Zobacz wątek - Beczka śmierci.
NAS Analytics TAG

Beczka śmierci.

O wszystkim
_________

Postprzez Labiss » 23/8/2007, 23:20

Ludzie go nie znają i wypowiadają się na jego temat.To jest trochę żenujące.A jak wg. kogoś temat jest do wywalenia to niech się nie wypowiada i da innym szansę.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów


Postprzez gelo007 » 23/8/2007, 23:22

Też mogłeś zaczać karierę tak jak on. Posztuntowałbyś Mztką, pojeździłbyś w beczce śmiechu, później pojechałbyś na jakieś sztunterskie zawody, wyjebałbyś się przy pierwszej lepszej gumie i każdemu powiedizałbyś że jest miłym panem. I WŁALA!
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez Labiss » 23/8/2007, 23:23

http://www.youtube.com/watch?v=D9LDMPh-gMc Hehe to też znalazłem wpisując mentos.

A dowiem się dlaczego go ludzie nie lubią ? Chcialbym info od tych którzy go znają.
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez GregorMoto » 23/8/2007, 23:55

normlany gosc ( bynajmniej na tkaiego wyglda), lubi to co robi, to po co sie innie go "czepiaja", jak pewnie i tak nie znają.
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Postprzez mlody » 24/8/2007, 06:12

Nie znam Mentosa,ale jego auckje na allegro (wraz z opisem i linkami do filmików) dają mi juz jakis jego obraz.
Natomiast Raptownego widzialem w akcji,ostatnio w Kamieniu Śląskim na SSS,gdzie jezdzil mimo złamanej nogi :twisted:
Bylo o Mentosie wiele,szczególnie o tej whellie machine,poszukaj filmików jak on uczy na kole latac :lol: :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez OUTLAW. » 24/8/2007, 07:22

jedyne 1 tys zł i kazdy z was moze zostać sztunterem na sexmachine tzn stunt machinie mentosa
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez Thrillco » 24/8/2007, 07:43

Dla niedowiarków i mocno trzymajacych strone dr.mjętusa mam opowiastke.
Do tegorocznej edycji Extrememoto kolo był mi totalnie obojetny-coś tam gdzieś tam jeździł. I zastanawiałem się czemu głównie środowisko stunterskie (przez duże S ) goscia nie toleruje. Jego zachowanie na Extrememoto dało mi odpowiedź na wile pytan i nie chodzi tu tylko o to ze z premedytacja zagłuszał tym swoim pseudo machine cała impreze ( czego koncowy efekt możecie zobaczyć na załączonych wyżej linkach). Inna sprawa to jego wcześniejsze zachowanie, gdzie wlazł za taśme jak gdyby nic go nie obowiazywało a na normalną grzeczna prośbe imć Coyota zaczął zgrywać jakiegoś ważniaka i gwiazdora. Nie wyobrazacie sobie jak ciezko przełknał gorzką pigułke z nakazem "wypad stad, nie wolno ci tu wchodzić " no bo i strefa była tylko dla organizatorów i obsługi imprezy. Najlepszy był na koniec wielce infantylny tekst "a ja jeżdże a ty nieee" szkoda ze jeszcze języka nie wystawił. Owe rozstawienie się z tym ryczacym gównem i zagłuszanie całej sobotniej imprezy było niejako odwetem mietosa za to, ze nikt go nie respektuje i nie uważa za gwiadora....no właśnie. Przyczyna chyba lezy w gwiazdorstwie i sodóweczce. Znam wielu chłopaków z tego srodowiska i żaden nie robi tych wszystkich numerów dla jakiejś sławy, żeby ich traktowac jak gwiazdy itp. Robia to dla siebie, dla zabawy i własnej satysfakcji...po prostu sa normalni a miętos nie. Ot cała filozofia. Teraz juz spokojnie moge napisać-to skończony kretyn i burak....serio.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez gelo007 » 24/8/2007, 08:20

Najbardziej zapadł mi w pamięci dialog w strefie organizatorów:

-"Dlaczego nie mogę być na waszych imprezach?"
-Wypierdalaj



:lol:
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Szafa » 24/8/2007, 08:45

Temat do wywalenia bo... po co pisać o kretynie :lol: On teraz siedzi i sie tym podnieca, że ktoś o nim pisze :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez szacho998 » 24/8/2007, 09:08

