Zobacz wÄ…tek - POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj
 
NAS Analytics TAG

POWITALNIA Jestes nowy? Przywitaj sie, przedstaw tutaj

O wszystkim
_________

Postprzez Dupac » 4/12/2005, 00:36

No cze Mam na imię Paweł mam 13 lat jestem z Nowej Dęby i narazie na niczym nie jezdze ale mam zamiar kupic jakas 50-siątke motorkami interesuje sie ok.2 lata.
Dupac
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/12/2005, 23:44


Postprzez modificator » 20/12/2005, 14:07

Cześć, mam na imię Karol, 26 lat.

Prawo jazdy kat B 97, kat A skutecznie blokowane/banowane/wybijane z głowy przez rodziców. Więc we wrześniu tego roku postawiłem się (pracuję to sam sobie zarobię). No i dupa - znowu wiatr w oczy - ukończyłem kurs, zdałem testy wewnętrzne ale w ZORDzie powiedzieli "na motor ? a gdzie pan teraz bedzie jezdzil, poza tym wsyzstkie terminy egzaminów zarezerwowane, zaprasamy wiosną :evil:" No to czekam....

*skad jest: jestesm z Koszalina, pracuje w Kołobrzegu, ucze się zaocznie w Wawie,

*od kiedy. czym jezdzil, jezdzi lub chcialby jezdzic:
-rowery: Reksio, Domino, Wigry 5, BTM, gdzieś tak od 5go roku życia :D, warto dodać że do reksia miałem dołączane boczne kółka, potem była jazda na kiju :\
-125p "Polski fiat" 1,5 (pierwszy pojazd nie napędzany siłą mięśni !!) przejechałęm może z 10 m pod okiem taty :]
-126p BIS 0,7 .... tym razem więcej było
-Toyota Corolla 1,3 ...od tego miejsca miałem już kat B.... więc sam się dorwałem i..... autko poszło do kasacji, dość poważny dzwon.... :D :D :D
-Honda Civic 1,4 ..... licznikowe 200km/h
-VW Passat 1,8 T ...licznikowe 242 km/h po zmianie elektroniki (200ps)
- Ford Fiesta 1,3 (służbowy) .. po płaskim 160km/h i ani kawałka więcej nie chce !
-YBR 125 .... instruktor darł jape gdy przekraczałem 60 km/h....
-jakaś sześćsetka w plastikach w planie.... kto wie i może nowy rekord prędkości.. :>

*itd: Nic specjalnego o mnie, lubie szybko, a jezdić muszę dużo, dzięki pracy, :| robie jakieś 50 000 km rocznie i stwierdziłem że za dużo czasu spędzam w samochodzie .... więc wpadłem pomysł na moto :D. Przykro mi gdy jakiś pojazd ma wyskalowany liczniki do powiedzmy 250km/h a nigdy takiej prędkości nie osiąga... więc zmieniam ten stan rzeczy, gdy się nadaży okazja, pogoda i asfalt....(jak to dobrze ze nowsze moto maja cyfrowe wyświetlacze :) ) Poza tym wiczorkami street, wiec zapraszam na każdych światłach :D Ja się zawsze ścigam.

*planuje wyjazd na Nurburgring (Najdłuższy tor w Europie - 73 zakręty - 1 okrążenie ok 40km - a co najlepsze - to droga publiczna !! 5 ełro za okrążenie - www.nurburgring.de (niemiecki) albo www.nurburgring.org (angielski) jak tylko uzbieram na sensowny pojazd*...teraz trenuje ten tor na kompie + kierownica, Grand Prix Legends.... Chwilowo możne raczej w kategorii "Rzeczy do zrobienia przed śmiercią"

Sensowny pojazd = katamaran: Sti ; EVO; lub cokolwiek RWD 200kucy wzwyż...

Sensowny pojazd = moto: plastixy i litr pojemności...

Tak czy siak chce zacząć od 600-tki a zobaczymy jak pozwolą pieniążki/umiejętności to może za kilka sezonów litr....

Powodzenia i Pozdrawiam... do zobaczenia na szosie...
modificator
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4/11/2005, 15:02


Postprzez Benek929 » 28/12/2005, 23:47

hej ekipa ja jestem benek i teraz jezdze cbr 600f4i wczesnie jezdzilem gpz500 cb400 simem dt 175 (przeróba) ktm 125 motorynka i komarem z silnikiem od wsk 125 hehe od 4 lat cwicze frestyle moim najlepszym numerem jest circle czyli kóleczka o malutkim promieniu wykonywane na jednym kole niestety nie wykonuje ich na jakims wymiataczu tylko na simsonku ale zawsze cos aha no i nie jest to pelnowartosciowe circle bo przycieram lekko nogami o ziemie jak by ktos chcail moge przeslac filmik jak to wyglada pozdro ( hehe apropo nowa r1 tez bym sobie posmigał :D:D)
one man one bike one street one love
Benek929
Świeżak
 
Posty: 85
Dołączył(a): 27/12/2005, 23:15

Postprzez Enigma » 9/1/2006, 02:23

Witam,jestem Sylwia 21 lat od paru lat z pochodzenia z naszej brudnej stolicyWarszawy;)z zamilowania night driver czarnymi nocami w czarnym samochodzie(aktualnie lacetti) ile fabryka dala a dala 180 max czyli nie tak znow duzo ale wystarczy na obraz klasycznego wariata drogowego(co to byla taka akcja PZU);)od roku pozbawiona prawa do poruszania sie po drogach tak polskich jak i zagranicznych nawet wózkiem widłowym o sciagaczach nic nie wspominajac:/ :>auta- dawno temu czarna corsa skasowana po pol roku na autobusie, czarne volvo s 60 2 lata do dzis majace sie dobrze ,od roku czarne lacetti aktualnie rozwalone bo przedwczoraj wjechal nan ie (zaparkowane za mna w srodku:/ jakis palant i uciekł.Z moto niewiele doswiadczen, calkiem ladny skuterek peugeot speedfight jakis czas temu i pierwszalekcja pt" na drogach panuje chamstwo" oraz" jak sie nie dac zepchnac do rowu"i honda abs silverwing 600 automat(to juz trudniej do rowu zepchnac:),i jakas honda 250 oraz suzuki z tych do nauki jazdy na kat.A, przy okazji robienia kursu(wyszlam zzalozenia ze jak na czyms sie wywalac to na kursowych a nie na pozniejszym wlasnym totez zawitałam na kurs na A,na lewo bo z zakazem nie mozna zrobic nawet kursow na papier/Bezwypadkowo na kazdym jednośladzie.teraz kupuje NSR co prawda tylko 125(po ztuningowaniu moze bedzie nie najgorsza) mial być suzuki gs500f ladny z salonu ale moze szkoda na wywrotki ,nsr jest niska i ma niewielka mase,czego nie uswiadcze na mocniejszych motocyklach an iestety masa i wysokosc siedzenia jest problemem gdyz mam 164 wzrostu :< a na czyms o wadze 220 za cholere niw potrafie pojechac:/( silverwing tez ma ok 200kg ale to co innego inaczej sie jezdzi)na kursie mi mowili , podobno to technika nie sila..nie wiem..zobaczymy...czym bym chciala jezdzic?za dwa lata volvo s40 z aut a z motocykli wszystkim co widze w salonach a wygladajak scigacz:) np hayabusa a czym niestety nie p ojezdze bo go nawet nie podniose czynp BMW nie pamietam jaki ale ponad 300kg i po prostu piekny,stoi w salonie obok ronda starzynskiego w wawie na ul jagiellonskiej.
Poza tym jeszcze motorowki i spadochrony, -czego chyba pojazdem nie nazwe,tego ostatniego;)w kazdym razie fascynujace..Powinno sie podobac milosnikom motocykli Jak cos to polecam naprawde warto ,pozdrowienia heya
"Quod me nutrit, me destruit"
Enigma
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6/1/2006, 23:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez grucha » 22/1/2006, 00:54

ja jestem grucha i duzo osob pewnie mnie zna z forum na stronce.
grucha
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22/1/2006, 00:51
Lokalizacja: z tamtÄ…d(zakopane)

Postprzez Bunny » 26/1/2006, 11:15

el0 Bunny jestem. Lat 17 [prawie]. Motocyklami interesuje sie juz od ok 3-4lat. Niestety własnej maszyny nie posiadam. Kocham przedewszystkim enduro/cross. W przyszłości chce jeździć na KX lub DUKE 990 :) :roll: Ogólnie prosty człowiek jestem :PP

Oto moje dane techniczne:
Marka: Polak
Model: Bunny
Rok produkcji 1989

Pojemność: 4000cm3
Typ silnika: 4cylindrowy, chłodzony powietrzem, boxer
Zasilanie: woda, białka, węglowodany etc
Zapłon: opóźniony:P
Moc: 1KM=3*61kg na Å‚aweczce
Max moment obrotowy: 1 kobieta w ciÄ…gu 100lat
Stopień sprężania: 1:1
Rozruch: jeszcze niewytestowany:D
Skrzynia biegów: 4biegi (wolny, szybki, sprint i do tyłu)
Końcowe przeniesienie napędu: adidaski
Masa na sucho: 56kg
Masa z płynami: 58kg
Wysokość: 170cm
Długość::PPP
Szerokośc:72cm w pasie
Prześwit: brak (szczelnie ubrany)
Rozstaw osi: od 0 do150cm
Skoki zawieszeń: często się zawiesza:]
Hamulce: brak zahamowania w stosunku do kobiet, do mężczyzn bardzo mocne
V-max: na pieszo 30km/h, na kółkach 200km/h
Przyspieszenie: brak danych
Stosunek mocy do masy: 1/58 [KM/kg]
Zużycie paliwa: 3litry [wody] dziennie
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: siÄ™: biorÄ…: dzieci: ?

Postprzez Arrtek » 26/1/2006, 11:39

Siema nazywam sie Artur jezdze od niedawna honda NS-1 to jest moj pierwszy mocny motor wczesniej zaczynałem na motoryncee:D jak kazdy chyba . Jestem z warszawy o dokładniej z miedzyla
bardzo chciałbym dostas odwas pare porad o jazdzie na motorzee dzieki i pozdrawiam:D mam nadzieje ze sie spotkamy gdzies na rozpoczeciu sezonu:D
Arrtek
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26/1/2006, 11:20

Postprzez Kaja » 26/1/2006, 11:59

Rozruch: jeszcze niewytestowany:D

aż tak szczerym to chyba nie trzeba być

:wink:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Bunny » 26/1/2006, 13:17

Kaju może Ty byś wytestowała mój rozruch bo ja niedoświadczony motocyklista :oops:
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: siÄ™: biorÄ…: dzieci: ?

Postprzez Kaja » 26/1/2006, 15:13

Bunny dzięki za propozycje,
ale ten spóźniony zapłon jakoś nie przemawia do mnie :lol:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Bunny » 26/1/2006, 15:17

ojj... czepiasz sie :PP
Obrazek
Avatar użytkownika
Bunny
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1103
Dołączył(a): 25/1/2006, 19:31
Lokalizacja: siÄ™: biorÄ…: dzieci: ?

Postprzez Kaja » 26/1/2006, 15:22

nie czepiam tylko czytam co sam nasmarowałeś
:D
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Witamm:)

Postprzez fokuz » 31/1/2006, 12:00

Mateusz z Lublina;) jak narazie nic nie posiadam ale kasa leży odłożona :lol: Teraz tylko aby zdać maturke i już mozna kombinowac:D Mam w planach zakupienie bandita 400;)
Podzro dla wszystkich :wink:
gsf 400 bandit
Avatar użytkownika
fokuz
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 30/1/2006, 12:16

Postprzez artus » 31/1/2006, 16:34

Czesc
Moja ksywka to artus jestem z Czestochowy motorami interesuje się od dziecka miałem ich juz kilka bo mam już 29 lat
obecnie posiadam Kawasaki ZX9R wczesniej Yamaha fzr 600
jeszcze wczesniej to kawasaki gpz 600 itak cofając sie do tyłu to etz wszystkie modele jawa ts 350 sport i coraz mniejsze simson w wieku 12 lat i komar jakieś 19 lat temu
pozdrawiam wszystkich uzytkowników forum Ścigacz.pl i aby do wiosnyco dzien to bliżej
artus kawasakizx9r pozdrowionka
artus
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30/1/2006, 19:16
Lokalizacja: częstochowa

Postprzez kris » 31/1/2006, 16:43

Czesc Mam na imie Krystian Mieszkam w Białej Podlasce mam 15 lat mialem jeden motor Jakiś skuter 2 tygodnie i niewytrzymał[ zajeżdziłem go ] ;p;p :twisted: Bardzo chciałbym mieć Cagive Mito ;] Marzenie ale Mazenia sie spełnają ;p I to wszstko ;)
Avatar użytkownika
kris
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 449
Dołączył(a): 31/1/2006, 16:23
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Hazell » 3/2/2006, 11:52

Witam! Nazywam się Emil jeżdżę Aprilią RS 125. Mam 14 lat. Motorkami interesuję się od 7 roku życia... wtedy to jeździłem motorynką. Jestem z Czyżewa woj. Podlaskie. Pozdrawiam!
Aprilia RS 125
Hazell
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3/2/2006, 11:38
Lokalizacja: Czyżew

Postprzez kataha15 » 3/2/2006, 19:44

Pozdrowienia ze Szczecina Borys - Bandit 600S '01
:D
http://www.bikepics.com/members/kataha/01gsf600/
kataha15
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14/1/2006, 18:08
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Kropek » 22/2/2006, 03:07

Siema, a więc na imie mam Kuba.
Mieszkam obecnie w przeźmierowie [mam ok. 0,5km do Toru Poznań]
Zakupiłem jesienią 2005r. youngtimera, mianowicie Yamaha RD80.
Moto do dzis przechodzi konkretny tuning wizualny, mechaninczny może będzie później... i mam 15 lat [w 22 kwietnia bedzie 16]
Kropek
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22/2/2006, 02:34

Postprzez luucan » 22/2/2006, 22:55

Witam wzystkich motocyklistów:)

Mam na imie Kamil i mieszkam w Zielonej Górze. Mam (prawie) 17 lat a motocyklami interesuje się odkąd pamietam :) Moim pierwszym jednośladem była tradycyjnie motorynka (dostałem na 10 urodziny :) ) z wieeelka naklejką "Yamaha" na baku :) po zdaniu na karte motorowerową przesiadłem sie na Aprilie Classic. za rok zdaje na prawko z wymarzoną literką "A" :) na początek może CB500 może ER5 albo GS500, a potem sie zobaczy:) nie mam wygórowanych wymagań, bardzo chciałbym miec CB600 Hornet :) no to po krótce chyba wszystko:)
Suzuki GS500E '94
Avatar użytkownika
luucan
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 21/2/2006, 13:57
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Thrillco » 23/2/2006, 18:59

No to WITAM WSZYSTKICH...wreszcie:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê