Zobacz wątek - ku pamięci... pamięci kupa
NAS Analytics TAG

ku pamięci... pamięci kupa

O wszystkim
_________

Postprzez simonw » 1/9/2007, 12:08

Dokladnie Lumix, bulwersujesz sie jakby niewiadomo co sie dzialo. Sa idiotyczne posty i nie mozna ze stoickim spokojem po raz setny pisac tego samego, po prostu nie ma czlowieka z tak silnymi nerwami.

Co do 50tki to ja uwazam ze tez powinno byc jakies prawo jazdy, bo gnojki ledwo odstajace od ziemi, znajace MOZE dwa znaki drogowe na krzyz wyjezdzaja na ulice, jezdza jak pozal sie boze, wszystkiemu zlemu winni sa kierowcy samochodow a jak cos sie stanie to pojda sie wyplakac tacie, zeby kupil nowego skutera do tjuningu, zeby szedl 120 kiedy prawo mowi jasno NIE WIECEJ niz 45 km/h i NIE wiecej niz 50ccm.
Dla tego imo majac 13 lat NIE powinno sie miec prawa prouszania pojazdem mechanicznym, albo robic jak kiedys karte motorowerowÄ… z jakims normalnym i sensownym egzaminem(takim jak na prawo jazdy)!
No i oczywiscie zbutnowani 18latkowie mknacy na swoich stuningowanych skuterach, bo przeciez pozjadali wszystkie rozumy, jezdza od 5 lat i przpisy maja w malym paluszku...


po co to pisze ? BO wtedy bylo by 80% mniej debili jezdzacych 50tkami 80/50 125/50 bo po prostu nie mogli by nimi jezdzic i JUZ. Wystarczy ze samochodami lataja degeneraci, brakuje jeszcze zeby szalone skutery skradaly sie w kacie martwym pojazdu.


1. prawo jazdy na 50 / karta motorowerowa
2. sprawdzenie blokad
3. ZIELONY LISTEK
4. 3 niebezpieczne sytuacje, odebranie prawa jazdy
5. badz 1 wypadek
6. badz usuniecie blokad
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Wilku111 » 1/9/2007, 12:52

Dokładnie. U nas w szkole zdawanie na kartę motorowerową to był jakiś żart.
Na przykładzie kumpla. Na niby egzaminie z teorii zerżnął wszystkie odpowiedzi, potem jakiś Pan zapytał się go na placu czy potrafi jeździć. Kumpel zrobił dwa kółka i dostał kartę.

Ostatnio miał poważny wypadek. Trafił do szpitala ze wstrząsem mózgu i czymś tam jeszcze (oczywiście bez kasku jechał, t-shirt i krótkie spodenki).
Wypadek oczywiście z Jego winy był...

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin


Postprzez simonw » 1/9/2007, 12:57

Wlasnie...
ale to tez nie regula, ja przedwczoraj scialbym jakiegos flusia urzędaska okolo 30 lat na skuterku, lecal mi za kufrem po prawej stronie (w kacie martwym) kiedy skrecalem w prawo.

Co prawda moj manewr byl gwaltowny, zgadzam sie, natomiast w lusterku go nie bylo i generalnie zaden pojazd nie moze byc po mojej prawej stronie kiedy jest skret w prawo z prawego pasa :)

Oczywiscie prawa jazdy nigdy nie widzial, byc moze nie dostal ze wzgledu na wade wzroku, nie wiem... ale wiek tutaj nie ma znaczenia, po prostu skuterami poruszaja sie ludzie bez fundamentalnej wiedzy o ruchu drogowym.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gelo007 » 1/9/2007, 13:00

Ja w moim samochodzie mam zainstalowaną samobieżną zdalnie naprowadzaną krajzegę. Na urzędnika v.2.0 wystarczy.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez simonw » 1/9/2007, 13:02

Hahaha, nie no jako ze latam teraz firmowym, chyba faktycznie w seacie wprowadze kilka udogodnien, zeby na zime miec prawdziwego killera ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gelo007 » 1/9/2007, 13:04

Aktualnie pracuję nad patchem do mojego poloneza, aby radził sobie również z agentami wysyłanymi przez matrixa w wersji v.2.1.1
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez VCO » 1/9/2007, 14:36

gelo007 napisał(a):Aktualnie pracuję nad patchem do mojego poloneza, aby radził sobie również z agentami wysyłanymi przez matrixa w wersji v.2.1.1


HAHAHA

Do marc111in:
przypomniał mi sie jeden przypał ze szkoły kiedy to kolega poszedł po ksiązki do biblioteki i zaczał sobie wiszac na kracie dupe kserować zeby beka była w klasie a najleprzye było to ze dyrektorka akurat szła widząc ucznia wiszacego na kracie ze zdjetymi sponiami hehhehe w pozycji insynułującej aplikowanie stolca na blat ksero hehehe :lol: taka wpadka... :lol:


Ja uwazam ze idiotom którzy patrząc na dzwignie chamulca mówią o ale dziwna "nóżnka zmiany biegów" nie powinno sie dawac karty takim kamikaze (na to pininni kłaść nacisk instruktorzy) patrzeć jak zachowują sie ludzie w krytycznych sytuacjach itd.... ale z drugiej strony wiele osób jest nie mających jescze uprawnien a jezdzacych z głową z doświadczeniem wieloletnim mój kolega niema jescze prawka a jezdzi juz prawie 8 lat na moto i czuje sie z nim bezpieczniej jak z takim co odebrał dopiero kategorje A jezdzac wczesniej motocyklem tylko na placu manewrowym... przeważnie kto zaczyna od motorynek rometów itd... w wieku 10 lat bedzie i dobry z mechaniki i bedzie jezdził z głową i bedzie miał doswiadczenie U mnie np. zdawanie karty odbywało sie w taki sposób ze kumpel z klasy po 14 mielismy wtedy wpadł na GPZ 500 i sie spytał czy moze zdac tym karte ciągnac beke z nauczyciela :) ale nie mówie ze jest idiotą z tego powodu bo jezdzi ostroznie i juz długi czas. Liczy sie to co masz w głowie a nie to jakim motorem jezdzisz
Bóg stworzył człowieka po to żeby jeździł motorem :D
Avatar użytkownika
VCO
Świeżak
 
Posty: 247
Dołączył(a): 18/8/2007, 10:46
Lokalizacja: Z przed biurka

Postprzez venango3 » 1/9/2007, 15:05

kolega ostatnio tak zaintereswował sie moją klamką od sprzęgła, ze po 10 minutach meczenia jej powiedział, że słaby mam hamulec... był taki agent co manetka do przodu kręcił... a całkiem niedawno kolejny artysta potracił mnie motorem :D

a co do tych egzaminatorów wielce na karte to swego czasu mnie jeden pytał gdzie pogubiłem kołpaki (mialem aprilie rs), a potem probował usunac zkursu za posiadanie kontrolki oleju (co swiadczy o tym ze to nie 50cc wg niego)
venango3
Świeżak
 
Posty: 91
Dołączył(a): 26/3/2007, 10:27

Postprzez simonw » 1/9/2007, 15:19

Hahaha :)

VCO, boze... z glowa nie z glowa, jak nie wiesz kto ma pierwszenstwo to jak z glowa pojedziesz ? Minimum jakies wiedzy jest potrzebne, prawda ? Pawiana po 10 latach tez nauczysz skladac sie w zakrety ale niekoniecznie bedzie znal przepisy, a po 23 jak masz swiatla wylaczone np to moze byc juz problem. O to mi chodzilo, ze mimo jazdy jakas wiedze trzeba posiadac
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Felus6 » 1/9/2007, 15:22

VCO napisał(a):Liczy sie to co masz w głowie a nie to jakim motorem jezdzisz


święte słowa VCO :wink:

EDIT: w rozumieniu że w głowie są zasady ruchu drogowego :)
Ostatnio edytowano 1/9/2007, 15:25 przez Felus6, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Felus6
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 26/6/2007, 11:10
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez simonw » 1/9/2007, 15:23

taaa,napewno :)
sa bajki o smokach, o krasnoludkach jak i rowniez pisane przez VCO o tym co masz w glowie ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Felus6 » 1/9/2007, 15:29

znam jednego gostka. Ma łepek 13 lat, jego stary ma nauke jazdy, młody ma tak obcykane przepisy i kodeks że nie jednego starego wyjadacza by zagiął. Smiga po mieście i wogóle (jeździ L-ką :) )
a np są tacy goście którzy dopiero co zdali prawko i na skrzyżowaniu potrafią stać i myśleć kto ma pierwszenstwo itd, korek sie robi, wszyscy trąbią i ogólnie kaszana
Avatar użytkownika
Felus6
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 26/6/2007, 11:10
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez simonw » 1/9/2007, 15:30

dokladnie, dla tego ja jestem za zielonym listkiem, ktory daje pewnosc swiezynce i sprawia ze jest lepiej taktowany przez kierowcow
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Felus6 » 1/9/2007, 15:35

właśnie. inni byliby może wyrozumialsi dla młodego kierowcy a nie napier**lali po klaksonie :P

EDIT: offtop sie zrobil :?
Avatar użytkownika
Felus6
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 26/6/2007, 11:10
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez mateo Fazer 600 » 2/9/2007, 15:02

wielkie dzięki może coś mnie znowu nauczy szkoła !!! choć wątpię w to!!!
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez SzpiceR » 2/9/2007, 15:51

a Ty marc111in i reszta starych ludz macie jeszcze misiac wolne... fajnie byc studentem
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez simonw » 2/9/2007, 18:51

Moze i tak, ale pozniej znow jest niefajnie jak je skonczysz :)
Zloty srodek - wieczny student ;>
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Felus6 » 2/9/2007, 18:58

studia to ponoć najdłuższe wakacje w życiu...


Jeszcze rok i jak dobrze pójdzie to i ja ich skosztuje :D
Avatar użytkownika
Felus6
Świeżak
 
Posty: 178
Dołączył(a): 26/6/2007, 11:10
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez simonw » 2/9/2007, 21:55

zalezy :)
ja swoje glownie spedzalem w Tesco i pol godziny pozniej po nabyciu alko, w samochodzie poprawnie zaparkowanym przed oknami dziekanatu :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez rosa » 3/9/2007, 12:15

Moj koles bawiac sie obciaznikiem kierownicy stwierdzil, ze mi sie rollgas zacial, potem go zatkalem jak powiedzialem mu, ze hamuje sie glownie przednim :shock: taka mine zrobil. Na lopatki powalilem go mowiac ze w moto zeby skrecic w prawo kierownice skreca sie w lewo :shock: :shock: taka mina. Przestal ze mna rozmawiac i sie prawie obrazil myslac ze go oszukuje.
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości




na górê