Zobacz wątek - zarazał HIV
 
NAS Analytics TAG

zarazał HIV

O wszystkim
_________

Postprzez cwaniak182 » 5/11/2008, 22:52

a kto tu jest terrorysta na naszym forum ? widocznie nie miałas z nim do czynienia ze nie skumalas o co mi chodzi ............ :roll:
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice


Postprzez sebekmelior » 5/11/2008, 23:49

Maja ;) napisał(a):Uważnie czytam . A to nie 1- temat w którym kobiety sa wkładane do jednego worka.


Ja Majeczko Cie do jednego wora nie pakuje... Ale cuz jestes kobieta i musisz to przebolec ze mezczyzni beda tak mowic... :?
Bo maszyna to nie wszystko, najwazniejsza jest pasja!!
sebekmelior
Świeżak
 
Posty: 368
Dołączył(a): 5/6/2008, 16:31


Postprzez kamil.k » 6/11/2008, 07:46

baby sa jakie sa ale bez facetów taki stan rzeczy nie byłby możliwy prawda ?? :P
GPZ 500S '90 + BMW e30 320i '86
kamil.k
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 18/1/2008, 14:47
Lokalizacja: piotrków trybunalski

Postprzez Bystry » 6/11/2008, 08:02

ale już ktoś pisał jak suka nie da to pies nie weźmie ... czasem niestety na siłę...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez falconiforme » 6/11/2008, 11:53

patryk83 napisał(a):Tak sobie przypomniałem, o tym jak sprawę załatwili chyba na Ukrainie jak grono chłopaków dowiedziało się, że dziewczyna która puściła się z każdym z nich miała HIV i zaraziła każdego z nich.
Dziewczyna miała życiowego pecha, że oni dorwali ją i sami wymierzyli jej kare za to co im zrobiła.
http://esgie.info/Girlisdead.flv
Nie polecam oglądać tego nikomu kto nie ma mocnych nerwów.
Sprawa była głośna, czytałem o tym w gazetach z tego co pamiętam.

Jeżeli link łamie któryś punkt regulaminu proszę o usunięcie bądź danie mi znać to sam usunę.

Kto jest niewinny niech pierwszy rzuci kamień.
Oni mają to czego chcieli. Na 100% nie jeden z nich postąpił dokładnie tak samo jak ona zarażając kolejne osoby.
I powiedzcie mi czy od 2000 lat tak bardzo się zmienił człowiek?

Na moje łatwo być człowiekiem w ludzkich warunkach.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Bystry » 6/11/2008, 14:25

ale na prawdę jest sens zarażać inny ?? nom ja nie widzę większego sensu z takim rozumowaniem ...
PS obejrzałem filmik i w szoku jestem ... albo mi się zdaje, albo oni ją zabili i dalej ją tam dobijali ... kamieniem po głowie, czy pustakiem ... o ja ... w sumie w akcie desperacji może też bym tak postąpił, ale potem miał bym wyrzuty sumienia do końca życia ...
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Postprzez falconiforme » 6/11/2008, 15:05

To wyglądało jak ukamienowanie.
A skoro dopuścili się takiej tortury nie widzę w nich logicznego postępowania. Raczej działali instynktownie jak zwierzęta.

A skoro wiedzieli już że niewiele życia im zostało, mogli korzystać z jego reszty nie zastanawiając już się nad konsekwencjami.

Wiadomo, że łatwo myśleć z pozycji w której siedzimy i nigdy byśmy tak nie zrobili zarażając innych czy znęcając się nad tą dziewczyna.
Ale jak powiedziałem łatwo być człowiekiem w ludzkich warunkach.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez cwaniak182 » 6/11/2008, 15:20

Ja bym im jaja i rece poobcinał zeby nie zrobili nikomu krzywdy
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez mahomet84 » 6/11/2008, 20:31

Ogólnie uważam,że są sami sobie winni bo jakim trzeba być idiotą gdy np:poznajesz lache na dysce i po imprezie idziecie kopulować i nie masz gumy.To,że ona mi powie,że bierze tabletki itp itd to by mnie i tak gó..o obchodziło bo jej nie znam.A oni polecieli jak głodne psy...Popełnili błąd który kosztował ich życie.Zabili ją i do końca swoich ciężkich dni będą w kryminale siedzieć za zabójstwo.
Avatar użytkownika
mahomet84
Świeżak
 
Posty: 377
Dołączył(a): 15/6/2008, 15:12

Postprzez Maja.M » 6/11/2008, 21:43

sebekmelior napisał(a):
Maja ;) napisał(a):Uważnie czytam . A to nie 1- temat w którym kobiety sa wkładane do jednego worka.


Ja Majeczko Cie do jednego wora nie pakuje... Ale cuz [/u]jestes kobieta i musisz to przebolec ze mezczyzni beda tak mowic... :?


Meszczyzno, Mnie to ani ziebi ,ani grzeje - W koncu to meski poziom kultury jest przedstawiany. Stwierdzam tylko fakty.
"Możliwość zahamowania jest twoim prawem do szybkości" | SuZi :] ;** | | http://kraka.wrzuta.pl/audio/Aq5fotFrEq
Avatar użytkownika
Maja.M
Świeżak
 
Posty: 103
Dołączył(a): 1/7/2008, 13:32
Lokalizacja: Dolina - Zielonego PrzylÄ…dka ;)

Postprzez kamil.k » 6/11/2008, 22:02

a mi film nie chodzi . czym go odtwarzacie ??

http://www.kurierlubelski.pl/module-dzi ... 62365.html
Ostatnio edytowano 6/11/2008, 22:19 przez kamil.k, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
GPZ 500S '90 + BMW e30 320i '86
kamil.k
Świeżak
 
Posty: 63
Dołączył(a): 18/1/2008, 14:47
Lokalizacja: piotrków trybunalski

Postprzez Bystry » 6/11/2008, 22:03

znowu się powtórzę ... jak suka nie da to pies nie weźmie ... nie zawsze, ale tak jest w 98 %
indor napisał(a):zanim nauczę się szybko jeździć nauczę się szybko hamować
| "Szybciej jeździmy, szybciej pijemy, szybciej żyjemy i niestety często - szybciej umieramy." | Obrazek | Wole odpychać się piętami, niż hamować zębami :D | | www.motoautostrada.pl
Avatar użytkownika
Bystry
Stały bywalec
 
Posty: 1017
Dołączył(a): 2/9/2008, 16:57

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê