Zobacz wątek - Czy wiesz, że...
NAS Analytics TAG

Czy wiesz, że...

O wszystkim
_________

Postprzez maciejka69 » 16/5/2012, 15:03

fz6 napisał(a):Jeżeli to ten sam wiewiór to dla mnie ma coś nie tak z banią . Sam nie wie czego chce. Na ścigaczu podniecał się swoim bigbikiem i wielokrotnie oznajmiał, że lubi zapier..ć, a na motogenie ujada na głośne wydechy. To zaraz, bo czegoś nie rozumiem? łamać przepisy pod względem prędkości to ok, ale już głośny wydech to beee.

nie, żebym był wiewióra adwokatem, ale przesadzasz. Co ma zapierdalanie wspólnego z głośnymi wydechami?? Jak ktoś lubi zapierdalać, a przy tym zachowuje zasady bezpieczeństwa i nie przesadza tam, gdzie nie powinien, to jak dla mnie jego sprawa, niech się bawi. Natomiast jeśli ktoś montuje puste rury do swojego choppera albo cruisera, to już nie jest fajne, bo budzi i terroryzuje całe wioski i powoduje, że ludzie się na nas wqrwiają. Sam mam głośniejszy wydech i nie jestem z tym jakiś mega happy, a jak przejeżdżam przez wioskę to staram się wrzucić wyższy bieg, żeby możliwie jak najmniej psuć ludziom relaks. Ogarnij się chłopie, bo nie masz nic do powiedzenia oprócz krytykowania tego kolesia. Kiedy zniknął, jakoś dziwnie i Ty się przestałeś udzielać.
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa


Postprzez motoluka » 16/5/2012, 15:05

Ale on pije do kominów modyfikowanych na chłopski rozum w garażu a nie do dedykowanych głośnych kominów. To jest różnica i popieram jego zdanie.
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez rosiboj » 16/5/2012, 16:00

fz6 napisał(a):wkręt wkrętem, ale zdania na temat trolowania o kominach nie zmienie. jeszcze nie znałem takiego bikera co by, któremuś przelotowy komin się nie podobał.

No to juz znasz
Ostatnio edytowano 16/5/2012, 16:04 przez rosiboj, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez Hyde » 16/5/2012, 16:01

Ten artykuł już był, a przynajmniej wspominał wiewiór o tym, traktowało to o skracaniu wydechu brzeszczotem czy rozwiercanie go i wywlekanie wełny, żeby był jak najgłośniejszy nie zważając na to, że brzmi jak rzyganie drutem kolczastym i po prostu ryczy.
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez fz6 » 16/5/2012, 16:43

maciejka, ja mam two brothers a nie jakieś tam piłowane blachy przez brzeszczoty i wyją jak sku....syn, a w porównaniu do mojego sąsiada, który ma v -roda na v&h to moje moto popiarduje. Narazie jeszcze nie spotkałem nikogo kto by stwierdził, ale macie panowie ujówkę zamontowaną na moto. Raczej wczyscy szczerzą kły i mają banana na japie jak słyszą któregoś z nas. Zresztą większość z nas słucha jeszcze glośniej muzyki , więc trolowanie o decybelach jest hipokryzją. Dalej, ściemnianie o jakiś tam samoróbkach jest pierd... o szopenie jak bethoven jest na scenie. Przelot to przelot, czy wyjebi..sz na niego 4 kółka i będzie to akrap czy seryjny wydech przerobiony u ediego. Coś miał chyba trudny dzień wiewiór i wytrolował tekst z du.y.
Co do kwestii, że nie ma nic wspólnego zapierd...nie na maxa z głośnym kominem to powiem Ci tak, jak ktoś chce kur.a krytykować innych to niech najpierw będzie sam krystalicznie czysty, bo za wydech to najwyżej stracisz dowód, ale krzywdy tym nikomu nie zrobisz, natomiast nawet w bezpiecznym miejscu zapierd..lanie może się okazać tragiczne w skutkach.
A jeszcze bardziej irytuje mnie fakt,że koleś, jeśli to on jest autorem tego tekstu, sam chciał wcześniej montować akcesoryjny komin i to firmy krzak.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez motoluka » 16/5/2012, 17:15

FZ6 no ale Ty masz TB a on V&H czyli zajebiste wydechy, które ja chętnie bym u siebie widział, ale porównaj ich dźwięk do tych od domorosłych mechaników. Wasze są soczyste, basowe. Te drugie są wkurzające i na pewno przyznałbyś mi rację ;-)
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Postprzez zxer » 16/5/2012, 17:45

sa 3 rodzaje wydechow przelotowych

Przepis:
Wydech po dziadowsku - uciac rue przy samej dooopie tak zeby byc slyszalnym na drugim koncu miasta. Zalecane dla wszelkiej masci czoperow, wasatych marianow z lanserskimi okularkami.

Przepis:
Wydech po amatorsku - zalozyc byle jaki przelot bez strojenia tak tylko dla samego lansu. Zalecane dla wszelkiej ludnosci lubiacych jezdzic w dresach.
Przepis:
Wydech pro - sportowy filtra powietrza, zestaw Dyno PC, hamownia, strojenie wszystkiego pod przelot.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez ASR1927 » 16/5/2012, 20:32

fz6 napisał(a):Jeżeli to ten sam wiewiór to dla mnie ma coś nie tak z banią . Sam nie wie czego chce. Na ścigaczu podniecał się swoim bigbikiem i wielokrotnie oznajmiał, że lubi zapier..ć, a na motogenie ujada na głośne wydechy. To zaraz, bo czegoś nie rozumiem? łamać przepisy pod względem prędkości to ok, ale już głośny wydech to beee. K..urwa, dla mnie to trolowanie pod wpływem jakiegoś jednodziennego przemyślenia. I jeszcze te komentarze pod jego blogiem, same dewoty.
No i coś mi tu nie pasi z miejscem zamieszkania, sam wiewiór kiedyś pisał, ze mieszka gdzieś pod wawą, a ten liber to chyba z wielkopolski, no chyba, że coś pomyliłem. sprawdźcie, bo nie jestem pewien.


Przywołując cytat z Kargulów i Pawlaków, "Panie, ja tylko pociągnął" i parafrazując go: "Ja tylko tak rzuciłem o tym Liberze" :twisted:
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez maciejka69 » 17/5/2012, 01:19

fz6 napisał(a):maciejka, ja mam two brothers a nie jakieś tam piłowane blachy przez brzeszczoty i wyją jak sku....syn, a w porównaniu do mojego sąsiada, który ma v -roda na v&h to moje moto popiarduje.

Ja też mam v&h, są trochę za głośne. Mam być dumny, że mogę nimi siać terror na wiosce? Nie w moim stylu. Na pewno nic głośniejszego nigdy nie założę, a wręcz kto wie czy się na silencerach nie skończy. Nie jestem sam na świecie i nie chcę żeby mi ktoś wysypał pinezki na drodze bo mu niemowlaka codziennie budzę.
Co do kwestii, że nie ma nic wspólnego zapierd...nie na maxa z głośnym kominem to powiem Ci tak, jak ktoś chce kur.a krytykować innych to niech najpierw będzie sam krystalicznie czysty, bo za wydech to najwyżej stracisz dowód, ale krzywdy tym nikomu nie zrobisz, natomiast nawet w bezpiecznym miejscu zapierd..lanie może się okazać tragiczne w skutkach.

Mamy różne zdanie na ten temat i na tym zakończmy. Choć widzę, że nie tylko ja nie lubię popiardujących wydechów.
Aha, w bezpiecznym miejscu zapierdalanie może się okazać tragiczne w skutkach tylko dla ciebie, życie jest twoje, więc rób co uważasz. A pierdzenie na wiosce wqrwia innych. I choć akurat ty masz ich w doopie, nie znaczy że wszyscy muszą mieć tak samo.
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez KAPELA911 » 17/5/2012, 08:25

Ja panowie ale u nas gwiazda w stadzie była.... spoko się nawet czyta jego artykuły.
Avatar użytkownika
KAPELA911
Bywalec
 
Posty: 868
Dołączył(a): 18/7/2008, 13:47
Lokalizacja: Z rajskiej benzyniarni

Postprzez zadzior » 17/5/2012, 10:33

Tyle piszecie u przelotach zrobionych brzeszczotem i młotkiem, a ja za cholerę jeszcze nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Nade wszystko widzę opinię, iż większość sprzętów lata na takich kominach, a więc ja pewnie mieszkam w Rumunii... no chyba, że wy ; )
Ostatnio edytowano 17/5/2012, 10:36 przez zadzior, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez carma » 17/5/2012, 10:36

A co do eneasza to cały czas wieże ze on gdzieś tutaj jest.Artykuły wiewóra spoko życzę mu jak najlepiej taki zapychacz czasu bez wielkich słów;. Szkoda tylko ze Sigacz nie wykorzystawszy sytuacji i sam nie zaproponował mu pisania artykułów.
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez Walenty » 17/5/2012, 10:58

carma napisał(a):A co do eneasza to cały czas wieże ze on gdzieś tutaj jest.


:roll:
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez madcap » 17/5/2012, 11:41

Panowie
Bez nadmiernego mięsa proszę.
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez fz6 » 17/5/2012, 23:05

KaG, ja nie histeryzuję tylko wyrażam swoją opinię. A jak Ci się nie podoba to co napisałem, to powiem Ci po Twojemu - nie czytaj moich wpisów. Nie lubisz chłopie hałasu, to zmień hobby na wędkarstwo albo akwarystkę, cisza ja makiem zasiał.
Czepianie się jakiś pojedyńczych przypadków z samoróbką a'la obrzyn komina to nonsens, większość ma oryginalne akcesoryjne wydechy, które przekraczają wszelkie normy, więc przestańcie pieprz.ć. Bo nawet wybebeszony do cna komin na rzędowej czwórce będzie i tak cichszy od ducata na termignioni czy fat boya na V&H.
Maciejka daj znać jak już zamontujesz db-killery. Ciekawe ile będą Cię jeszcze wkurw...ły te wydechy w nie Twoim stylu.
Ja, jak mnie coś drażni to zmieniam to natychmiast, a nie czekam rok. A i daj znaka, jak znajdziesz bezpieczne miejsca do zapierda...nia, tak żeby nie narażać innych, bo ja takich w Polsce nie znam. No chyba, że masz tyle kasy, że stać Cię na wynajęcie toru tylko dla siebie, albo masz ze dwa hektary asfaltu na własny użytek. Wtedy ok, masz rację.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez rossavu » 17/5/2012, 23:42

Przepraszam, to temat, w którym zachwalamy Pana_Wiewiórkę, a nie rozmawiamy o wydechach.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez zxer » 18/5/2012, 00:23

znajomy ma HD z ta wysokoobrotowa Vka. Nie wiem jaki model bo HD mnie nie interesuje. W kazdym badz razie silnik 1.2l. Jak uslyszalem to bez wydechu to pioruny siarczyste, ogniste, smierc, kataklizm, i prostata na raz.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez maciejka69 » 18/5/2012, 09:47

fz6 napisał(a):Maciejka daj znać jak już zamontujesz db-killery. Ciekawe ile będą Cię jeszcze wkurw...ły te wydechy w nie Twoim stylu.
Ja, jak mnie coś drażni to zmieniam to natychmiast, a nie czekam rok. A i daj znaka, jak znajdziesz bezpieczne miejsca do zapierda...nia, tak żeby nie narażać innych, bo ja takich w Polsce nie znam. No chyba, że masz tyle kasy, że stać Cię na wynajęcie toru tylko dla siebie, albo masz ze dwa hektary asfaltu na własny użytek. Wtedy ok, masz rację.

Dam znać. Wydechy gadają fajnie, ale są wg mnie trochę za głośne i tyle. Mam je od 2 miesięcy więc do roku jeszcze daleko, może się przyzwyczaję, a może zmienię sprzęt, kto wie
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez fz6 » 18/5/2012, 12:46

Nie zmieniaj, jeżeli już to kup db-killery, ale moim zdaniem wydechają są zajebongo, wiem bo słyszę codziennie i żal mi dvpe ściska, że mój tak nie gada. Z tym rokiem strzelałem, sugerowałem się mniej więcej datą od kiedy posiadasz moto.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez motoluka » 18/5/2012, 15:04

fz6 ile dałeś za BB? Rozumiem, że BB do Yamahy FZ6?
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê