Zobacz wątek - Ufo na Świecie :P
NAS Analytics TAG

Ufo na Świecie :P

O wszystkim
_________

Postprzez cdsMarcin » 10/8/2007, 23:00

Thrillco... To dałeś nam do poczytania :) A za razem ciekawe... podoba mi sie i sie zgadzam.
<a href="http://www.bezpieczny-motocyklista.info/">Obrazek</a>

<a href="http://www.emoto.com.pl/id91106.html">Na sprzedaż Aprilia RS 80/50 2001r.</a>
Avatar użytkownika
cdsMarcin
Bywalec
 
Posty: 526
Dołączył(a): 17/3/2007, 12:25
Lokalizacja: Bielsk Podlaski


Postprzez WhiteArmy00 » 10/8/2007, 23:07

Dobrze Panowie, więc powiedzmy,że Bóg stworzył nas i ich... lecz oni są lepiej rozwinięci a my no mniej;] Jeśli np Przylecą to albo kościół uzna,że są stworzeni przez tego samego Boga, albo no właśnie co....

Czasami tak sobie myślę urodziłem się, żyje, umieram i teraz trafiam do Raju albo do piekła, albo nie ma nic... umieram i koniec pustka aż dziwnie się w tedy czuje;/

Ps: Może 2012 to nie koniec świata a kalendarz majów się w tedy kończy ponieważ ma nastąpić spotkanie z obca cywilizacja?
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43


Postprzez Manhatan » 10/8/2007, 23:14

WhiteArmy00 napisał(a):Ps: Może 2012 to nie koniec świata a kalendarz majów się w tedy kończy ponieważ ma nastąpić spotkanie z obca cywilizacja?


Może to chodzi o te roboty, z którymi Japonia chciałąby zagrać mecz piłki nożnej? Roboty zapanują nad światem...
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Thrillco » 11/8/2007, 07:45

to kontynujemy.fajnie, ciesze się. Tylko Simon...tak z tym Danikenem to jednak nie przesadzaj i poszukaj innych, naprawde lepszych autorów. Daniken jest po prostu najbardziej znanym ale zbyt mocno przyczepił się jedynie wiedzy opartej na pismach typu Biblia i czasem mam wrażenie, że bardziej chce zwalczać chrześcijanizm i jego doktryny niż udowadniać życie pozaziemskie :)

Co do zmartwień..jak oni zrobili nas to ktoś ich itp...spoko. Wg. pewnych teorii-był wybuch tak...potem jekoś się to wreszcie uformowało i uspokoiło. jak wiemy życie to białko-nie ma białka nie ma zycia. Założe się ze na tysiącach planet były różne warunki, bardziej lub mniej sprzyjające no i było białko, dzieki któremu zaczełó się tam rozwijać zycie. Najpewniej te które powstało jako jedno z pierwszych i miało najlepsze warunki do rozwijania się (kto powiedział ze my na ziemi mamy najlepsze?, przecież w ciągu setek lat sami żeśmy sobie je dokładnie pogorszyli). I teraz...na setkach planet powstają setki form różnego życia w tym różnych rozwijających się form inteligentnych. Załóżmy ,że Neandertalczyk po tysiącach lat w końcu rzeczywiście by się rozwinął do formy typowego homo sapiens i podobnie mogło byś w wielu innych przypadkach we wszechświecie. Nie zapominajmy jednak, ze nie jesteśmy jego pepkiem a przeciwnie, nie dość ze galaktyka jest daleko od centrum to nasz układ jest "na wylocie" czyli całkowitym skraju tejże galaktyki. Łatwo postawic więc teze, że prawdopodobnie bliżej jądra galaktyki oddziaływanie pewnych sił, w tym pola magnetycznego może stawarzac lepsze warunki do rozwoju form inteligentnych. Wiec ONI mieli po prostu lepiej i łatwiej, dlatego doszli do pewnych rzeczy tysiące lat wcześniej niż my. jesli sa inne cywilizacje to na pewno sa w różnym stadium rozwoju, czyli spoko nie jesteśmy na szarym końcu :D A ONI w ramach swojego humanitaryzmu nam pomogli...kto wie dlaczego? Moze groziło nam wyginięcie?! My tez jakoś staramy się pomagac zagrożoym gatunkom, ludziom, którzy sa setki lat za , no właśnie, w końcu ta nasza wspólna cywilizacją. Starch pomyśleć ale sa miliony ludzi na ziemi, którzy nie widzieli na oczy telewizora i nie słyszeli radia a na widok komputera mogli by doznać porażenia mózgowego więc...ktoś im pomaga i nie sa to w tej chwili ufoludki a ludzie. Za lat kilkaset ludzie z pewnością będą pomagali jakiejś rodzacej się cywilizacji.
Pozdro
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez simonw » 11/8/2007, 08:03

Thrillco - Owszem, jest nieco nawiedzony, momentami na sile szuka jakies zaleznosci, ale jednoczesnie jstna tyle lekki ze nadaje sie na poczatek.

A coz szukajac czegos konkretnego mozna znalezc wszystko :PPP

polecam http://www.youtube.com/watch?v=E2ZFZT-ElyM

TATU - Malchik Gay od tylu i "tajne" przeslanie ;)
Podobnie zdaje sie bylo ze Stairway to Heaven i z jaka plyta Beatelsow ... wiec jesli gosciu sie uprze ze cos musi znalezc, to okaze sie ze obwod pirmidy rowny jest obwodowi piłki ktora Jezus mial w kolysce w odpowiedniej skali 148tys 321 razy co symbolizuje ....


Z tego co wiem jedynie Devil Doll nagrywa plytki tak by od tylu,powstala druga czesc :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez x_miki_x » 11/8/2007, 11:32

ja wiem że kosmici istnieją, oto dowód
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M469632
"żyj tak, że kiedy umrzesz twoim znajomym zrobi sie przykro" | www.201.photobucket.com/albums/aa296/lu ... sterko.jpg
x_miki_x
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 29/10/2006, 12:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez aprilia130 » 11/8/2007, 11:46

kosmita to szafa zlukajcie na niego czysty marsjanin
Aprillia AF1 Europa racing | | byl Piaggio NRG Extreme sport series tuning 130 km/h | | http://www.youtube.com/watch?v=ReorKllC0sE&NR=1 --- czyżby znajomi owada ?
Avatar użytkownika
aprilia130
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 15/7/2007, 20:37
Lokalizacja: jest szafa ?

Postprzez Szafa » 11/8/2007, 15:16

I przylece do ciebie i nauczysz mnie kosmite jeździć na jednym kole ? :lol: Poganiamy taczką z gnojem ?

Teraz on zaczął, nie ja ! :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez WhiteArmy00 » 11/8/2007, 15:19

To bądź głupszy i nie odpowiadaj ;]

co ma taczka do kosmity? oni talerzami latają :D
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez Labiss » 11/8/2007, 20:01

Moje zdanie jest jasne.Nie możliwe,żeby w tak wielkim wszechświecie,którego nawet mała cząsteczka nie została przemierzona nie było żadnych innych żyjących istot. :)
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez KrzysiuRanger » 11/8/2007, 22:13

NIE NIE TYLKO NIE TO!! Niech historycy nie latają w przeszłość! Będą kazali wkuwać jeszcze więcej!*
z tego miejsca chcialbym pozdrowić mojego nauczyciela historii o dosc interesujacym nicku:D
P.S. Thrillco piękne wypracowanie! Będzie z ciebie jaki filozof:D:D
Avatar użytkownika
KrzysiuRanger
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 119
Dołączył(a): 29/8/2006, 14:41
Lokalizacja: Maciejew

Postprzez Thrillco » 12/8/2007, 07:58

KrzysiuRanger napisał(a):P.S. Thrillco piękne wypracowanie! Będzie z ciebie jaki filozof:D:D


Dziecko...nic już wiecej ze mnie nie będzie...co najwyżej ,ze wujek bedziesz do mnie mówił.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez turboponczek » 12/8/2007, 10:24


∆ ∆
Ostatnio edytowano 29/3/2010, 23:48 przez turboponczek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez simonw » 12/8/2007, 12:33

Jesli Cie przerazaja, znaczy ze powinienes badanie zjawisk paranormalnych chwilowo zatrzymac na etapie moto myszy z marsa :)

(oczywiscie joke, ale strasznei chcialem to od wczoraj napisac a zaden post mi do kontekstu nie pasowal ;p)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pawlak200192 » 12/8/2007, 12:56

http://pl.youtube.com/watch?v=kdWrCTMuQ1M

(koniecznie dajcie na cały ekran bo inaczej prawie nic nie widac)

Film jest masakryczny widac na nim jak jakas istota pozaziemska prubujezłapac człowieka lub cos w tym stylu.
pawlak200192
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1724
Dołączył(a): 14/12/2006, 21:36

Postprzez aprilia130 » 12/8/2007, 13:16

no ta istota to szafa przypatrzcie sie



co za **** mi edytowal posta zajebie mu zaraz
Ostatnio edytowano 13/8/2007, 19:00 przez aprilia130, łącznie edytowano 1 raz
Aprillia AF1 Europa racing | | byl Piaggio NRG Extreme sport series tuning 130 km/h | | http://www.youtube.com/watch?v=ReorKllC0sE&NR=1 --- czyżby znajomi owada ?
Avatar użytkownika
aprilia130
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 15/7/2007, 20:37
Lokalizacja: jest szafa ?

Postprzez mar111cin » 12/8/2007, 13:29

aprilia130 napisał(a):no ta istota to szafa przypatrzcie sie


Moderatorzy, dlaczego nic z nim nie zrobicie? potem jest że wszyscy sie z nim kłócą a on taki niewinny, od razu ban na konto i może zrozumie swoją głupote. Jak się będziecie z takim tak cackać, to zaśmieci połowe forum, obrazi większość forumowiczów i będzie się czuł bezkarny. Będzie przekonany o swojej mądrości (czyt. głupocie). Od razu bez słowa usuwać takie posty i banować, rządy jak na kubie fidela ciasto by sie przydały. Stalin by powiedział jest człowiek, jest problem, nie ma człowieka, nie ma problemu.
Z trudem się pożegnamy z pieterem stunterem gwałcicielem, bo już nie będzie z kogo się śmiać, ale nie ma co pozwalać takim na obrażanie forumowiczów. Z takimi tekstami to może w domu do rodziców wyskakiwać. Mówię o ogóle dorobku pietera, nie tylko tym poście.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 12/8/2007, 13:40

http://pl.youtube.com/watch?v=RLTzjF6lCv8&NR=1


Wiele, wiele... pytanie czy jakiekolwiek jest prawdziwe ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez WhiteArmy00 » 12/8/2007, 15:20

WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez simonw » 12/8/2007, 16:24

biorac pod uwage zmiany srodowiskowe i to ze nie poznalismy wszystkich gatunkow m.in tych z odleglych glebin

http://pl.youtube.com/watch?v=oiDbED3WQ ... ed&search=

to zupelnie naturalne
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości




na gr