Zobacz wÄ…tek - Trudne sprawy [18+]
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [18+]

O wszystkim
_________

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Zimny72 » 22/11/2017, 10:01

A może założyć grupę (nawet zamkniętą) na FB i tam się przenieść z hydeparkiem?

EDIT: Grupa założona, kto miał dołączyć ten został dodany, a reszta niech kombinuje jak się dostać. ;)
Ostatnio edytowano 22/11/2017, 22:47 przez Zimny72, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez mar111cin » 22/11/2017, 17:56

Zacny pomysł milordzie :lol:

Ja jestem za - fajnie by było najpierw pozapraszać starych forumowiczów, a dopiero potem pomyśleć jak z nowymi, bo jak zaczniemy od początku wszystkich swoich motoznajomych dodawać, to będzie lekkie burdel ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Zimny72 » 22/11/2017, 19:48

Musiałem "użyć" kumpla od 2 kółek, bo żeby założyć grupę na FB musi być przynajmniej 2 użytkowników. ;) Skoro Marcin już jesteś w grupie, to tego mojego kumpla już usunąłem. Przyjmować do grupy będę tylko tych którzy tam trafią poprzez podany wyżej link, chyba że sami kogoś zaprosicie. Mam prośbę: jak Was wpuszczę do grupy, to podawajcie w powitaniu nick z tego forum, żebym mógł odróżnić kto je kto.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez SpeedyGonzales » 22/11/2017, 21:02

Odkąd sprzedałem o2o faktycznie rzadko zaglądałem ale z tego co widzę pustki i szkoda, bo było zajefajnie na ścigaczu i się fajnych ludzi poznawało.

A co do spi3rdolenia to ogółem coś jest nie tak z ludźmi. Chciałem się zebrać w kilka osób pogadać napić to połowa "eeee jeszcze nie wieeem" a druga połowa nie obierała ani nie odpisywała.
Kiedyś pisałem do kuzynki aby mi dała nr bo szukam ciągle partnerów z którymi mógłbym zarabiać konkretne pieniądze, odczytała, coś odpisała że nr nie rozdaje i przestała się odzywać :lol:

Więc Panowie to co się dzieje na Naszym forum (i nie tylko!) to już chyba jakaś chora norma.

A jeśli chodzi o fb to kiedyś założyła mi dziewczyna byśmy mieli kontakt zza granicy (ach te czasy białorycerskości), czasem wchodziłem i do tej pory mnie to nie interesuje.

Ale wszystko się zmienia, czasy GG również przeżywały szczytowy okres a teraz tam pustki jak na ścigaczy hehe.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez cioracz » 22/11/2017, 22:16

To ja się tam na tą grupkę dodałem :D
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez mar111cin » 22/11/2017, 22:30

ooo pany, grupka widać że się dynamicznie rozwija - jak praca w młodym dynamicznym zespole ;)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Zimny72 » 22/11/2017, 22:50

Cieszy mnie to, że się cieszycie. :D ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Czester » 22/11/2017, 22:52

Ja sie nie cieszę. Jeśli chodzi o pejsbuka to ja odpadam. Ot tak, k*rwa dla zasady. Jestem do tego gówna anty nastawiony i nie zmienię podejścia. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, to mogę postawić nowe forum na neutralnym gruncie. Robiłem już kiedyś coś takiego z Szafą i Rossavu, ale tak dla jaj (starzy userzy pewnie pamiętają). Internet upada przez jebanego pejsbuka i ja do tego ręki nie przyłożę.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Zimny72 » 22/11/2017, 23:12

Czester - rozumiem, ale popatrz na to z tej strony: ja też kiedyś broniłem się przed posiadaniem smartfona i tak długo miałem telefon klawiszowy - ku ubawie moich znajomych - aż doszedłem do momentu, że przestali produkować takie telefony. I chcąc nie chcą musiałem przejść na smartfona, bo nic innego nie było w sklepie.