Nie ważne jak byle pisać o nim a on będzie myślał że jest sławny :twisted:
Triumph Sprint ST 1050
Avatar użytkownika
szacho998
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 7/7/2007, 20:17
Lokalizacja: Mielenko

Postprzez SzpiceR » 27/8/2007, 10:21

I wanna stantic na meine kleine łili maszin in da Polen?
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez GregorMoto » 27/8/2007, 10:39

SzpiceR napisał(a):I wanna stantic na meine kleine łili maszin in da Polen?


ha ha ha

Aj lajk rajding. :D
Yamaha R1 RN19 :)
Avatar użytkownika
GregorMoto
Bywalec
 
Posty: 610
Dołączył(a): 22/4/2007, 21:37
Lokalizacja: Ziemia-Europa-Polska-Małopolska-Oświęcim

Postprzez gelo007 » 27/8/2007, 11:52

evil napisał(a):
Labiss napisał(a):Ludzie go nie znają i wypowiadają się na jego temat.To jest trochę żenujące.A jak wg. kogoś temat jest do wywalenia to niech się nie wypowiada i da innym szansę.


niestety, znam typa.
sprawa wygląda następująco; jak w Polsce zaczęło się robić o stuncie trochę głośniej i ludzie zaczęli zauważać całe zjawisko, wypłynęli lubelscy Kamikaze i Raptowny. i wtedy, mniej więcej, się zaczęło.
a zaczęło się grubo...
z minetą gadałem kilka razy, to jest porażka... z drugiej strony, wystarczyło poczytać jego "dzieła" na np. Stuntlife.com... amerykańcymieli niezły ubaw z typa. nie dość, że pisał językiem Kalego, to do tego bredził tak, że smutna godzina. :roll:


np. tutaj http://www.stuntlife.com/forums/2-stunt ... -ii-5.html
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Labiss » 27/8/2007, 15:05

Evil,a twoim zdaniem to on umie jeździć na moto czy nie ma w ogóle pojęcia o stuncie ?
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez Lovtza » 28/8/2007, 15:49

Widziałam kilka filmików sporządzonych przez tego "człowieka", które za wszelką cenę miały udowodnić, że jest najlepszym stunterem w Polsce... no cóż, nie mi wypowiadać się o jego poziomie, jednak widząc tricki, które chłopaki pokazali na Extrememoto to wydaje mi się, że jego "poziom stuntu" się do nich nie umywa . W dodatku gość nie ma za grosz samokrytyki. Pamiętam jak podszedł do stolika sędziowskiego (w kurtce skórzanej bez podkoszulki!) i powiedział coś w stylu "Ja tutaj jutro wystartuję i jeszcze wszystkich pokonam" :lol: i zaczął się rzucać po czym poczłapał do swojej ryczącej wheelie machine. Nawet na prośby organizatora o opuszczenie terenu imprezy nie reagował, tak więc bardzo dobrze, że chłopaki go pogonili, bo do takiego człowieka mowa ludzka nie dociera.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez gelo007 » 28/8/2007, 15:53

Żmija, przecież i ja przy tym byłem :lol:. Jeszcze pytał dlaczego nie chcemy go na swoich imprezach... :lol:. Uzyskał jednoznaczną odpowiedź "wyp***". Ale to jest pajac i każdy kto go zobaczy na własne oczy się o tym przekona...
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez OUTLAW. » 28/8/2007, 19:51

no az tak słabych umiejetnosci to nie ma jakis tam poziom reprezentuje tylko ejst frajerem i kazdy wali mu na klate kloca
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez Kwazi » 28/8/2007, 20:54

ostatnio został zaproszony na Zlot organizowany przez Spidersów z Zawiercia
chopaki stwierdzili ze...
jest miły...ale ma jedna wade, nawija nieprzerwanie z sesem ja katarynka...

:lol: :lol:
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ

Postprzez Lovtza » 28/8/2007, 23:24

"..." nuta ironii, tak w kwestii wyjaśnienia odnośnie pseudo "poziomu" :lol:
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez SzpiceR » 29/8/2007, 11:45

moze sie jeszcze zmieni... pojdzie do programu "wybacz mi" i poznej do drzwi raptownego zapuka pani z kamera i powie: " Czy wiesz od kogo są te kwiaty? "
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości




na gr