Zobacz wątek - Jaki jest sens życia???
NAS Analytics TAG

Jaki jest sens życia???

O wszystkim
_________

Jaki jest sens życia???

Postprzez <borut> » 13/3/2009, 16:30

Witam to ja <borut> (prawdziwy Borut) a nie dziecko neo które podkradło mi koto i chciało zrobić ze mnie żywego trupa.

Mam bardzo wielkiego doła i chiałem się was zapytac ponieważ nie mam nikogo innego jaki jest sensy życia??
Nie mam prawdziwego przyjaciela a osoba na której mi zależy ma mnie głeboko w dupie coraz cześciej mam ochote po prostu iść się zapier... Nie mam nawet motocykla żadnego już matura w tym roku w szkole przejeba... nie wiem czy w ogole mnie dopuszą do niej nie mam pracy nie wiem jak mam po proastu żyć bo nie mam po co i dla kogo. Wszyscy w moim otoczeniu nienawidzą motocykli i motocyklistów i robią wszystko bym nie zakupił kolejnego motocyka. Po prostu nie widzę sensu swojego życia tym bardziej iż nie mam już nawet prawka na motocykl... a gdy będe mógl je zrobić to będzie ono od 24 roku życia. Nie mam po co i dla kogo żyć boje się zabić bo nie mam pistoletu z którego mógł bym sobie strzelićw głowę i na 100% paść na glebę martwym, nie mam żadnego sposobu na to by się 100% pewnie i bezboleśnie zabić.

Nie chce mi się życ... co w takim razie jest moim sensem po to by nadal życ?? Skoro nie mam nic ani nikogo (poza alkoholikami i codziennymi zadymami w domu) dla których bym mógł życ dla siebie nie chcę żyć ponieważ mojez żcie jest dla mnie męczarnią . Nie ma moje życie najmniejszego sensu... Nawet jak znajedę jakimś cudem pracę by kupić motocykl to po cholerę mi on jak prawka już nie mam i będę mógł je zrobić dopiero za 4 lata... (nie wnikajcie dla czego dopiero dopiero za 4 lata)
Po prostu mam życiowego doła nie mam motocykla przy którym mógł bym siedzieć w garażu nie mam kasy na motocykl ani na prawko a osoba dla której zrobił bym wszytko i ona o tym wie a mnie głeboko w dpupie poniewaz koledzy są ważniejsi ja zawsze będę śmieciem...

Więc po co życ??
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51


Postprzez inzynier » 13/3/2009, 16:45

bez obrazy ale masz rozumowanie jak emo..."nikt mnie nie kocha nikt mnie nie rozumie ide sie zabić"

Weź sie chlopie do zycia przestań p*** zmień cos miej wyje**** na ta osobe bo i tak nic z tego...zabierz sie do nauki zdaj mature i wybywaj ze swojej miejscowosci jak najdalej na studia/do pracy a zobaczysz ze Twoje zycie sie zmieni!

Żyj dla siebie!
Życie jest po to by śmigać na moto!
Honda CM 400
HONDA VFR 750F (aktualnie)
RC24 & RC36
Avatar użytkownika
inzynier
Świeżak
 
Posty: 385
Dołączył(a): 20/12/2006, 17:15
Lokalizacja: Dębica


Postprzez danielot » 13/3/2009, 16:46

ech te młodziencze miłosci nieodzjemnione .


chłopie albo dzieciaku nei rob sobei jaj z tak powaznego tematu jak samobójstwo .

mieszasz w poscie dwie rzeczy : niechec do zycia ze wzgledu na rodzine i trudne warunki a zaraz potem nawiązujesz do takich błachostek przyziemnych jak motocykl i stracone prawko ...

wiec dziecko wezno sie w garsc albo idz do psychoanalityka jakiegos ...poradnia szzkolna od tego zacznij .

a co do kobiety (tak domniewam ze cie pusciła kantem) nie jeden juz popełnił głupstwo z ich powodu ..a ty nie bądz kolejnym głupim gdyz tego kwiatu jest na swiecie wiecej niz nas facetó[url] ..nie ta to inna ..i nie rycz z powodu jakiejs miłostki młodzienczej .mowie ci to ja twoj starszy kolega forumowy .

a co do pracy ....wez nie pitol ze nie ma pracy !!! chociazby pomoc na budowie , roznoszenie ulotek itp (praca dla ludzi ucżacych sie lub mało zdolnych )
POdejrzewam ze chciałbys od razyu taką robote coby sobei po paru tygodniach juz motocykl zakupic??hmm..niestety az tak rozowo nie jest .

wiec bierz dupsko w troki i zasuwaj poszukac roboty ..im ciezsza tym bardziej bedziesz cenił swoj pozniejszyt zakup

czuwaj [/url]
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz

Postprzez <borut> » 13/3/2009, 17:01

Nie jestem i nigdy nie byłem emo ani nic z tych rzeczy ogólnie jestem wesołym i wyluzowanym chłopakiem tylko po prostu mam dosyć zbierania bo dupie za darmo... przecież to najgorsza rzecz starać się zawsze i gówno z tego mieć...
Zawsze broniłem swojego sensu zycia motocyklami myśląc (A motocykl mam wiec poświece swoje życie motocyklą przynajmniej będę miał po co rano wstawać i nigdy mnie nie zdradzi) A taraz rozumiem, że zycie tak naprawde gówno warte jest... może opiero zaczałem dosrastac nie wiem mam 20 lat i czuję się od kilku dni po prostu blady w tym życiu. Najgorsze jest życie cały czas w samotności bes osoby do której można się wygadac wśród osób które są przeciwko twojemu marzeniu jakim jest bycie motocykistą....
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez danielot » 13/3/2009, 17:06

ty swoj czas troche na ksiązki poswiec bo błedy sadzisz jak mało ktory
ERŁAN 08
danielot
Świeżak
 
Posty: 74
Dołączył(a): 22/9/2007, 09:32
Lokalizacja: łodz

Postprzez adam_89 » 13/3/2009, 17:13

a tam pierrrr****. Też jestem troche zdołowany, ciągnącą się w nie skończoność zimą, tym, że od dwóch tyg jestem chory/przeziębiony nic mi nie pomaga, nie moge pić alkoholu ze względu na żołądek, ale żyje nadzieją, że za pare dni przyjedzie wiosna, będzie cieplutko wyzdrowieje, zdam mature i będzie w pyte:)


zapomniałem dodać kupiłem dzisiaj na noc sobie ćwiartke żeby się porządnie rozgrzać mam nadzieje, że choroba minie:D czy życie nie jest piękne?
Avatar użytkownika
adam_89
Stały bywalec
 
Posty: 1413
Dołączył(a): 21/10/2007, 12:01
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez <borut> » 13/3/2009, 17:26

Błędy sadzę ponieważ piszę w stresie i robię to bardzo szybko i niedokładnie więc się nie czepiaj ponieważ nie jestem analfabetą ani (niby dys...) Zresztą nawet pisząc szybko nie popełniłem wiele rażących błedów takich jak np. twoje zaczynanie zdania od małej litery...
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez turboponczek » 13/3/2009, 17:35

Ale koleś.

Człowieku o czym Ty pie*dolisz. Weź się ogarnij.

Jest tyle rzeczy dla których warto żyć i się poświęcać. Motocykl to powinna być akurat ostatnia z tych rzeczy. Zabijesz sie bo nie masz kawałka metalu w garażu albo uprawnien by prowadzić ten kawałek metalu ? Hahahahaha, pojebało Cie ? :lol:

Nie masz przyjaciół powiadasz ? A po co Ci oni ? Powiedz ? Człowiek rodzi sie i umiera samotny. Po za tym mamy takie czasy że nawet najlepszy ziomek Ci wyrżnie laske. 8) No ale nie ma co wnikać w takie głupoty, szczegóły. To nadal nie powód by myśleć o samobójstwie.

Z Laską zerwałes ? Ehhh tez rozpaczałem jak z d*pą z którą byłem 3 lata zerwałem. Rozpaczałem jakies 3 miechy. Mysle sobie jaki ja byłem głupi... teraz się tym bawie. :lol:

Lepiej zadaj sobie pytanie jaki widzisz sens w uśmiercaniu samego siebie.
Skąd możesz wiedzieć czy za rok nie bedziesz milionerem posiadających pęczki motocykli ? Jaką masz na to pewność ?

Matura ? Stary matura nie jest miernikiem wiedzy, inteligencji itp. Nie dzis to jutro. Nie teraz to za rok. Proste jak do dragów dostęp.
Ostatnio edytowano 13/3/2009, 17:42 przez turboponczek, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez limak14 » 13/3/2009, 17:35

Weź się kolego w garść!też przerabiałem taki okres w życiu, ale jakos poszło!i teraz jest znacznie lepiej!
najważniejsze to zacisnąć pasa i napier....c do przodu!
taka recepta na bolączki...
Avatar użytkownika
limak14
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez zadzior » 13/3/2009, 17:42

Mialem podobnie do ciebie borut niedawno.Problemy zdrowotne, brak mozliwosci robienia tego co mi daje ochote rano wstawac czyli sportu, problemy z dziewczyna i tak dalej.Jakos mi przeszlo, ale bylem w beznadziejnym stanie, takze z czasek przejdzie ci.
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez falconiforme » 13/3/2009, 17:57

Motocyklizm nie robi się dla sensu, tylko jak złapie się bakcyla to ma się to we krwi.
A jak nie ma się motocykla to to boli i to jest normalne i tak właśnie to działa.
Na pocieszenie na własny motocykl musiałem zarobić i zacząłem jeździć dopiero od 26roku życia.

Jeśli chodzi o panny to chłopie, wbij sobie mocno że NIE WARTO płakać za kimś kto za Tobą nie przepada.
Nieważne jak bardzo jesteś zakochany jak bardzo się przywiązałeś jak bardzo teraz płaczesz, ta twoja "wybranka" Niech spada na drzewo.
Im szybciej wybijesz sobie ją z głowy tym lepiej!!!!
Nie szukaj swojej kobiety, tylko się rozglądaj.
Warto próbować być z kimś kto Wpadł Tobie w oko, ale zupełnie nie warto przejmować się niepowodzeniami.
Wspaniałych kobiet na świecie jest tyle, że ta lala za którą się niepotrzebnie oglądasz będzie kiedyś na szarym końcu listy poznanych kobiet, którą wywalisz do śmietnika.

A co do kasy skończ maturę jedź do Anglii tam studia skończysz.
Ostatnio edytowano 13/3/2009, 20:43 przez falconiforme, łącznie edytowano 1 raz
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 13/3/2009, 18:11

Ja tez mam dola od kilku dni, mysle o sensie zycia i takich pierdolach, taki mam charakter i mam osobe ktorej moge sie wyzalic ,ona wrecz tego pragnie, ale ja zawsze wciskam na hamulec i tylko dochodzi do klotni ;/
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez pablomotors » 13/3/2009, 18:14

Jeżeli nie masz prawka możesz kupić crossa śmigać po lesie czy polu. Nie ma się czym przejmować. Życie toczy się dalej i nie warto dla momentu załamania tracić całego życia. Ucz się. Dorabiaj itd. Jakoś sobie poradzisz.
Avatar użytkownika
pablomotors
Świeżak
 
Posty: 453
Dołączył(a): 25/3/2008, 13:06
Lokalizacja: Maczu-Pikczu

Postprzez simonw » 13/3/2009, 18:25

jako niepoprawny optymista moge powiedziec tylko ze - zawsze bedzie tylko lepiej :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mokuso » 13/3/2009, 18:28

Zgadzam sie z Simonem. Przyjdzie wiosna. sloneczko zaswieci i od razu poczuje sie chec do zycia. Nawet jesli nie masz moto, wiosna nastarja optymistycznie.

Tak wiec... byle do wiosny :)
Motorbikes are everywhere, especially in my heart.

Obrazek
So others may live...
Avatar użytkownika
mokuso
Świeżak
 
Posty: 347
Dołączył(a): 24/10/2008, 14:11
Lokalizacja: Leszno

Postprzez Hamulec » 13/3/2009, 18:29

Jako, że to Hydepark pozwolę sobie na to,
<borut>, a mi coś tu nie gra, i ostatnio i teraz.
Tylko na torze. | Honda CR 125 - Osobniku! Do Ciebie piszę! Narzekasz, że bez przerwy Ci mocy brakuje? Jeśli tak, ta czerwona diablica pokaże Ci , gdzie jest Twoje miejsce! Normalnie Cię sponiewiera! | http://www.youtube.com/watch?v=6FQG7Eqwtow
Avatar użytkownika
Hamulec
Bywalec
 
Posty: 773
Dołączył(a): 4/1/2009, 21:14
Lokalizacja: okolice Leszna

Postprzez lrrr » 13/3/2009, 18:45

Duzo ludzi ma w swoim zyciu lepsze i gorsze dni. Pamietaj nie tylko ty jeden masz takie odczucia. Wiele ludzi ma depresje przy takiej pogodzie,(za oknem ciagle szaro i pada). Poszukaj na internecie stron poswieconych tematyce walki z depresja.
lrrr
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24/8/2007, 13:25
Lokalizacja: earth

Postprzez siekson » 13/3/2009, 18:47

Weź dobry rozpęd i jebnij z barana w ścianę.
Avatar użytkownika
siekson
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gelo007 » 13/3/2009, 18:47

Borut jak dla mnie to jesteś niedojrzały emocjonalnie i zarzucasz na forum jak stara baba na targu. Źle Ci niedobrze etc. Ostatnio podobno nie żyłeś więc po sprawdzeniu ip jestem niemal 100% pewien, że to Ty ten temat założyłeś. Popieram zdanie inżyniera - jesteś emo mówisz o sensie życia i jakie to jest niedobre. Zamiast pier***** jak to Ci jest niedobrze to idź chłopie pracuj do McDonalda to może chociaż kierownikiem zostaniesz. Myślisz, że tylko Ty masz problemy? Ludzie mają większe problemy i gdybyś wszedł po kostki w wode, w której oni stoją po uszy to byś utonął. Więc zastanów się najpierw co piszesz bo my tu sobie czytamy posty, współczujemy Ci, ale po tym jak się wylogujemy z forum to nawet nas nie interesują Twoje problemy. ROTFL, a z prawkiem to wyskoczyłeś jak Filip z konopii :lol:. Jest takie polskie przysłowie: Idź się leczyć na nogi... reszty pewnie się domyślasz.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Maja.M » 13/3/2009, 18:49

Prawda jest że w Twoim wieku mając 20 lat. życie dopiero przed Tobą ,i te drobnostki które jak mówisz wydają się dla Ciebie tak istotne i ważne , są tak naprawdę kroplą w morzu tego co los Tobie przyniesie, i co tak naprawdę jesteśmy w stanie znieść ,a zapewniam cie że jesteśmy dość sporo.
A przyjazne osoby w otoczeniu czasem wystarczy zauważyć, gdyż często bywa tak że i po prostu nie dostrzegamy.
Uwierz w To że życie jest piękne,i nikt nie powiedział że skazany jesteś na to by na swej drodze spotykać tylko zło.

Ps:Nikt nie powiedział ze będzie łatwo;) Powodzenia!
"Możliwość zahamowania jest twoim prawem do szybkości" | SuZi :] ;** | | http://kraka.wrzuta.pl/audio/Aq5fotFrEq
Avatar użytkownika
Maja.M
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 1/7/2008, 13:32
Lokalizacja: Dolina - Zielonego Przylądka ;)

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na gr