Moja propozycja, zaloguj się na FB - zobaczysz, że taka zamknięta grupa z kontem ograniczonym do absolutnego minimum to całkiem fajna sprawa.

Nawet taki oldboy jak Senekkorzena ma FB i ściągamy go do grupy. ;)

Aha, grupa ma już 15 członków co by Cię zachęcić. ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Czester » 23/11/2017, 00:48

Skleciłem tak na szybko http://www.motokracja.fora.pl
Forum jest puste, lecz wstępnie podzielone na kategorie i działy. Jeśli jesteście chętni to zapraszam do logowania i będziemy wspólnie budować forum od nowa. Layout dupy nie urywa ale jest o niebo przyjaźniejszy od tego tutaj i pozwala na sprawne użytkowanie. Jeśli nie chcecie to nie było tematu.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Zimny72 » 23/11/2017, 11:32

Wiesz Czester, wydaje mi się, że tutaj nie chodziło o budowanie nowego konkurencyjnego forum, ale o jakąś małą przestrzeń do pogadania wśród dawnych znajomych. I do tego FB najbardziej się nadaje, bo jest najmniej zobowiązujący. Na nowym forum musiałbyś podtrzymywać zasady kindersztuby, a taka grupa zamknięta na FB działa totalnie bez cenzury i jest bardziej na luzie. Dodam, że nad rozwojem takiego nowego forum musielibyśmy mocno się napracować, a ja tutaj nie widzę neofitów, którzy entuzjazmem przenoszą góry. Nie krytykuję Twojej inicjatywy broniąc swojej, ale kieruję się jakimś tam doświadczeniem na kilku innych forach i jakąś tam swoją intuicją.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Kaai » 23/11/2017, 18:07

ja tez jestem :D

i swoje 3 grosze:

ze sklepami jest kurwa problem, bo jest tak pierodlna konkurencja (ja wszystko kupuje u legato np, bo Maciek mi takei ceny robi ze chuj wiednie), na forum smigacza bralem szybe do sharka i dostalem wlepy wtedy chyba od miczaba :D

layot mi jakos tragicznie nie przeszkadza, no jest chujowy ale da sie z tym zyc, nie wiem jak na laptopie ale na 27 calowym monitorze widac co sie pisze

ludzie poszli w pizdu bo nie maja czasu najzwyczajniej, ja siedzialem kiedys dzien i noc, lapalem srednio pewnie po 5 warnow na miesiac i ze 3 bany na polrocze, ale skonczylem studia, zaczela sie robota, jakies fuchy itp i czasu braklo tez na forumowanie, i to obstawiam ze nie tylko mi, dlateog ludzie sie krusza bo nei ma z kim gadac

odnosnie tematow to ciagle te same wałki byly, r1 na pierwszy moto itp itd, ilez mozna

fora zdychaja ogolnie chyba wszystkie, gixerowe u nas byly dwa, padaja oba, e46 tez zdychaja (tez po 5/6 userow jest) z bmw sporta kilka ludzi siedzi ale tam ogolnie bylo w latach swietnosci po 1.5k online w jednym czasie, teraz jest moze 20. ludzie przechodza glownie na fejsa, sa tam grupy, czaty grupowe itp, i zamiast spamowc HP wola sobie na fejsie, bo to zawsze pod reka i ogolnie wygodniej

swojego kurwa VIPa to od 5 lat sie nie moglem doprosic, do ch*** :D

przeklinam w zyciu codziennym tez, a tutaj mnie za to bili po glowie, nawet za slowo 'pieprzyc' to bylo tak irytujace (glownie senek :D) zeby warny za takie cos dawac. ja rozumiem ze kultura itp, ale mam sasiadow po ja wiem 8/9 lat, co drugie slowo to kurwa, a tutaj w pol stronicowym poscie wpadlo 'pieprzyc' i byl warn :X

jak mi cos sie przypomni to dopisze
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Czester » 23/11/2017, 18:12

Od cenzury jestem daleki. Ba, nawet sam lubię rzucać mięchem (Marcin wie coś na ten temat :twisted: ). Przeklinać można by było do woli. Gadać na każdy temat, nawet najbardziej kontrowersyjny również. Oby tylko trzymać pewien poziom, nie zniżając się do rynsztoka czy dna, mułu i wodorostów, typu jechanie po swoich matkach. Zauważ, że nawet tutaj nie ukarałem nigdy nikogo za bluzgi, choć zgodnie z obowiązującym tu regulaminem powinienem. Co do rozbudowy forum - walić to. Albo jakoś pójdzie, albo nie. Ale można byłoby pogadać na neutralnym gruncie, w bardziej przyjaznym otoczeniu graficznym, nie narażając się jednocześnie na inwigilację przez pomazańców pewnego rudego żyda. No ale widzę, że niestety twarzoksiążka pochłonęła już chyba wszystkich a ja zostałem buntownikiem z wyboru.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Kaai » 23/11/2017, 18:22

no to nie wiem kto, ale ktos mi notorycznie bany i warny jebal :D

szczerze to tak jak pisalem, nie wydaje mi sie zeby ludzie pouciekali tylko przez layout, bo chyab nie tutaj jest pies pogrzebany. takei czasy ze fora staja sie coraz mniej uczeszczane, i jakbysmy sie przenosili na inny grunt to na poczatku by bylo fjanie, ale finalnie skonczyloby sie tak samo wg mnie
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Landryss25 » 2/12/2017, 10:42

Kaai napisał(a):no to nie wiem kto, ale ktos mi notorycznie bany i warny jebal :D


To mogłem być ja. :twisted:
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Glenroy » 4/12/2017, 19:00

Czester napisał(a):No ale widzę, że niestety twarzoksiążka pochłonęła już chyba wszystkich a ja zostałem buntownikiem z wyboru.


Ej, ej, fakaj bobla bo jeszcze ja tutaj jestem takim last man standing i ogarniam na bieżąco ten burdel :mrgreen:

A że dołączyłem do grupy na FB? No dołączyłem, ale tam też się pani negocjowalnego afektu nic nie dzieje :lol:
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Zimny72 » 5/12/2017, 09:37

Glenroy, nie zachowuj się jak panienka, która czeka aż ją zabawią. :D Jak chcesz żeby coś się działo to sam coś napisz. Dotyczy to również tego forum. A FB zamarł... w oczekiwaniu na Czestera. ;)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Glenroy » 5/12/2017, 16:35

Zimny72 napisał(a):Jak chcesz żeby coś się działo to sam coś napisz. Dotyczy to również tego forum.


Ej, Ty też fakaj bobla :lol: udzielam się pod praktycznie każdym nowym tematem na forum i nadal nic się nie dzieje, bo poza założycielem tematu udziela się raptem 3 użytkowników :mrgreen: na FB też poruszyłem temat CBR 1100XX której będę pożądał na wiosnę i...dostałem całą jedną odpowiedź, że moto jest fajne...kurfa ameryka, wiem że jest fajne, inaczej nie chciał bym go przecież kupić :mrgreen:
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Zimny72 » 5/12/2017, 21:24

Za bardzo z tobą nie pogadam o tym moto, bo nigdy nie miałem w ręku, ale nie wiem czy trafiłeś na ten materiał?
https://www.scigacz.pl/Honda,CBR,1100,XX,Super,Blackbird,w,uzytku,1624.html (otwórz link)

Tutaj sobie pogadasz:
http://cbr-xx.pl/ (otwórz link)
http://www.honda-cbr.pl/forum/cbr-1100xx-sc35-f28.html (otwórz link)
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła

Re: Trudne sprawy [18+]

Postprzez Czester » 6/12/2017, 16:50

Wszystko ma swój koniec. Jeszcze i Pejsbuk zdechnie, zobaczycie.
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê