Zobacz wątek - wypadki
NAS Analytics TAG

wypadki

O wszystkim
_________

Postprzez wiklad » 26/6/2008, 22:03

Labiss napisał(a):Po prostu dramat.Czytajcie o tym wypadku ! http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,508 ... geNumber=2


Żal.pl. Zawsze w sezonie zimowym sporo osób łamie sobie coś, a te dekle z portalu wielką sensację robią. Niedługo będzie sesnacja że Mroczek podcierając sobie dupsko ubrudził łapska.

Plotek będzie Was informował na bieżąco o stanie zdrowia Rafała.
Rozumiem, gdyby był w stanie ciężkim, albo gdyby złamał sobie 3 nogi z przemieszczeniem piszczeli do odbytu :twisted: A tu trochę poważniejsze złamanko i taki dramat. Ehhh, polskie media.
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin


Postprzez baar » 27/6/2008, 10:57

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=28669 (otwórz link)
baar
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12/5/2008, 16:04


Postprzez dark_angel » 27/6/2008, 14:53

baar napisał(a):http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/news.php?id_news=28669 (otwórz link)


Świadkowie napisał(a):Byłem świadkiem wypadku, kobiata kierująca fiatem wyjechała z ulicy podporządkowanej na główną, gdzie na jednym kole jechał motocyklista, jechał na tylnim kole po ostrym hamowaniu przechylił sie na przednie koło uderzył cętralnie głowę w drzwi, a motor przeżucił nad samochodem!!! Śmierć na miejscu, kobiety z urazem kręgosłupa odwieziono do szpitala!!! Winna jest kobieta, która wyjechała z podporządkowanej, ale i bez winy nie jest motocyklista, który według niektórych jechał nawet około 180 km/h!!! Straszny widok!!! Wyrazy współczucia dla rodziny!!! Potem na miejsce przybiegła jego żona, była w szoku i zabrali ją do szpitala!!!

Widok był straszny, wszystkie kończyny miał połamane, reanimacja, wyglądała jeszcze gożej, tak zmasakrowanego wnętrza człowieka jeszcze nigdy nie widziałem, wyglądało to, tak jak by ten chłopak, wogule w środku nie miał żeber!!! Motor przeleciał nad samochodem, na dachu były jedynie lekkie zarysowania od farby (znajdującej się na motorze)!!! Motor po zderzeniu znajdował się około 15 metrów, od miejsca tragedii, wcale nie był zniszczony, praktycznie to mozna by na niego wsiąść i jechać dalej!!! Naprawde szczere wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych!!! Teraz na miejscu wypadku pozostały jedynie znicze i kwiaty przywiązane do jednego ze słupów, zniczy wciąż przybywa...
Avatar użytkownika
dark_angel
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 12/6/2008, 18:39

Postprzez Grzybu » 27/6/2008, 17:46

Czytaliście komentarze pod artykułem z wypadku?

Fakt, że na gumie w mieście to przesada, bo babka pewnie nawet nie miała szansy go zobaczyć (zależy jaka technicznie to była guma), ale komentarze pod tekstem pisano jeszcze zanim były znane okoliczności zdażenia
Avatar użytkownika
Grzybu
Bywalec
 
Posty: 784
Dołączył(a): 27/4/2007, 10:43
Lokalizacja: Syc.oof

Postprzez zzzubek » 27/6/2008, 18:54

Grzybu napisał(a):Czytaliście komentarze pod artykułem z wypadku?

Fakt, że na gumie w mieście to przesada, bo babka pewnie nawet nie miała szansy go zobaczyć (zależy jaka technicznie to była guma), ale komentarze pod tekstem pisano jeszcze zanim były znane okoliczności zdażenia

eh nie wyobrazam sobie co moze miec w glowie zona motocyklisty szkoda jej. zycie nie przywidywalne jest.
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I (otwórz link) - GSX-R SRAD 6oo 75O «««
Avatar użytkownika
zzzubek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 579
Dołączył(a): 11/11/2007, 19:12
Lokalizacja: tsk

Postprzez CeBeRek » 27/6/2008, 19:42

Zawsze szkoda człowieka, może tam będzie miał lepiej od nas, straszny ból dla rodziny.
f4 | | Przeczytaj !! | | viewtopic.php?p=209115#209115
Avatar użytkownika
CeBeRek
Stały bywalec
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 27/8/2007, 23:04
Lokalizacja: trolownia

Postprzez ZWA_Z434 » 29/6/2008, 12:00

Grzybu napisał(a):Czytaliście komentarze pod artykułem z wypadku?

Fakt, że na gumie w mieście to przesada, bo babka pewnie nawet nie miała szansy go zobaczyć (zależy jaka technicznie to była guma), ale komentarze pod tekstem pisano jeszcze zanim były znane okoliczności zdażenia


Możliwość komentowania takiego artykułu to totalna porażka - powinni wyłączać system komentarzy w takich wypadkach bo to jest żenujące co tam można przeczytać.
Avatar użytkownika
ZWA_Z434
Świeżak
 
Posty: 53
Dołączył(a): 27/5/2008, 15:57
Lokalizacja: Wałcz / Szczecin

Postprzez rambo wwa » 29/6/2008, 12:24

To jest straszne, ze tylu mlodych ludzi ginie. I to w momencie kiedy spelniaja swoje marzenia, jezdzac na moto...
Avatar użytkownika
rambo wwa
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 9/9/2006, 16:12
Lokalizacja: 0-22

Postprzez WhiteArmy00 » 29/6/2008, 12:52

Czytałem o tym wypadku w Fakcie (bez komentarzy xD ) według tej gazety kobiecie nic się nie stało , a nawet przez cały czas klęczała i przytulała martwe ciało i powtarzała,że on żyje , dopiero kilku ludzi musiało ją odciągnąć, co do winy to była jej wina,a o prędkości nic nie pisze, jedynie wspominali o tym,że auta poruszały się w kolumnie , więc według mnie nie mgół jechać 180km/h no chyba,że wyprzedzał....

Ps: dałbym fotki,ale gazetę już wyrzuciłem ;/

Co do stroju motocyklisty to na fotce było widać jak miał odsłonięte kolano, i miał tylko rękawiczki na ręce tak więc nie wiem, czy miał strój czy nie bo nic nie pisali o tym.
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez irko » 30/6/2008, 01:37

http://www.netkonkret.pl/artykuly/tragi ... u-476.html

co do mroczka to nie bylo w zakopanym tylko w bialce, wiem bo bylem wtedy :lol: w kasku chlopak byl ale ma specjalny dar bo nogi na desce lamia tylko specjalisci
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez motoman » 30/6/2008, 08:58

15 latek na R6?? ... zdolny BYŁ.
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez <borut> » 30/6/2008, 09:27

Dobra chłopak na R6 jego wina i głupota członków rodziny, że dopuścili go do takiego moto by sobie jeździł po mieście ale dziadek też się nie postarał i nie ustąpił mu pierwszeństwa...

Już mnie to wnerwia :P
15latki jeżdżą sobie R6'tkami a ja na starym złomie 21konnym :)
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez Patryk_1979 » 30/6/2008, 10:00

Następny [']

Tragiczny weekend w powiecie ciechanowskim.
Miniony weekend zapisze się jako czarny na drogach powiatu. W niedzielę rano, ok. godz. 5.00 doszło do tragicznego wypadku w centrum Ciechanowa. Przy Placu Jana Pawła II TIR zderzył się z samochodem osobowym. Kierowca samochodu osobowego zginął na miejscu.
Około godziny 18.00 do kolejnego tragicznego wypadku doszło w Kraszewie, na trasie nr 50 Ciechanów - Płońsk. Zginął młody motocyklista, który jechał prawidłowo i zderzył się czołowo z samochodem marki Volkswagen, który wyprzedzał Fiata Cinquecento. Kierowcom i pasażerom samochodów osobowych nic się nie stało.
Wszelkie podane przez nas informacje pochodzą z relacji świadków wydarzeń i nie są potwierdzone przez Policję. Jak tylko poznamy oficjalne przyczyny wypadków, przekażemy je na naszych stronach.

Ku przestrodze prezentujemy zdjęcia z wypadku w Kraszewie.


http://www.ciechanowonline.pl/?po=wypadek

Ps. i niech ktoś powie, że to My jesteśmy winni!!! w wiekszej ilości wypadków to kierowcy puszek są sprawcami wymuszenia itp.
ach szkoda gadać i tak większość ludzi wie swoje " DAWCA JECHAŁ PIŃCSET NA JEDNYM KOLE I MACHAŁ SIUSIA..... "
Fazer 600 - sprzedany.
GSX-R 750 K6 - już MAM :D
Avatar użytkownika
Patryk_1979
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 25/4/2007, 12:47
Lokalizacja: Ciechanów

Postprzez Thrillco » 30/6/2008, 11:28

No i nie trzeba III wojny, sami sie pozabijamy zanim doczekamy spokojnej starości.

Wina...drogi, lekcewarzenie przepisów i innych uczestników ruchu, brak doswiadczenia (po obu stronach), brak umiejetności (tez obie strony), przesada, brawura, głupota, idiotyzm, ADHD za kierownica...to wszystko zaczyna być naszymi cechami narodowymi. Ale nie tylko. Ostatnio panienka na ruskich blachach jadaca Octavia próbowała mnie wyprzedzic w zabudowanym przy pomocy pasa wyłaczonego z ruchu zakończonego wysepką...mimo, ze ja jechałem 70km/h a nie 50, więc tak całkiem wcale wolno jak na miasto.

Jak by sie skończyła taka akcja? No...pani pewnie by skończyła lotem przez wysepke w bliżej niekoreslonym kierunku po drodze scinając jeszcze znak stojący na wysepce (informujący o przejściu dla pieszych) a ja pewnie musiałbym sie ratować ostrym heblowaniem i ucieczką w kierunku przychodnikowych drzewek (cisy bodaj). Pozwoliłem sobie wiec zjechać na tyle głęboko do środka jezdni by całkowicie uniemozliwic pani rosjance kretynski manewr do którego już sie zabierała. Udało się...tym razem. Czy ktoś mi powie ,ze zachowałem sie jak ORMO na drodze ? Bo takie zarzuty juz kiedyś słyszałem.

Na obrone powiem tylko...ja tylko skorzystałem z tego czego brakuje wielu - z wyobraźni i zdolności przewidywania.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Patryk_1979 » 30/6/2008, 13:45

Patryk_1979 napisał(a):Następny [']
Ps. i niech ktoś powie, że to My jesteśmy winni!!! w wiekszej ilości wypadków to kierowcy puszek są sprawcami wymuszenia itp.
ach szkoda gadać i tak większość ludzi wie swoje " DAWCA JECHAŁ
PIŃCSET NA JEDNYM KOLE I MACHAŁ SIUSIA..... "


Zdążyłem napisać, już ludzie opowiadają, że motocyklista WIDMO, jechał ponad 200 (kur... chyba radary w dup...ach mają), jakoś policja stwierdziła, że jechał przepisowo (co prawda nie wypowiadali się co do prędkości bo nie było śladów hamowania), a to, że tym terenowym pod górkę wyprzedzał fiata cc, na podwójnej ciągłej ( gdzie notabene raz w miesiącu ktoś ginie w ten sposób) to już ludzie z tym nie dzwonią.

Przepraszam ale się uniosłem.
Fazer 600 - sprzedany.
GSX-R 750 K6 - już MAM :D
Avatar użytkownika
Patryk_1979
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 25/4/2007, 12:47
Lokalizacja: Ciechanów

Postprzez savage80 » 30/6/2008, 15:14

No i kolejny wypadek niestety tragiczny [*]

http://polskalokalna.pl/wiadomosci/podk ... ka,1137403

Zachowajmy troche rozwagi na drodze
Avatar użytkownika
savage80
Świeżak
 
Posty: 84
Dołączył(a): 6/2/2008, 16:43

Postprzez <borut> » 30/6/2008, 18:56

No wielka szkoda... ale po treści artykułu można wywnioskować ze motocyklista raczej nie był tym kim go nazywają zaltuje tutaj coś "drechem"
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez zephyr47 » 30/6/2008, 19:31

Ja z treści artykułu wywnioskowałem tyle, że do wypadku doszło nie z jego winy. Był to kolejny tragiczny skutek bezmyślnego "lewoskrętu"
Lewy pas, gaz na koło -Wtedy czuje się wesoło ;]
Avatar użytkownika
zephyr47
Bywalec
 
Posty: 801
Dołączył(a): 30/12/2007, 16:59
Lokalizacja: Pszczyna

Postprzez irko » 30/6/2008, 21:42

przed kazda stacja masz podwojna ciagla tylko z przerwa na zjazd na stacje w wyznaczonym miejscu, zawsze bedzie wina wyprzedzajacego w takich miejscach, szkoda goscia jednak jego wina i przywalil pewnie w to audi mocno
na stanie
trx 450r
ktm 530 excr
gsxr 750
irko
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 28/5/2008, 19:41
Lokalizacja: że znowu

Postprzez Dominik_YZF » 30/6/2008, 22:39

15 lat na r6 ? To sie K.... w głowie nie mieści. Jak ja byłem w gimnazjum to moglem sobie na skuter ewentualnie pozwolic...
Avatar użytkownika
Dominik_YZF
Bywalec
 
Posty: 664
Dołączył(a): 8/12/2007, 19:58
Lokalizacja: 3City

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr