Zobacz wątek - Tylko dla Kobiet? np.Wymiana koła...
 
NAS Analytics TAG

Tylko dla Kobiet? np.Wymiana koła...

O wszystkim
_________

Postprzez Lovtza » 29/1/2009, 22:32

Adamie nie do końca jestem przekonana, ale wszystko okaże się po jazdach testowych, które zacznę jak tylko będę miała dokument w łapce. Wstępnie myślałam o Kawasaki Ninja 250 i Yamasze WR 250 F. Zobaczymy jednak jak mi się będzie jeździło tymi sprzętami. Nigdy nie mów nigdy ;)
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46


Postprzez Nefretete » 29/1/2009, 22:32

gumis napisał(a):nef...to skoro masz tyyyyyyyyyle kolezanek co smiga na moto to moze zaprosisz je do naszego grona? bo tu z tych co sie udzielaja to palua, paty, krejzi, movi :lol: kogos pominalem?


Gdzie napisałam, że mam tyyyyyyyyyle koleżanek co jeździ na moto? :lol:

Rożnica jest wielka między stwierdzeniem, że ktoś miał fajny pomysł na założenie danego serwisu skierowanego na kobiety o tematyce motoryzacyjnej, a sznurkiem koleżanek pomykających na 2oo :twisted:
Nawet gdyby takie były, to stanowczo mówię nie, na złą drogę byście je sprowadzili :P
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.


Postprzez Nefretete » 29/1/2009, 22:36

Żmija napisał(a):Wstępnie myślałam o Kawasaki Ninja 250 i Yamasze WR 250 F. Zobaczymy jednak jak mi się będzie jeździło tymi sprzętami. Nigdy nie mów nigdy ;)


:) widzę, że podobny typ namierzyłyśmy- Ninja 250R :) tyle, że osobiście nie odważę się jej brać na naukę, bo znając mnie to szlif za szlifem i szkoda plastiku :)
Ale zacny motocykl, dla mnie idealny :)
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Postprzez gumis » 29/1/2009, 22:36

o cholera to byla twins...czytam twins mysle nef :lol: ale nie ukrywajmy, kolezanki napewno jakies masz...chocby z tego twojego mega feministycznego forum :twisted: ej jakbys pare zaprosila to napewno brzydsza czesc tego forum byla by baaaaaardzo ucieszona...tylko wiesz, musza to byc kobiety z charakterem...bo chrzest bojowy to "poka cycki" wiec zeby nam tu szybko nie odpadly...
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez turboponczek » 30/1/2009, 00:05

Troche z innej beczki. Ziomka stary robi w straży pożarnej. Powiedział że jechał na ciekawą akcje jakiś czas temu.

Okazło sie ze jednej blondynie zj*bało się auto na trasie. Na szczescie jakaś inna blondyna się zatrzymała i postanowiła że ją odholuje.
Haha i co sie okazało, obie laski wsiadły do pierwszego auta :lol:

Nagle ta lacha co ciągnęła tej drugiej furę zobaczyła że auto które holuje ją wyprzedza bo przyhamowała :lol: Oczywiscie nie skonczyło się to bez kolizji :lol:

HAHAHA umarłem.
Avatar użytkownika
turboponczek
MEGA TROLL
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 1/5/2007, 11:44
Lokalizacja: masz taki fajny tornister ?!

Postprzez qlik » 30/1/2009, 15:04

eee dobre, humor od razu o 100% do góry, ale nie bardzo mi się chce w to wierzyć bo to już nawet wychodzi ponad tolerancje dla dziwnych zachowań :D :D chociaż teraz sobie przypomnialem jak byl napad na bank w wawie parę lat temu, w typy nie mogli się wydostać i szalu dostali że ich zamknęli, na drzwiach bylo ciagnąć a oni ciągle z bara :) mówili o tym telekspresie.
Avatar użytkownika
qlik
Świeżak
 
Posty: 130
Dołączył(a): 11/11/2008, 13:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Nefretete » 30/1/2009, 15:29

gumis napisał(a):o cholera to byla twins...czytam twins mysle nef :lol: ale nie ukrywajmy, kolezanki napewno jakies masz...chocby z tego twojego mega feministycznego forum :twisted: ej jakbys pare zaprosila to napewno brzydsza czesc tego forum byla by baaaaaardzo ucieszona...tylko wiesz, musza to byc kobiety z charakterem...bo chrzest bojowy to "poka cycki" wiec zeby nam tu szybko nie odpadly...


:lol: :lol: :lol:
Bo ja wiem czy ten serwis jest feministyczny? :D Tylko dlatego, że głównym odbiorca maja być kobiety? Idąc tym tokiem myślenia, wizaz.pl, samebaby.com, pudelek itd, również powinny być okrzyknięte serwisami feministycznymi, bo zostały stworzone z myślą o kobietach.
Jednak użytkownikami ów portali są i kobiety i mężczyźni :)
Np. pudelek jest obowiązkową poranną prasówką kolegów z pracy :lol:
Poza tym to nie mój serwis :P



Szpicer- liż kule :twisted:
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Postprzez Kaja » 6/2/2009, 09:30

Nefretete napisał(a):Nie do końca zgodzę się z Tobą Żmijko :)

Wydaje mi się, że portale tego typu zapełnią lukę w internecie. Wg mnie była nisza, i co z tego, że jest wiele serwisów motoryzacyjnych, gdy na wszystkich panują mężczyźni.
Ktoś wpadł na fajny pomysł i chwała mu za to.


Tak samo jest z portalami, które zostały stworzone z myślą o kobietach- łatwiej jest na takim portalu zadać pytanie niż tam gdzie aż kipi od testosteronu. Gdzie widzę, że zamiast merytorycznych odpowiedzi mam blubry starego marycha, naśmiewanie się lub całkowite olanie tematu.


Nef. jest tylko jeden problem ... merytoryczne odpowiedzi w wykonaniu pań na tematy motoryzacyjne
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez palua » 6/2/2009, 13:42

sepo napisał(a):Twins2 no jasne, że brawo i to wielkie. Ja uwielbiam ten widok :D Jak się uda to już za miesiąc będę namierzał takie panie... :twisted: :twisted: może uda się z którąś polatać :twisted: :twisted:


Haha sepo a ty jak zwykle o jednym Panie na moto Ci w głowie :D. A tak odchodząc od tematu to ja właśnie przepaliłam swojego niuńka ach aż miło na sercu :lol: :lol:
Avatar użytkownika
palua
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez melvin » 6/2/2009, 13:45

palua nie rozmawiam z tobą :foch:

ja już 2 tygodnie szukam na allegro jakiejś 929 wartej uwagi i nic nie ma, ew jest 500km od mojego domu...
jak tak dalej pójdzie to sobie przechodzę sezon na pieszo :(
dosłownie mentalnej ku*wicy dostaję :/
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na gr