Zobacz wątek - Pierwsza Śmierć Motocyklisty w tym sezonie
NAS Analytics TAG

Pierwsza Śmierć Motocyklisty w tym sezonie

O wszystkim
_________

Postprzez mlody » 3/4/2007, 06:32

Duzo,nie duzo...
Gdy ginie motocyklista to zazwyczaj jest to jakis hardcorowy wypadek,gdzie wszystko jest porozrzucane w promieniu 200m...
A dla naszego spoleczenstwa znaczy to tyle-jechal 300km/h,na jednym kółku i w ogóle,chcial zamordowac niewinnych ludzi,wiec naglasniaja sprawe rozne "super expresy,fakty..." a pozniej ludzie patrza i mowia"dawca jedzie"
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo


Postprzez Traperoso » 3/4/2007, 09:06

Jestem bliski kupna, a juz sie ze mnie nabijaja tak jak mlody powiedzial, ale mam to w dupie i ich w dupie i bede mial to czego takie glaby nigdy nie zrozumia i nie poczuja tego co ja i Wy juz mnie to nie rusza luzik
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez Pomian » 3/4/2007, 11:23

tak już jest i nic na to nie poradzimy to tak jak z maszym rządem... nigdy nie będzie w porządku:D...
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez fajerstarter » 3/4/2007, 18:49

http://www.marcozxr.piwko.pl/inne/fakt.jpg np.takie oto artykuly,jak go przeczytalem to chyba zakaze pobrania swoich organow i nie zartuje z tym,tylko chcialbym to powiedziec tej babie i dziennikarzowi od tego artykulu ze to przez takiego brukowca podjalem taka decyzje
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez gelo007 » 3/4/2007, 18:56

Fajerstarter ;) mnie się wydaje, że po wypadku na moto to już raczej te narządy się nie nadają do przeszczepu. W gruncie rzeczy to ja nie wierzę w nic co jest napisane w fakcie. Zresztą kiedyś czytałem artykuł odnośnie tego jak ta gazeta zbija kase na wymyślaniu głupot. Płacą ludziom 100 zł za pozowanie do zdjęcia, a później robią pod to zdjęcie wymyślony artykuł. Z tego co pamiętam to było kiedyś o tym, że po wiśle w wawie wieloryb pływa, przypłynął tam z bałtyku, nie wzięli tylko pod uwagę tego, że po drodze jest jakaś tama z elektrownią wodną bodajże we Włocławku. Ale i na to znaleźli sposób: dali gościowi 100 zł i że to niby był pan stefan i jak zobaczył wieloryba to czym prędzej opuścił tamę, żeby ten mógł spokojnie przepłynąć xD. Oczywiście były artykuły o krowie malwinie, która nie dawała mleka bo bała się kosmitów etc etc ;).... hehehe
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez beesek » 3/4/2007, 19:03

"linka ucina głowę gdy motocyklista spada"- nie wiem czy Oni sa aż tak głupi czy tylko udają, normalnie zgroza :shock: albo "śmiercionośne hobby"- wiem że temat był milion razy poruszany i że najlepiej ich olać ale czasami normalnie się nie da :twisted:
pzdr :wink:
juz niedługo, coraz bliżej ;)
beesek
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 31/3/2007, 18:29
Lokalizacja: nisko

Postprzez Traperoso » 3/4/2007, 22:16

Wiecie co? Zjadlbym paczka z budyniem.. ale takiego swiezutkiego mmm
Traperoso, jeżeli masz w temacie o śmierci motocyklisty pisać na temat pączków z budyniem, to może lepiej by było gdybyś się w ogóle nie wypowiadał.
Gelo007
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez johnmichael » 3/4/2007, 23:06

Traperoso napisał(a):Wiecie co? Zjadlbym paczka z budyniem.. ale takiego swiezutkiego mmm



lubisz nabijac sobie posty?
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez fajerstarter » 4/4/2007, 06:15

juz nie zaczynajcie tematu z linka bo konwulsji dostaje jak o tym slysze....
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê