Zobacz wątek - KRADZIEŻE MOTOCYKLI, komisy... mój pomysł
NAS Analytics TAG

KRADZIEŻE MOTOCYKLI, komisy... mój pomysł

O wszystkim
_________

Postprzez Marcin76 » 15/2/2010, 16:48

hENY napisał(a):Mam drobny problemik z serwisem.
Mam moto z 1993r nr vin nie miał w tym roczniku jeszcze 17 znaków i za nic w świecie nie moge zatwierdzić danych szczegółowych.Zarejostrować sprzęt da sie bez problemu.
Na te chwile zamiast brakujących znaków powstawiałem X-y



Witaj
problem został rozwiązany.

Z ciekawostek, serwis rozwija się coraz bardziej, mamy ponad 3 tys wejść w ciągu ostatnich 3 tygodni i dobijamy do 200 zarejestrowanych użytkowników.
W tym tygodniu trafi kolejna porcja mailingu do komisów i sprzedawców motocykli. Na koniec miesiąca opublikuję listę szykowanych zmian i dodatków... Właśnie drukują się naklejki na motocykle użytkowników zarejestrowanych w systemie... ale o szczegółach później.

Dziękuję za zainteresowanie i cenne uwagi, które płyną do mnie mailem praktycznie każdego dnia ;-)

pozdrawiam
--
pozdrawiam
Marcin

k1300R
Avatar użytkownika
Marcin76
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9/1/2010, 16:12
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez grzybek124 » 12/4/2010, 22:53

Åšwietny pomysl!!!
Może jakieś forum na stronie, żeby użytkownik skradzionej maszyny mógl podać szczególy typu: gdzie, kiedy i w jakich okolicznościach ukradli mu motocykl?
FZR 1000
Avatar użytkownika
grzybek124
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 19/3/2009, 23:05
Lokalizacja: wiocha


Postprzez falconiforme » 22/4/2010, 07:57

Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Marcin76 » 16/5/2010, 14:57

Witajcie,
W ostatnim miesiącu nastąpiło dużo zmian w serwisie rejestrmotocykli.pl.
Przybywa użytkowników - już coraz bliżej pierwszego 1000 motocyklistów zarejestrowanych w serwisie. Dzięki Waszym sugestiom i pomysłom zrobiliśmy trochę zmian ;-)

Co nowego przybyło?
1. już nie będzie problemu z tym, że ktoś sprzeda motocykl i go nie wyrejestruje a nowy właściciel będzie miał problem z zrejestrowaniem się w serwisie. Dzięki historii motocykla - system automatycznie powiadomi o próbie zrejestrrowania motocykla obecnego właściciela i poprosi o decyzję - czy pozwala na takie coś, czy nie. Co dzięki temu możemy osiągnąć?
- gdyby złodziej chciał zarejestrować nasz motocykl - od razu zostaniemy o tym poinformowani
- gdybyśmy zapomnieli, że sprzedaliśmy motocykl - to system sam nam o tym przypomni, gdy tylko nowy użytkownik będzie chciał "przepisać" go na siebie

2. lista skradzionych motocykli
Teraz mamy kilka możliwości zgłaszając kradzież:
- możemy zgodzić się na publikację tej informacji i podstawowych danych kontaktowych (e-mail, telefon) tylko osobom, które znają VIN motocykla i wpiszą go w wyszukiwarkę (pierwotna funkcjonalność serwisu)
- możemy zgodzić się na publikację tej informacji i podstawowych danych również na ogłnodostępnej liście skradzionych motocykli (http://www.rejestrmotocykli.pl/index.php?action=skradzione (otwórz link))
- możemy również zgodzić się dodatkowo na publikację informacji rozszerzonych - czyli informacji o kolorze, tablicach rejestracyjnych, uwag, jakie sami wpisujemy i zdjęć - wiele osób o taką funkcjonalność prosiło

3. i najważniejsza w/g mnie informacja - jest możliwość zamówienia DARMOWEJ najlejki na motocykl, informującej o tym, że pojazd zgłoszony jest w systemie (http://www.rejestrmotocykli.pl/index.php?action=aktualnoscitresc&nr=10 (otwórz link)) - proszę o wyrozumiałość - wysyłka raz w tygodniu - zaadresowanie kopert potrafi zająć kilka godzin ;-)

4. dodatkowo powstał dział - z wiadomościami i kalendarzem imprez - w przygotowaniu kolejne - użytecznie porady

5. i kilka drobnych zmian w funkcjonalnościach (lepszy system podpowiedzi marek / modeli, możliwość zapisania się na informacje o specjalnych rabatach od naszych partnerów, kilka poprawek technicznych).


Co jeszcze się wydarzyło?
1. mamy publikacje w prasie - w miesięczniku MOTOCYKL - redakcja bardzo przychylnie odniosła się do projektu
2. rozdawane były ulotki przez hostesy na targach w Warszawie, Sosnowcu, bazarze we Wrocławiu
3. wykupujÄ™ systematycznie reklamy w google
4. w czerwcu wykupiłem reklamę na portalu WMC
5. skończyła się właśnie kampania reklamowa w serwisie scigacz.pl - za którą zapłaciłem ;-)
6. wiele przychylnych komentarzy na wielu forach motocyklowych - rozmowy inicjowane są przez samych motocyklistów - tylko śledzę w statystykach - kto napisał o rejestrze ;-)

Dziękuję wrzystkim za poparcie i pomysły na rozwój funkcjonalności serwisu. Są już pomysły na przyszłość, więc zglądnijcie czasami na http://www.rejestrmotocykli.pl (otwórz link) - tam informuję o zmianach - lub na profilu na facebooku (link na stronie) - tutaj najszybciej pojawiają się informacje ;-)

Z ciekawostek - dziś nastąpiło odsłonięcie krasnala Motocyklisty:
http://www.rejestrmotocykli.pl/index.php?action=aktualnoscitresc&nr=11 (otwórz link)
--
pozdrawiam
Marcin

k1300R
Avatar użytkownika
Marcin76
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9/1/2010, 16:12
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez limak14 » 27/5/2010, 21:14

Naklejka super jakościowo, ale hmmm.. po naklejeniu na moto trochę "ginie" i nie bardzo ją widać.
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez Qujav » 14/6/2010, 22:53

@limak14 chodzi o to, że jak złodziej będzie zabierał sie do roboty. Będzie wiedział, że może mieć kłopoty, bo model jest oznaczony ;]
pocket bike -Rulez
Qujav
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3/5/2010, 14:09
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez limak14 » 15/6/2010, 13:57

No wiem o co chodzi i jakie ma przeznaczenie ta naklejka, ale po prostu jest trochę niewidoczna. Nakleiłem ją na bak koło wlewu i tak średnio się rzuca w oczy ten napis. O to mi chodzi.
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez DajmosX » 9/8/2010, 10:00

Pomysl uwazam za super
Wykonanie na slabym poziomie :D

Pozdrawiam
Honda CBR 600F4i, 03
Avatar użytkownika
DajmosX
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 22/4/2010, 16:36
Lokalizacja: Stockholm

Postprzez ACz » 14/8/2010, 14:01

Stronka bardzo dobra, tylko w designie przydałoby się zaokrąglić rogi czarnego tła, aby wizualnie to się nie gryzło. Dodatkowo panel logowania można podnieść wyżej, bo na razie użytkownik musi zjechać na sam dół strony + jest to w dosyć mało widocznym miejscu.
Niezmotoryzowany.
Avatar użytkownika
ACz
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13/8/2010, 23:23
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Terror » 15/8/2010, 13:52

jak dla mnie żaden z serwisów nie radzi sobie z jedną, często spotykaną rzeczą, a mianowicie z moto, które po kradziezy idą na części. Tego się nie da w proasty sposób wysledzić czy tp.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Koval135 » 31/10/2010, 16:47

Ale jeżeli za darmo można se przynajmiej w jakims małym stopniu pomóc to czemu nie.
KTM 950 SM Orange Power! | www.migus-motocykle.pl
Avatar użytkownika
Koval135
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1807
Dołączył(a): 13/7/2008, 14:10
Lokalizacja: Racibórz/Warszawa

Postprzez Dzesiu10 » 22/2/2011, 22:54

zapisałem się , co temat tak ucichł?
Dzesiu KTM EXC-F 250 2007
Dzesiu10
Bywalec
 
Posty: 857
Dołączył(a): 8/7/2008, 23:42
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez przemeklewy2000 » 9/3/2011, 21:32

racja koval335
przemeklewy2000
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25/2/2011, 00:39

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê