Zobacz wątek - Jaki jest sens życia???
NAS Analytics TAG

Jaki jest sens życia???

O wszystkim
_________

Postprzez skwy » 13/3/2009, 19:01

Na początek proponuję obejrzeć fil pod tytułem
Sens Życia wegług Monty Pythona.
Tak cię naładuje ten film że przestaniesz myśleć negatywnie a zaczniesz działać najlepiej jak potrafisz.

Ktoś wcześniej dobrze napisał
Żyj dla siebie :)
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap


Postprzez melvin » 13/3/2009, 19:17

hm jak to ktoś kiedyś powiedział "umiesz liczyć licz na siebie, twoje szczęście innych jebie" i w sumie miał tu trochę racji... weź się za coś co ci przyniesie korzyści, min naukę do matury... na prace przyjdzie czas po maturach... a jak masz już pracę to do moto tylko krok...
ja tam wychodzę z założenia że znajomi, miłości itp znajdują się sami i nie trzeba ich szukać na siłę... nie ta panna to inna i byle do przodu...
i jak to powiedział ktoś mądry (ale inny niż ten co go wyżej cytowałem) "nie oglądaj się za siebie bo ci z przodu ktoś przyje*ie..."
weź się chłopie do roboty a nie siedzisz i marudzisz...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez cycu_rsko » 13/3/2009, 19:55

Nie masz po co zyc ??
Zyj na zlosc innym :D
929
Avatar użytkownika
cycu_rsko
Moderator
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 15/3/2008, 18:55
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez grzybol » 13/3/2009, 20:57

Jest jeden 100% skuteczny sposób żeby się zabić. Skoczyć pod pociąg <joke> A serio to nie bądź ciota, masz gościu dopiero naście lat i wszystko przed tobą.
grzybol
Świeżak
 
Posty: 172
Dołączył(a): 4/6/2008, 13:59
Lokalizacja: Poznań

Postprzez falconiforme » 13/3/2009, 21:05

A jaki jest sens życia?
Skoro tu jesteś to oczywiście motocykle są sensem życia! :D
Przez jeden sezon motocyklowy wybawiłem się tak jak nigdy i tyle szczęścia co ja zyskałem niektórzy zbierają przez całe życie. Może jutro zginę, ale nie muszę płakać po śmierci, że coś mnie ominęło, ten jeden rok był spełnieniem mojej egzystencji.

Nie ważne, że się nie ma teraz motocykla, ważne że się mieć będzie.
Czym więcej czasu i energii poświecisz tym bardziej będziesz cenił siebie i swoją wytrwałość.
Nie będziesz frajerem z gliny w GIII tylko gościem ze stali i z benzyną w żyłach.
A najważniejsze jest to, że będziesz mieć innych w dvpie lub innymi słowami będziesz czuł się wolny tak jak ci porąbańcy:) :
http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id= ... eo.com&sho
Reszta to bardzo miły dodatek.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Dominik_YZF » 13/3/2009, 21:33

<borut> jakbyś był na moim miejscu, to bys siedział i płakał jak bóbr. Nie bede sie tutaj żalił, bo tych ludzi itak gówno to obchodzi, wylaczą kompa i mają swoje własne problemy. Dla mnie jestes poprostu mięczakiem, jak chcesz pogadac o tym, jakie zycie jest tragiczne, to zapraszam na gg..

Tez mi troche ściemą zalatuje.
Ostatnio edytowano 13/3/2009, 21:40 przez Dominik_YZF, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Postprzez fandzoilisz » 13/3/2009, 21:34

TO SCIEMA
sprawdzcie jego IP czy jest takie samo jak poprzednio!
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez MicronR1 » 13/3/2009, 21:44

Moim zdaniem nie zabijesz sie bo gdybys chciał dawno bys to zrobił, masz problem ok, szkoda ze nie masz moto ani kolegów motocyklistów ALE.......... moto mozesz kupic juz za 4000zł i(dwa trzy miesiace chu..wej pracy) masz moto i dołączasz np. do grona scigacz.pl i umawiasz sie z chlopakami i latasz zapminasz o problemach.......
Motor Jest Bogiem Prędkośc Nałogiem Życie Zabawą A Laski Podstawą... | http://www.youtube.com/watch?v=XtA8sRferlY
Avatar użytkownika
MicronR1
Świeżak
 
Posty: 68
Dołączył(a): 30/1/2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez <borut> » 13/3/2009, 22:07

Nie sciema wszędzie teraz tylko jakieś podejrzenia. Już mi trochę przeszło po wypiciu piwa i przespaniu się.
Temat jest tez trochę po to, żeby się lepiej poznać zresztą niewypał heheh
Walczę o oskara forumowego <joke>
Co do postu o tym, że nie żyję mam kilka podejrzeń albo zapamiętało mój login i hasło na osiedlowej świetlicy i ktoś sobie napisał ponieważ sprawdzałem i było pisane z tej samej sieci co ja mam (internet radiowy)

Nic ściemą nie zalatuje ktoś chce to niech wali na pw dam adres i na piwo zapraszam można się lepiej poznać przy okazji i sprzętami pochwalić mi swoimi.
Heh :)
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez HANS » 13/3/2009, 22:55

Ja to już nic nie rozumiem....tu wszystko się zmienia jak w telenoweli...idę po popcorn i będę dalej śledził temat :shock:
>Patol< ;)
Avatar użytkownika
HANS
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 718
Dołączył(a): 18/7/2006, 22:32
Lokalizacja: lubartów

Postprzez <borut> » 13/3/2009, 22:57

To super w nastepnym odcinku będzie Chuck Norris i Trivet vs. Miki i maus
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez Traperoso » 13/3/2009, 23:48

Załóżmy, że wierzymy, że to Ty nie napisałeś, ale ktoś inny jeb** to.

Masz rodzine? Zapewne tak, myśl o samobójstwie jest egoizmem samym w sobie, bo nie myślisz o swojej rodzinie, masz ją totalnie w dupie, tak jak inni Ciebie mają. Nie obchodzi Cię co oni by czuli jakbyś to zrobił. Widzisz przynajmiej doświadczasz tego z obu stron.

Innym też jest ciężko też są samotni, i smutni ale mają jaja i nie pier*** głupot cierpią w środku, ale walczą i dochodzą do celów, jakie sobie postawili.
Co myśli osoba zakładająca taki temat? Może, że powiemy Ci jaki jesteś biedny i smutny, obejżyj sobie: "Never Back Down"
"Everyone has fight"
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez sebekmelior » 13/3/2009, 23:54

Borut, pojeba*o Cie chlopie zaraz sezon a Ty o samobojstwie myslisz?? jak chcesz sobie walnac w lep to po tym sezonie :) a Tak na serio to napisz na PW bo widze ze jednak trzeba Cie do pozadku doprowadzic :D
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31

Postprzez Leitho » 14/3/2009, 00:18

borut moze zacznij od wyjebania neostrady i wyjdz na dwor, zycie za firewall'em naprawde nie jest takie straszne
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez adam_89 » 14/3/2009, 08:08

i co może życie nie jest piękne? wypiłem wczoraj ćwiarteczke czuje się jak nowo narodzony:D za oknem słoneczko :P
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez wikples » 14/3/2009, 08:20

haha :D dokładnie. nie ****!
alleluja i do przodu!
Avatar użytkownika
wikples
Bywalec
 
Posty: 969
Dołączył(a): 24/1/2008, 20:18
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sooshe » 14/3/2009, 10:13

Leitho napisał(a):borut moze zacznij od wyjebania neostrady i wyjdz na dwor, zycie za firewall'em naprawde nie jest takie straszne




hahahahahahahha kuźwa terapia smiechem. A po borucie widac ze juz mu troche przeszlo. Jak nie stac cie na motor to se chociaz moto GP zainstaluj :P a tak wogole to idz miedzy ludzi wbij sie do jakiegos pubu na piwko zawsze znajdziesz kogos z kim mozna pogadac albo na jakis meczyk ligi mistrzow do pubu. Chlopie jest duzo ciekawych rzeczy do roboty. Kilka dni terapi w pubie i odrazu ci chec do zycia wroci :D
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez melvin » 14/3/2009, 12:14

sooshe napisał(a): Kilka dni terapi w pubie i odrazu ci chec do zycia wroci :D


po temacie odnośnie jego śmierci może to dość dziwnie brzmieć :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez sooshe » 14/3/2009, 15:33

zalezy do jakich pubow chodzi ;)
Avatar użytkownika
sooshe
Świeżak
 
Posty: 350
Dołączył(a): 11/1/2007, 23:13
Lokalizacja: Z grodu Mieszka first

Postprzez Hamulec » 14/3/2009, 17:15

<borut> sprzedaj tego swojego Golfa TDi z 97 r. i kup sobie motocykl, bo w innym temacie piszesz, że masz z nim kłopoty. Z tego co widzę to z tobą nie jest tak źle. Masz zdolności do pisania science fiction to może jakaś kasową powieść napisz i już kasę masz. Jak napiszesz powieść to ja jej nie kupię, bo nie wierzę ani w jedno twoje słowo. Mam wrażenie, że robisz w jajo Wszystkich znajomych z forum, którzy ci współczuli, a ty wywołujesz sprzeczne tematy i się ze Wszystkich śmiejesz.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na gr