Zobacz wÄ…tek - KÄ…cik pakera.
NAS Analytics TAG

KÄ…cik pakera.

O wszystkim
_________

Postprzez jogurtt » 5/12/2008, 12:38

_OUTLAW_ napisał(a):
jogurtt napisał(a):_OUTLAW_ z calym szacunkiem ale ja bym takich zdjec nie wstawial na forum :]
z czym do ludzi ;)


ma sie tÄ… Å‚ape co :?:

wystarczy ze cos robiles przez 3ostatnie dni i Ci miesien spuchł tymczasowo, pozatym przy takiej reszcie to nic szczegolnego to nie jest..
nie mowie ze mam wieksza łape, bo nie mam, ale tłuszczu tyle tez nie mam :]

melvin napisał(a):jogurtt w samo sedno tej sprawy trafiła dzisiaj Agnieszka, w rozmowie na gg.
wklejam fragment:



Chatte-ścigacz.pl 23:25:35
a outlaw siÄ™ popisal w kÄ…ciku pakera...
Chatte-ścigacz.pl 23:25:53
gdybym miala takie zdjecia to bym skasowala a nie do netu dawała xD


:mrgreen:
Avatar użytkownika
jogurtt
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 31/10/2008, 15:57
Lokalizacja: Wrocek/Liverpool


Postprzez _OUTLAW_ » 5/12/2008, 12:56

yasne, zazdrosniki :P

Flow napisał(a):zobaczty cwiczysz i pokazujesz taki efekt ze ja bym mial podobny po cwiczeniach w Mc Donaldzie, teoretycznie pokazales to bo uwazasz ze masz spoko cialo , ja nie cwicze wiec nie pokazuje , ale chetnie chcialbym zobaczyc Twoj plan treningowy...


Poniedziałek: klatka, biceps
Wtorek:barki ,triceps
Sroda: wolne
Czwartek: plecy , kaptury
Piatek: wolne
Sobota: wolne
Niedziela: wolne

Poniedziałek:
Klatka piersiowa:
- wyciskanie sztangi na lawce prostej 4 serie 12,10,8,8 powt.
- wyciskanie sztangi na lawce skosnej glowa w gore 4 serie 12,10,8,8 powt.
- wyciskanie hantli na lawce skosnej glowa w gore 4 serie po 10 powt.

Biceps:
- uginanie ramion ze sztanga stojac 4 serie 12-10 powt.
- uginanie ramion ze sztangielkami stojac (z obrotem sztangielek) 4 serie 12-10 powt.

wtorek:
BARKI:
- wyciskanie sztangi przed głową 4 serie, 12,10,8,8 powt.
- podciÄ…ganie sztangi wzdluz tulowia stojac,4 serie 12-10 powt.
- unoszenie ramion ze sztangielkami w opadzie tulowia, 4 serie po 10 powt.

TRICEPS:
-francuskie wyciskanie sztangi lezac do czola 4 serie 10,8,8,6 powt
-prostowanie ramienia ze sztangielka (opierajÄ…c sie kolanem o Å‚aweczke) 4 serie po 8powt.

czwartek:
Plecy:
- podciąganie na drążku 3 serie po max powt.
- podciaganie konca sztangi w opadzie 3 serie 12,10,8,8 powt.
- podciaganie sztangielki w opadzie tulowia 3 serie 10-8 powt.
- martwy ciÄ…g ze sztanga 3 serie 12,10,8 powt.


Kaptury:
- wznosy barkow tzw. ‘sztrugsy’ ze sztangielkami 4 serie po 8-10powt.
- to samo tylko ze sztangÄ… 4 serie


tam gdzie masz potwórzenia np 10,8,6 oznacza to ze zaczynasz serie mniejszym ciezarem wiecej razy i co seria dokladasz wiecej kg , ja nóg nie cwicze na siłowni bo trenuje je w inny sposób:)

jakby ktoś nie zrozumiał w jaki sposób wykonywać to ćwiczenie na triceps to pod tym linkiem jest obrazek http://www.mensfitnessmagazine.co.uk/im ... _237_7.jpg
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni


Postprzez zzzubek » 5/12/2008, 13:37

:lol: jak mnie smieszy jak ktos cos takiego pisze czyli co: zrobie nie 10 tylko 14,5 powt. to znaczy ze trening nie jest udany ? outlaw napisales jak cwiczysz i pewnie jestes swiecie przekonany ze robisz to dobrze jak kazdy.. no i pewnie twierdzisz tez ze do tego treningu tylko odpowiadaja takie dni jak wymieniles czyli dni treningu i dni przerwy i w takiej samej kolejnosci napewno bo wtedy "wejdzie" cwiczen sie nie wmawia ludzia i co maja robic cwiczenia dobiera sie samemu jedynie mozna powiedziec co z czym sie jada.. bo jednemu pomaga takie cwiczenie 2 ono gowno daje czyz nie? bo takich rozpisek to pelno w tych gejoskich gazetach. ludzie chodzac na silownie nie maja pojecia czasem jakie partje miesni pracuja przy danym cwiczeniu czy na danej maszynie. poza tym trening zmienia sie co jakis czas bo pilowanie jednego i tego samego to bezsens po jakims czasie miesnie juz dochodza do takiego stanu ze sie nie da wiecej.. wszyscy zaczynajac trenowac odrazu chca byc bykami :lol: po 3 tygodniach kolesie z silowni wciskaja im koks i mysla ze jest wszystko OK :) kady jest szczesliwy jeden zarobil 2 rosnie :D bo zyjemu wszyscy w symbiozie ty zarobisz na mnie ja na tobie zarobie. tylko to ze sie rosnie nie zmienia faktu ze nie ma sie pojecia o cwiczeniu bo wystarczy jesc i przenosic zlom i na koksie tez sie urosnie. albo kolejna sprawa odrywki kolesie uslysza ze kreatyna ok ze hmb zajebiste i kupia jedno i 2 co kazdy ktory sie zna wie ze to smieszne ale mnie sie nie chce tego tlumaczyc. ale w naszej polsce to stala zasada zestaw dyskotekowy klatka biceps triceps lekko najszerszy i heja na plaze pokazywac swoje boskie miesnie :lol: to moje zdanie kazdy moze sie nie zgodzic proste.
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez _OUTLAW_ » 5/12/2008, 13:44

mi tego tłumaczyć nie musisz ze sie zmienia plan idt, ćwicze w te dni bo tylko w te dni mam czas na siłownie zrestą nie zawsze w te dni to jest rozpisane obrazowo Flow chciał moj plan to go pokazałem nie wiem do czego piejesz, gdzie ja napisałem ze ktoś ma tak cwiczyć :)? ps zestaw dyskotekowy? wiesz staram sie ćwiczyć wszystkei pratie nóg nie cwicze bo uprawiam sport ktory sam z siebie ćwiczy meisnie nóg wiec nie msuze robić cwiczeń które obciazają dodatkowo kolana
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni

Postprzez Flow » 5/12/2008, 13:52

polecam Xpanda od dynamitze, do tej pory mam jeszcze polowe pudelka ale jak sie nie cwiczy to sie nie pije...

zzubek swieta racja

kazdy powinien isc jesli sie nie zna do PRO koksa i zeby ustawil Ci indywidualny trening,

wogole te dni masz jakies zjebane
3 dni przerwy? : O
ja jak cwiczylem i znajomi mowili o swoich to wygladalo mniej wiecej tak
pon-cwiczenia
wt-cwicz.
sroda-wolne
czw-cwiczenia
pt-cwiczecznia
sobota-wolne
niedziela-wolne

moj trening w wieku chyba 18 lat wygladal
kazdy dzien cwiczen , tylko niedz wolna ,zmieniajac czasem to na wolna srode i niedziele.
ale nie ze masz 3 dni opierdalania sie po rzad,chyba ze cwiczysz 4 fun i chcesz miec efekty w 2034.
mi ustawial to instruktor w LDZ ktory znal sie na rzeczy i ma wielkie sieci siłek i dobra reputacje,wiec siła rzeczy musial cos sie znac.
ja wygladalem naprawde spoko procz brzucha,to byla moja zmora ;) nigdy nie lubilem cwiczen na brzuch a in on byl moja pieta achillesowa,ale takie kałduna jak ty tez nie mialem xD nawet teraz mam mniejszy :D a roztyłem sie jak 100 skurwy*** xD
188cm 82kg wagi

zzzubek napisał(a): ale w naszej polsce to stala zasada zestaw dyskotekowy klatka biceps triceps lekko najszerszy i heja na plaze pokazywac swoje boskie miesnie .
tacy ludzie wracajacy z wakacji (wiezienia) nazywani sa "wieziennymi kalekami" od cholery tego na ulicy , naładowany na klacie az puchnie a nogi chude ze jak kopniesz to sie złamia ;)
Ostatnio edytowano 5/12/2008, 13:56 przez Flow, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez _OUTLAW_ » 5/12/2008, 13:56

nie powinno sie ćwiczyć codziennie bo rpzetrenujesz w ten sposób miesnie ja mam najlepsze rezultaty przy3 dniach w tygodniu. to nie ejst trening na rzeźbę tylko na mase.Ćwicze for fun bo do tego ćwicze cos innego, tak z was każdy poucza a fotek nie daliście co drugi to znawca tematu a wyglada jak cień:) pozdro 600.
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni

Postprzez zzzubek » 5/12/2008, 14:15

ja po ciezkim treningu robilem dzien przerwy wygladal on tak ze bylem na basenia lub biegalem mimo to trenowalem nogi i wiem ze to co osiagnolem bez koksu przez tyle lat to tylko ja wypracowalem i mysle ze jak na mase ktora mialem mialem dobre wyniki.. mysle ze dobre jest cwiczenie od poniedzialku do piatku pojedynczych parti miesni szybki trening.. i reszte dnia odpoczywac ale nikt na to czasu nie ma i wiadomo ja tam nie zarabiam z tego wiec po co mi to.. ja cwicze bo lubie cwiczyc tzn juz nie cwicze bo nie moge ale za rok moze zaczne na nowo jak juz dojde do siebie tylko juz raczej dla frajdy bo wynikow to ja juz nie bede mial nigdy..z reszta wyniki nic nie znacza chyba ze sie dla nich cwiczy i sie jezdzi na zawody. ja osobiscie cwiczylem 3 dni w tygodniu mnie to odpowiadalo.. bo silownia nie jest tylko zyciem motocykl tez nie jest tylko zyciem. bo ani z tego ani z tego nie masz przyszlosci.. jedynie fajniej jest.
Ostatnio edytowano 5/12/2008, 14:24 przez zzzubek, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez zzzubek » 5/12/2008, 14:19

outlaw mylisz sie piszac ze trening codzienny jest lipny :D cwiczac klatke z z bicepsem nigdy nie zrobisz dobrze klatki albo bicepsu w zaleznosci od czego zaczniesz. a kazdego dnia robiac pojedyncze partje jestes w stanie wycisnac z nich wszystko. poza tym jak cwiczysz klatke to triceps powinienes robic juz kilka dni pozniej bo wiadomo ze triceps pracuje podczas trenowania klatki i w kolo macieju.
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez _OUTLAW_ » 5/12/2008, 14:21

ja tak samo ćwicze dla siebie nie dla winików ponieważ miałem dosc powazną kontuzje stawu, nie mam czasu by ćwiczyć jedna partie w tygodniu druga sprawa spotkalem sie z ludxmi co ćwiczyli jednorazowo wszystkie partie i naprawde duzi byli, ja ćwicze sporty walki na zawody kulturystyki nie bede jeździł i szkoda mi troche kolan by je od tak załatwić.miałem rózne treningi 6 dni w tygodniu 5 dni 4 ale najlepiej sprawdza sie w moim wypadku trening 3 dni w tygodniu. miesnie są wypocęte stawy nie przeciazone.


edit: moze i masz racje zzzubrek ale kulturysci nic poza pakowaniem nie robią pozatym oni ćwicza czesto rano i wieczorem a ja niestety aż tyle czasu nie mam, pracowac trzeba, od czasu doc zasu pomolestować dziewczyne, i mase innych zajeć. co do tricepsu i klatki, małe partie typu triceps biceps szybko opoczywają gorzej z duzymi partiami typu klatka , motyl (conajmnie 2 dni msuzą mieć przerwy)itd
Nie karmić trolla ;]
Avatar użytkownika
_OUTLAW_
MEGA TROLL
 
Posty: 56
Dołączył(a): 23/10/2008, 05:14
Lokalizacja: z trollowni

Postprzez zzzubek » 5/12/2008, 14:28

wiem i dlatego tez cwiczylem 3 dni w tygodniu. ja sie zalatwilem i juz przysiadow nie bede robil no moze obciazeniem 20 kilo plecow tez nie zrobie nic nie zrobie bede panem fitnes bo ja cwiczac 4 razy mniejszym ciezarem niz dzieci z silowni doprowadze miesnie do dobrego poziomu bo one byly na dobrym poziomie wiec wystarczy je pobudzic do zycia. czego koksujace sie dziecko po przerwie nie zrobi..
w niczym kobieta nie wyglÄ…da tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez gumis » 6/12/2008, 01:52

oczyscilem...5 stron tematu poszlo do kosza...ludzie dajcie se na wstrzymanie troche albo przeniescie te pyskowki na gadu lub gdziekolwiek. a ludzie z VIP zapraszam do odpowiedniego dzialu to sie dowiedza co maja robic w pewnej sytuacji.
SV 650N...bo golasy som najfffajniejsze! | | https://www.youtube.com/channel/UCDq_gh ... aEDrqGNkDg
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez zadzior » 20/1/2009, 12:16

Jak tam panowie, jakies nowe wyniki? Ja wczoraj pocisnalem 200 w martwym, takze zadowolony jestem :lol:
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Flow » 20/1/2009, 13:24

ja zaczalem znow cwiczyc po przerwie,ale to na razie tydzien wiec bede mowil na bierzaco jak sie maja sprawy , 200 w martwym to ladny wynik , gratuluje
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez Flow » 20/1/2009, 18:45

ODÅšWIERZAM

powiedz mi Deadmau5 jak cwiczysz brzuch ? tak sobie dzisiaj latalem po necie i nic ciekawego procz abs II i 6wd nie znalazlem, wolalbym cos na dluzszy okres czasu ale zeby nie umierać tak jak przy 6wd bo kiedys robilem to w polowie skonczylem bo sie wkurw*** ze nie moglem juz sklonu zrobic pod koniec bo brzuch odmawial posluszenstwa xD
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez zadzior » 20/1/2009, 21:18

hah mam zamiar wystartowac w m.p. (<82,5 kg, do 18 lat) xD
nie wiem czy ci pomoge, nigdy nie zwracalem uwagi na brzuch...ostatnio zaczalem robic klasyczne brzuszki na laweczce, tyle ze z 20kg krazkiem.po 2 miesiacach zaczynam widziec zarysy "duzych miesni" brzucha.robie 4-5 serii maksymalnie do 12 powtorzen.skutkiem takich cwiczen nie bedzie najczesciej spotykana "tareczka" tylko "kawal kaloryfera" xD. aha no i wazne jest by nie katowac, bo i tak to tylko pogarsza temat.maksymalnie 3 dni w tygodniu tyraj brzuch, chyba ze chcesz miec taka "padake" xD
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Flow » 20/1/2009, 21:25

padake to ja mam teraz xD
hah dzieki,wezme sobie moje krazki ze strychu bo cholerstwa mam z 80 kg i cos pokombinujemy,kiedys mi jeden debil mowil ze brzuchy mozna robic codziennie i nie musza sie regenerwoac,najfajniesze ze koles 3 lata na silke chodzil, debil total no :) kazdy miesien przeciez wymaga regeneracji.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Postprzez zadzior » 20/1/2009, 21:30

roznie bywa z regeneracja, mysle ze kazdy myslacy czlowiek sam umie sobie dobrac odpowiednio treningi by nie przemeczac miesni.jeden szybciej dochodzi do pelnych sil, inny musi dluzej odpoczac. mozna cwiczyc czesciej, lecz wtedy nalezaloby rozbic dana partie miesni na rozne cwiczenia odpowiedzialne za inne czesci partii.jak kto woli, ja tam na treningach chce miec zawsze 100 procent pałera w kazdym miesniu, datego daje im odpoczac.tak nawiasem cwiczysz pod sile, czy sylwetke ? :)
Avatar użytkownika
zadzior
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 14/10/2008, 14:32
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Wilku111 » 20/1/2009, 21:59

Flow ja Ci polecam bardziej abs niż a6w tylko zacznij sobie od jakiegoś konkretniejszego poziomu ;)
I gdzieś czytałem, że przy brzuchu nie można robić długich przerw między seriami bo wtedy wogole nie wchodzi, taki mięśień;)
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez Szafa » 22/1/2009, 17:31

A ja zrobiłem całą A6W i po tym czasie zajebiście było mi widać mięśnie górne, gorzej z dolnymi bo tam to mam sporo tłuszczu, ale niedługo znowu zacznę robić coś na brzuch i tylko A6W. Pod koniec jest trudno bo trzeba zrobić bardzo duzą ilość powtórzeń praktycznie bez odpoczynku między seriami, ja robiłem około 5-10 sek między seriami xD

Nie powiem na początku było trudno ale z czasem szło fajnie, ćwiczyłem codziennie przez jakieś 45 dni chyba.
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Flow » 22/1/2009, 18:16

Szafa napisał(a):A ja zrobiłem całą A6W i po tym czasie za****** było mi widać mięśnie górne, gorzej z dolnymi bo tam to mam sporo tłuszczu, ale niedługo znowu zacznę robić coś na brzuch i tylko A6W. Pod koniec jest trudno bo trzeba zrobić bardzo duzą ilość powtórzeń praktycznie bez odpoczynku między seriami, ja robiłem około 5-10 sek między seriami xD

Nie powiem na początku było trudno ale z czasem szło fajnie, ćwiczyłem codziennie przez jakieś 45 dni chyba.

codziennie ? czyli mozna to cwiczyc bez regeneracji ?
Deadmause no ja glownie na sylwetke.
kiedys robilem A6W ale jak mowie gdzies w polowie zabraklo mi checi na to i olałem ,zreszta jak pamietam mialem przeprowadzke i nie mialem gdzie nawet tego zrobic.
ścigacz to portal dla gimnazjalistów chcących R1 na pierwszy motocykl oraz dla pseudo speców którzy mogą im w tym wyborze pomóc.
Flow
Stały bywalec
 
Posty: 1098
Dołączył(a): 18/9/2007, 17:50

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê