Zobacz wątek - Troche o 4 kółkach :]
NAS Analytics TAG

Troche o 4 kółkach :]

O wszystkim
_________

Postprzez dabeks » 26/4/2008, 15:41

BMW są zajebiste... ale palą w ch**i jeszcze więcej ! Jak już jesteśmy przy bmw miał ktoś styczność z silnikiem 2.5 td ? Ile to pali i jak jeździ ?
dabeks
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 12/7/2007, 19:36


Postprzez mlody » 26/4/2008, 18:49

dabeks napisał(a):BMW są zajebiste... ale palą w ch**i jeszcze więcej ! Jak już jesteśmy przy bmw miał ktoś styczność z silnikiem 2.5 td ? Ile to pali i jak jeździ ?

duzo pali,za bardzo nie jezdzi,nie polecany motorek... awaryjny...
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo


Postprzez bolokolo » 26/4/2008, 19:04

a co byscie chcieli? piatka troche wazy, silniki 1,8 2,0 nie daja rady w e34 dlatego od 2,5 l zaczynaja jezdzic i nie pala tyle.mialem tdsa z 95' i z przyczepa (1t) po normalnych drogach spalal w granicach 8,5l ropy.
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coÅ› do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez MadboY » 26/4/2008, 19:27

Szopekk - ladna, tylko zdejmij tego ///M Power'a prosze Cie ;)
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez falconiforme » 26/4/2008, 19:37

Co ty chcesz, te nisko profilowe oponki o czymś świadczą. :D
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Szopekk » 26/4/2008, 22:15

1.
///M jest od nowosci (ta z tylu) bo miala brany M-pakiet i ma.... z przodu jest ode mnie :p czepiacie sie...( ale ile uroku , i ile wsi:) ) nie wazne mi sie ///M podoba ;p

2.
Co do opon to chcialem zalozyc 17' ale wtedy zawieszenie bym robil co 2k km a na baloniakach jest troche lepiej...sami macie puszki i wiecie jak jest z niskim profilem...wiem ze te kola szpeca cala bryczke no ale niestety...wole tracic na wygladzie a miec na wahe do moto niz miec 17' i siedziec i plakac pod warsztatem...co mi teraz powiesz??? :)
Załączniki
zzzzzzzzz.jpg
zzzzzzzzz.jpg (155.71 KiB) PrzeglÄ…dane 2024 razy
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez dambandit » 26/4/2008, 23:10

TDS ogolnie ma kiepskie opinie . Ale to tylko oponie . Moj kumpel ma taki motor , ogolnie troche awaryjny nie powiem , troche tez pali w granicach 8 litrow na disla to duzo . Jeśli chodzi o osiagi to np od passata 1.9 tdi 130 koni jest slabszy . Jednka to bmw nie mozna go porownywac z passatem . Jesli trafisz na egzemplarz w dobrym stanie to polecam to fajne auta. Jednak z racji ze to duze auto klasy weższej koszty serwisowania nie są male trzeba je zaakceptowac .
był suzuki bandit 600n będzie ......
Avatar użytkownika
dambandit
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1704
Dołączył(a): 9/11/2007, 19:45
Lokalizacja: Opole

Postprzez sepo » 26/4/2008, 23:28

Szopekk napisał(a):i ile wsi:)

Tu sie mogę zgodzić, ściągnij to bo tylko szpeci furę...
Ja lubię jak auto jest bez żadnych m-powerów rs'ow i innych tego typu znaczków. Najlepiej jak nie ma nic naklejone :)
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki

Postprzez icid » 27/4/2008, 00:06

Można zrobić z tego M powera, widziałem na allegro turbiny elektryczne co dają 25 kuni :D:D
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez simonw » 27/4/2008, 00:23

icid - w mechanice mialem deliwenta ktory chcial kupic zintegrowana turbine 12V+ stozek do moto, wiec spokojnie nic mnie nie zdziwi.

Faktycznie M-pakiet to jest wyposazenie z M ale nie silnik, ale moze ma prawo do znaczka. Natomiast jechalem starsza M i identyczna zwykla, 2.0 to juz zrywa jak te sinliczki sie wkrecaja :D

A co do TDSa to sienie zgodze i obecnie szukam kombiawki z szerokim grillem, 5teczki w TDSie (buda e34) - z tego co mowil mechanik ktory bmw sie zajmuje tylko, tdsy byly bardzo dobrymi jednostkami niestety bardzo podatnymi na przegrzanie, a po tym zostawal placz i zgrzytanie zebami ;P Ile pali tyle pali, ale czy jedzie 40 czy 180 z przyczepa czy bez, wciagnie tyle samo, przynajmniej ekonometr nie zawija sie dookola obrotoscimierza jak w benzynie (kto jechal ten wie ocb).
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Szopekk » 27/4/2008, 10:04

Kazda Bavarka lubi sie przegzewac...:( trzeba dbac o uklad chlodzenia...a wtedy autko sie odwdzieczy bezawaryjnoscia...

8l (ON) /100km to ok 32zl
15l (lpg) / 100km to ok 33zl

a co do spalania to jak jezdzil moj ojciec to do 13/100 palila wiec czy to az tak duzo??? (jak ja sie pokrece po miescie to od 15 do 20 a to juz sporo)

a co do ///M to jak bym napisal ze mam M5 to bys napisal WOW bo podejzewam ze nie wiedzial bys czy to faktycznie M5 czy nie...i go nie odkleje bo mi sie podoba lepiej miec ///M niz naklejke z pitbulem na tylnej szybie:)

pozdro
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez simonw » 27/4/2008, 14:10

Nie no SzopeK spoko :) z tym M to mowie ze znam roznice - a co 5ta bmka ma "M" mimo iz tyle nigdy na swiecie nie bylo Mek wyprodukowanych. Natomiast ost (nie wiem od ilu lat, nie jestem pasjonatem) M-pakiet zdaje sie to sportowe wykonczenie wnetrza ale bez zmiany silniczka, ale chyba tez maja nalepe wtedy. Wiec ciezko rozeznac.

Co do rpzegrzewania, wiem, wiem :P
A czy Ci duzo bierze, ciezko powiedziec, nie chcialbym walnac gafy ale chyba M52 silnik byl w e34 kombi (2.0) z szerokim grillem (koncowka serii) i ta 2jka w miescie wsuwa jakies 13 takze, na trasie ja zszedlem do 8 bardzo go nie oszczedzajac, wiec musze powiedziec ze chodzi o wiele lepiej, ale 6 garnkow to wiesz, zawsze masz zaplon na jakims, a nie jak w 4rce, niekonieczni :) Inna sprawnosc
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bolokolo » 27/4/2008, 14:22

a o zawieszeniach nie slyszeliscie? w tdsie masz cala zawieche od Mki, a lubi sie sypac jak pojebane.w ciagu 4 lat uzytkowania przez uszkodzony termostat glowica poszla sie srac, a co sie psulo to tylko zawieszenie.silnik jak czolg.z passatem nie mial szans? dziwne, do 180 kmh rozpedzala sie na krotkim odcinku.na autobanie lecisz przy lewej bandzie i ci zjezdzaja.147km i spory moment pozwalaja na duza elastycznosc.
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coÅ› do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez simonw » 27/4/2008, 14:48

bolo - amortyzatory od blisko 400kg ciezszego mercedesa (pasuja) i problem sie rozwiazuje na jakis czas :}
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez CalibraHunter » 27/4/2008, 14:56

A w naszym "rodzinnym" Golfiku po raz pierwszy od 10 lat cos sie zesralo. Auto wyszlo spod rak tatusia do siostrzyczki i w ciagu roku postarzalo sie o 5 lat... Strzelila uszczelka pod glowica. O samochod trzeba dbac..
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez simonw » 27/4/2008, 15:02

W golfie ogolnie moze pasc silnik krokowy regulacji wolnych obrotow (nagminnie) i zawiecha :) Powiem Ci ze nie spotkalem sie z takim zakatowaniem silniczka, a widzialas seata mojego po OS-ie ?:>
No nie da sie, nie da - fizycznie niemozliwe jest przedmuchac glowice :)

Pozdro dla sis :D
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bolokolo » 27/4/2008, 15:45

heh ale chodzi o to, ze twarde zawieszenie w huy co prowadzi do baardzo czestych awarii :lol:
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coÅ› do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez Szopekk » 27/4/2008, 16:25

a co do mojej buni to siedzi m20b20 wiec wiesz to starszy silnik , m50 i m52 to juz nowsze konstrukcje ktore maja 24v i pelen wtrysk...sa tez ekonomiczniejsze...a ja mam dodatkowqo gazownie i ciezka noge:( wiec palic musi...mimo wszystko jak dla mnie bmw wymiata:)
a co do ///M to wiem ze na kazdej wsi maja po 5 na jednym samochodzie poprzyklejane ale u mnie choc jest M-pakiet wiec mnie to usprawiedliwia w malym stopniu:)

a to o odroznianiu modeli ///M to bylo skierowane do Sepo...nie do Szymka :p
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez simonw » 27/4/2008, 18:09

praktyka pokazala ze ciezszy misiu daje rade, wiec czemu nie zlozyc tej zawiechy :) jak na razie spisuje sie na medal :P
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bimbak » 27/4/2008, 18:29

ja na co dzień zaginam czasoprzestrzeń moją Mazdą MX-6 . Auto kocham bardziej jak rodzoną matkę i po 3 latach codziennego odkręcania do odcinki wiem że tej padliny już nigdy na nic nie zamienię... no chyba że .... :P
Auto poza tym że mi bezawaryjnie służy to powoli ma już dosyć naszych polskich dróg i jak tylko przygarnę znowu pod strzechy jakieś dwa koła to maździna ląduje w garażu funduję jej drugą młodość. Wymieniam 90% zawieszenia na coś lepszego, dostanie nowy lakierek i jakieś błyskotki. Zdjęcia można obejrzeć klikając na flagę w moim podpisie.
Motocykle i samochody od zawsze kochałem ale nigdy tego nie łączyłem bo to dwa różne światy.
Pozdrawiam, Tomek
Obrazek (otwórz link)
Drinking wine and killing time...
Avatar użytkownika
Bimbak
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27/9/2007, 20:15
Lokalizacja: Åšrem

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości




na górê