Zobacz wÄ…tek - ParujÄ…ca szybka w kasku.
NAS Analytics TAG

ParujÄ…ca szybka w kasku.

O wszystkim
_________

ParujÄ…ca szybka w kasku.

Postprzez Apovsky. » 5/12/2012, 22:38

Cześć. Potrzebuję czegoś na parowanie szybki. Mam kask LS2, ale nie ma tam żadnego zabezpieczenia przed parowaniem szybki. Czasem jak wszedłem zmęczony na moto, to jak szybko oddychałem, nawet w lato szybka mi parowała... Są na to jakieś sposoby? Czytałem o jakiejś folii ochronnej, ale nie wiem gdzie taką dostać. Będę wdzięczny za pomoc.
Apovsky.
Świeżak
 
Posty: 190
Dołączył(a): 26/5/2012, 15:31


Postprzez Hyde » 5/12/2012, 22:49

Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez mirekm71 » 5/12/2012, 22:51

Na allegro? Wpisz antyfog i kup. Albo jakby Ci bylo ciezko to kliknij

http://allegro.pl/fog-city-naklejka-ant ... 10110.html

Przetestowany. Dwa lata juz dziala i na motogenie chyba tez testowali.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Kaai » 5/12/2012, 23:55

a jak z tą folią do przyciemniania? też się nakleja jak antifoga ale jak się sprawuje? ktoś ma?
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Kaai » 6/12/2012, 22:38

ok, dzięki za info. mam blendę, ale jakoś lustra/ciemne szybki mi się zawsze podobały i pewno kiedyś nabędę
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Apovsky. » 7/12/2012, 18:17

Mirek, wystarczy tą folię nakleić na jedną stronę? Czy trzeba zamawiac dwie sztuki?
Apovsky.
Świeżak
 
Posty: 190
Dołączył(a): 26/5/2012, 15:31

Postprzez Invi » 7/12/2012, 18:38

Od środka :D Po cholerę ci antifog na zewnątrz :D
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez mirekm71 » 7/12/2012, 20:40

Dokladnie. Od wewnatrz. Nie ustepuje pinlokowi w c3. Tak jak teraz jest -10 to nic nie da rady. Wilgoc o tak siadzie na wszystkim i zamarznie ;-)
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez drug0n » 7/12/2012, 20:48

W sumie najlepszy antifog to ślina, kiedyś kumpel co dużo pływa mi o tym powiedział, podobno wiele testował i tylko to daje radę. No i jest w przystępnej cenie ;)
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35

Postprzez Arturo925 » 7/12/2012, 21:29

Dziwnie sie pewnie jeździ w kasku z oślinionym wizjerem. Poza tym ślina by spływała i brudziła kask. To ja jednak postoje ;)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Apovsky. » 7/12/2012, 21:37

Dzięki za odp. Pewnie w niedalekiej przyszłości zamówię.

P.S. Arturo925: W ogłoszeniu na 1 zdjęciu wygląda jakby kot leżał zdechły :D
Apovsky.
Świeżak
 
Posty: 190
Dołączył(a): 26/5/2012, 15:31

Postprzez mirekm71 » 7/12/2012, 22:46

A tam zaraz zdechly. Skoda rozjechany.
Avatar użytkownika
mirekm71
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1150
Dołączył(a): 7/6/2010, 23:55
Lokalizacja: Brzeg

Postprzez Arturo925 » 8/12/2012, 15:03

To jest niskobudżetowy model :)
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez drug0n » 8/12/2012, 15:24

Arturo925 napisał(a):Dziwnie sie pewnie jeździ w kasku z oślinionym wizjerem. Poza tym ślina by spływała i brudziła kask. To ja jednak postoje ;)

Jakoś nurkowie i pływacy tak robią i nikt nie narzeka, kwestia odpowiedniego doboru mieszanki ;)
[quote="Apovsky."]Dzięki za odp. Pewnie w niedalekiej przyszłości zamówię.

P.S. Arturo925: W ogłoszeniu na 1 zdjęciu wygląda jakby kot leżał zdechły :D[/quote
Zobaczył te ... lexus looki i wolał zdechnąć niż jeszcze raz to zobaczyć... W sumie też mam ochotę targnąć na swoje życie. Daewoo tico kiedyś rządziło, teraz widzę skoda fabia :D
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35

Postprzez Arturo925 » 8/12/2012, 19:42

Masz cos jeszcze do dodania? Komentuje czym ty jezdzisz?

Nie lubie oceniac ludzi bez powodu, ale skoro dales mi powod to powiem ci tylko tyle ze jestes wielkim pozerem. Pewnie nie tylko ja to zauwazylem ze ledwo dosiadles moto, co troche pytales o lamerskie porady a w innych tematach miales wiecej do powiedzenia niz rossi. Widze niezle wbijasz skill na moto przez zime. Nic tylko pogratulowac, ze tak swietnie ogarniasz
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez Hyde » 8/12/2012, 19:58

Niestety drug0n, nie wszyscy majÄ… tyle co Ty :)
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez drug0n » 8/12/2012, 20:16

Arturo925 napisał(a):Masz cos jeszcze do dodania? Komentuje czym ty jezdzisz?

Nie lubie oceniac ludzi bez powodu, ale skoro dales mi powod to powiem ci tylko tyle ze jestes wielkim pozerem. Pewnie nie tylko ja to zauwazylem ze ledwo dosiadles moto, co troche pytales o lamerskie porady a w innych tematach miales wiecej do powiedzenia niz rossi. Widze niezle wbijasz skill na moto przez zime. Nic tylko pogratulowac, ze tak swietnie ogarniasz

Że kto komentuje? Ja tu widzę jakąś kobietę jako właściciela, a nie Artura, więc nie wiem o co chodzi. Zresztą wybacz, ale lexus looki to szczyt wieśniactwa, pasują tylko do lexusa i tyle, tylko oryginalne zresztą a nie jakieś podróbki. Czym jeżdżę to moja sprawa, ale nie jest to stary grat, ale to nie jest ważne, to kompletna seria. Nie jestem jakimś pozerem, nie potrzebuje wsadzać karbonu (specjalnie taka pisownia), ani jakiś świateł pseudo tuningowych. Tym bardziej do najtańszego piździdła jakim jest skoda fabia. Ty w ogóle tym jeździłeś? Bo z tego co pamiętam to jeździsz jakąś 50tką... ;)
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35

Postprzez Hyde » 8/12/2012, 20:59

A ja nie wiem czemu, ludzie z Warszawy, a kilku już się tutaj przetoczyło (niektórzy pamiętają pewnego mądralę, który też chciał kupić 500tkę i śmiał się z ludzi, że są biedakami, bo biorą kredyty), mają tendencję do jakiegoś krytykowania i wyśmiewania z byle jakiego powodu, a zwłaszcza na tle finansowym, czym jeżdżą i jaki typ sera jedzą?
drug0n, powiedz mi - jeździsz tym? Oglądasz to? Nie podoba Ci się, to zamknij oczy. Każdy ma swój gust, mi się coś może nie podobać, ale podoba się to właścicielowi i przepraszam za dosadność, ale chyba gówno Ci do tego. Taki jesteś bogacz, nie jeździsz starym gratem, wszystko to piździdła, a chcesz kupić motocykl za 5000zł? Tylko 5000zł? Jak jakiś z*** biedak? No co Ty? Gdzie jest Warszafski(sic!) przepych i bogactwo?
Do kolekcji na forum kolejny mitoman...
Ostatnio edytowano 8/12/2012, 21:01 przez Hyde, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Arturo925 » 8/12/2012, 21:01

No i dobrze zauważyłeś że samochód nie mój, ale w rodzinie. Nie zrozumiałeś chyba aluzji co do pozera. Mówisz lexus look to szczyt wieśniactwa? Spoko, każdy ma swój gust. Dla mnie szczytem wieśniactwa jest wyśmiewać czyjś samochód. I są dwie opcje czemu to robisz - albo jesteś typowym frajerem który musi sie dowartościowywać w internecie, albo ojciec wyłożył na samochód. Nikt normalny, który wie ile trzeba napie*dalać zeby cos mieć nie zachowuje sie jak jakis gimbus. Przykładów nie trzeba szukać daleko, bo są osoby na forum które maja moto warte wiecej niz ta skoda, ale jakos nie pokazują ze GS za 4k zł to ścierwo.

I nie zebym uważał tą skodę za jakieś bóstwo. Nie bronie opinii samochodu. Gryzie mnie tylko takie frajerstwo przez internet, gdzie jakiś lamer próbuje udowodnić że jest poziom wyżej od innych.
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez drug0n » 8/12/2012, 21:17

Ja nikogo personalnie nie skrytykowałem tylko napisałem o tym, że to auto kompletnie mi się nie podoba, nie wiem kto nim jeździ i nie wypowiadam się na jego temat, to ARTURO zaczął na mnie naskakiwać. I chciałbym abyście to ogarnęli, to chyba nie trudno.
Hyde- każdy ma prawo się wypowiedzieć o ile celowo kogoś nie obraża, obraziłem Arturo? Nie, skomentowałem auto, które ma w opisie i którego nie jest właścicielem, ani nim nie jeździ bo za młody. Stary, to teraz ty się wpi******* i zaczynasz kłócić, wtykasz nos w nie swoje sprawy, co jak komuś nie dopierdolisz to masz chujowy dzień, kompleksy pełną gębą... Wybaczcie za bluzgi, ale jestem podkurwiony takim zachowaniem...
I chuj ci do tego za ile chce kupić moto, to zwykła rzecz nabyta, przynajmniej raczej nikt go nie weźmie, a jak ktoś mi odrapie na parkingu wyjeżdżając z miejsca to nie będę jakoś specjalnie płakać, W przeciwieństwie do ciebie nie muszę się pokazywać, to ile mam pieniędzy i na co je przeznaczam to całkowicie moja sprawa i się nie wpierdalaj.
Może i jestem taki a nie inny, ale to ty jesteś zakompleksiony i biedny intelektualnie, co ty masz do tej Warszawy, że tak na nią szczekasz? I znowu ujawniasz swoje kompleksy i swój trollowaty tryb życia, trzeba komuś dojebać, aby móc spokojnie zasnąć- to jest twoja życiowa filozofia. A najbardziej boli mnie, że tacy jak ty dostają uprawnienia do kierowania pojazdami, strach wyjść na ulicę. I tak obrażam cie, możesz to zgłosić do kogo tylko chcesz, mogę za to wylecieć pierdolę, chociaż mam dziką satysfakcję, ze ktoś w końcu takiemu gimbusowemu trollowi-debilowi powiedział prawdę. I pewnie tak się napinasz tylko w internecie, to typowe dla ludzi takich jak ty. Idę się spić i zmacać jakieś lachony, a ty sobie siedź na forum i onanizuj się umysłowo klikając w te klawisze produkuj debilne posty. pozdrawiam i to pewnie na długo.

Każdy ma prawo wypowiadania się na forum nie obrażając innych i przestrzegając regulaminu a Ty niestety z premedytacja pisałeś słowa uważane za wulgaryzm i za to masz ostrzeżenie.


senekkorzenna
drug0n
Bywalec
 
Posty: 529
Dołączył(a): 11/9/2012, 19:35

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê