Zobacz wątek - Nowy Świat Motocykli 22-23 Września 2007
NAS Analytics TAG

Nowy Świat Motocykli 22-23 Września 2007

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez Alonzo » 13/9/2007, 23:04

Banujemy usera "Papa_Het". Usera "Anetta" zostawiamy, chociaż sugerowałbym zmianę loginu na Cardinall lub coś, co jednoznacznie sugerowałoby pochodzenie usera "Anetta".

Co do Nowego Świata motocykli, to ja z pewnością tam będę. Organizator rzeczywiście zepsuł sobie opinię. Poniósł za to karę - został wysadzony z organizowania targów motocyklowych (Motor Bike Show został zastąpiony przez konkurencyjne MotocyklExpo).

Ale nie można patrzeć na Nowy Świat Motocykli wyłącznie krytycznym okiem. Po pierwsze dobrze, że coś takiego się odbywa. Po drugi jest to impreza nie dla motocyklistów, tylko głównie dla przypadkowych przechodniów - jest to propocja motocykli w środowisku ludzi, którzy nie są motocyklistami, co się ceni, bo w ten sposób pozyskuje się nowych przyszłym motocyklistów. Po trzecie firmy wystawiające się tam nierzadko się starają. Rozmawiałem z Adamem Badziakiem i dowiedziałem się, że POLand POSITION szykuje atrakcje na swoim stanowisku. Na pewno Ścigacz.pl będzie tam z kamerą i postara się zrobić wywiady z zaproszonymi na stoisko POLand POSITION gośćmi.

Oto powody, dla których będę na Nowym Świecie Motocykli. Całą resztę pozostawiam bez komentarza.
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez SeboRJ09 » 22/9/2007, 19:15

Chcialbym zauwazyc ze od kilku dni np w Pozku sezon w pełni...
Nie chcialbym pani dyskryminowac ale co pani tu robi...
Akysz kurwa jego mac
Avatar użytkownika
SeboRJ09
Świeżak
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21/9/2007, 16:34


Postprzez SZAKAL » 23/9/2007, 16:48

Ludzie ja nie wiem o czym wy wogóle dyskutujecie stać was na motory a szkoda wam 10 zl?? nie przesadzajcie jak każda impreza to musi coś kosztować a jak szkoda wam 10 zł to sie porostu nie wypowiadajcie bo to nie ma sensu Siebie ośmieszacie a nie firme Cardinall ludzie sie starają Zeby pokazać ze motor może być pasja i zeby przekonac ludzi ze motor to naprawde super zabawa w wy gadacie nie podoba sie nie przyjezdzac i tyle
SZAKAL
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/9/2007, 16:40

Postprzez Terror » 23/9/2007, 22:06

Szakal,
Byłes na imprezie gdzie się płaci za przejazd w paradzie? Eee... nie nie, żeby pojechać w paradzie musiałeś kupić znaczek pamiątkowy. LOL
Nie chcę oceniać samego pomysłu organizacji imprezy motocyklowej w miejscu gdzie nie ma do tego miejsca, ale kasa za przejazd? Tu chodzi o zasadę a nie o głupie 10 zł.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 24/9/2007, 07:04

Nigdy nie byłem i nigdy nie bede na tej imprezie z prostej przyczyny-to nie zupełnie jest impreza dla motocyklistów tylko o motocyklistach...ew. mozna tam z buta zajść jak ktoś ma blisko bo akurat bedzie coś taniej niż na mototargu czy bazarze...nie wiem co tam w Wawie macie dokładnie ale wszystko macie drogo :P...Włącznie z jazdami w paradzie. Inna sprawa, że coś mi się tu niezgadza. Impreza jest do propagowania motocykla wsród zwykłych ludzi...ma pokazac im, ze to fajne i jajne...no ok, jestem za ale w takim razie...po co parada...mam przyjechać z wózkiem mojego dziecka, żeby pojechac w paradzie czy jak? Troche to wychodzi tak, że...samochody sa dla ludzi ale tylko te tanie...albo coś w tym stylu.
Po prostu..trochÄ™ bez sensu w sensie :D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Alonzo » 24/9/2007, 10:15

Terror napisał(a):Szakal,
Byłes na imprezie gdzie się płaci za przejazd w paradzie?


Marketing po polsku. Zakładasz konta na różnych forach motocyklowych i podszywając się pod różnych użytkowników zachwalasz swoją imprezę. Albo prosisz kolegów, aby zrobili to za ciebie (bo po IP widać, że kilkunastu użytkowników pisze tak naprawdę z tego samego komputera).

Dlatego czytając zaproszenia na rewelacyjne imprezy warto sprawdzić, ile postów napisała na naszym forum zapraszająca osoba. Bo liczbę postów jest już trudniej podrobić...

Oczywiście dyskusja o NSM jest zbędna. N-ta edycja to była i wszyscy raczej wiedzą, na co można tam liczyć. Ale imprez motocyklowych w centrum Warszawy jest jak na lekarstwo, więc na bezrybiu i rak ryba.
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez AnettaII » 24/9/2007, 13:51

... a biadolcie sobie że, NSM jest bez sensu...
... obok mnie na paradzie jechało czterech motocyklistów z naklejkami na motocyklach "ścigacz.pl" jechali w pierwszym rzędzie byli bardzo dumni z siebie i zapłacili 10 zeta za przejazd...

...parada liczyła 860 motocyklistów...

...niewiem czy ktoś wie z Was, ale za udział w imprezie na bemowie, która co roku otwiera sezon motocyklowy w warszawie trzeba zapłacić 30 zeta, tak więc...

http://www.wiadomosci.wp.pl/gid,9232933 ... Bpage%5D=1
Ostatnio edytowano 24/9/2007, 14:09 przez AnettaII, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
...tak to ja Anetta ||| pokażcie że jesteście Fair ||| pies szczeka karawana jedzie dalej |||
Avatar użytkownika
AnettaII
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24/9/2007, 13:44

Postprzez AnettaII » 24/9/2007, 14:02

[quote="Alonzo"]Co do Nowego Świata motocykli, to ja z pewnością tam będę. Organizator rzeczywiście zepsuł sobie opinię. Poniósł za to karę - został wysadzony z organizowania targów motocyklowych (Motor Bike Show został zastąpiony przez konkurencyjne MotocyklExpo).quote]


...organizator nie został wysadzony... MotocykleExpo w 2008 to już tylko impreza lokalna... MBS od 2008 roku to impreza europejska w nowym pięknym centrum expoSilesia o powierzchni 35 000m kwadratowych...

http://www.kolporterexpo.pl/CARDINALL.html
Ostatnio edytowano 24/9/2007, 19:43 przez AnettaII, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
...tak to ja Anetta ||| pokażcie że jesteście Fair ||| pies szczeka karawana jedzie dalej |||
Avatar użytkownika
AnettaII
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24/9/2007, 13:44

Postprzez SZAKAL » 24/9/2007, 16:42

jej tu nie chodzi o to ale zrozumcie to ze te pieniądze napewno na coś idą przyznam sie odrazu ze o tej imprezie dowiedziałem sie przez przypadek ale bardzo mi sie podobało mlodzi ludzie mogli sie dowiedzieć cennych informacji o motorach ja od dawna sie wachalem miedzy kupnem samochodu i motoru a po tej imprezie stwierdziłem ze warto jednak zainwestować w motor bo chodzi tu o atmosferę jaka panuje na takiej imprezie alonzo Czy chodzi CI tu o mnie??? ze ja jestem nowym użytkownikiem i to konto założone jest specialnie tylko po to żeby zachwalić ta imprezę?? otóż nie założyłem to konto tylko i wyłącznie dlatego ze sie wkurzyłem jak przeczytałem to co tutaj ludzie piszą i biadolą o 10 zł
SZAKAL
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23/9/2007, 16:40

Postprzez Thrillco » 26/9/2007, 11:31

AnettaII napisał(a):

...organizator nie został wysadzony... MotocykleExpo w 2008 to już tylko impreza lokalna... MBS od 2008 roku to impreza europejska w nowym pięknym centrum expoSilesia o powierzchni 35 000m kwadratowych...

http://www.kolporterexpo.pl/CARDINALL.html


:roll: 8) :shock: ...nie moge znaleźć buźki pt. tarzam sie ze śmiechu. Już mówie dlaczego...wymiar europejski chyba tylko dlatego, że polska do UE nalezy :D Wymiar europejski to się w hektarach podaje i liczbie hal wystawowych...vel...no nie wiem 5,6,7 coś koło tego jeśli chodzi o Europe.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez AnettaII » 26/9/2007, 12:16

Thrillco napisał(a):
AnettaII napisał(a):

...organizator nie został wysadzony... MotocykleExpo w 2008 to już tylko impreza lokalna... MBS od 2008 roku to impreza europejska w nowym pięknym centrum expoSilesia o powierzchni 35 000m kwadratowych...

http://www.kolporterexpo.pl/CARDINALL.html


:roll: 8) :shock: ...nie moge znaleźć buźki pt. tarzam sie ze śmiechu. Już mówie dlaczego...wymiar europejski chyba tylko dlatego, że polska do UE nalezy :D Wymiar europejski to się w hektarach podaje i liczbie hal wystawowych...vel...no nie wiem 5,6,7 coś koło tego jeśli chodzi o Europe.


...oj żal mi Cię...

...a w hektarach to siÄ™ wymiar pola podaje...
...tak to ja Anetta ||| pokażcie że jesteście Fair ||| pies szczeka karawana jedzie dalej |||
Avatar użytkownika
AnettaII
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24/9/2007, 13:44

Postprzez Terror » 4/10/2007, 11:53

Widać Anetta, że ty wciaż soją bajke opowiadasz i krytyka powoduje tylko wybuchy twojej agresji.
To świadczy o tobie i posrednio o firmie Cardinall.
I jak napisałaś w sigu: Szczekasz, szczekasz i nic z tego nie wynika. Może trzebabyło się zastanowić, czy czegoś nie zmienić a w NSM
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Poprzednia strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê