Zobacz wątek - Bad boyz III
NAS Analytics TAG

Bad boyz III

O wszystkim
_________

Bad boyz III

Postprzez rossavu » 16/8/2011, 20:25

To chyba scenariusz z jakiegos filmu?

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wa ... omosc.html



1. Policjant, który próbował zatrzymać motocyklistę nie został przejechany. Przejechany został jego przełożony, po którego przyjechał policjant
2. Przejechany czyli śp. Wilczek był pijany i własnie dlatego przyjechał po niego jego podwładny i to ten podwładny chciał zatyrzymać motocyklistę. A Wilczek wychuylił się zza samochodu i wtedy doszło do tragedii
3. Wilczek znany w okolicy jest jako lubiący wypic awanturnik
CO OCZYWIŚCIE NIE ZMIENIA FAKTU ŻE MOTOCYKLISTA TO BANDYTA NA DRODZE, KTÓRY PÓJDZIE SIEDZIEĆ PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ, BO NIE WAŻNE JAKIE BYŁY OPKOLICZNOŚCI ZABIŁ CZŁOWIEKA
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51


Postprzez Invi » 16/8/2011, 20:55

Ale przeca w TV mówią że wspaniały człowiek był.

No świadków to policaje na pewno znajdą takich którzy powiedzą nawet że ten policjant bohatersko uciekał przed motocyklistą, a tamten z 10 razy zawracał i bez świateł próbował go przejechać, no i jeszcze na gumie.

A koleś powinien podać te dziennikarzyny do sądu o zniesławienie, jeszcze bezczelnie zaznaczają że dokładnie tak było mimo że nawet sąd twierdzi inaczej.


Postawa sędziego przywraca mi wiarę w ludzi.
Ostatnio edytowano 16/8/2011, 21:08 przez Invi, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12


Postprzez ASR1927 » 16/8/2011, 21:04

Wątpie że chciał go faktycznie przejechać. Myślę że chciał go po prostu wk*rwić przejeżdżając koło niego jeszcze raz ale coś poszło nie tak i może go zahaczył, bo skoro policjant był pijany może się zatoczył?
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Invi » 16/8/2011, 21:09

Albo wbiegł pod moto myśląc że przecież jest niezniszczalnym panem policjantem i wyhamuje kolesia samym autorytetem.


Z tego co wyczytałem to policaje wracali sobie z baru po popijawie. No k**** pomyślcie, jedziecie sobie na moto, a tu nagle wyskakuje wam na drogę dwóch najebanych cywilnie ubranych debili i zachowuje się jakby chcieli was zatrzymać. Naprawdę szkoda chłopaka bo oni już zadbają o to żeby w ten czy inny sposób miał przesrane.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez ASR1927 » 17/8/2011, 15:38

No tak bo przecież on nawet nie mógł się domyślać że to policjanci. Nawet nie musiał znać okolicy, żeby zobaczyć że znajduje się tam bar, więc wystarczyło skojarzyć... Bar->pijani->chcą mnie zatrzymać (może pobić i okraść)->spieprzam. Tylko po co zawracał?
They won't get me. they won't get me, they will never cease to try!
Avatar użytkownika
ASR1927
Moderator
 
Posty: 1711
Dołączył(a): 21/11/2010, 21:49
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Invi » 17/8/2011, 15:43

Że zawracał i gumował to mówi oficjalna wersja. Której "dziwnym trafem" nawet sąd nie daje wiary.
Ostatnio edytowano 17/8/2011, 15:47 przez Invi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Invi
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez mar111cin » 17/8/2011, 15:47

Invinciblee napisał(a):Albo wbiegł pod moto myśląc że przecież jest niezniszczalnym panem policjantem i wyhamuje kolesia samym autorytetem.


Z tego co wyczytałem to policaje wracali sobie z baru po popijawie. No k**** pomyślcie, jedziecie sobie na moto, a tu nagle wyskakuje wam na drogę dwóch najebanych cywilnie ubranych debili i zachowuje się jakby chcieli was zatrzymać. Naprawdę szkoda chłopaka bo oni już zadbają o to żeby w ten czy inny sposób miał przesrane.


co prawda był tylko jeden i tylko wyglądał na pijanego, ale miałem taką sytuację :lol:
kulturalnie go ominąłem i zatrzymałem się paredziesiąt metrów dalej. (do tego było nieoznakowane policyjne auto, jedynie po czym doszedłem że to policja, to to, że przypadkiem drugi miał mundur co się chował za samochodem z suszarką...)
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr