Zobacz wątek - Kolejny motocyklista zginął z winy kierowcy puszki
NAS Analytics TAG

Kolejny motocyklista zginął z winy kierowcy puszki

O wszystkim
_________

Kolejny motocyklista zginął z winy kierowcy puszki

Postprzez cdsMarcin » 25/8/2007, 23:50

No i się stało. Dziś w Bielsku Podlaskim kierowca Skody Fabii wyjechał z drogi podporządkowanej przed Yamahą R1. 24-letni motocyklista zginął, po 30 minutach reanimacji.
R1-ka uderzyła Fabie w tył, uszkodzeniu uległ tylni słupek i 2 szyby, a R1 już od baku wyglądało jak po przejściu tornado.
Kierowca puszki odniósł kilka obrażeń typu, połamane żebra, pęknięty obojczyk.

Chłopak kupił motor 2 miesiące temu... [*]

Oto fotka z miejsca wypadku:
Obrazek
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski


Postprzez gelo007 » 26/8/2007, 00:06

W sumie szkoda chłopaka. Z drugiej strony nie ma się co dziwić takim wypadkom. Ludzie coraz więcej pracują, każdy po robocie spieszy się do domu, każdy wkurwiony, koncentracja osłabiona i o wypadek nietrudno. Ja do domu z pracy wróciłem pół godziny temu...
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez OUTLAW. » 26/8/2007, 00:26

pytanie ile ten keirowca erłana mial na blacie ??
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez cdsMarcin » 26/8/2007, 00:37

Nie mam pojęcia, ale o wiele za dużo mieć nie powinien, bo ślady hamowania były krótkie, a i z asfaltem się spotkał zaraz koło moto.
Ostatnio edytowano 26/8/2007, 11:38 przez cdsMarcin, łącznie edytowano 1 raz
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Postprzez OUTLAW. » 26/8/2007, 00:56

slady krótkie bo "zahamował" na puszce
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez Tasok » 26/8/2007, 01:17

Naprawdę szkoda chłopaka, co to 24 lata jeszcze całe życie miał przed sobą
i wogulę wszystko. Naprawdę szkoda chłopaka,składam szczere kondolencje rodzinie
Tasok
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/8/2007, 15:16
Lokalizacja: Głowienka

Postprzez lrrr » 26/8/2007, 02:22

Takich tematów można mnożyć ale po co. Chwila zadumy czy tania sensacja. Szkoda ludzi i tyle. Jutro wsiadziemy na moto i dalej bedziemy odkrecać...

Nie oszukumjmy sie. Każdy dobrze wie że jak kupujemy przecinaka to nie poto zeby jeździć ponizej 100 kmh. Trzeba brać to pod uwage że kiedyś tego szczescia zabraknie, bo rozumu to juz dawno zabrakło.

:(
lrrr
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24/8/2007, 13:25
Lokalizacja: earth

Postprzez SpeedyG » 26/8/2007, 06:28

nie tania sensacje ale przestroga powtarzana aż do bólu. Szczególnie dla młodych którzy myślą że głupota zawsze uchodzi na sucho. 24lata to dobry wiek żeby zaczynać a nie już kończyć...
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez mateo Fazer 600 » 26/8/2007, 09:37

[*][*][*] szkoda kolejnego z nas , ten rok to jest jakieś fatum nom stop wypadki z udziałem motocyklistów i co jakiś czas śmiertelne co się porobiło w zeszłym roku wcale nie było słychać o jakimkolwiek wypadkach a w tym roku to musi być jakieś fatum czy coś !!!
mateo Fazer 600
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 18/7/2006, 12:25
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez OUTLAW. » 26/8/2007, 10:54

lrrr napisał(a):Takich tematów można mnożyć ale po co. Chwila zadumy czy tania sensacja. Szkoda ludzi i tyle. Jutro wsiadziemy na moto i dalej bedziemy odkrecać...

Nie oszukumjmy sie. Każdy dobrze wie że jak kupujemy przecinaka to nie poto zeby jeździć ponizej 100 kmh. Trzeba brać to pod uwage że kiedyś tego szczescia zabraknie, bo rozumu to juz dawno zabrakło.

:(



ooo mądre słowa podpisuje sie pod tym
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez cdsMarcin » 26/8/2007, 11:30

Głupota głupotą, ale zauważcie, że większość wypadków jest spowodowana przez kierowców puszek. I wcale się nie dziwie.
Ostatnio na mieście jakiś młody "kozak" podczas gdy go wyprzedzałem dodał gazu, z naprzeciwka jechał samochód, musiałem przeciskać sie na 3-go. To już było spowodowanie niebezpieczeństwa bo cieć który ma pod maską uturbione 2.0 myśli że jest nie do pokonania i może wszystko.
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Postprzez gelo007 » 26/8/2007, 11:59

A nie przyszło Ci do głowy, żeby puścić z gazu tego pierdopęda? Łahahahahhaa, a ja widzę, że Ty też nie lepszy jesteś bo mając do dyspozycji taką małą moc wyprzedzasz na 3go...
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez WhiteArmy00 » 26/8/2007, 12:27

Szkoda, ale jakby na R1 nie szalał to by nic się nie stało i by wyhamował....

Niby auta winne ale my też winni jesteśmy.
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez cdsMarcin » 26/8/2007, 12:45

gelo... juz mialem zamiar chowac sie na swoj pas, to chyba za pozno na odpuszczanie... jak ktos jedzie nie wiedzac co ma robic czy przyspieszyc czy zwolnic, czy skrecic w prawo czy w lewo (bo tak sie zachowywal) postanowilem go wyprzedzic. A z dużą prędkością nie jechał, bo max 40.. Poza tym nie róbmy off topa
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Postprzez mar111cin » 26/8/2007, 13:23

cdsMarcin napisał(a):Głupota głupotą, ale zauważcie, że większość wypadków jest spowodowana przez kierowców puszek. I wcale się nie dziwie.
Ostatnio na mieście jakiś młody "kozak" podczas gdy go wyprzedzałem dodał gazu, z naprzeciwka jechał samochód, musiałem przeciskać sie na 3-go. To już było spowodowanie niebezpieczeństwa bo cieć który ma pod maską uturbione 2.0 myśli że jest nie do pokonania i może wszystko.


to po co wyprzedzasz jak wiesz że nie masz czym? i to jeszcze w mieście. Już pare razy tłumaczyli na forum że pierdopędami można zrobić ale w gacie.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez gumis » 26/8/2007, 13:35

cdsMarcin napisał(a):Ostatnio na mieście jakiś młody "kozak" podczas gdy go wyprzedzałem dodał gazu, z naprzeciwka jechał samochód, musiałem przeciskać sie na 3-go. To już było spowodowanie niebezpieczeństwa bo cieć który ma pod maską uturbione 2.0 myśli że jest nie do pokonania i może wszystko.


cdsMarcin napisał(a): z dużą prędkością nie jechał, bo max 40..


to gosc se jechal tempem sapcerowym a ty robisz z tego jakas straszna historie, mrozaca krew w zylach i ze ledwo wyszedles z tego zywy...nie dziwie sie, ze nie szlo ci wyprzedzanie na tym pierdolocie...moze i mial 2,0 pod maska ale jechal przepisowo...

trza bylo zrobic jak gelo napisal...odpuscic a nie pchac sie na chama jak wiesz, ze nie dajesz rady bo nie masz mocy aby zaszalec...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez cdsMarcin » 26/8/2007, 14:22

wcale nie robie historii tylko mowie jak sie zachowuja kierowcy, wyprzedzałem go, a on przyspieszyl i zablokowal miejsce miedzy nim, a poprzedajacym go samochodem...
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Postprzez GregorMoto » 26/8/2007, 18:34

WhiteArmy00 napisał(a):Szkoda, ale jakby na R1 nie szalał to by nic się nie stało i by wyhamował....

Niby auta winne ale my też winni jesteśmy.


święta racja
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Re: Kolejny motocyklista zginął z winy kierowcy puszki

Postprzez to_ja8 » 27/8/2007, 08:37

cdsMarcin napisał(a):No i się stało. Dziś w Bielsku Podlaskim kierowca Skody Fabii wyjechał z drogi podporządkowanej przed Yamahą R1. 24-letni motocyklista zginął, po 30 minutach reanimacji.
R1-ka uderzyła Fabie w tył, uszkodzeniu uległ tylni słupek i 2 szyby, a R1 już od baku wyglądało jak po przejściu tornado.
Kierowca puszki odniósł kilka obrażeń typu, połamane żebra, pęknięty obojczyk.

Chłopak kupił motor 2 miesiące temu... [*]

Oto fotka z miejsca wypadku:
Obrazek


TO jest kłamstwo!!!

Piszesz bzdury na podstawie relacji niewiarygodnych świadków.
Już ci wyjaśniałem, że to kierowca pędzącego z ogromną prędkością motocykla najechał na auto jadące w tym samym kierunku, a nie wyjeżdżające z drogi podporządkowanej.
Kierowca skody nie ma żadnych urazów, a jedynie od uderzenia w kierownicę bolały go żebra.
Żaden z twoich świadków nie widział przebiegu wypadku i nie masz prawa publicznie zamieszczać kłamliwych informacji.
Administratorów portalu proszę o weryfikowanie takich reweklacji.

Rzeczywistą informację zamieściła Gazeta Wyborcza:
"Śmierć motocyklisty
23-letni kierowca Yamahy zginął na miejscu w wyniku zderzenia ze Skodą. Do
wypadku doszło w sobotę wieczorem w Bielsku Podlaskim. Motocyklista na
skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa Skodzie i z dość dużą prędkością uderzył
w jej bok. Kierowca Skody wyszedł z wypadku bez szwanku."

... ale nastolatek - kierujący się emocjami - nie przyjmuje jej do wiadomości wprowadzając w błąd czytelników.
to_ja8
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/8/2007, 08:19

Postprzez cichy » 27/8/2007, 10:23

Bo gazety to zawsze prawdę piszą.
Szkoda tylko że motocyklista nie miał okazji przedstawić swojej wersji.
Pamiętajcie, że jak już chcecie w kogoś wjechać, to tak żeby zabić, wtedy cała winę można zwalić na martwego.

Poza tym. Najpierw napisałeś, że uderzył w auto jadące w tym samym kierunku, a potem że odżył w bok, bo nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu.
To jak w końcu było

to_ja8 napisał(a):Już ci wyjaśniałem, że to kierowca pędzącego z ogromną prędkością motocykla najechał na auto jadące w tym samym kierunku, a nie wyjeżdżające z drogi podporządkowanej.


to_ja8 napisał(a): Motocyklista na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa Skodzie i z dość dużą prędkością uderzył
w jej bok.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości




na gr