Zobacz wątek - Trudne sprawy [18+]
NAS Analytics TAG

Trudne sprawy [18+]

O wszystkim
_________

Postprzez Czester » 10/9/2015, 12:44

Zapraszam do pęta Obrazek (otwórz link)
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki


Postprzez mar111cin » 10/9/2015, 21:29

oglądam to : https://www.youtube.com/watch?v=mKvpYKy ... u&index=16
i mnie skręca normalnie... debil na pierdzawce wyprzedza co się da w mieście, a ktoś teraz ma rozwalony samochód i jeszcze będzie uznany winnym kolizji, bo nie spojrzał psia mać w lusterko...

To jest idealny sposób na wyremontowanie sobie samochodu - zapierdalaj jak głupi, wyprzedzając co się da i jak ktoś Ci wyjedzie/będzie skręcał, to stawia ci remont samochodu...
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez Kaai » 10/9/2015, 23:13

wiadomo, przy skrecaniu w lewo gosc powinien popatrzec w lusterko, bo nie bylo ciaglej ale k***a, typ mial pewnie jakies 80/90 i lecial lewym pasek od kilkudziesieciu metrow.

wg przepisow to wydaje mi sie ze to wina kierowcy (gdzie granica w takim razie), ale motocyklista byl sobioe SAM winien.
ja jak wyporzedzam to staram sie pojedynczo, walsnie zeby uniknac takiej sytuacji, a przyspieszenie jest na tyle dobre, ze nie musze sie rozpedzac od kilometra zeby sprawnie wyprzedzac.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez cioracz » 11/9/2015, 14:52

Nie ma to jak przy stówie podnieść szybkę w kasku i dostać p*** pod oko od kamienia wziętego z doopy :D

Co do filmiku to przytrafiło się tak mojemu nauczycielowi, wyprzedzał spokojnie żabką jak kierowca przed nim zobaczył że wyprzedza celowo skręcił w lewo, wina motórzysty bo była przerywana. Pozdro dla takich ludzi
Simson s51 jest, Jawa 350 typ.632 jest
Avatar użytkownika
cioracz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2129
Dołączył(a): 2/1/2014, 20:15
Lokalizacja: Opatów/Kielce

Postprzez Glenroy » 11/9/2015, 20:33

cioracz napisał(a):Nie ma to jak przy stówie podnieść szybkę w kasku i dostać p*** pod oko od kamienia wziętego z doopy :D


Ta, chyba przy tych 120-140km/h jeszcze nigdy, nie wiadomo skąd, nie wyszła Ci na wizjer taka kurewsko wielka osa, przynajmniej taka wydawała się od środka, chcąc się jej pozbyć, zastosowałem standardowy trik - otworzyłem wizjer, jakże się mocno zdziwiłem, kiedy ta, zamiast pofrunąć do tyłu, wpadła mi do środka kasku...takiego głośnego i panicznego kur** jeszcze chyba nigdy z siebie nie wydałem :D. Co najlepsze, zatrzymałem się na jakimś końcu świata, na przystanku pełnym ludzi, pierwszy raz nie ściągałem rękawic do rozpięcia kasku a i tak poszło niesamowicie sprawnie :D.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Postprzez Kaai » 12/9/2015, 00:26

ja mam lewy wlot na gorze zapchany bo mi szerszen tam wpadl i jest zmiazdzony ;/
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Czester » 12/9/2015, 06:40

Przedmuchaj sprężarką i będziesz pan zadowolony.
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez andy7 » 12/9/2015, 08:56

Kaai napisał(a):wiadomo, przy skrecaniu w lewo gosc powinien popatrzec w lusterko,

wg przepisow to wydaje mi sie ze to wina kierowcy (gdzie granica w takim razie), ale motocyklista byl sobioe SAM winien.


Kaai, problem lezy w wyszkoleniu kierowcow. Jak czytam teksty takie jak Twoje, ze powinien spojrzec w LUSTERKO to siory ale mi sie scyzoryk w maltach otwiera.

Naprawde nikt nigdy nie powiedzial Ci, ze lusterka maja martwe punkty i w pewnych sytuacjach niczego w nich nie zauwazysz ?

W lusterka to sie patrzy, jak sie chce sobie usta szminka pomalowac. Od wyeliminowania takich sytuacji obraca sie glowe poprzez ramie aby wyeliminowac martwy punkt lusterka !

Motocyklista debil i tyle, selekcja natzuralna dzialala, dziala i bedzie dzialac ! Mi tam takich nie szkoda.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez lagiboy » 12/9/2015, 13:18

no cóż... ja bym powiedział że wina po stronie motocyklisty, nie wyprzedza się na krzyżówkach, nawet jeśli są małe. samochód był z przodu, nie widzę czy miał włączony kierunkowskaz czy nie bo zasłaniają go inne samochody. W mojej opinii debil na moto. nie dość że za szybko, lewym pasem, to jeszcze w miejscu beznadziejnym.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Kaai » 12/9/2015, 13:25

andy7 napisał(a):
Kaai napisał(a):wiadomo, przy skrecaniu w lewo gosc powinien popatrzec w lusterko,

wg przepisow to wydaje mi sie ze to wina kierowcy (gdzie granica w takim razie), ale motocyklista byl sobioe SAM winien.


Kaai, problem lezy w wyszkoleniu kierowcow. Jak czytam teksty takie jak Twoje, ze powinien spojrzec w LUSTERKO to siory ale mi sie scyzoryk w maltach otwiera.

Naprawde nikt nigdy nie powiedzial Ci, ze lusterka maja martwe punkty i w pewnych sytuacjach niczego w nich nie zauwazysz ?

W lusterka to sie patrzy, jak sie chce sobie usta szminka pomalowac. Od wyeliminowania takich sytuacji obraca sie glowe poprzez ramie aby wyeliminowac martwy punkt lusterka !

Motocyklista debil i tyle, selekcja natzuralna dzialala, dziala i bedzie dzialac ! Mi tam takich nie szkoda.

:wink:


przeczytaj jeszcze raz moj komentarz.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Hans01 » 14/9/2015, 09:25

Kierownicy,

Gdzie się teraz kupuje na sztuki podkładki teflonowe? Robie rzeźbe przy akcesoryjnej klamce i po wielu bojach i pierdzieleniu się ze szlifierką i pilnikiem, osiągnąłem co trzeba z wyjatkiem minimalnego luzu osiowego klamki - chciałbym to zniwelować i pomyślałem nad podkładką teflonową. Potrzebuje takej z 0.5mm grubości.

Pozdrawiam.
--
Hans

każdy kto próbował kiedyś puścić cichacza w towarzystwie, ten wie jak operować sprzęgłem
Avatar użytkownika
Hans01
Świeżak
 
Posty: 148
Dołączył(a): 2/10/2014, 12:02
Lokalizacja: z drugiej strony korka do Warszafki

Postprzez kravec » 14/9/2015, 10:24

andy7 napisał(a):Naprawde nikt nigdy nie powiedzial Ci, ze lusterka maja martwe punkty i w pewnych sytuacjach niczego w nich nie zauwazysz ?

W lusterka to sie patrzy, jak sie chce sobie usta szminka pomalowac. Od wyeliminowania takich sytuacji obraca sie glowe poprzez ramie aby wyeliminowac martwy punkt lusterka !



A ilu tak robi? Wytłumacz barankom kupującym kaski że szerokie pole widzenia jest bardzo istotne... Ludzie jeżdżą źle bo źle ich uczą tak jak piszesz, ale też dlatego że są przekonani o tym że wszystko robią dobrze. Tak samo w samochodzie jeżdżący ze mną czasami się dziwią czemu się oglądam przed zmianą pasa- mały ruch głową a masz pewność.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Walenty » 14/9/2015, 10:51

kravec napisał(a):mały ruch głową a masz pewność.


Ale wtedy nie widzisz co się dzieje z przodu, dlatego tek nie robię ;s
Watch out, we got a badass over here!
Avatar użytkownika
Walenty
Moderator
 
Posty: 3602
Dołączył(a): 14/2/2012, 16:28
Lokalizacja: SKL

Postprzez kravec » 14/9/2015, 11:08

To jest problem- starasz się zrobić to w najlepszym momencie i możliwie najszybciej. Jak patrzysz ile jedziesz też przez chwilę nie patrzysz przed siebie.
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez mar111cin » 14/9/2015, 17:12

Kravec wreszcie się nawrócił na jedyną słuszną drogę motocyklowego życia ;) oby kolega Ci dawał :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez kravec » 14/9/2015, 19:12

Będzie. Pojutrze mi dupsko tym uratuje :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez mar111cin » 14/9/2015, 21:43

proponowałbym jednak choć odrobinę wazeliny technicznej :lol:
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez kravec » 15/9/2015, 00:20

Ale ten motocykl ma w sobie magię- pojeździł dzisiaj trochę i resztę dnia łaził podjarany jakie mu zajebiste moto wybrałem :D

A co do wazeliny- przecież wiadomo że: "jak nie posmarujesz to nie pojedziesz"
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Czester » 15/9/2015, 07:32

mar111cin napisał(a):oby kolega Ci dawał

kravec napisał(a):Będzie. Pojutrze mi dupsko tym uratuje

mar111cin napisał(a):proponowałbym jednak choć odrobinę wazeliny technicznej

kravec napisał(a):jak nie posmarujesz to nie pojedziesz

Mnie tam nie obchodzi co wy robicie z kolegami, ale nie obnoście się tak z tym oficjalnie, proszę :lol: :lol: :lol:
Wypadki chodzą po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez kravec » 15/9/2015, 08:53

Ładnie wyszło prawda? :D

A tak na serio:
Będę miał okazję trochę małym V-stromem polatać (w tym właśnie jutro bo nie będę miał auta a muszę trochę spraw w Łodzi pozałatwiać) bo właśnie przywlekliśmy dla kumpla :) Jest prawdopodobne że za jakiś czas zmieni właściciela na mnie- muszę zarobić :D
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr