Zobacz wątek - Co tam Panie w polityce?
NAS Analytics TAG

Co tam Panie w polityce?

O wszystkim
_________

Postprzez mar111cin » 6/1/2015, 20:01

Kravec - fakt, sam się nieraz zaśmiałem z tego co pierdyknął korwin - ale właśnie takich wariatów nam potrzeba.

Za co należy cenić Korwina? za dotrzymywanie obietnic:
-obiecał dać w pysk boniemu? obiecał...
-dał w pysk boniemu? - dał!
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez kravec » 6/1/2015, 20:05

No i co to jest za wyczyn? Co tym dobrego zrobił?

Za to gadając na wszystkich jacy to źli itd. sam wali w kimono w parlamencie europejskim tak? Gadać że wszyscy to kur*** i złodzieje to nie jest wyczyn. Wyczyn to jest coś realnie i mądrze robić, a on tego nie robi. To zwykły szalony prostak który swoimi mocnymi słowami pociągnął za sobą rzeszę ludzi. Niestety jednak jak się go posłucha dokładniej to nie mówi nic konkretnego (starałem się zrozumieć- zauważyłem tylko to co wyżej- potrafi jedynie gadać że wszyscy to złodzieje i że wszystko złe).

Że wszystko co nie "nasze" to złe to już Jarosław mówi- co by PO nie zrobiło- czy źle czy dobrze to gada że źle- zawsze stara się tak przedstawić żeby było źle. To nie na tym mają się skupiać tylko na tym żeby w państwie poprawić.

Według mnie jedyna szansa na poprawę to całkowita zmiana ludzi "na górze"- tak żeby nie było śladu po ich obecnych interesach. Tylko czy tak się da...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice


Postprzez Krmtzzz » 6/1/2015, 20:12

Byla taka opcja, gosc chcial ich wysadzic, niestety mu to uniemozliwili :<
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez cioracz » 6/1/2015, 20:16

Korwin chce dac ludziom wolnosc. Nie mozemy mowic w Polsce o wolnosci bo jej nie ma. Faktycznie smiesznie dobiera slowa ale nie patrzmy na niego jak na gwiazdora tylko polityka.
Dobrze ze mowi ze jest zle bo wiekszosci jednostek wydaje sie ze tak jak jest jezst dobrze i tak musi byc
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez kravec » 6/1/2015, 20:50

senekkorzenna napisał(a):Witek napisał też że należy zmienić wszystko od góry,nie Witek należy zmienić wszystko od dołu do góry.
Teraz prawda o której pewnie nie wiecie albo nie zdajecie sobie sprawy:
Prezydent,premier,ministrowie to tylko świeczka na świeczniku i jak się wypali to się ją zmienia.
Władza trzymana jest przez ministerstwa a w zasadzie dyrektorów departamentów i to oni i ich urzędnicy robią wszystko aby nic się nie zmieniło.
To im zależy aby został zachowany taki system,to oni decydują jakie przepisy sterują państwem .
Była już taka sytuacja że chciano zmienić dyrektorów departamentu w ministerstwie finansów to wszyscy nagle wylądowali na chorobowych a jak sprawa się wyciszyła wrócili na swoje stanowiska.
Nie wiem czy ktoś z Was pamięta ale śp. premier Olszewski chciał to zmienić między innymi ale noblista rozwalił jego rząd a wtedy wypłyną na wierzch Donek.


Dokładnie to miałem na myśli.

Dlatego zmiany pojedynczych osób na pojedynczych stanowiskach nic nie dadzą bo dalej zostaje ta sama grupa która to wszystko trzyma w garści.


Korwin gada że musi być wolność ale to tylko rzucanie haseł dla publiczki. Chociażby wypowiedzi o kobietach świadczą o tym że wolność jest wtedy kiedy on robi co chce. Dla mnie to jest szaleniec. Według mnie niebezpieczny dla nas bo może narobić bałaganu. Z resztą- nie on jeden. Mamy jeszcze Macierewicza, Kaczyńskiego i pewnie wielu wielu innych.
Uważam że to taki typowy polaczek- jest źle, to wszystko są złodzieje, a ja wiem wszystko i na wszystko mam sposób. Tylko lustra w domu nie ma chyba.


A jeszcze mi się przypomniało- pamiętacie może jak kilka lat temu (nie pamiętam kto to zaproponował) był projekt aby zmniejszyć liczbę niepotrzebnych stanowisk w urzędach? I co się wtedy stało? Związki zawodowe i jak zwykle flagi solidarności poszły w ruch- bo przecież by się darmozjadów od koryta odstawiło.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Invi » 6/1/2015, 20:51

kravec napisał(a):Niestety jednak jak się go posłucha dokładniej to nie mówi nic konkretnego


No nie wiem. Moim zdaniem właśnie dużo konkretów. Niskie podatki, prywatyzacja, redukcja administracji i poszanowanie zasady chcącemu nie dzieje się krzywda.

Do PE mówił że idzie po pieniądze i reklamę, bo PE nic zrobić nie może.

Takie zero dokonań też nie ma, cała lustracja która ciągnęła się przez lata, to była jego inicjatywa, inna sprawa że storpedowana przez całą resztą, więc wyszło jak wyszło, ale projekt który przedłożył był czysty i prosty. Inna sprawa, że trudno się czepiać o zero dokonań, skoro żadnej realnej władzy nigdy nie miał ;)

Ale fakt że to wariat xD Tylko że to działa, gdyby nie to, to żadna formacja konserwatywno liberalna by nie istniała. A ostatecznie KNP to nie tylko wizerunek Korwina, tylko masa ogarniętych ludzi. Chociażby Wipler, ale nie tylko.


Wypowiedzi o kobietach... weźcie, to jest naciągane na maksa xD Zapytany czy chce odebrać prawa wyborcze kobietom, odpowiedział że chce odebrać wszystkim bo nie jest demokratą i na tej podstawie przypisali mu niechęć do kobiet xD

Tak samo z niepełnosprawnymi, jakim to jest ich rzekomym wrogiem. Tylko że jako jedyny polityk jakiego znam, założył fundację która niepełnosprawnych wspiera ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez kravec » 6/1/2015, 21:09

Invi- ale gadać że niskie podatki, będzie lepiej itd to każdy może. Kononowicz też tak gadał- to znaczy że mądry?

O zredukowaniu administracji też już napisałem- za moment uruchomi się masa ludzi że nie! jak to!? Nikt tutaj sobie sam od gęby nie odejmie.

Dla mnie coś zdziałać to mógł Palikot- miał kasę swoją, nic nie potrzebował. Ale stał się marionetką Tuska i tyle by było. Potem już zapał ucichł, albo coś innego się stało i koniec.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Invi » 6/1/2015, 22:13

kravec napisał(a):Invi- ale gadać że niskie podatki, będzie lepiej itd to każdy może. Kononowicz też tak gadał- to znaczy że mądry?


Nie gadał tak, mówił że nie będzie niczego ;) Jest do dużo bardziej szczegółowe. A że lepiej dostawać 3k na rękę, niż 1800, to chyba nie trzeba tłumaczyć ;)

Zresztą, pod względem gospodarczym bardzo podobny program miało PO zanim doszło do władzy i jakoś nikt się nie czepiał że niedorzeczny ;)

kravec napisał(a):O zredukowaniu administracji też już napisałem- za moment uruchomi się masa ludzi że nie! jak to!? Nikt tutaj sobie sam od gęby nie odejmie.


Ale przecież zawsze o tym mówi. Masa wyborców zatrudnionych PO i ludzi w jakiś sposób zawdzięczających posadę rozrostowi biurokracji. Myślę że to ostatni polityk którego obchodziłyby takie lamenty ;)



kravec napisał(a):Dla mnie coś zdziałać to mógł Palikot- miał kasę swoją, nic nie potrzebował.


Nie wiem czy Korwin nie jest bogatszy od Palikota ;) A na pewno zdecydowanie rzadziej zmienia poglądy ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez kravec » 6/1/2015, 22:51

Tylko że Korwin to niewychowany prostaczek w porównaniu do Palikota.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez mar111cin » 6/1/2015, 22:53

Senek Kravec, to o kobietach to widzę, że "niezależne" media odrobiły lekcje i perfekcyjnie korwina zrównały z ziemią...

Kiedyś Jarkowi Kaczyńskiemu też te same "niezależne" media tak pocięły wypowiedź, że zmieniły całkowicie jej sens.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez kravec » 7/1/2015, 00:01

Marcin niezalezne medium w potaci youtube mi to pokazało jakiś czas temu.

Dyskusja jest bez sensu według mnie. Niektórzy z Was mają swoje zdanie. Ja mam swoje zdanie. Takich ludzi jak Korwin nie szanuję i szanować nie będę bo według mnie na szacunek nie zasługują. Dla mnie takich ludzi nie powinno się dopuszczać do jakiegokolwiek głosu.

Dla głupiego przykładu wynik kilkusekundowego szukanie w googlach:

http://natemat.pl/29939,janusz-korwin-m ... -inwalidow

Przeczytajcie jego wypowiedzi (nie jest tutaj istotne że to fragmenty). I zastanówcie się czy ten człowiek jest zdrowy na umyśle. On ma braki w logicznym rozumowaniu i postrzeganiu świata wkoło siebie.

Dziwi mnie tylko to co tutaj pisze Cioracz- że Korwin chce wolności, a tu wolności nie ma. No brzmi to dla mnie co najmniej niepokojąco.

Ja się z tematu wyłączam. Proszę Was tylko o zachowanie spokoju i poziomu wypowiedzi (odpowiedniego).
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Invi » 7/1/2015, 00:15

kravec napisał(a):Tylko że Korwin to niewychowany prostaczek w porównaniu do Palikota.


Tak :D Nie ważne że oszust :D Ważne że skończył kurs PR :D

Dobra, mi się nie chce spierać, bo widocznie zupełnie inaczej na to patrzymy ;)
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Walenty » 7/1/2015, 12:01

Ha, wiedziałem, że tak będzie :D
Na początku wszyscy sceptycznie nastawieni, na chłodno, a potem poszli jak quattro po betonie ^^
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez Invi » 7/1/2015, 12:44

Każdy wiedział xD
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez Kaai » 7/1/2015, 13:24

Krmtzzz napisał(a):A moze cos poruszymy temat o nowym podatku do wahy ?

http://wgospodarce.pl/informacje/17907- ... o-zdrozeje


podatke jest już chyba w całej europie tylko nie u nas.

stawki ustalali we wrześniu, tearz się obudzili wszyscy?xD
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Krmtzzz » 7/1/2015, 15:56

Wprowadzili go teraz :> to ze wczesniej ustalali nie bylo jednoznaczne z przeglosowaniem i wejsciem w zycie
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem

Postprzez cioracz » 7/1/2015, 15:58

Moglbym jeszcze sie wypowiedzieć bo większość slow jest tu obrazem jakie stworzyly media. Co do tych kobiet. To skoro jest rowno uprawnienie to czemu kobiety nie giną w katastrofach w kopalnich? Tak uswtawila to natura że glowa rodziny zarabia a kobieta siedzi w domu. I tak bylo od zawsze. I nie mowi on tu o tym ze kobiety nie mogą pracowac tylko chodzi o to zeby nie zapomniec jaką role one maja w spoleczenstwie.
A pociąć mozna wszystko i z kazdego zrobic glupka. Potwierdzenie? Napewno kazdy pamieta jak to bardzo Palikot chcial sciagac krzyze? W tefałenie Palikot zapytany czy krzyze powinny wisiec w sejmie odpowiedzial nie. Prawdziwa odpowiedz byla taka ze odpowiedzial "nie bo Jezus nie powinien patrzeć na takich głąbow" czy cos w tym stylu ;)
Takze ja tez sie nie bede juz wypowiadal :)
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Invi » 7/1/2015, 16:03

cioracz napisał(a):Co do tych kobiet. To skoro jest rowno uprawnienie to czemu kobiety nie giną w katastrofach w kopalnich? Tak uswtawila to natura że glowa rodziny zarabia a kobieta siedzi w domu. I tak bylo od zawsze. I nie mowi on tu o tym ze kobiety nie mogą pracowac tylko chodzi o to zeby nie zapomniec jaką role one maja w spoleczenstwie.


Raczej o to żeby sztucznie nie niszczyć tych różnic ;)
Co nie znaczy że taka na przykład Pati xD Nie może sobie pompować bicków i łykać ruską metę jak chce xD Żeby zaraz nie były że to o coś takiego chodzi. Tylko o głupoty w stylu parytetów, albo odgórnego wyrównywania wynagrodzeń.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez SpeedyGonzales » 7/1/2015, 17:00

kravec napisał(a):Dla mnie coś zdziałać to mógł Palikot- miał kasę swoją, nic nie potrzebował. Ale stał się marionetką Tuska i tyle by było. Potem już zapał ucichł, albo coś innego się stało i koniec.


Jak dla mnie partia tego pana jest jedyną, która nie klęka przed klerem. Mamy urzędników, mamy też kapelanów w państwowych instytucjach (w razie W pokonają wroga chyba.. miłością), katechetów i innych szarlatanów. Pis krzyżem leży, po zwiększa im w tym roku budżet, dać im to zabrać dzieciom w szkołach, szpitalom, nam wszystkim. A wystarczyło by wprowadzić coś w podobie systemu niemieckiego, każdy odpisuje podatek na swoje wyznanie i po problemie. Teraz chodzi kler po domach zbierając haracze, co niedziela biorą myto, do tego chrzty, śluby, pogrzeby, dotacje, ziemie oddawane za jeden procent wartości... Jak dla mnie do łagodnie mówiąc pasożyty, no chyba że powiecie, iż jedzą suchy chleb, mają skromne auta i domy a majątki dają biednym.
Avatar użytkownika
SpeedyGonzales
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1730
Dołączył(a): 25/11/2013, 22:20
Lokalizacja: Sandomierz/TBG

Postprzez melvin » 7/1/2015, 18:52

RN
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na gr