow niecenzuralnych w ilości przekraczającej wszelkie dopuszczalne normy. Bioenergoterapeuci stawiający diagnoze przed lekarzem. Hmm..to może jeszcze szamanów wioskowych zamiast hirurgów. Gdzieś tam podobno robią ręczne operacje bezinwazyjne-sprowadxmy ich do polski. Sa z biednego kraju to i NFZtu tak nie obciąża jak nasi lekarze. Najlepiej wrócmy do czasów ziemowita i światowida bo w sumie i tak wstecz nam bliżej niż do przodu.

Podsumowując...nie wiem z jakiej dziury wyszedłeś ale jest ona zapewne ciemna i głęboka...podobnie jak nadal wiekszość polskiego społeczenstwa.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez mar111cin » 9/9/2007, 08:08

No Thrillco najlepiej to podsumowałeś, a Vco ma całe 16lat.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez spazz » 9/9/2007, 08:09

redktorze z tym przyrostem naturalnym to bym sie nie zgodzil. stymule a jakze. w rodzinach patologicznych becikowe to nowy lajfstajl. urodzi sie dziecko zakasuje sie 1000 i jest miesiac balanga. co potem dzieje sie z tym dzieciakiem to zupelnie inna kwestia, ale dzieci z tz. "marginesu" rodzi sie wiecej. wiec chyba skukces naszych politykow??
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez mar111cin » 9/9/2007, 09:31

no i potem następni kandydaci do domu opieki społecznej.. Kolejne wydatki państwa i kończy się tym że rodzice nie potrafią zapewnić dzieciakom wykształcenia i sami sprowadzają ich na złą droge. W końcu dziecko nie rodzi sie głupie, to jakie będzie w dużej mierze zależy od otoczenia w jakim się wychowuje. Potem dzieciaki tych dzieciaków i znowu to samo i taki efekt lawinowy mamy. Jakoś sposobu na patologie nie mogą znaleźć.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez spazz » 9/9/2007, 09:34

najgorsze jest to ze te menty nie maja ochoty na prace skoro panstwo daje im swiadczenia ktore moga ze tak powiem uplynnic
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez mar111cin » 9/9/2007, 10:27

Wiecie co, najlepszy tekst walneła Moja Mamuśka ;) powiedziała że będzie głosować na PiS bo dzięki nim dostała w tym roku już 3 raz podwyżke (wcześniej że tak powiem przez jakies 5-6 lat nic). Ludzie emigrują z kraju i nie ma kto pracować, tak że pensje podnoszą heh ; )

A tacy właśnie sa najgorsi, uważają że im się należy i już, jakby samych takich zostawić w kraju to ciekawe skąd by brali fundusze na te świadczenia. Rozumiem jak ktoś jest naprawde chory i takim współczucia ich można traktować jak rodzine której trzeba pomagać, ale nie tym co ciągle narzekają i udają ferdynanda kiepskiego prezydenta. Takich co tylko stoją pod budką z piwem i żulą, właśnie dzięki takim kończy się na pobiciach i kradzieżach.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez jasql » 9/9/2007, 22:43

Romus sie rrozkrecil na pozegnanie :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4&
<a href="http://h-tsz.com/amFzcWxh">Dostaniesz w PYSK jak klikniesz.
Avatar użytkownika
jasql
Bywalec
 
Posty: 603
Dołączył(a): 8/7/2007, 20:44
Lokalizacja: Londyn

Postprzez mlody » 9/9/2007, 23:05

jasql napisał(a):Romus sie rrozkrecil na pozegnanie :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4&


A to zgrywus RomuÅ› :lol:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez spazz » 10/9/2007, 06:14

lepiej mu to wyszlo niz cale to ministrowanie
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez mlody » 10/9/2007, 06:27

Moze zrobią go teraz ministrem transportu,wtedy i nam zafunduje jakies niezłe uniformy :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez Pomian » 10/9/2007, 14:35

tak będą mudnurki dla motocyklistów... ale fakt ten sejm to niezła parodia... tylko szkoda że inni na tym cierpią!!
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez mar111cin » 21/9/2007, 21:59

http://finanse.wp.pl/kat,81474,wid,9213 ... omosc.html

i wszystko na temat.


PS czy jest jakiś sposób żeby im nakopać w 4 litery ?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez gumis » 21/9/2007, 22:23

ku*wa jak moga ucierpiec na tym inwestycje drogowe jak do 2012 trzeba sie ze wsztstkim wyrobic a jak narazie u nas na rok robi sie 7km autostrady przy czym po pol roku od razu 4 trzeba remontowac :/ watpie aby moje dzieci dozyly tego dnia jak Polska bedzie miec wszystkie zaplanowane 20 lat temu autostrady, ukonczone przynajmniej w 50% :/
zamiast robic wszystko aby przyspieszyc rozbudowe drog i autostrad to idioci robia wszystko aby narobic nam wstydu za pare lat i extra hamuja kazda powazniejsza inwestycje :/

pojeby :/
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości




na górê